Telegram Web Link
Швидкий пошук показав, що зараз у продажу легко знайти аж 9 варіантів «1984» від різних видавництв.

Жупанського навесні казали, що тільки вони вже видали 83 тисячі примірників «1984» 🙀


🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
До речі «Глиняний міст» виглядає оманливо тонким. Насправді в ньому 655 сторінок.

Для порівняння поруч «Затьмарення» Діка. Візуально майже однакові по товщині, а різниця в 300 сторінок👀

🐉 Книжковий Дракон
Трохи ранкового Аберкромбі (але він і справді офігенний автор і один з моїх найулюбленіших)

Переклад:
G: Як ви дізнались про свого улюбленого автора?
A: ПОБАЧИВ ЙОГО У ДЗЕРКАЛІ


🐉 Книжковий Дракон
Розвага дня - протерти пил та зробити невеличку перестановку на полицях (заразом зʼясувати, що місця ще повно і є куди складати🌝)

Хваліться і ви своїми поличками, люблю роздивлятись чужі скарби

🐉 Книжковий Дракон
В Твітері розгорівся величезний скандал щодо співзасновника видавництва «Дім Хімер» - Влада Сорда.

Станом на зараз вже зреагував Євген Лір (автор книг «Степовий бог», «Підземні ріки течуть», «Книга вигаданих неістот» - у співавторстві з Кшисею Федорович) - він припиняє будь-яку співпрацю з видавництвом.

Павло Дерев’янко (автор трилогії Літопис Сірого Ордена) написав, що в курсі того, що відбувається і готує відповідну реакцію.

🐉 Книжковий Дракон
Ніл Ґейман дуже активний в соцмережах та часто спілкується там в коментарях.

І його відповідь на питання чи вірить він у справжню магію прекрасна:

«Я можу написати декілька слів і це змусить людей, що за тисячі миль звідси, людей, яких я ніколи не зустрічав і не зустріну, сміятись до сліз і щиро плакати від печалі через тих, кого навіть не існує, ніколи не існувало і не буде існувати. Якщо це не справжня магія, то я не знаю що»

🐉 Книжковий Дракон
Мені вчора відкрили очі, що якщо зайти на Goodreads через браузер, а не просто відкрити в застосунку, то можна знайти різну додаткову статистику, а не тільки кількість прочитаних книг за рік. Так що якийсь час я розважалась вивчаючи скільки і чого начитала.

Зареєстрована на Goodreads з 2019, то і даних назбиралось за 5 років.

Найпродуктивнішим у мене вийшов січень 2021 - начитала аж 5415 сторінок😱
Березень 2022 логічне провалля, бо тоді я не могла читати щось окрім новин.

Як зʼясувалось, здебільшого читаю книги написані в цьому тисячолітті, а оті дві самотні нижні крапочки - то «Вій» Гоголя написаний в 1835 та «Різдвяна історія» Діккенса з 1843.

Не знаю нащо вам ця інформація, але хай буде для історії 😂

🐉 Книжковий Дракон
Щойно з друку вийшов перший том, як Вовкулака оголосили про старт передпродажу продовження🎉

В другий том увійшли розділи з шостого по дев’ятий та примітки Алана Мура до цих розділів.

ІЗ ПЕКЛА – це не тільки культовий графічний роман Алана Мура та Едді Кемпбелла про історію Джека Різника, це справжній історичний дослідницький монумент Великої Британії часів королеви Вікторії,  його культурному, соціальному стану; це географічний та історичний провідник вулицями Лондона, біографічна енциклопедія найвідоміших постатей того часу і соціальний розтин тогочасного суспільства.
І поміж цього це моторошна і до болі реалістична історія, ка переносить читача у лондонські нетрі кінця XIX-го сторіччя.


Ціна 650 (750)
Сторінок 196
Орієнтовна дата виходу - осінь 2023

Замовити можна тут

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
Днями вийшло свіже інтерв’ю Ніла Ґеймана.
Воно доволі велике, повну версію можна прочитати на сайті ilovelibraries

Я переклала лиш декілька питань, які мені здались цікавими.

Що вас приваблювало у науковій фантастиці та фентезі в юності?

Гадки не маю. Коли я був малим - я любив книги. Будь-які. Я памʼятаю, що мене тягнуло не обовʼязково до фентезі, бо була абсолютна любов до всього, що я читав.
Знаєте, ти починаєш читати, і читаєш книги про русалок, читаєш Білосніжку, читаєш про Гамельнського Щуролова. Читаєш «Вітер у вербах» та «Алісу в Дивокраї». І тобі хочеться більше цього відчуття дива та втечі, відчуття можливості зникнути з цього світу та відвідати інші.

Чи були комікси частиною цього світу?

Коли мені було приблизно сім, у мого батька чомусь зʼявилась величезна коробка коміксів Marvel та DC. І я пропав. Я памʼятаю всі обкладинки. Неймовірні кольорові історії. Я закохався в супергероїв. Я просто думав, що це найкращі речі в світі.

Коли я став трохи старшим (біля 10 років) мене почали цікавити більш моторошні теми. Супергерої були вже трохи передбачуваними для мене. В тому сенсі, що ви знаєте, що хороший хлопець перемагає в кінці, в той же час у моторошних сюжетах ніколи не зрозуміло, хто переможе та що буде далі. Тому я почав читати такі комікси як The Phantom Stranger, House of Mystery, House of Secrets та Болотяна Істота. І це було моїм щасливим місцем.

Ви згадували, що саме перезапуск Аланом Муром «Болотяної істоти» спонукав вас писати комікси.

Я любив оригінальну «Болотяну Істоту» Лена Вейна та Берні Райтсона. Коли мені було 11 чи 12 я вважав її найкращим коміксом у світі, мені подобалось перечитувати цю історію.
Тому коли в 1983 я дізнався, що хтось пише «Болотяну істоту» я не був вражений. На той момент я не читав комікси вже пʼять чи шість років. Я взяв один в WHSmith (мережа газетних кіосків) і прочитав. Це було дійсно доволі добре, проте я поклав його назад, тому що більше не купував комікси. Пройшло два чи три місяці коли я здався і купив свого першого Алана Мура - «Сагу про Болотяну істоту» і просто пропав. В той момент я був фанатом Мура. Я вважав його найрозумнішою людиною.

Я буквально такий «Я поціновувач книжок. Я поціновувач фільмів. І те, що робить Алан прямо зараз в коміксах - це так само цікаво та глибоко як те, що в книгах та фільмах. І це неймовірно.»

Я написав Алану, а коли вийшла моя перша книга надіслав йому копію. Він передзвонив і так ми стали друзями. Коли я вперше зустрів його, я спитав: «Ти можеш показати мені як писати комікси? Я хочу знати, я дійсно не розумію»

Ви автор багатьох книг, які були заборонені. Що ви відчуваєте з цього приводу?

З одного боку це честь. З іншого - є лють та відраза. І обидва варіанти правдиві. Я пишаюсь кожен раз, коли мою книгу забороняють, адже я знаю історії заборонених книг та історії тих, хто їх забороняв. Я ніколи не буду на стороні людей, що забороняють книги. Я на іншій стороні. Я завжди буду на стороні бібліотек.
Ті хто забороняє книги не роблять цей світ краще забираючи з нього ідеї.

Останнє питання. Що ви зараз читаєте і який останній фільм ви подивились?

Я читаю «The Curator» Оуена Кінга і мені подобається. Це прекрасна книга.

Останній фільм я дивився два дні тому у літаку - «Леді Єва». Останній фільм, що я дивився в кінотеатрі - це “Стихії».

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
У мене сьогодні зʼявилось дві нові книжечки, але я вам їх не сфоткала, тому тримайте мемчик (і він теж не книжковий)
2024/10/06 16:17:48
Back to Top
HTML Embed Code: