Telegram Web Link
​​​​​​💼 Кейси Genesis та компаній-партнерів: як створити якісний UI для дитячої гри і протестувати його

Створення дитячих застосунків — виклик для команди. Потрібно не тільки передбачити поведінку малюка та зацікавити його, а й одночасно завоювати прихильність батьків. Але проведення користувацьких досліджень не дає чітких відповідей, що потрібно дітям.

Юлія Житнік, Product Designer у Keiki, компанії з екосистеми Genesis, поділилася як зацікавити маленьких користувачів, а також розповіла про принципи розробки дитячого UI.

📍Гортайте кейс або переглядайте повний матеріал за посиланням!
​​Що почитати?📚

Деякі вважають, що вміння виступати публічно — це талант, який людині пощастило або не пощастило мати. Та насправді його можна і треба розвивати. Тому сьогодні ми зібрали книжки, які допоможуть захопити слухачів і набути почуття впевненості перед великою аудиторією.

Переглядайте та зберігайте на майбутнє!👇

📖«Confessions of a Public Speaker», Scott Berkun

Скотт Беркун, професійний спікер з 15-річним досвідом, ділиться порадами для ораторів, руйнує стереотипи про публічні виступи та розповідає смішні історії про свої промови, вдалі й не дуже. Дізнавайтеся, як підготуватися до виступу, що робити, якщо все йде не так, і як аналізувати свої презентації.

📖«Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів», Кріс Андерсон

Книжка концентрується більше на наповненні виступу, аніж на подачі. Адже спікер може бути харизматичним і впевненим, але чи допоможе йому це, якщо йому немає чого сказати? Президент конференції TED Кріс Андерсон розповідає, як структурувати свій виступ так, щоби вашою ідеєю точно загорілися.

📖«WOW-виступ по-українськи. Ноу-хау сучасного оратора», Андрій Степура

Український оратор Андрій Степура вказує на останні тенденції в публічних виступах, покроково розписує підготовку та проведення презентації і радить, як позбутися страху й зачарувати глядача гумором. На сторінках книжки також є QR-коди на відео, де аналізуються різноманітні промови, зокрема і від українських відомих діячів.

#genesis_книги
​​Новини ком’юніті 23.11–21.12

⚙️У межах QA Community відбулася панельна дискусія, учасники якої обговорили тему «Що і як потрібно автоматизувати. Взаємодія QA та AQA».

🧑‍💻Учасники Product Community під час зустрічі обговорили тему «Секрети крутої комунікації».

🎮Відбулися три зустрічі Marketing Community. Під час першої генезійці обговорили вебаналітику, під час другої — дізналися про найкращі практики для налаштування вимірювання результатів за iOS-застосунками. А під час третього мітапу відбулася панельна дискусія на тему «Q5: як виростити закупку Х5».

🔊PR-спеціалісти мали змогу послухати лекцію від Олександри Петруньок, PR Director у Genesis, та докладніше дізнатися про підготовку PR-звітів.

🎨Також відбулися дві зустрічі Design Community. Під час першої Елла Фіскінд, Product Designer в Genesis Growth, поділилася своїм баченням про гарні і погані інтерфейси. А під час другої — учасники ком’юніті поговорили про процеси створення новорічних дизайнів.

#новиниcommunity
Конспект з якої зустрічі вам цікаво було б побачити у нашому телеграм-каналі?✍️
Anonymous Poll
20%
QA Community
25%
Product Community
24%
Marketing Community
7%
PR Community
23%
Design Community
​​🤝Правила нетворкінгу: як заводити корисні зв’язки в офлайні та онлайні

Оточення допомагає нам зростати професійно та особистісно, запускати бізнеси та нові проєкти, вирішувати життєві питання швидше та ефективніше. Один з інструментів для побудови такого оточення — нетворкінг, або усвідомлена побудова мережі професійних контактів.

Разом із Яніною Воловик, Internal Communications Lead у Genesis, розповідаємо, як знаходити знайомих в офлайні та онлайні, підтримувати стосунки, та яких помилок краще не припускатися.

Гортайте допис і дізнавайте про нетворкінг більше!

📎Повний матеріал читайте у нашому блозі.
💭 Дизайн-мислення — це підхід до вирішення завдань, що допомагає розробляти інноваційні рішення. Такий термін ввели Девід Келлі, професор Стенфордського університету та засновник агентства IDEO у Кремнієвій долині, разом із Тімом Брауном та Роджером Мартіном у 1990-х роках.

Разом з Ольгою Кисельовою, Design Team Lead у Genesis, ми з’ясували як можна застосувати цей метод на практиці, аби відійти від шаблонних ідей, які використовуємо, спираючись на попередній досвід.

Тож переглядайте допис, аби дізнатися про дизайн-мислення докладніше!
2024/09/25 17:16:50
Back to Top
HTML Embed Code: