Telegram Web Link
Урядовий квартал LIVE❗️

📌 Результати зустрічі в Саудівській Аравії
📌 Що відбувається на фронті - Схід/Південь?
📌 Стратегія України щодо розблокування Чорного моря

🎙️ Про це та інше дивіться у нашій авторській програмі з Олексієм Якубіним «Урядовий квартал».

Спеціальний Гість - Мамука Мамулашвілі - військовик, засновник і командир «Грузинського національного Легіону».

https://www.youtube.com/live/tHcCTJtUCfY?feature=share
#Думкинаполях

Пропаганда від мислення відрізняється тим - що мислення - це завжди про невизначеність
- в мисленні немає вже готових напеперед остаточних рішень, а в пропаганди є. У ній усі відповіді готові наперед і їх потрібно просто повторювати.

В процесі мислення - певні позиції - просто вихідна точка - а далі починається пригода у невідомому наперед напрямі. І саме тому мислення - це про свободу.
А пропаганда в цьому ракурсі - це про обмеження і примус.

Щоб зрозуміти цю різницю чіткіше - згадайте випадки ставлення афінської громадськості до Сократа, якого звинувачували у підриві "моральних основ" Афін, лише за його питання різним людям. Ну або приклад з Галілеєм, який продовжував розвивати ідеї Коперника, навіть всупереч тодішній позиції Католицької церкви. І тих тортур, які були за це йому завданні - бо він не погоджувався з тогочасною церковною пропагандою. І лише в 90-х роках 20 сторіччя Католицька церква визнали свою помилку щодо Галілея та застосованого проти нього насильства.

Мислення - це і складно і водночас, звільняюче.
Чудова історія від Еріка #Вейнера - адже життя суперечливе, і бали на табло поки гра не закінчена - ще нічого не означають.

"Есть такая притча о китайском крестьянине. Однажды у него убежала лошадь. Вечером к нему зашли соседи, чтобы посочувствовать. — Как жаль, что убежала твоя лошадь! — сказали они. — Просто ужасно. — Может быть, — сказал крестьянин. — А может быть, и нет.

На следующий день лошадь вернулась и привела с собой семь диких коней. — Вот это удача! — сказали соседи. — Теперь у тебя аж восемь лошадей. Как же тебе повезло! — Может быть, — отвечал крестьянин. — А может быть, и нет.

На следующий день сын крестьянина попытался объездить одну из новых кобыл, упал с нее и сломал ногу. — Вот так несчастье! — сказали соседи. — Может быть, — отвечал крестьянин. — А может быть, и нет.

На следующий день в деревню явились вербовщики в солдаты, но сына крестьянина они не взяли из-за сломанной ноги. И все соседи сказали: — Вот и замечательно! — Может быть, — сказал крестьянин. — А может быть, и нет.

Наша жизнь похожа на съемку широкоугольного мира длиннофокусным объективом. Всей картинки мы никогда не видим. И единственный разумный выход — это смотреть на вещи подобно тому китайскому крестьянину".

P.S. На фото суцвіття з однієї квітки

#blossom
Чому зернова угода неможлива без рішення Ердогана? Чи може Україна покластися на Туреччину? Чи погодиться Путін на відновлення зернової угоди? Як Україна може тиснути на Путіна? Чому Зеленський не поїде на саміт G20? Навіщо міністр оборони Китаю приїхав з візитом до Росії та до чого тут ПВК “Вагнер” - в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua розповів політолог Олексій Якубін.

https://tsn.ua/svit/zustrich-edogana-ta-putina-chi-zmozhe-erdogan-zmusiti-rosiyu-povernutisya-do-zernovoyi-ugodi-2391163.html
Кандидат політичних наук, політолог Олексій Якубін звертає увагу, що цій ініціативі передувало опитування американців – чи вважають вони достатньою підтримку України. 51% вважають її достатньою, близько 48% вважають, що її слід посилювати.
"По суті, американське суспільство в цьому питанні, як і в інших, розділене. У ситуації такого поділу будь-які інформаційні кампанії можуть зіграти свою роль. Адже ми розуміємо, що швидше за все саме прихильники Республіканської партії вважають, що США вже достатньо допомогли Україні", – зазначає політолог.
Більше того, наголошує він, питання України так чи інакше звучатиме на праймериз і Республіканської, і Демократичної партії. І відповіді, які надаватимуть кандидати в президенти (а вибори нового голови Білого дому відбудуться у листопаді 2024) будуть багато в чому орієнтовані на громадську думку виборців.
"Зрозуміло, що такі інформаційні кампанії – не панацея. І що республіканці просто намагаються протиставити себе демократам з тих чи інших питань (до речі, гадаю, найближчим часом ми побачимо своєрідний тест – голосування у нижній палаті Конгресу щодо збільшення фінансової підтримки України). Але такі лобістські ініціативи впливають на американських політиків і здатні дещо підкоригувати у потрібний нам бік позицію республіканців", – упевнений Олексій Якубін.

https://world.comments.ua/ua/news/usa/u-respublikanskiy-partii-zapuskayut-reklamu-dopomogi-ukraini-pro-scho-ce-govorit-scho-stane-markerom-716895.html
2025/07/07 19:42:39
Back to Top
HTML Embed Code: