Telegram Web Link
Мовою оригіналу.
Ріелтор Іван Кудояр про покупку нерухомості у незаконних забудовах

Пять причин подумать, покупая “дешевую” квартиру в “Доме-монстре”.

Несмотря на многолетнюю шумиху вокруг незаконного строительства жилого комплекса “Подол Престиж” в историческом центре Киева, клиент решил там приобрести квартиру. Аргументы “за” покупку у него, вполне, ясные!
- Стоимость однокомнатной квартиры всего 37.000 - 45.000 долларов, что в два раза дешевле любой другой в этом районе.
- Если дом построен, значит рано или поздно его введут в эксплуатацию.
- Снос верхних этажей - полная чушь, сейчас - война, никому нет дела до сноса.
- Покупаю квартиру под сдачу в аренду, а здесь главное просчитать прибыль.
- Есть время ждать “правильные” документы, потом продам квартиру в два-три раза дороже.

Супер! Теперь попробую описать риски.

Первый: отсутствие перспектив “Ввода дома в эксплуатацию” через суд.
Если последние десять лет застройщик - "Патели Лизинг” активно бился в судах за свои интересы (даже с некоторым успехом), то в 2023 году фирма обанкротилась и перестала существовать. Т.е. сегодня бегать по судам стало некому, инвестор остался сам на сам со своими проблемами.

Второй: нельзя законно получить сертификат “О принятии дома в эксплуатацию”.
Невозможно сдать дом в эксплуатацию при отсутствии застройщика и прав на землю (срок действия договора аренды давно истек); также просрочены разрешительные документы, а проектные и технические документы не соответствуют действительности.

Третий: всевозможные эксплуатационные риски.
“Подол Престиж” долго строился, поэтому возникли проблемы с подключением дома к городским коммуникациям и их обслуживанием. До сих пор не запущена крышная котельная, мало электроэнергии для всех квартир, не решен вопрос подачи тепла и т.п.

Четвертый: документы на квартиру.
Сейчас покупается незавершенное строительство (94% готовности), а не цельный объект недвижимости - квартира. Последствия такие: повышенный тариф за потребление коммунальных благ, солидарная оплата налога на землю, невозможно зарегистрироваться (прописаться) и т.п. Как в будущем получить полноценные документы на квартиру, не понятно.

Пятый: плохая репутация.
Все эти статьи о сносе последних этажей, сотни судебных разбирательств, публичные выступления активистов и политиков о “самом уродливом доме”, не добавляют квартире ликвидности. Т.е. если клиент захочет быстро и выгодно продать свою недвижимость, не получится.

Несмотря на все это, заманух в интернете полно! Покупатель может легко повестись на “сладкие речи” риелтора о квартире в новом доме рядом с историческим сердцем, с великолепным видом из окон, отличной инфраструктурой, наличием станции метро под подъездом, рекой Днепр в пешей доступности и все это по очень выгодной цене.
Естественно, решение о покупке остается за клиентом.

Берегите себя и свои деньги, друзья!
9 місяців це тричі більше ніж було обіцяно КМДА.

Було б у рази більше, якби не велика приватна компанія з іменем, що робила все під ключ та несла відповідальність.

І так це перше відкриття метро за 10 років)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як люди користуються тенісним столом.
Фото оповідання від японського фотографа

Лейпциг
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Перший київський батіскаф

Ps

Сподіваюся всі живі і здорові
Вверх/вниз/буксує?
Ось вам прозорий контроль місцевого самоврядування
Ситуація наступна: Потрібно потрапити додому у мікрорайон Академмістечко з вулиці Сирецької.

На годиннику 20:33. Із варіантів: міська електричка, але дещо довго чекати; метрополітен, але далеко йти; тролейбус 36 від станції "Автозаводська", який їде оптимально по розташуванню будинку, але йти 1,5 кілометра. Я обрав останній варіант. Відбій був о 20:47.

Прийшовши на зупинку о 20:59, я побачив, як тролейбус відправився, поки я встиг перейти на зелений. Добре, з ким не буває. Наступний тролейбус прогнозувався через 20 хвилин, що було не досить довго. Тролейбус приїхав з табло "До станції метро Нивки", і я потім, коли відкрив мапу GPS і звірив бортовий номер, зрозумів, що це 36 тролейбус. Але він також вже поїхав.

На годиннику вже 22 година, прибуває 3 тролейбус без опізнавальних знаків (табло вимкнено, світло погашено), але який на трекінгу був 36 тролейбус. Враховуючи очікування майже 1 годину коректного тролейбусу (яких повинно бути 2 в ці проміжки часу до кінцевої), я став перед тролейбусом і пояснив водію, що пасажири чекають на зупинці і не було інших.

Водій відправився о 21:40 зі станції "Північна". Водій пояснює, що він їде до "Вишгородська" і там буде розворот робити, бо диспетчер дав таку вказівку і що він взагалі 1 випуск. Де 3, 4 випуск не знає і у диспетчера уточнити відмовляється.

Поки ми спілкувалися з водієм, через дорогу їхала поліція, яка вирішила розвернутися і скласти на мене протокол, що я стояв на дорозі (ч. 1 ст. 127 КУпАП). Поки виписували протокол до 22:37, жодного тролейбусу не було. Фішка цієї ситуації в тому, що станом на 23 годину жоден тролейбус до кінцевої, окрім того, що був о 20:59, до кінцевої "Чорнобильська" не доїхав.

Ось так і сподівайся на роботу транспорту, враховуючи, що він курсує так систематично.

Автор Кравченко Андрій
Група у Фб Пасажири Києва
До нормальних щоденних київських новин
Величезного Прутня поклала мерія Києва на експертні пропозиції зробити безпечним ремонт на оболоні

📢 У КМДА проігнорували пропозиції зробити проспект Івасюка на Оболоні безпечним для велосипедистів

У проєкт капремонту проспекту Володимира Івасюка в Оболонському районі Києва внесли зміни, але проігнорували пропозиції U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») ГО Пасажири Києва.

Нова схема організації дорожнього руху на найбільш завантаженому та аварійно-небезпечному відрізку дороги не передбачає безпечних умов для руху велосипедом.

Департамент транспортної інфраструктури КМДА і КП @Київавтодор внесли зміни в організацію дорожнього руху на одному з перехресть пр.Івасюка на Оболоні для забезпечення заїзду до прибудинкової території, обґрунтовуючи це «безпекою» та «комфортом, зручністю пересування усіх учасників руху».

Однак у новій схемі ОДР передбачено заїзд на прибудинкову територію прямо з кругової розв'язки. При цьому жодних інших змін немає. Для внесення цих змін збирали нараду під головуванням заступника голови Дептрансу Валентина Кульбако, у протоколі наради записано, що «зауваження представників громадськості відсутні». Але в нараді від громадськості брали участь лише голови ОСББ сусідніх будинків, а представників громадських організацій, які системно займаються безпекою руху, не запросили.

Натомість щонайменше з жовтня 2023 року (тобто майже рік!) Дептранс КМДА і Київавтодор ігнорують усні і письмові звернення ГО «Пасажири Києва» та U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») щодо облаштування велосипедних переїздів через просп. Івасюка або принаймні розгляду цього питання на засіданнях Київської майстерні міста.

У новій схемі ОДР цих велопереїздів немає, тож про який «комфорт, зручність пересування усіх учасників руху» йдеться — не зрозуміло.

🤝 Закликаємо Дептранс КМДА і Київавтодор винести питання велопереїздів на пр.Івасюка на розгляд на найближчому засіданні Майстерні (17.09.2024) і до кінця року його реалізувати.

Безпека, комфорт, зручність пересування всіх учасників руху, у т.ч. користувачів велосипеда, не має залежати від того, хто живе на вулиці, або політичних уподобань керівництва Дептрансу.

Із фб групи U-Cycle
Київські Наїдки. #2


https://youtu.be/QZe0bKcMEvQ?si=ep5QYVqu8_94Sg6d
Якісний коментар з приводу неефективності комунальної власності

Збережіть собі
Управління освіти Дарницької РДА за 133 млн грн замовило будівництво укриття в дитсадку по вул. Срібнокільська, 4-А.

Ціни найбільших будматеріалів завищені.

У підсумковій відомості ресурсів найбільша сума 16,79 млн грн припадає на гарячекатані фасонні профілі для шпунтових паль Л4 і Л5 по 74 400 грн/т.
Компанія «UBP Ukraine» пропонує шпунти Ларсена Л5-УМ по 34 000 грн/т, а індустріальна група «Юкран» продає їх по 47 800 грн/т.

Ще 13,30 млн грн відведено на гарячекатану арматурну сталь класу А500С по 41 760 грн/т. Фірма «Булат Метал» продає таку арматуру по 32 500–39 615 грн/т, що в середньому на 14% дешевше, а компанія ТОВ «Залізний світ» пропонує її по 32 368–32 648 грн/т, що на 22% дешевше.

Ймовірна переплата по арматурі становить приблизно 2,42 млн грн. На ці гроші можна купити десять всеспрямованих РЕБ Антидрон купол захисту від БПЛА/FPV на сім діапазонів «Air Jammer Pro 7» для військових потреб.

Ps

Важливо розуміти, що на такому великому об'єкті 2-3% відсотка відхилення не виглядає критично.

Для перевірки необхідно контроль всіх етапів, аудит, інженерний супровід і тд

Всі державні та комунальні кошти - максимально уважно

Інфо від Наші гроші
Документальний фільм
Нам пишуть
Добраніч
Столічка. Хуярять мотоциклісти. 00.04

А ти думаєш шахеди
Де тут зрозумієшь де шахед, а де мотоциклісти що хуярять по столичному шосе під час комендантської години
Ми завжди маємо пам'ятати засновників сучасного Києва 21 сторіччя
2024/09/28 20:16:47
Back to Top
HTML Embed Code: