VIEW IN TELEGRAM
🤯 Дитяча лікарня «Охматдит» у Києві після атаки російських терористів

Який теніс може бути після таких кадрів…..це шок повний…
This media is not supported in your browser
🇺🇦Катаріна Завацька обіграла 🇺🇦Юлію Стародубцеву на старті турніру WTA 125 у Бостаді - 7:5, 6:1.

Завацька взяла реванш у Стародубцевої за поразку наприкінці травня у кваліфікації Ролан Гаррос.

Наступна суперниця українки визначиться у матчі 🇸🇰Анна Кароліна Шмідлова - 🏳️Катерина Макарова.

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram
🤬 "Немає слів... тільки ненависть і злість..."

Українські тенісисти реагують на ранковий масований обстріл України з боку країни-терориста росії

Окупанти випустили по Києву, Дніпру, Кривому Рогу, Слов'янську та Краматорську понад 40 ракет різних типів. Зафіксовано влучання в дитячий медичний заклад "Охматдит" у Києві. Є загиблі та поранені цивільні практично в кожному місті, яке стало сьогодні ціллю терористів.

🇮🇹Лоренцо Музетті переміг "лакі лузера" 🇫🇷Джованні Мпетші Перрікара - 4:6, 6:3, 6:3, 6:2 і вперше в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру Grand Slam

Зазначимо, що за чотири матчі на Вімблдоні Музетті жодного разу не зіграв проти суперника з топ-35.

За місце в півфіналі італійський тенісист гратиме проти переможця зустрічі 🇺🇸Тейлор Фрітц - 🇩🇪Олександр Зверєв

Setanta Sports Ukraine: "Еліна Світоліна одягне чорну пов'язку або стрічку у зв'язку з трагедією під час ранкової атаки російського агресора по дитячій лікарні "Охматдит" в Києві та в інших містах України 🙏🏻"

Матч Еліни проти китаянки Ван Сіньюй розпочнеться о 16:00 за київським часом

🇺🇦Надія Кіченок і 🇭🇺Тімеа Бабош зіграють у чвертьфіналі Вімблдону після перемоги над 15-ми сіяними 🇺🇸Ейшею Мухаммед та 🇮🇩Алділою Сутджіаді - 7:5, 6:3.

Для української тенісистки це буде другий у кар'єрі чвертьфінал парного розряду на турнірі Grand Slam. Цього року Надія разом із 🇯🇵Мію Като зіграла на цій стадії Ролан Гаррос.

За місце у півфіналі Кіченок і Бабош боротимуться із сьомим сіяним дуетом 🇺🇸Керолайн Доулгайд/🇺🇸Дезіре Кравчик.

❗️Еліна Світоліна за 26 хвилин виграє перший сет в матчі проти Ван Сіньюй - 6:2

🇺🇦Еліна Світоліна виходить до чвертьфіналу на Вімблдоні, за 55 хвилин обігравши 🇨🇳Ван Сіньюй з рахунком 6:2, 6:1.

Українка проведе 11-й чвертьфінал на турнірах Grand Slam, зокрема третій на британському "мейджорі", де її найкращим результатом є півфінал 2019 року та минулого сезону.

Наступною суперницею Світоліної буде чемпіонка Вімблдону-2022 🇰🇿Олена Рибакіна. У червні Еліна поступилася представниці Казахстану в 1/8 фіналу на Ролан Гаррос.

Рахунок особистих протистоянь між тенісистками рівний - 2:2.

Еліна...💔
💔 Емоції Еліни Світоліної після перемоги в четвертому колі Вімблдону жахливих новин з України, з якими доводиться виходити на корт кожному українському спортсмену.

"Звісно, це був чудовий виступ з мого боку. Сьогодні дуже складний день для українців (плаче). Тож сьогодні було нелегко зосередитись на матчі. Із самого ранку було складно читати новини, тому бути на корті було надзвичайно важко. Я рада, що так відіграла і здобула перемогу"

Дякуємо за цю перемогу, Еліно! 👏🏻👏🏻👏🏻

📹 / Zorya Londonsk
❗️Еліна Світоліна виграла 20-й матч в основній сітці Вімблдону

Тепер на її рахунку є 20 і більше перемог в основі кожного "мейджора"

Australian Open - 2️⃣5️⃣
Roland Garros - 2️⃣9️⃣
Wimbledon - 2️⃣0️⃣
US Open - 2️⃣2️⃣

Цікаво, що хоча за кількістю перемог US Open і Wimbledon поступаються двом іншим "мейджорам", саме на них Світоліна показала свої найкращі результати, зігравши в півфіналі (один раз на US Open і двічі на Wimbledon)

🇦🇺Алекс де Мінор вперше вийшов до чвертьфіналу на Вімблдоні після перемоги над 🇫🇷Артуром Фісом - 6:2, 6:4, 4:6, 6:3.

Австралійський тенісист загалом проведе третій чвертьфінал на рівні Grand Slam та вже другий цього року. Місяць тому йому це вдалося на Ролан Гаррос.

Наступний суперник Алекса де Мінора визначиться у протистоянні 🇩🇰Хольгер Руне - 🇷🇸Новак Джокович.