Telegram Web Link
#ДПС #декларування
Директор Департаменту оскарження рішень контролюючих органів - Андрій Добрянський, один з тих небагатьох очільників ДПС України, до яких практично не існує питань стосовно заповнення декларацій.

Так, він має і великий будинок під Києвом, земельну ділянку, офісне приміщення, десятки тисяч доларів США готівкою, але все це зʼявилось ще під час незалежної адвокатської діяльності.

Є звісно машина БМВ Х5 (2011 року), яка придбана в 2021 році за 270 тис грн, що звісно неправда (занижена вартість), але ж не може все бути так ідеально.
Подивимось що зʼявиться в 2023 році.
#ДПС #Рубан
А ось обшуки колишнього екс-заступника голови ДПС України Наталія Рубан, проведені на минулому тижні детективами НАБУ у справі зловживання владою, ніяк не вплинули на майновий стан її родини:

Елітний автопарк, який складається виключно з нових Мерседесів, декілька земельних ділянок, житлові будинки в котеджних маєтках під Києвом, квартири в бізнес-комплексах Києва, заощадження на сотні тисяч доларів і реальні надходження декілька сотень тисяч гривень лише від оренди, підтверджують статус чиновника.
А ще Рубан має значну пенсію «за заслуги», рахунки в банках та виплати за викладацьку діяльність.

Між тим, НАБУ здійснила обшуки у деяких фігурантів справи (юрист ТОВ «Декоплюс» Василь Бартко), де було вилучено мобільні телефони з листуванням, що вказує на зловживання службовим становищем Наталії Рубан на посаді заступника голови ДПС України (очолював Олексій Любченко).

Наталія допомогла київським забудовникам вирішити питання з перевірками та ухилитися від сплати податків.

Подякували їй ТОВ «Декоплюс» через зятя - Сергія Неділько, який у 2019-2020 роках став власником декількох машиномісць в ЖК «Французький бульвар- 2» за 7 млн грн.
Фокус в тому, що буквально через тиждень дані паркомісця були продані зятем вже по ринковій ціні – за 31,6 млн грн.

До декларації пані Рубан варто додати також знайдені кошти в сейфі зятя: 535 тисяч $; 95 тис. євро, золото, монети та каміння.

Зять - Неділько також в 2021 році став власником нежитлового приміщення вартістю 5,5 млн грн, а його дружина (дочка Рубан) – отримала майнові права у ЖК Signature Residence на суму понад 17 млн грн.

В даному випадку прямих підтверджуючих доказів, що вказують на участь Рубан у цьому процесі - немає (крім листування), тому закінчення історії цілком очевидне - квартира зятя може змінити власника.
#ДПС #ГУДПС_Хмельницької_області
В ГУ ДПС Хмельницької області знову «гаряче».

В ролях: журналіст Сидоренко, головний «антикорупціонер» ДПС Томських, призначений очільник області Дмитро Біда (корупціонер та брат злочинця), НАЗК, ДПС України, Кірієнко.

Сюжет: недотримання антикорупційного законодавства (конфлікт інтересів, відсутність службової перевірки) під час призначення очільника ГУ ДПС Хмельницької області Біди.
#ДПС #Кадри
До речі, вітаємо Директора Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції Сергія Томських з поповненням автопарку у 2023 році двома автомобілями: Тойота Рав 4 (2023 р.в.) та Тойота Камри (2017 р.в.), на сумарну суму близько 2,4 млн грн.

Памʼятаєте продаж старенького Паджеро по завищеній ціні, за півмільйона гривень? Це був початок «угоди».

Але в декларації все чітко, копійка в копійку і без недоліків. Майно на дружині, а частину коштів позичили у 3-ї особи.

Рекомендації НАЗК: декларація перевірку пройшла, зауваження відсутні.

Досвід Томських не пропʼєш)

Р.s.
Хто ще з «сумнівних податківців» не подав декларацію за 2023 рік запрошуємо на консультацію до Сергія Володимировича. ДОРОГО!
#ГУДПСКиєва #РРО #ДПС
За нашою інформацією хабарнику Дмитру Тетянчуку дали підсрачника і він вилетів зі свистом з ГУ ДПС у м. Києві, де був працевлаштований декілька тижнів тому в управління касовиків.

Заява за власним бажанням була написана ним після того, як керівника ГУ ДПС Києва викликали на килим до Кірієнко, яка і сама висить на волосинці.
#ДПС #ГУДПС_Житомирської_області
Як працює начальник управління персоналу ГУ ДПС у Житомирській області Ольга Казанцева?

Є декілька підтверджених історій її корупційної діяльності.
Сама відома історія, за що відкрите кримінальне провадження -
Звільнення колишнього заступника начальника управління - начальник відділу палива управління акцизу Дмитра Тетянчука заднім числом, який у грудні 2022 року вимагав 200 тис гривень у керівника ТОВ Жива Нива за невідображення порушень в акті перевірки.
7 грудня 2022, Тетянчук був затриманий ДБР, але його друг - в.о. начальника ГУ ДПС Житомирської області Красиленко, одразу після цієї події підписує наказ 515-о про звільнення заступника начальника управління. Датується цей наказ 2 грудня 2022 року - заднім числом.
Провела все це Ольга Казанцева - начальник управління персоналу (вночі 04 год 00 хв. ранку 7 грудня).

Такі операції вона проводить не вперше:
◦ в 2021 році вона надала наказ в ДБР, де так само заднім числом звільнила працівника управління податкового аудиту, який також був задокументований. В неї завжди є підготовлені заяви про звільнення, без дат. Це вказівки Теодозії Чернецької та Олександра М'ясковського.

◦ В січні місяці 2024 року Казанцева підготувала злочинний наказ про звільнення (підписала тодішня очільниця ГУ ДПС Теодозія Чернецька) начальника управління аудиту Ірини Ємельянової, яка на той момент мала відкритий лист непрацездатності.

◦ по вказівці Чернецької вона видає наказ на реорганізацію у відділі адміністрування податків з громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, податків та зборів з фізичних осіб - підприємців управління оподаткування фізичних осіб та затверджує штатний розпис на 2024 рік. Даним документом не передбачено скорочення посад державної служби. Але всупереч всьому, вона видає наказ вивільнення та попередження про скорочення працівників, хоча їх штатна кількість порівняно з 2023 роком не скорочується. З всього підрозділу на вивільнення потрапив лише один неугодний головний державний інспектор Іван Гоцанюк.

Керівництво ДПС України зверне увагу на цю персону чи продовжить ховати голову у пісок?
#нампишуть #ДПС
Підкажіть скільки ще часу треба щоб вирішити питання по Морозу (ГУ ДПС Києва, акциз) та його бандитам, знову поїхали збирати данину з цигарок.
#ДПС #Кадри #декларування
Керівництво ДПС України продовжує декларувати свої статки
Не всі податківці намагаються жити по принципу «у кого більша хата» (це офіційне трактування, великі хати полюбляють всі).

Не остання людина в ДПС України, яка підпадає під ці критерії та відповідає за ризики та повʼязані з цим схеми - Марина Баряхтар (Директор Департаменту ризиків) відзвітувала про майновий стан за 2023 рік.

Нічого нового в її офіційному житті не зʼявилось.
Має декілька квартир на Софіївський Борщагівці, паркомісце, невеличку комору.

Ну звісно, інколи дуже важко утримуватися від спокус, при наявності стількох «лівих грошей», тому будинки та квартири в елітних ЖК столиці все ж таки існують, але сховані від допитливих правоохоронців та журналістів - оформлені на потрібних людей.
Дуже дивно, але родина Баряхтар з 2018 року досі має невиплачене фінансове зобов’язання (420 тис гривень).

При цьому її чоловік не утримався від спокуси та «засвітив» автомобіль Фольцваген Таурег 2017 року випуску, який зʼявився у нього у 2022 році.

Оскільки вартість транспорту 30-40 тис доларів, а у порядного пенсіонера таких грошей не може бути (накопичення родини близько 35 тис доларів), то він вирішив дану машину взяти в оренду у громадянки Лариси Парфьонової.

Дотримуючись певних принципів роботи та логічних підрахунків Баряхтар намагається обережно декларувати свої статки.

Тільки чоловік Юрій псує картину «порядного» держслужбовця і періодично отримує грошові подарунки від бідних родичей, а також ще встигає випрошувати Благодійну допомогу від місцевих органів влади. Можливо на пальне для авто?
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
#ДПС
Цікаво, чи дійсно відбувалась євакуація податкових реєстрів за кордон? Працівники точно залишались на місцях.
#ДПС #Кадри
Канал ДонКіхот повідомив, що вищім керівництвом ДПС України вже прийнято рішення про реорганізацію
«Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції»
, яким керує Сергій Томських - людина безпосередньо підконтрольна голові служби Кірієнко.

Буде ліквідовано регіональні підрозділи «борців з корупцією», а вся діяльність зосереджено на рівні ДПС.

З одного боку, це повна монополія та вирішення корупційних питань однією людиною на рівні головного офісу.

З іншого боку, це викличе зворотню реакцію у місцевих підрозділах «корупції», де після таких образ зʼявиться багато «незручної» інформації.
#ДПС #Кадри
Нам повідомляють, що рішення про реорганізацію
«Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції» - фейк.
Хочуть налаштувати проти очільника Департаменту Томських підрозділи на місцях.

Це вже атака конкретних людей проти очільника корупції ДПС України.
#ДПС #кадри
А ви знали про те, що ДПС України при існуванні у структурі податкової служби Департаменту міжнародного співробітництва, який очолює Олена МИКИТЕНКО планує провести закупівлю послуг перекладача (усний переклад), який не перебуває у штаті установи за 120 тис грн на рік.

Тобто, в Департаменті міжнародного співробітництва немає перекладача? Дуже дивно виглядає.
#ДПС #кадри
Щодо придбання Департаментом міжнародного співробітництва ДПС України послуги перекладача (усний переклад) за 120 тис грн на рік.

Як повідомляють нам підписники, послуги усного перекладу - дуже вимоглива робота (наявність сертифікату, досвід, рекомендації).
Тож, людина з такими навиками не погодиться працювати в структурі ДПС на 20 тис гривень на місяць.

Ми це абсолютно розуміємо, оскільки фахівець цінує свій час та знає собі ціну.
За 120 тис гривень перекладач відпрацьовує декілька годин і отримує за це гідний дохід.

Тобто, якщо є необхідність, то державна машина (ДПС в даному випадку) може цінувати роботу та достойно її оплачувати.

А те, що працівники ДПС кожен день, з ранку до ночі, працюють на 20 тис на місяць - нікого не хвилює.
Ситуація складається таким чином, що людей змушують працювати «за копійки» без права вибору.

Зараз хтось почне писати щоб звільнялись і йшли працювати «перекладачами».
Але ніхто не напише про те, що люди (податківці) отримували освіту, гідно виконують та розуміють свою роботу, поповнюють бюджет. Вони навчалися для цього, але «державній машині» на це наплювати.

Система створює рабів, які вимушені мовчки працювати.

Але ж чомусь молоді структури, такі як БЕБ, ДБР, держава знаходить джерела фінансування і фахівці там отримують 40-80 тис грн на місяць.
#ДПС #Кадри #ГУДПС_Дніпропетровської_області
ГУ ДПС у Дніпропетровській області.
Відбулась зміна в.о. керівника області.
Дану посаду очолила Елеонора Шкода.
При цьому спостерігається тенденція, коли керівники територіальних відділів запрошують на співбесіду посадових осіб підприємств та, під тиском віднесення даних СГ до
«ризикових», рекомендують «познайомитися» з Є.Буличовим для « плідної» співпраці.

Виникає питання: чи відомо діючому керівництву ГУ, що всі корупційні питання області вирішує такий собі «сірий кардинал» Є.Буличов?!
Кто відповість за посилення тиску на бізнес даною особою???
За інформацією Пресслужби Харківської обласної прокуратури:

Оформимо як благодійність та допомогу на ЗСУ»: у Харкові викрито трьох податківців, які вимагали гроші з підприємців.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом податківцям за ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2023 року троє харківських податківців, серед яких двоє обіймають керівні посади, робили підприємцям регіону «пропозиції, від яких неможливо було відмовитись».
 
Під час роботи по відшкодуванню підприємствами податкової заборгованості, використовуючи службові повноваження, вони залякували підприємців залишити їх у період війни без можливості проведення господарської діяльності. Зокрема, ділки шантажували накласти арешт на майно підприємств, передати його на примусову реалізацію та заблокувати банківські рахунки.
 
Фактично податківці тиснули на бізнесменів Харківщини, шантажуючи повним припиненням їх підприємницької діяльності.
 
Фігуранти говорили підприємцям, що ці гроші будуть оформлені як благодійність та допомога Збройним силам України.
 
Проте насправді гроші надходили особисто податківцям.
 
Правоохоронці задокументували численні епізоди злочинної діяльності фігурантів. В середньому з кожного підприємства-боржника вони вимагали від 20 до 30 тисяч гривень, які надходили ділкам «у кишеню».
 
Правоохоронці викрили податківців. Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення: всім трьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
 
Вирішується питання щодо відсторонення податківців від займаних посад.
 Ймовірно мова йде про Романа Леонтьєва, Сергія Коноплю, Миколу Кобернюка.
2024/09/24 04:25:25
Back to Top
HTML Embed Code: