Telegram Web Link
#ГУДПС_Івано_Франківської_області
Працівники ДБР повідомили про підозру начальниці управління податкового аудиту ГУ ДПС у Івано-Франківській області
Наталії Бендас.

Бендас вносила недостовірні дані до декларацій за 2020-2023 роки:
«приховала» трикімнатну квартиру у центрі Івано-Франківська, де мешкає разом з чоловіком та донькою. Вартість майна, яке за документами належить матері податківиці, понад 2,8 млн грн. Не вказала про гараж,
задекларувала лише невеличкий будинок селі Івано-Франківщини, де фактично мешкає її мати.
Крім цього податківиця не вказала у деклараціях даних щодо авто, яким користується її чоловік. Електричний кросовер, вартістю понад 2,7 млн грн записаний на племінницю чоловіка. Загальна вартість незадекларованого майна складає понад 5,6 млн грн.
Правоохоронці провели обшуки за місцем роботи та у помешканнях фігурантки. Вилучені мобільні телефони та документи.

ДБР подано до суду клопотання про відсторонення її від виконання обов’язків. Суд наклав арешт на незадеклароване майно
#ДПС #кадри #корупція #риженкова
Ми можемо по різному відноситись до діяльності журналіста Влада Сидоренко, але інформація яка була викладена у нього в каналі, викликає занепокоєння.

Річ у тому, що директор департаменту трансферного ціноутворення ДПС України Катерина Риженкова позичає 180 тис грн такій собі Людмили Повзун із Криму, яка у 2015 році отримала російський паспорт та веде підприємницьку діяльність по російському законодавству.

В декларації Риженкова зазначає, що Повзун - громадянка України, але це вже не так.
Крім того, Повзун, як підприємець, отримує фінансову підтримку від рф, ну і, паралельно, від державного посадовця ДПС України - Риженкової, яка керує департаментом, який безпосередньо вивчає вартість товару нерезидентів.

Здається, буде великий скандал та розслідування.
#податки #Акциз
Президент підписав закон про підвищення акцизів на всі види палива.
Він набирає чинності 1 вересня

Очікується подорожчання палива на 2-2,5 гривні за літр, автогазу – на 5-6 гривень.
#новини #податки
Податкова служба Польщі має право порушити виконавче провадження, якщо підприємець не сплачує обов’язкові платежі у встановлений термін 

Податкова може заблокувати рахунок підприємця, якщо є підозра в ухиленні від сплати податків. Цей метод використовують як превентивний захід, коли платник податків має велику заборгованість або коли є підозра, що підприємець може спробувати приховати або зняти кошти з рахунку.

Податкова служба має право порушити виконавче провадження, якщо підприємець не сплачує обов’язкові платежі у встановлений термін після повідомлення про заборгованість. Блокування коштів може бути результатом відкриття такого провадження. Це відбувається у разі несплати податкових або публічно-правових зобов’язань.

Кошти на розрахунковому рахунку не захищені положеннями статті 54 Закону про банки. У такому разі платник податків не має права на певну суму, звільнену від арешту. Однак без згоди органу виконавчої влади можна зняти кошти з рахунку лише для виплати зарплати працівникам, аліментів або компенсацій, що призначають при виході на пенсію.

Рішення про блокування рахунку ухвалює керівник податкової служби. Рахунок може бути заблокований на термін до 72 годин з можливістю продовження до трьох місяців, якщо є підозри на серйозні порушення.

Податкова ніяким чином не повідомляє власника рахунку про дії, які проводить з його рахунком.
#податки #новини #франція
Франція, друга за величиною економіка єврозони, цього року може мати значно більший дефіцит бюджету, ніж очікувалося, якщо не буде знайдено додаткових джерел економії через скорочення податкових надходжень.

У понеділок міністерство фінансів надіслало законодавцям оновлену інформацію про бюджетну ситуацію, яку вони вимагали протягом декількох тижнів.

Документ вказує на те, що дефіцит бюджету державного сектору ризикує досягти 5,6% економічного виробництва цього року замість 5,1%, запланованих нинішнім тимчасовим урядом Франції.
Дефіцит може сягнути 6,2% у 2025 році (розрахунки казначейства).

Кілька ключових податків, включаючи податок на прибуток, корпоративний податок і податок на додану вартість, надходили слабше, ніж очікувалося, а криза безпеки в Новій Каледонії та позачергові парламентські вибори цього року спричинили додаткові витрати.

Нинішній уряд, що йде у відставку, був змушений підготувати бюджет, який, ймовірно, буде перероблений його наступником, коли він буде остаточно сформований.
#ГУДПС_Києва #ГУДПС_Київської_області #козаченко #якушко
Очільник ГУ ДПС Київської області Юліана Козаченко спромоглася залучити фінансування ГУ ДПС Київської області з обласного бюджету Київської області.

Обсяг фінансування з бюджету Київської області становить 5 млн гривень і ці кошти надійдуть до Головного управління ДПС у Київській області у 2024 році у вигляді фінансової підтримки.

В теорії, повинні покращитись Центри обслуговування платників податків Головного управління ДПС у Київській області шляхом оновлення матеріально- технічної бази (придбання генераторів, джерела безперебійного живлення та компʼютерної техніки), але як це буде на практиці невідомо.

Цікаво, чому ГУ ДПС Києва не звертається до мера міста з відповідним запитом?

Думаємо, що Козаченко може навчити Якушко та інших «фантомів», таких як Ольга Ліщинська, як додатково залучити кошти в ГУ.

Щоб ви розуміли, бюджет Києва в разів 10 більше чим бюджет Київської області.

Можливо пані Кірієнко варто призначити керівником Козаченко на ГУ ДПС Києва ?
Ми вам привели конкретні факти ефективного менеджменту в податкових органах.
#податки
Нардеп Ольга Василевська-Смаглюк дуже засмучена тим, що депутати не змогли проголосувати за збільшення податків для нас з вами.
При чому Мінфін декілька тижнів тому навіть не зміг надати кошторис про витрачання коштів.
З державного бюджету витрачають сотні мільйонів гривень на купівлю «шпалер, штор та телемарафон», але це не важливо, оскільки головне підняти податки для населення.

До речі Ольга Смаглюк - заступник голови податкового комітету ВР України, яка втекла на початок війни в Ізраїль, а місяць тому під виглядом службового відрядження відпочивала в Іспанії.

А тепер давайте разом подумаємо навіщо нардеп Смаглюк так переймається за збільшення податків.
Що ви думаєте з приводу того, що головою Державної податкової служби України можуть призначити Ігоря Смілянського - директор Укрпошти
Anonymous Poll
9%
Добре
45%
Це смішно, у нього зарплата більше 1 млн на місяць
46%
Нехай посилки відправляє
#новини
Які зміни плануються в Кабміні:
МЗС - Андрій Сибіга.
Мінрегіон-віцепремʼєр - Олексій Кулеба (Міністерство розділять за напрямками інфраструктури і регіональної політики).
Міністр юстиції-віцепремʼєр з євроінтеграції - Ольга Стефанішина.
Мінветеранів – Наталія Калмикова.
Міністерство культури та інформаційної політики – Микола Точицький.
Мінагро - Віталій Коваль.
Мінмолоді - Матвій Бідний.
Мінекології – Світлана Гринчук.
Мінстратпром – Герман Сметанін. Олександр Камишін - в Офіс Президента, де продовжить займатися питанням озброєння та інфраструктури.
Ірина Верещук - в Офіс Президента переходить яка буде працювати профільною заступницею керівника ОП.
Також планують створити Міністерство повернення українців.
#БЕБ #напмпишуть
Кажуть, що на Одеський БЕБ чекають серйозні зміни - Мунтяна не бачать у структурі.

Пройшло трохи більше 2 місяців з моменту підписання Президентом законопроекту №10439 про перезавантаження БЕБ.
Він передбачає, що нового голову ВЕБ має обирати комісія із шести членів, половина з яких – міжнародні експерти з правом вирішального голосу.
По суті, БЕБ хочуть зробити на кшталт НАБУ - незалежним від українактх кланів, з повним зовнішнім контролем.
Всі ці місяці ведеться активний аналіз співробітників, що діють.

Наше джерело розповідає, що свого крісла точно втратить начальник Одеського БЕБ – Сергій Мунтян. Він надто сильно наслідив із Зерновим коридором допустивши до роботи в Одеських портах «короля української контрабанди» Вадима Альперіна.
Сьогодні через піраміду Альперіна проходить понад 80% від загального обсягу сировини зерновим коридором.
Так само стало відомо, що більшість компаній Альперіна працює, за ліквідованою 2-ю формою, що дозволяє виводити в тінь до 50% прибутку.
#нампишуть #БЕБ
Останній тиждень головний герой політичних хронік - заступник офісу Президента по правоохоронному сектору Олег Юрійович Татаров.

Було згадано усіх «ставлеників» ОЮ. Було наказано чимало людей за фіктивні виїзди - вʼїзди до Європейсткого Союзу, а саме Артема Дмитрука, який зі слів самого О.Ю. Татарова знав чимало, а саме забагато.
За цей виїзд - вʼїзд знатока, наказали самого Генерального прокурора України - Андрія Костіна (ручне ДБР самого Олега Юрійовича вже відкрило кримінальне продовження та готується підозра (але нічого, є ще «Мудрі» не усіх пересадили хто може зайняти це «крісло»).
Як то кажуть бий своїх чужі будуть боятися.

Але, залишилося відкрите питання щодо ще одного «ставленика», а саме кума самого О.Ю. Татарова - керівника головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України - Олександра Ткачука.

Так, як відомо саме пан Ткачук 14 липня 2024 року в'їхав у авто, яке зупинилося через ДТП та його пасажирку - Безрук К.О. Жінку госпіталізували із травматичною ампутацією нижніх кінцівок.
Олександр Ткачук керував автомобілем "Toyota Camry", авто належить одеській ТОВ ( проте у декларації керівника детективів не зазначено указане авто та право на підставі якого пан Ткачук розїжає на ньому).
До того ж, після події винуватцю не було обрано жодний запобіжний захід та кримінальне провадження як би «пропало безвісти».
Так, тут людина стала калікою, а не у Європейський Союз переїхала. Тож, є запитання до пана Олега Татарова, у Вас є свої, а ще є свої свої свої?
#податки #БЕБ
Чому фіскали зацікавились Слобоженком?

Співробітники БЕБ здогадалися, що можна переглянути та документувати відео, де блогер демонструє дорогі авто й усілякі статки та звірити те, що показано на відео, з його податковими деклараціями про майновий стан і доходи. Таким чином дійшли висновку про ймовірне ухилення від сплати податків.

А що так можна було ?
Давайте тоді будемо питати у астрологів та ворожок і на підставі цього виносити рішення
#ДПС #ГУДПС_Київської_області
Вивчаючи фінансовий стан наших топ-податківців, паралельно, можна писати розважальні книжки про досягнення успіху державних службовців та про особливий внесок в карʼєрний розвиток чоловіків -корупціонерів їх других половинок.

Ось, наприклад Сергій Береговий, який з квітня 2024 року являється заступником очільника ГУ ДПС Київської області та все життя працює на державній службі і к бізнесу не має жодного відношення, встиг заробити мільйоні статки.

Але звісно, завдяки своєї дружини, яка є приватним підприємцем і заробляє 5 млн гривень на рік. Але знаючі потреби та апетити свого чоловіка ще додатково працює в ТОВ "ЛЕОН-СЕРВІС ПЛЮС" на 100 тис гривень в рік.

Дохід податківця Сергія Берегового всього 340 тис на рік, а обслуговувати та заправляти LEXUS LX 450 2017 року не з дешевих задоволень.

Тож будемо вважати, що головний годувальник в родині дружина, яка спромоглася заробити для сімʼї :
6 земельних ділянок в місті Ірпінь, на десятки мільйонів гривень,
Житловий будинок в Ірпені на 385 метрів;
Житловий будинок на 290 метрів, який в процесі будівництва.
Та навіть єдиний власний автомобіль Лексус віддала чоловіку.

Тож книжка може мати назву «Я та мій чоловік Береговий»
#кадри #ДПС #ГУ_ДПС_Полтавської_області
У керівниці податкової Полтавщини Алли Рябкової хочуть конфіскувати майно на 4 мільйони гривень

Прокурори звернулися до суду аби арештувати квартиру сестри посадовиці у Києві та автівки її батька та доньки.
Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура 5 вересня.
Прокурор САП звернувся до Вищого антикорупційного суду з позовом. Хочуть конфіскувати активи на понад 4,5 млн грн.
За даними слідчих, вони належать керівниці Головного управління Державної податкової служби Полтавщини та її родичам.
Сестра посадовиці придбала квартиру у Києві, батько – автомобіль Land Rover Range Rover Velar 2019 року випуску, а донька – автомобіль Toyota C-HR Hybrid 2022 року випуску.

На думку САП, законних доходів на купівлю цього майна в них не було. Активи уже арештовані, наразі розглядатимуть їхню конфіскацію у дохід держави.
Нагадаємо, торік керівницю податкової служби Полтавщини викрили на отриманні необґрунтованих активів на понад 6 млн грн.
ДБР разом із Національним агентством з питань запобігання корупції дослідили статки виконувачки обов’язків начальниці Державної податкової служби України у Полтавській області.
Моніторинг виявив, що у 2022-2023 роках на членів родини посадовиці й довірених осіб Рябкової зареєстрували майно на 6,1 млн грн.

За даними прокуратури, усі ці покупки здійснили за гроші, які не отримали підтвердження законності їхнього походження.
Матеріали справи направили до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для розв'язання питання щодо визнання активів необґрунтованими через суд та стягнення їх у дохід держави.
#напмпишуть
Доброго дня, допоможіть з вирішенням цього питання, ми працівники ГУДПС Донецької області, просимо Вас викласти дану інформацію у чаті.

Звертаємось до пані Тетяни Кірієнко!
ГУ ДПС у Донецькій області, в важкій для країни час, здійснює свої функціональні повноваження в повному обсязі. Частина працівників знаходяться у м.Києві, в інших регіонах та значна кількість безпосередньо на території Донецькій області.

На даний час керівництво, в особі Олександра Головіна, змушує працівників, проти їх волі, які знаходяться на території Донецькій області, виїзджати з міст, до інших регіонів та м. Києва.
При цьому на місцях залишаються ЦОПи, якщо небезпечно знаходиться на території Донецькій області, чому не приймається рішення щодо переміщення та виїзду до інших регіонів працівників ЦОПів?

Хоча ситуація у цих містах Донецької області підконтрольна та знаходиться більш, як за 50 км від лінії фронту, на такій же відстані, а ще і менше знаходиться м.Харків, м.Суми та інші міста, що межують з територією агресора, які кожен день потрапляють під ворожі обстріли.

Також слід зазначити, що усі державні установи Донецькій області повернули своїх працівників до міст та продовжують виконувати свої функціональні обов’язки, а керівництво ГУ ДПС у Донецькій області навпаки змушує виїзджати.

Неодноразово президент України зазначав, що усі державні установи повинні знаходитися на території Донецькій області та виконувати свої обов’язки, що саме і виконують працівники ГУ ДПС у Донецькій області, які знаходяться на території та наповнюють бюджети усіх рівнів.

Рішення стосовно переміщення працівників до інших регіонів та м.Києва є безпідставним, у звязку з тим, що ситуація у містах Донецькій області є стабільною. Також у разі відмови переїзду до інших регіонів та м.Київа, Олександр Головін змушує писати заява про звільнення, без законних на то підстав, або погрожує звільненням під час проведення реорганізації податкової служби.

Виникає питання, як податкова служба Донецької області може виконувати свої функціональні обов’язки не знаходячись на території, яку вони повинні обслуговувати, коли фактично знаходяться у м.Києві та інших регіонах?

Так може навпаки розгянути питання щодо переміщення усіх працівників до території Донецької області на свої робочі місця, як того вимагає президент України та як роблять керівники інших державних установ!?

Найгіршого керівника за час існування податкової служби у Донецькій області не було! Не вже, пані Тетяна Кірієнко, не знайшлась більш професійна та з досвідом перебування на керівній посаді кандидатури!!!!
#новвини #ПДВ
З 1 вересня влада Фінляндії підвищує податок на додану вартість — він зросте з 24% до 25,5%.

Зазначається, що нововведення може спричинити проблеми для бізнесу.

«Згідно з опитуванням підприємців, підвищення податку спричинить труднощі більш ніж у половини малих та середніх підприємств. Кожен п’ятий бізнесмен вважає, що підвищення ПДВ призведе до зниження прибутку».
За оцінкою головного економіста асоціації «Підприємці Фінляндії» Юхана Бротеруса, приблизно кожен другий підприємець має намір підняти ціни.

«Водночас інша половина не збирається так робити. Тобто тоді, якщо це не позначиться на ціні товарів, не споживач платитиме різницю, а підприємець із власної кишені та доходу», — пояснив він.

Видання вказує, що причиною підвищення ПДВ є бажання влади Фінляндії збалансувати державні фінанси. Очікується, що це принесе державі близько 1 млрд євро податкових надходжень.

Варто зазначити, що в Україні теж планують підвищувати податки. Сьогодні мова йде про збільшення військового збору з 1.5% до 5%, а також ще деякі аналогічні ініціативи.
#податки #фоп
Чергове покращення від податкової
Податкова вимагає від провайдерів інтернету ФОП перейти на загальну систему оподаткування. Вони заявляють про монополізацію ринку.

З 1 жовтня провайдери інтернету, які перебувають на спрощеній системі оподаткування – зареєстровані як фізособи-підприємці (ФОП), мають перейти на загальну систему.

Таким чином податкова має намір отримати додаткові надходження до бюджету у розмірі 3-4 млрд грн на рік.

Згідно з даними Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг, який веде Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК), на обліку на цей час перебуває 4 700 провайдерів.

З цієї кількості 3883 компанії надають доступ до фіксованого інтернету. З них близько 2 500 або 64% – фізичні особи-підприємці.
#готівка
з 1 жовтня 2024 року, для фізосіб в Україні буде запроваджено обмеження щодо p2p-переказів — не більше 150 тис. грн на місяць.
Незвичне табу для нашого населення, навіть після багатьох фінансових заборон, що затверджували після 24 лютого 2022 року.

Зрозуміло, що загальний місячний ліміт на p2p-перекази для одного клієнта в одному банку становитиме 150 тис. грн. Але в нього не включатимуть платежі за IBAN — міжнародним номером банківського рахунку (International Bank Account Number) та перекази самому собі.

До того ж виключення зроблені для людей, що зможуть довести офіційні доходи понад 150 тис. грн, і для волонтерів. Ці та інші виключення виписані в опублікованій Постанові Нацбанку № 102 від 27 серпня 2024 року, й усі охочі можуть вивчити їх самостійно.

Якщо людині не вистачатиме для p2p-переказів місячного ліміту 150 тис. грн, то вона зможе його підвищити в два способи:

Подати відповідну заявку в Приват24 безпосередньо через мобільний застосунок. Процедура включатиме завантаження необхідних документів, які підтверджують походження коштів. Що, як обіцяють у банку, займатиме декілька хвилин завдяки спрощеним формам.

Звернутися до служби підтримки або до відділення Приватбанку та отримати допомогу фахівців і додаткову інформацію.
#ДПС #кадри
У колишнього начальника Головне управління ДПС у Тернопільській області – Михайла Яцини, який уже скоро майже, як два роки ходить по судах, щоб поновитися на посаді, провели огляд. 

5 січня 2023 року Михайла Яцину звільнили з посади за згодою сторін у зв’язку з корупційним скандалом – під час отримання хабаря у розмірі 5 000 доларів США зловили його заступника Сергія Бабія. Він потягнув за собою шефа.

Але якщо Яцина спершу погодився і пішов з посади, то згодом пішов по судах, щоб відновитися на роботі – справа дійшла до Верховного суду України, який постановив – повернути справу на новий розгляд у суд першої інстанції – Тернопільський окружний адміністративний суд.

Але неочікувано для всіх до квартири, де проживає колишній головний податківець Тернопільщини – Михайло Яцина – навідалися з оглядом правоохоронні органи.
Квартира, у якій проживає Яцина належить його матері – Катерині Яцині, але в декларації жодної інформації про цю нерухомість немає. Що шукали - невідомо.

По декларації, Михайлі Яцині та його дружині Наталії і двом дочкам належать – квартира у Тернополі, площею 122,3 м. кв, набута у лютому 2012 року, два гаражі – один у Кременці, один у Тернополі та чотири земельних ділянки у Кременецькому районі, а також піднавіс у селі Іква.
У родині Яцини офіційно задекларовано – 25 машин, з яких – 22 ВАЗи, 1 Citroen, 1 Тойота та 1  BMW.
Практично усе майно записане на дружину експодатківця – Наталію Яцину.
Щодо офіційного прибутку, то за 2023 рік він був незначний у родині Михайла Яцини – 110805 грн – виплатило Головне управління ДПС у Тернопільській області та 67256 грн отримав Михайло Яцина пенсії.

Проте, готівкою, Михайло Яцина зберігає вдома 850 тисяч гривень, а в банку 8,8 тис грн.
Дружина ж має вдома – 27 тисяч 500 доларів.
Тобто майже 2 млн грн зберігає вдома родина експодатківця Яцини, який через суди намагається повернути собі крісло очільника податкової служби Тернопільщини.
2024/09/22 20:28:42
Back to Top
HTML Embed Code: