Telegram Web Link
#Православний_календар
🗓 27 червня, четвер.
(14 червня за старим стилем)
Седмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця).

#Святині_дня
✔️ Олешківської (Феодорівської) ікони Божої Матері (1908). Іменованої «Споручниця грішних» Корецької ікони Божої Матері (1622) (перехідне святкування в четвер 1-ї седмиці після П’ятидесятниці).

#Святі_дня
✔️ Прор. Єлисея (IХ ст. до Р. Х.). Свт. Мефодія, патр. Константинопольського (847). Блгв. кн. Мстислава, у Святому Хрещенні Георгія, Хороброго, Новгородського (1180). Прп. Мефодія, ігумена Пешноського (1392). Прп. Єлисея Сумського (XV–XVI). Сщмч. Іосифа Сикова пресвітера (1918); сщмчч. Олександра Парусникова, Павла Іванова пресвітерів і Миколая Запольського диякона (1938). Знайдення мощей сщмч. Володимира (Богоявленського), митр. Київського (1992). Собор Дивєєвських святих.

#Читання_дня
Утр.: — Ін. 10:1-9 (зач. 35 від полу). На літ.: — Ап.: Рим. 1:28-2:9 (зач. 81). Прор. (Під зачало): Як. 5:10-20 (зач. 57). Сщмч.: Євр. 13:7-16 (зач. 334). Єв.: Мф. 5:27-32 (зач. 13). Прор.: Лк. 4:22-30 (зач. 14). Сщмч.: Лк. 10:9-16 (зач. 36).

#Тропар_дня П’ятидесятниці
Благослове́н еси́, Христе́ Бо́же наш,/ И́же прему́дры ловцы́ явле́й,/ низпосла́в им Ду́ха Свята́го,/ и те́ми уловле́й вселе́нную,// Человеколю́бче, сла́ва Тебе́.

Пророку Єлисею
Во пло́ти А́нгел,/ проро́ков основа́ние,/ вторы́й Предте́ча прише́ствия Христо́ва, Илия́ сла́вный,/ свы́ше посла́вый Елиссе́еви благода́ть/ неду́ги отгоня́ти/ и прокаже́нныя очища́ти,// те́мже и почита́ющим его́ то́чит исцеле́ния.

Священномученику Володимиру
Ве́ры Правосла́вныя непоро́чный блюсти́телю/ и за́поведей Христо́вых усе́рдный исполни́телю,/ священному́чениче Влади́мире,/ Христа́ всем се́рдцем возлюби́в,/ па́ству твою́ до́бре упа́сл еси́,/ незло́биво му́ченическую смерть прия́л еси́./ Сего́ ра́ди в ве́чной сла́ве пребыва́я,// моли́ спасти́ся душа́м на́шим.

📖Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року
(Мф. 5:27-32)

"Всякий, хто дивиться на жінку з похоттю, вже вчинив перелюб з нею в серці своєму" (Мф. 5:28). Як же бути, якщо, живучи в суспільстві, не можна не дивитися на жінок? Але ж не просто той, хто дивиться на жінку, чинить перелюб, а той, хто дивиться з пожадливістю.

Дивитися — дивись, а серце на прив'язі тримай. Дивись очима дітей, які дивляться на жінок чисто, без усяких поганих думок. Жінок і любити треба, бо в заповіді про любов до ближніх не виключаються і вони,—- але любов'ю чистою, в якій є на думці душа і духовна спорідненість, крім усього іншого... У християнстві, як перед Богом немає чоловічої статі, ні жіночої, так і у взаємних стосунках християн. Дуже, скажеш, важко. Так, без боротьби не буває, але боротьба передбачає небажання лихого; небажання ж милостивий Господь зараховує за чистоту.

#В_допомогу_мирянину
Ранкове правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-ranishni
Вечірнє правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-vechirni

#В_допомогу_духовенству
#Богослужбові_вказівки на сьогодні: https://blagovist.church.ua/bohosluzhbovi-vkazivky-2 👈.
Українська Православна Церква pinned «​#Православний_календар 🗓 27 червня, четвер. (14 червня за старим стилем) Седмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця). #Святині_дня ✔️ Олешківської (Феодорівської) ікони Божої Матері (1908). Іменованої «Споручниця грішних» Корецької ікони Божої Матері…»
#Святі_КДА
СОБОР СВЯТИХ КДА: СВЯЩЕННОМУЧЕНИК ВОЛОДИМИР, МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ГАЛИЦЬКИЙ (+1918)

Священномученик Володимир, митрополит Київський і Галицький прославлений у лику новомучеників 4 квітня 1992 р. Його нетлінні мощі обрітені в ніч з 26 на 27 червня 1992 року. Нині почивають у Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври. До дня смерті ієрарха приурочено святкування Собору новомучеників та сповідників, які постраждали в антицерковних гоніннях у СРСР (найближчої неділі до 7 лютого). Угодник Божий вшановується в Соборах новомучеників і сповідників Церкви Руської, Київських, Московських, Санкт-Петербурзьких і Самарських святих, Отців Помісного Собору 1917-1918 рр. та святих Київської духовної академії.

Читати повністю
🙏 27 червня – ікони Божої Матері «Споручниця грішних».

Ікона Божої Матері “Споручниця грішних” названа так за написом, що зберігся на ній: “Аз споручниця грішних до Мого Сина…”. Корецька ікона Божої Матері зберігається в Корецькому жіночому монастирі з XVII століття.
28 червня – пам’ять святителя Михаїла, першого митрополита Київського

Святий Михаїл був родом із Сирії. Для апостольської проповіді Євангелія на Київській Русі він був поставлений Царгородським патріархом. У 988 році святитель прибув у Корсунь, де князь Володимир Великий прийняв Таїнство Хрещення.

У Київ митрополит Михаїл вирушив разом із рівноапостольним князем. Архіпастиря очікувало нелегке, але благодатне служіння. Він ревно поширював Слово Боже серед язичників нашої землі. Під час просвітництва Русі, святитель своєю благодатною проповіддю привів до Церкви Христової тисячі людей.

Святий владика зводив храми, поставляв священнослужителів і викорінював ідолопоклонство. Святитель Михаїл був мудрим і смиренним, хоча й справедливим архіпастирем.

Спочив угодник Божий у 992 році і був похований у Десятинній церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Трохи пізніше святі останки були урочисто перенесені в Свято-Успенський собор Києво-Печерської лаври. Однак у страшні дні Другої світової війни собор було підірвано і мощі святителя були втрачені.

«Сосу‌д избра‌н был еси‌, святи‌телю Михаи‌ле, пронести‌ и‌мя Христо‌во пред неве‌рными челове‌ки. И нас наста‌ви на стезю‌ за‌поведей Госпо‌дних, мо‌лимтися, уго‌дниче Бо‌жий преблаже‌нне».
#Православний_календар
🗓 28 червня, п'ятниця.
(15 червня за старим стилем)
Седмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця).

#Святі_дня
✔️ Прор. від 12-ти Амоса (VIII ст. до Р. Х.). Мчч. Віта, Модеста і Крискентії годувальниці (близько 303). Мч. Дули Кілікійського (305–313). Прп. Дули страстотерпця, Єгипетського. Блж. Ієроніма Стридонського (420). Блж. Августина, єп. Іппонійського (430). Перенесення мощей прп. Феодора Сікеота, єп. Анастасіупольського (близько IХ). Свт. Михаїла, першого митр. Київського (992). Блгв. кн. Сербського Лазаря (1389). Прмчч. Григорія і Кассіана Авнезьких (1392). Свт. Єфрема II, патр. Сербського (після 1395). Свт. Iони, митр. Московського і всієї Русі, чудотворця (1461). Прпп. Сергія і Варвари Оятських (1477–1480), батьків прп. Олександра Свірського. Сщмч. Амоса Іванова пресвітера (1919).

#Читання_дня
Утр.: — Ін. 10:1-9 (зач. 35 від полу). На літ.: — Ап.: Рим. 2:14-29 (зач. 82). Свт. Михаїлу: Євр. 7:26-8:2 (зач. 318). Єв.: Мф. 5:33-41 (зач. 14). Свт. Михаїлу: Ін. 10:9-16 (зач. 36).

#Тропар_дня П’ятидесятниці
Благослове́н еси́, Христе́ Бо́же наш,/ И́же прему́дры ловцы́ явле́й,/ низпосла́в им Ду́ха Свята́го,/ и те́ми уловле́й вселе́нную,// Человеколю́бче, сла́ва Тебе́.

Пророку Амосу
Проро́ка Твоего́ Амо́са па́мять, Го́споди, пра́зднующе,/ тем Тя мо́лим:// спаси́ ду́ши на́ша.

Святителю Михаїлу, митрополиту Київському
Днесь проро́чествие во апо́столех Первозва́ннаго испо́лнися:/ се бо на сих гора́х возсия́ благода́ть и ве́ра умно́жися./ И и́же неве́рием обветша́вшии/ Боже́ственною купе́лию отроди́шася/ и бы́ша лю́дие обновле́ния,/ ца́рское свяще́ние, язы́к свят, Христо́во ста́до,/ ему́же ты пе́рвый па́стырь яви́лся еси́,/ я́ко пе́рвее Креще́нием послужи́вый./ И ны́не, предстоя́ Влады́це Христу́ Бо́гу,/ моли́ всем сыно́м ру́сским спасти́ся:/ и́маши бо дерзнове́ние я́ко иера́рх Бо́жий и священнослужи́тель.

📖Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року
(Мф. 5:33-41)

"А Я кажу вам: не противтеся злому" (Мф. 5:39); по-іншому — віддай себе на жертву свавіллю і злобі людській. Але ж так і жити не можна? Не турбуйся. Хто заповідь цю дав, Той же є і Промислитель, і Піклувальник наш.

Коли з цілковитою вірою, від усієї душі побажаєш так жити, щоб не противитися жодному злу, то Господь сам влаштує для тебе спосіб життя, не тільки терпимий, а й щасливий. До того ж на ділі буває так, що спротив більше дратує супротивника і спонукає його винаходити нові неприємності, а поступка обеззброює його і смиряє. Тому буває, що, витерпи тільки перші натиски злоби, — люди зглянуться і залишать тебе в спокої. А спротив і помста розпалюють злобу, яка від однієї особи переходить у сім'ю, а потім із покоління в покоління.

#В_допомогу_мирянину
Ранкове правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-ranishni
Вечірнє правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-vechirni

#В_допомогу_духовенству
#Богослужбові_вказівки на сьогодні: https://blagovist.church.ua/bohosluzhbovi-vkazivky-2 👈.
Українська Православна Церква pinned «​#Православний_календар 🗓 28 червня, п'ятниця. (15 червня за старим стилем) Седмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця). #Святі_дня ✔️ Прор. від 12-ти Амоса (VIII ст. до Р. Х.). Мчч. Віта, Модеста і Крискентії годувальниці (близько 303). Мч. Дули Кілікійського…»
Бойова бригада ЗСУ подякувала дітям недільної школи Воскресенської парафії Острога за допомогу та малюнки.

Недільна школа при Воскресенському храмі міста Остріг на Рівненщині провела благодійний ярмарок, на якому зібрала грошову допомогу для ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Разом із коштами, зібраними на ярмарку, вихованці Воскресенської парафії надіслали Захисникам України свої малюнки.

Отримавши допомогу, воїни однієї із бойових бригад звернулися зі словом подяки до настоятеля Воскресенської парафії міста Острог протоієрея Віктора Земляного.

«Дуже дякуємо Вам, дітям і прихожанам за допомогу та малюнки. Кошти будуть використані для придбання комплектуючих до FPV дронів», – написали Захисники отцю Віктору.

Священник також розповів, що один із військовослужбовців поділився враженнями від дитячої творчості.

«Переглядаючи малюнки, наші воїни самі раділи, мов діти», – передав слова Захисника отець Віктор.

У єпархіальній пресслужбі зазначають, що подібні благодійні заходи на підтримку ЗСУ відбуваються у Рівненській єпархії на постійній основі. Зокрема, від початку повномасштабного російського вторгнення парафії Рівненської єпархії провели сотні благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ.
#Православний_календар
🗓 29 червня, субота.
(16 червня за старим стилем)
Седмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця). Віддання свята П’ятидесятниці.

#Святі_дня
✔️ Свт. Тихона, єп. Амафунтського (425). Сщмч. Тигрія пресвітера і мч. Євтропія читця (близько 404). Прп. Тихона Мединського, Калузького (1492). Прп. Тихона Луховського, Костром­­ського чудотворця (1503). Прп. Мойсея Оптинського (1862). Сщмчч. Гермогена (Долганьова), єп. Тобольського, Єфрема Долганьова, Михаїла Макарова, Петра Кореліна пресвітерів і мч. Константина Мінятова (1918). Перенесення мощей свт. Феофана, затворника Вишенського (2002).

#Читання_дня
На літ.: — Ап.: Рим. 1:7-12 (зач. 79 від полу) Єв.: Мф. 5:42-48 (зач. 15).

#Тропар_дня П’ятидесятниці
Благослове́н еси́, Христе́ Бо́же наш,/ И́же прему́дры ловцы́ явле́й,/ низпосла́в им Ду́ха Свята́го,/ и те́ми уловле́й вселе́нную,// Человеколю́бче, сла́ва Тебе́.

Святителю Тихону, єпископу Амафунтському
Пусты́нный жи́тель и в телеси́ а́нгел,/ и чудотво́рец яви́лся еси́, Богоно́се о́тче наш Ти́хоне:/ посто́м, бде́нием, моли́твою Небе́сная дарова́ния прии́м,/ исцеля́еши неду́жныя и ду́ши ве́рою притека́ющих ти./ Сла́ва Да́вшему тебе́ кре́пость,/ сла́ва Венча́вшему тя,// сла́ва Де́йствующему тобо́ю все́м исцеле́ния.

📖Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року
(Мф. 5:42-48)

"Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, благословіть тих, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто ображає вас, і за тих, хто вас переслідує" (Мф. 5:44). Без любові нікого немає на світі: люблять батьків і рідних, люблять благодійників і покровителів. Але почуття любові до батьків, рідних, покровителів і благодійників є природним і утворюється саме собою в серці; тому й ціни їй (такій любові) не дає Господь.

Справжня ж християнська любов випробовується ставленням до недругів. Не тільки якась легка і випадкова неприємність не повинна погашати нашої любові до інших, а й навіть напад і гоніння, біди і поневіряння, навмисно ворожо заподіяні. Ми повинні не тільки благословляти цих людей, але ще й благодіяти їм і молитися за них. Придивися, чи є в тобі така прихильність до недругів твоїх, і по тому суди, чи є в тобі християнська любов, без якої немає спасіння?

#В_допомогу_мирянину
Ранкове правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-ranishni
Вечірнє правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-vechirni

#В_допомогу_духовенству
#Богослужбові_вказівки на сьогодні: https://blagovist.church.ua/bohosluzhbovi-vkazivky-2 👈.
Українська Православна Церква pinned «​#Православний_календар 🗓 29 червня, субота. (16 червня за старим стилем) Седмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця). Віддання свята П’ятидесятниці. #Святі_дня ✔️ Свт. Тихона, єп. Амафунтського (425). Сщмч. Тигрія пресвітера і мч. Євтропія читця (близько…»
#Відео
📹⚡️ПРОПОВІДЬ АРХІЄПИСКОПА БІЛОГОРОДСЬКОГО СИЛЬВЕСТРА У НЕДІЛЮ 1-ШУ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ. ВСІХ СВЯТИХ

💳На підтримку духовної освіти: 4441111134693971

Святість — це, перш за все, життя в Богові. Святий — це не та людина, яка ніколи нічого злого не вчинила і навіть не подумала про зло. Святий — це той, хто цілковито живе заради Христа, у Христі та з Христом; той, чиє життя щомиті присвячене виконанню волі Божої. Воля Божа — це початок, основа та завершення святості. Святою може бути тільки та людина, яка прагне до джерела святості — Бога. І Господь, знаючи і бачачи, що є люди, які бажають жити за Його заповідями і бути єдиними з Ним, сходить до них і робить їх долученими до Себе. Саме так і народжується святість.

Текст проповіді читає - студент КДА Давид Шарамко.

Читати на сайті

🔗 Дивитись відео
У Регентському духовному училищі при Зимненському монастирі відбувся урочистий випускний акт.

28 червня 2024 року у Святогорському Успенському ставропігійному жіночому монастирі, що у селі Зимне на Волині, відбулися урочистості з нагоди випускного акту Регентського духовного училища, яке діє при обителі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку Зимненського монастиря у Facebook.

Урочистості розпочалися із Божественної літургії, після якої в актовій залі монастиря розпочалася офіційна частина святкування.

В ході урочистостей з напутнім словом до випускниць звернувся ректор духовної школи митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

Його Високопреосвященство побажав випускницям продовжувати своє служіння на благо Церкви.

Також зі словом подяки за плідну працю на ниві духовної освіти до викладацького складу училища звернулася настоятелька Зимненської обителі ігуменя Стефана.

Під час офіційної частини було зачитано звітну інформацію за 2023-2024 навчальний рік.

Далі відбулося вручення дипломів. Цьогоріч диплом про закінчення навчального закладу отримали шість випускниць.

Урочистості закінчились святковим концертом, подячним словом від випускного класу та спільним фото.
У Мукачівській єпархії вчергове організували відпочинок та паломницьку поїздку для дітей-сиріт.

26 червня 2024 року у Мукачівській єпархії вчергове організували відпочинок та паломницьку поїздку для дітей-сиріт, які від початку повномасштабної російської агресії були евакуйовані з міста Дніпро і наразі проживають у Великоберезнянській санаторній школі-інтернаті. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на єпархіальну пресслужбу.

35 дітей, а також їхні вихователі, за сприяння Мукачівської єпархії відвідали аквапарк «Карпатія», де мали можливість насолодитися басейнами, гірками та іншими атракціонами. Для багатьох це була чи не перша можливість відвідати такий заклад.

Після відпочинку у супроводі настоятеля Пантелеймонівського храму смт. Великий Березний протоієрея Серефима Гички діти відвідали Свято-Покровський чоловічий монастир в с. Ракошино, де їх тепло зустріла братія монастиря на чолі з настоятелем архімандритом Митрофаном (Шимоном).

В обителі дітей пригостили смачною трапезою. Діти помолилися перед святинями та написали записки для поминання своїх рідних. З великою цікавістю юні паломники ознайомилися з маленьким звіринцем на території монастиря.
🙏🍲У Києві працівники Соціального відділу УПЦ нагодували 200 осіб на Південному залізничному вокзалі

Сьогодні понад 200 осіб прийшли на традиційний благодійний обід на площі навпроти храму великомученика Георгія на Південному залізничному вокзалі Києва.

Щопʼятниці волонтери годують безхатченків, малозабезпечених пенсіонерів та усіх, кому необхідна підтримка.

У меню сьогодні: суп, макарони, картопля, риба, ковбасні вироби, цукерки та піцца.

☀️Долучитись до допомоги:
4246 0010 0436 1857
#Православний_календар
🗓 30 червня, неділя.
(17 червня за старим стилем)
Неділя 1-ша після П’ятидесятниці. Всіх святих.
Заговини на Петрів піст.

#Святині_дня
✔️ Ікон Божої Матері, йменованих «Пом’якшення злих сердець» і «Непорушна Стіна» (перехідні святкування в Неділю Всіх святих).

#Святі_дня
✔️ Мчч. Мануїла, Савела та Ісмаїла (362). Сщмч. Аверкія Сєвєровостокова пресвітера (1918); прп. Максима Попова спов. (1934); мц. Пелагії Балакиревої (1943).

#Читання_дня
Утр.: — Мф. 28:16-20 (зач. 116). На літ.: — Ап.: Євр. 11:33-12:2 (зач. 330). Єв.: Мф. 10:32-33,37-38,19:27-30 (зач. 38 — про слідування за Христом).

#Тропар_дня Неділі
С высоты́ снизше́л еси́, Благоутро́бне,/ погребе́ние прия́л еси́ тридне́вное,/ да на́с свободи́ши страсте́й,// Животе́ и воскресе́ние на́ше. Го́споди, сла́ва Тебе́.

Мученикам
Му́ченицы Твои́, Го́споди,/ во страда́ниих свои́х венцы́ прия́ша нетле́нныя от Тебе́, Бо́га на́шего:/ иму́ще бо кре́пость Твою́,/ мучи́телей низложи́ша,/ сокруши́ша и де́монов немощны́я де́рзости./ Тех моли́твами// спаси́ ду́ши на́ша.

📖Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року
(Мф. 10:32-33,37-38,19:27-30)

Свята Церква кожного дня вшановує пам'ять святих. Але оскільки були угодники Божі, які невідомо подвизалися, не явлені Церкві, то, щоб не залишити і їх без вшанування, свята Церква встановила день, у який прославляє всіх, хто від віків догодив Богові, щоб не залишилося нікого, кого б вона не прославляла. Творити ж це негайно після Зішестя Святого Духа узаконила вона тому, що всі святі стали і стають святими благодаттю Святого Духа.

Благодать Святого Духа приносить покаяння і відпущення гріхів, вона ж вводить у боротьбу з пристрастями і похотями і вінчає цей подвиг чистотою і безпристрасністю. І таким чином з'являється нове створіння, придатне для нового неба і нової землі.

Будьмо ревними ж і ми йти слідом святих Божих. Як це робити — вчить нинішнє Євангеліє: воно вимагає небоязливого сповідування віри в Господа, переважної любові до Нього, підняття хреста самозречення і сердечного від усього відсторонення. Покладемо ж початок за цією вказівкою.

#В_допомогу_мирянину
Ранкове правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-ranishni
Вечірнє правило: https://blagovist.church.ua/molytvoslov/molytvy-vechirni

#В_допомогу_духовенству
#Богослужбові_вказівки на сьогодні: https://blagovist.church.ua/bohosluzhbovi-vkazivky-2 👈.
Українська Православна Церква pinned «​#Православний_календар 🗓 30 червня, неділя. (17 червня за старим стилем) Неділя 1-ша після П’ятидесятниці. Всіх святих. Заговини на Петрів піст. #Святині_дня ✔️ Ікон Божої Матері, йменованих «Пом’якшення злих сердець» і «Непорушна Стіна» (перехідні святкування…»
30 червня – Неділя 1-ша після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих

☘️Сьогодні молитовно вшановуються всі святі, котрі угодили Богу своїм земним життям. Церква згадує і тих, чиї імена відомі, і тих, чиї імена знає лише Господь. Власне кажучи, це свято — іменини всіх православних християн.

☘️Спочатку це свято було встановлене на спомин мучеників Христових, що постраждали в часи гоніння на Церкву. Адже імена більшості страждальців, їх подвиги і дні блаженної кончини були відомі лише Богу. Щоб не полишати їх без спомину Церква встановила один загальний день на честь всіх мучеників. Надалі в цей день почали вшановувати і інших святих угодників Божих.

☘️Часто у православних вірян виникають питання про те, коли і як молитися святому, ім’я котрого є в місяцеслові, але немає ні окремої молитви, ні окремого дня для звершення святкування. День Всіх Святих — слушний момент у цьому випадку, коли людина може піднести подячну молитву своєму менш відомому святому. А також прославити Всевишнього за те, що Він дав нам небесного покровителя, до котрого ми можемо завжди звернутися за молитовною допомогою.

☘️Господь призвав усіх нас бути святими. «Та людина, котра вірна Богу завжди й у всьому, котра любить Спасителя більше всього в житті, та людина отримує від Всевишнього дар значно більший, аніж те, чим вона пожертвувала. Людина отримує від Господа мир, радість, спокій, а в майбутньому віці вона удостоюється вічного спасіння у Христі» – повчає нас Блаженніший митрополит Онуфрій.

☘️Існують різні шляхи, що ведуть нас до Бога. Якщо ми будемо йти стежкою, що веде до Спасителя, то станемо жити святим життям, і тоді Господь Вседержитель нас наповнить миром, любов’ю і щастям, і ми будемо благословенні в цьому житті і майбутньому.
🙏У Неділю Всіх святих Предстоятель звершив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Васильківський Іоасаф, митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Білогородський Сильвестр, архієпископ Добропольський Спиридон, архієпископ Костянтинівський Паїсій, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія Предстоятель звернувся до парафіян і паломників Лаври зі словом проповіді.

Після Євхаристичного канону Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію.

Виголосивши відпуст, Блаженніший владика привітав вірян з неділю та днем пам’яті Всіх святих, які від віку угодили Богу. Предстоятель побажав пастві, щоб Господь, молитвами всіх святих, зберіг кожного і благословив нашу землю миром.
📸➡️Докладніше, більше фото.
In English, more photos.
2024/11/16 12:24:19
Back to Top
HTML Embed Code: