Telegram Web Link
❗️Ярослава Магучіх на етапі легкоатлетичної "Діамантової ліги" в Парижі встановила світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту.

🔥 Рекорд тримався впродовж 37 років. Українка взяла висоту 2.10 метра

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🇪🇸Карлос Алькарас другий рік поспіль зіграє у чвертьфіналі Вімблдону після перемоги над 🇫🇷Уго Умбером - 6:3, 6:4, 1:6, 7:5

Іспанський тенісист виграв 11-й матч поспіль на кортах Вімблдону і продовжить захист титулу в матчі проти переможця зустрічі 🇺🇸Томмі Пол - 🇪🇸Роберто Баутіста Агут.

21-річний Карлос Алькарас став другим наймолодшим тенісистом, який вийшов у чвертьфінал на Australian Open, Roland Garros і Wimbledon за один сезон, після Рафаеля Надаля 2007 року.

🥰 Еліна Світоліна привітала Ярославу Магучих зі світовим рекордом, який Ярослава сьогодні встановила в Парижі

🇮🇹Яннік Сіннер переміг 🇺🇸Бена Шелтона у четвертому колі Вімблдону з рахунком 6:2, 6:4, 7:6(9).

Італійський тенісист третій рік поспіль зіграє у чвертьфіналі турніру у Великій Британії та спробує вдруге поспіль пробитися до півфіналу.

Сіннер продовжує свою переможну серію після титулу ATP 500 у Галле два тижні тому.

Наступний суперник Янніка визначиться у матчі 🇧🇬Григор Димитров - 🏳️Данило Медведєв.

🇺🇦Надія Кіченок і 🇭🇺Тімеа Бабош вийшли до третього кола Вімблдону, обігравши третіх сіяних 🇺🇸Ніколь Мелікар-Мартінес та 🇦🇺Еллен Перес - 4:6, 6:2, 6:2.

Зазначимо, що матч три рази переривався через дощ.

Кіченок і Бабош перервали переможну серію Мелікар-Мартінес та Перес, які перед виступом на Вімблдоні виграли титул WTA 500 у Бад-Гомбургу.

Українка вчетверте у кар'єрі зіграє у третьому колі британського "мейджора". Наступні суперниці тенісисток визначаться у матчі 🇺🇸Ейша Мухаммед/🇮🇩Алділа Сутджіаді - 🏳️Діана Шнайдер/🏳️Олена Весніна.

❗️Матчі українок на Вімблдоні у змішаному парному розряді, які мали відбутися сьогодні, скасовано

🇺🇦Марта Костюк та 🇷🇴Єлена-Габріела Русе вийшли до третього кола на Вімблдоні після перемоги над дуетом 🏳️Яна Сізікова/🇨🇳Ван Яфань - 6:4, 6:4.

Наступнми суперницями тенісисток будуть другі сіяні 🇨🇦Габріела Дабровскі та 🇳🇿Ерін Раутліфф.

🇳🇿Лулу Сунь обіграла 🇬🇧Емму Радукану в четвертому колі Вімблдону - 6:2, 5:7, 6:2.

Новозеландська тенісистка вперше зіграє у чвертьфіналі турніру Grand Slam та стала лише другою представницею своєї країни на цій стадії. Вперше це вдалося Белінді Кордвелл на Australian Open-1989, де вона дійшла до 1/2 фіналу.

Нагадаємо, для Лулу Сунь це лише другий виступ в основі "мейджора". На Вімблдоні вона почала свою участь з кваліфікації.

За місце у півфіналі новозеландка боротиметься з 🇭🇷Донною Векич.

🇺🇦Людмила Кіченок та 🇱🇻Олена Остапенко вийшли до чвертьфіналу Вімблдону, обігравши 🇸🇰Терезу Михалікову та 🇬🇧Олівію Ніколлс - 3:6, 6:2, 6:3.

Далі тенісистки зіграють з переможницями матчу 🇨🇿Катержина Синякова/🇺🇸Тейлор Таунсенд - 🇨🇦Лейла Фернандес/🇯🇵Ена Шібахара.

❗️Уперше в історії одразу три українські тенісистки дійшли до третього кола Вімблдону в парному розряді

🇺🇦Людмила Кіченок (разом з 🇱🇻Оленою Остапенко)
🇺🇦Надія Кіченок (разом із 🇭🇺Тімеа Бабош)
🇺🇦Марта Костюк (разом з 🇷🇴Єленою-Габріелою Русе)

Зазначимо, що Людмила Кіченок та Олена Остапенко сьогодні вже пройшли до чвертьфіналу трав'яного "мейджора"

🇺🇸Томмі Пол переміг 🇪🇸Роберто "люблю грати на гроші газпрому" Баутіста Агута в четвертому колі Вімблдону - 6:2, 7:6(3), 6:2

Американець вдруге в кар'єрі дійшов до чвертьфіналу на турнірі Grand Slam (уперше на AusOpen торік) і за свій другий півфінал на цьому рівні зіграє проти чинного чемпіона турніру 🇪🇸Карлоса Алькараса (рахунок особистих зустрічей 2:2, усі матчі пройшли на харді)

🇺🇸Емма Наварро (№17 WTA) обіграла другу ракетку світу 🇺🇸Коко Гауфф із рахунком 6:4, 6:3 та вийшла до чвертьфіналу Вімблдону.

Американка записала до свого активу другу перемогу над представницею топ-5: цього року вона була сильнішою за Арину Соболенко в Індіан-Веллс.

Наварро вперше зіграє в 1/4 фіналу на турнірі Grand Slam і зустрінеться із 🇮🇹Жасмін Паоліні.

Емма виграла у всіх трьох попередніх матчах з італійкою, які відбулися на харді, зокрема двічі цього року.