Telegram Web Link
​​Що насправді впливає на інтерес до України у світі

Як посилювати підтримку України у світі, ішлося під час конференції «Фактчек у регіонах: виклики, труднощі та перспективи», що її організовує VoxCheck спільно з Google News Initiative. Подія проходить 27 вересня у Києві за участі локальних медіа.

Зусилля України у протидії російській пропаганді вже помітні. Міжнародна спільнота вже більше починає цікавитися культурою, історією та мовою України. І це важливо для формування позитивного іміджу країни. При цьому зростають вимоги до якості контенту та його відповідність сучасному контексту.

Заступниця директора з програмної діяльності Brand Ukraine Марина Дадінова:

«Іноземці починають цікавитися не лише війною в Україні, а й культурою, історією України, стійкістю українців.

Для того, щоб завоювати позитивне ставлення світу та підтримку у війні нам варто говорити лише не про війну. Важливо відповідати на ці запити – хто ми є, за що боремося».


Заступник головного редактора The Kyiv Independent Олексій Сорокін:


«Ми дуже часто потрапляємо у пастку, коли нам здається, що ми маємо повідомити світу те, що нам хочеться. Насправді людям цікаво те, що їм цікаво. От днями на першій шпальті The New York Times був Жадан.

Тому ми намагаємося запропонувати дуже багато різних проєктів – на вибір англомовних читачів у різних країнах. Це «War Crimes, Investigation», що є найуспішнішим нашим кейсом про воєнні злочини росії. Готуємо вже шостий фільм із цієї теми. Ми бачимо інтерес, адже ідея про справедливість все ще важлива для світу.

А от наш проєкт про українську історію мав не такий успіх. Тож важливо знайти правильний підхід до аудиторії».


Завідувачка комунікаційного відділу Українського інституту Ксенія Калина:

«За нашими дослідженнями у порівнянні з 2022-м роком запит на теми про Україну з боку іноземних медіа падає. І статті про Україну потребують більшої якості. Також варто орієнтуватися на парадигму наших європейських колег. Наприклад, зараз важливо дякувати європейцям за їхню підтримку».

Марина Дадінова, Олексій Сорокін, Ксенія Калина та генеральний директор інформагентства «Укрінформ» Сергій Череватий стали учасниками панелі «Робота з іноземною аудиторією: правда про Україну». Учасники розповіли, як медіа та організації допомагають світу дізнатися про війну в Україні та поділилися досвідом взаємодії з медіа та організаціями у протидії російському впливу.

Фото Андрія Проця

@VoxCheck
🚨 Російські науковці досі друкуються в міжнародних журналах, навіть якщо відкрито підтримують війну проти України і поширюють в статтях пропаганду. Наприклад, обґрунтовують законність анексії Криму чи називають Запорізьку та Херсонську області частиною російської федерації. І таких праць – сотні.

Чому міжнародні організації не розірвали цю співпрацю після повномасштабного вторгнення і що можна зробити, щоб зупинити вчених-пропагандистів – читайте на картках.

А детальніше ситуація описана в дослідженні за посиланням.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
74% молоді обирає залишитися в Україні – опитування КМІС

Попри тривалу війну, 79% українців не хочуть виїжджати за кордон, навіть за умови отримання громадянства США чи країни ЄС. Серед молоді до 30 років 74% планують залишатися вдома.

Лише 19% українців готові переїхати, якби отримали громадянство, тоді як у 2020 році таких було 28%.

Незважаючи на всі ризики, люди вірять у краще майбутнє для України і не бажають покидати її.
🔝 Важливі законопроєкти. Випуск 26: які зміни пропонує влада

З 2 до 15 вересня у Верховній Раді зареєстрували 23 законопроєкти. У них пропонують:
🔸 подбати про психічне здоров’я українців, зокрема підприємства з понад 50 працівниками зобов’яжуть створювати служби охорони психічного здоров’я
🔸 звільнити військових від кримінальної відповідальності за виготовлення боєприпасів за розпорядженням командирів
🔸 надати СБУ повноваження розробляти та подавати на розгляд уряду чи президента проєкти законів та ін.

Читайте про всі важливі ініціативи цього періоду в огляді аналітиків «Вокс Україна» Вікторії Виговської і Олега Іванова.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👶 Чому в Україні все рідше усиновлюють дітей?

Кількість сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зростає через війну. Наприкінці 2023 року їх було понад 66 тисяч. Попри те, що охочих стати батьками для нерідної дитини після вторгнення стало більше, реальна кількість усиновлень знизилася на 32%.

Чому більшість людей не готові до такого кроку? Як насправді відбувається цей процес? З якими труднощами люди стикаються на шляху усиновлення? Читайте в дослідженні Інни Студеннікової з Центру аналізу публічних фінансів та публічного управління КШЕ.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні, у День захисників і захисниць України, ми дякуємо нашим героям! Пишаємося вашими силою та мужністю! І пам’ятаємо тих, хто повернувся на щиті. 🙏

Ми підготували для вас кілька простих ідей, як можна вшанувати воїнів у цей день. Зробіть свій внесок у підтримку тих, хто захищає наш мир. 💙💛
2024/10/02 16:25:09
Back to Top
HTML Embed Code: