Telegram Web Link
​​Snowflake розробив нативний коннектор для отримання даних з Google Analytics 4. Він може діставати два типи даних: агреговані (через API) та сирі дані (через реплікацію даних із BigQuery Export).

https://bit.ly/495uyHO

via @WebAnalyst
​​Ще один безкоштовний ресурс, який дозволяє створювати звіти у форматі Universal Analytics на даних Google Analytics 4: https://bit.ly/3UjSi6M

via @WebAnalyst
​​Знайшов корисний Chrome Extension — GA4 Fixes, який вміє додавати до стандартних звітів #GA4 «% of total». Доречі, на сайті розробника є ще дуже багато корисних міні-тулів для користувачів GA4: ga4tools.com

via @WebAnalyst
​​Нарешті хтось знайшов спосіб реалізувати в Looker Studio інтерактивне порівняння даних для кастомних діапазонів дат. Правда поки що це можна реалізувати на Google BigQuery джерелах даних: https://bit.ly/49mIai9

via @WebAnalyst
​​Цікавий SQL tutorial для data scientists. Крок за кроком від SELECT 1 до віконних функцій, роботи з ORM і Jupyter Notebooks: https://gvwilson.github.io/sql-tutorial/

via @WebAnalyst
Forwarded from BigQuery Insights
​​В Google BigQuery з'явилась можливість імпортувати дані з Facebook Ads, Oracle, Salesforce, Salesforce Marketing Cloud за допомогою нативних конекторів в рамках Data Transfer Service. Це просто та безкоштовно. Ось детальна інструкція для налаштування трансферу даних із Facebook Ads в BigQuery: https://bit.ly/49RVawb

@BigQuery
Forwarded from Beards Analytics (Andrii Osypov)
До речі, дуже зручна штука, можливість створювати конверсії у google ads з таблиці google bigquery

https://support.google.com/google-ads/answer/7012522
Кейс 1. AI-розширення для браузера, яке пропонує та аргументує ідеї для CRO – покращення конверсій на сайті

Відновлюю рубрику корисних кейсів.

CRO спеціаліст мультифункціональної платформи для маркетингу Serpstat Григорій Тиненік знайшов корисне розширення для браузера, яке аналізує потрібну вебсторінку та пропонує ідеї для покращення конверсій на сайті.

➡️ Скористатися розширенням може кожен і зробити це дуже просто. Для цього виконайте наступні дії:

1. Встановіть розширення VWO у свій браузер і зареєструйтесь (це безкоштовно).

2. Відкрийте вебсторінку сайту, на якому ви хочете покращити конверсії, та запустіть розширення VWO.

3. Після запуску розширення, AI аналізує блоки на сторінці сайту та визначає тип бізнесу, тип сторінки.

4. Після аналізу сайту, у віконці розширення вам необхідно вказати бізнес-ціль та яку метрику хочете збільшити на обраній вебсторінці. Все!

5. АІ накидує реально нормальні ідеї для покращення сайту і добре їх аргументує.

➡️ Наприклад, розширення може запропонувати додати на сторінці відгуки чи змінити текст кнопки. Рекомендації не повторюються, кожен запуск – новий набір ідей, також до кожної ідеї є пояснення на чому вона базується.

Отже, ось вам таймсейвер для швидкого генерування якісних гіпотез та оптимізації конверсій.

p.s. До речі, Данило Мінін з агентства Netpeak нещодавно запустив послугу CRO. Тобто, ви платите Данилу гроші, а його команда робить так, щоб на сайті росла конверсія й у вас було значно більше грошей, ніж ви платите команді Данила :)

@artemborodatiuk

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
​​Якщо ви ще не встигли забекапити свої дані з Google Universal Analytics — у вас ще є 26 днів та безкоштовний Python-код, який може вам у цьому допомогти. Майте на увазі, що Google Analytics Reporting API v4 має обмеження в 50 000 викликів API на день, тому для великих об'ємів даних можливо прийдеться адаптувати код, щоб вивантажити максимум історичних даних. Ну і враховуйте, що з Universal Analytics завжди дані вивантажуються в агрегованому вигляді.

https://bit.ly/4ecNXd9

via @WebAnalyst
​​GPT-4o від OpenAI покращила функцію data analysis і тепер вона:

- вміє завантажувати дані напряму з Google Drive та Microsoft OneDrive (чекаємо на інтеграцію з Google BigQuery)
- має покращений інтерфейс для інтерактивної роботи з таблицями та візуалізації даних на графіках і діаграмах, які виглядають настільки якісно, що можна відразу брати в презентації.

Оновлення доступне в тарифах ChatGPT Plus, Team, і Enterprise. Не забувайте перевіряти отримані від моделі результати (вона постійно показує код, яким згенерована відповідь), бо навіть найкрутіші моделі завжди будуть помилятись, так само як інколи помиляються і люди ;).

Детальніше про оновлення data analysis в ChatGPT тут: https://bit.ly/3VFFgkc

via @WebAnalyst
​​Починаючи десь з 2020 року Google заявляв, що буде відмовлятись від 3-party cookies в своєму браузері Chrome. З того часу Google тестував багато різних способів їх заміни та багато разів переносив дедлайн їх відключення. А ось декілька днів назад оголосив, що в даний момент Chrome відмовляється від планів відключення 3-party cookies. Акції таких рекламних платформ, як Criteo уже підросли внаслідок такого рішення від Google)

Детальніше: https://bit.ly/3WlPzZF

via @WebAnalyst
​​Looker Studio розробив нативний коннектор для Excel, який незабаром стане доступний всім користувачам.

Детальніше: https://bit.ly/3ye9Dp6

via @WebAnalyst
​​Google продовжує навчальну програму "Розвивайте кар’єру з Google Cloud"!

🔗 Реєстрація на програму за посиланням!

Новий потік програми стартує 16 вересня та націлений на розробників, IT-інженерів, світчерів та всіх кому цікаві хмарні технології. Під час програми учасники, які тільки починають свій карʼєрний шлях в IT, зможуть отримати персоналізовану підтримку від експертів по роботі із Google Cloud.

У межах індивідуальних консультацій до 100 учасників зможуть отримати відповіді на свої питання та практичні поради щодо початку кар’єри у сфері IT, а також дізнатися більше про роботу з хмарними технологіями.

Учасники програми також отримають:

✔️Безкоштовний 45-денний доступ до платформи Google Cloud Skills Boost для вдосконалення своїх навичок.
✔️Можливість отримати нагороди за здобуті бейджі навичок на платформі.
✔️Вебінари із фахівцями зі штучного інтелекту та Google Cloud, які ділитимуться своїм практичним досвідом роботи у хмарі.
✔️Безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит Google Cloud за 12+ бейджів навичок.
​​Часто при налаштуванні трекінгу виникає необхідність динамічно забирати якісь дані із веб-сторінки (наприклад, ціна чи наявність товару), щоб передати їх у GA4 чи Google Ads. Звичайно, краще відразу звернутись за цим до розробників сайту і налаштувати передачу цих даних відразу у dataLayer щоб отримати більш стабільне рішення. Але якщо у вас часто обмежені ресурси розробників, то можна вирішити цю задачу за допомогою скрейпінгу DOM через Google Tag Manager і ось детальний огляд цього процесу:

https://www.youtube.com/watch?v=QL-C9GNAIFw

via @WebAnalyst
​​Часто аналітики використовують OpenAI API для вирішення якихось своїх задач. Але не всі знають, що є OpenAI Batch API, який дозволяє відправляти пакети запитів і отримувати результати за 50% вартості, але з затримкою у відповіді до 24 годин) Це може бути корисно, коли результати вам не потрібні прямо тут і зараз. Наприклад, так ви можете робити кластеризацію ключових слів для SEO або Google Ads вдвічі дешевше, ніж звичайний API: https://bit.ly/3Xez81S

via @WebAnalyst
​​В Looker Studio з'явились нативні Funnel charts. Як ними користуватись — описано в документації: https://bit.ly/4eKlxXa

via @WebAnalyst
2025/04/07 01:52:34
Back to Top
HTML Embed Code: