Telegram Web Link
#ДПС #податки #закони
В Україні бізнесу запропонували вступити до "Клубу білого бізнесу" від податкової. Відповідну пропозицію вже підтримали у Верховній раді, де в першому читанні ухвалили законопроект 11084 голови парламентського комітету з питань фінансів.

Переваги:
• мораторій на документальні перевірки,
• скорочення строків камеральної та документальної перевірок у цілях бюджетного відшкодування – 5 календарних днів,
• індивідуальні податкові консультації протягом 5 календарних днів,
• за платником податків закріплюється комплаєнс-менеджер, з яким платник зможе взаємодіяти зокрема із використанням засобів дистанційного зв’язку, у тому числі у режимі відеоконференції,
• платник податків на свій запит у п’ятиденний строк має право отримати відомості про наявну в органу контролю податкову інформацію, яка може свідчити про податкові ризики у діяльності платника податків, а також консультацію щодо усунення таких ризиків.

Але критерії відбору звісно належать ДПС.
Саме вони вирішують хто туди потрапить, а хто вийде з «членства».
Які податки будуть сплачуватися і в якому розмірі.
Тож, привілегії буде визначати податкова. І це схоже на розподіл бізнесу : поганого та доброго платника.
Щось нагадує
Forwarded from Дон Кихот
Гринцов А.В. больше не В.о. Начальника налоговой Донецкой области.

Ибо нехер окучивать водочные наливайки и табачные ларьки.

Ждём следующего.
#ДПС #хабар
Служба безпеки України викрила в.о. заступника начальника одного з митних постів Одеської митниці та керівника відділу обласного управління Державної податкової служби на систематичному вимаганні хабарів з імпортерів.
 
Посадовці за різні суми неправомірної вигоди гарантували комерсантам не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення вантажів. У випадку відмови чиновники погрожували затягувати процесів митного оформлення, а також безпідставно підвищувати рівень митної вартості. 
 
Задокументували вимагання $25 тис з комерційної структури за прийняття рішення щодо зміни митного режиму сільськогосподарських товарів та затримали обох фігурантів після отримання третьої частини хабара. 

За інформацією тг-каналів, податківець, якого затримали, був простим посередником у передачі грошей.
#ДПС #Кадри
Заступник начальника Луцького відділу адміністрування підприємств Павло Подойлов особливо нічим не відрізняється від топ-податківця Волині:
Нова квартира в Луцьку оформлена в 2022 році на дружину та родинний будинок на 145 метрів придбаний ще у 2008 році.
А ось машина БМВ серії Х3 2015 року випуску зʼявилась у Павла в 2021 році за не зовсім ринковою ціною - 450 тис гривень.

Звісно, квартира вартістю 880 тис гривень, була подарована дружині-податківцю найближчим родичем.
І вся ця «розкіш» на 280 тис грн зарплати на рік.
Правда машину Павло вирішив продати вже за надто привабливішою ціною - 700 тис грн.
#ДПС #бюджет
Ми вже повідомляли вам про те, як у Волинській області діє програма покращення роботи Волинської митниці, якою передбачено виділення коштів з місцевого бюджету на пальне, ремонти та інше обслуговування.

І ось сьогодні, коли нам заявляють про успішну роботу ДПС та її стійкий розвиток, керівники багатьох ГУ ДПС почало бігати до місцевих громад та «на колінах» просити кошти у звʼязку з недостатнім бюджетним фінансуванням.

Ви розумієте як це виглядає?
Головний фіскальний орган країни, який фінансується з держбюджету та відповідає за надходженням податків та поповнення бюджету , звертається до бюджетів іншого рівня з проханням допомогти їх утримувати!

При цьому з екранів телебачення - в ДПС все дуже добре.
Ми вже не згадуємо про рівень зарплат працівників, який один з самих нижчих, серед держслужбовців.

Це повне фіаско для керівництва ДПС.
#нампишуть #Кадри #ДПС
Більшість податківців заробляють значно менше ніж автомийники!
До чого довели службу!
#податки #закон #криптовалюта
Які країни легалізували криптовалюту?
Криптовалюти активно використовують по всьому світу для інвестицій та здійснення платежів.

Більшість країн світу визнають її законність.
понад 60% держав легалізували використання цифрових грошей.

Особливостями криптовалюти є анонімність та децентралізація, що ускладнює легалізацію електронних грошей.

Наприклад, як платіжний засіб біткоїни приймають у Сальвадорі(біткоїн є платіжним інструментом з автоматичною конвертацією в долари США).

У 2022 році Центральноафриканська Республіка (ЦАР) спочатку визнала біткоїн офіційним платіжним засобом, але пізніше скасувала це рішення.

Євросоюз визнає біткойн та інші криптовалюти криптоактивами, але
Європейські банки зазначають, що транзакції з криптовалютами знаходяться поза його контролем, тож не несуть за це ризики.

Торгівля криптовалютами дозволена у США, Австралії, Канаді, Японії. Тут діє система оподаткування.

У США під час продажу або обміну криптовалюти інвестор зобов’язаний сплатити податок на приріст капіталу. Податкова ставка залежить від терміну володіння віртуальними грошима. Подібні правила ввела Канада.

У Великій Британії криптовалюта прирівнюється до акцій і обкладається як податком на приріст капіталу, так і прибутковим податком залежно від транзакції.

Німеччина не запроваджує податок на капітал при операціях з криптовалютою.
Не оподатковуються: довгостроковий прибуток від продажу, обміну або витрачання криптовалюти, якою володіли понад один рік, річний дохід менше ніж 600 євро і додатковий дохід менше ніж 256 євро.
Крім цього, не потрібно платити податок при купівлі криптовалюти, її зберіганні та даруванні.

Японія визнає криптовалюту легальним засобом платежу. Криптобіржі та криптообмінники підлягають обов'язковій державній реєстрації. Криптовалютні компанії сплачують податок на споживання від продажу криптовалют.

Криптовалюта заборонена:
Афганістан, Алжир, Єгипет, Бангладеш, Болівія, Бурунді, Камерун, Чад, Китай, Республіка Конго, Ефіопія, Габон, Ірак, Лесото, Лівія, Північна Македонія, Марокко, М'янма, Непал, Катар, Сьєрра-Леоне, Туніс.

Причини:
• побоювання через нестабільність курсу та відсутність централізованого управління;
• загроза для національних грошових систем;
• занепокоєність через потенційне використання для підтримки незаконної діяльності, як-от торгівля наркотиками, відмивання грошей і тероризм.

Китай вважає, що криптовалюти порушують роботу державної фінансової системи, використовуються у відмивання грошей.
Але 4,08% населення Китаю (58 млн осіб) володіють криптовалютою – друге місце у світі.

У деяких країнах криптовалюти офіційно не заборонені, але існують певні обмеження: на майнінг, проведення транзакцій або платежів та інше (Казахстані, Індонезії, Малайзії, Танзанії, Таїланді, Ізраїлі, Туреччині).

Криптовалюта в Україні
Проводити операції з криптовалютою в Україні не заборонено, проте правила її використання ще не врегульовані.

У 2022 році був підписаний закон "Про віртуальні активи", який має повністю легалізувати цифрові гроші. Однак він набуде чинності, коли будуть ухвалені зміни до Податкового кодексу, зокрема в питанні щодо правил оподаткування криптовалюти.

У 2023 році до Ради було внесено одразу два відповідні законопроєкти, але вони ще знаходяться на стадії розгляду.

До того ж в Нацбанку заявили, що Україна як кандидат в члени ЄС планує схвалити європейські норми щодо регулювання ринків криптоактивів для захисту споживачів. Йдеться про Регламент про ринки криптоактивів (MiCA).

Наразі НБУ не вважає криптовалюту платіжним засобом і має побоювання щодо її використання.
#нампишуть #ГУДПСЖитомирської_області
3 червня  2022року був увільнений від роботи Федько Дмитро Олексійович-начальник управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Житомирській області, як доброволець територіальної оборони Дніпровської міської територіальної громади "Варта Дніпра".

Незважаючи на те,що в ніякій теробороні він не служив,а весь час перебував дома на дивані,за ним зберігалось місце роботи і середньомісячний заробіток(було виплачено біля мільйона гривень бюджетних коштів з них 300тис. грн було виплачено з барської руки М'ясковського).

Але тут пішло щось не так.
Довелось Федьку злізти з дивана.
І тут знову на допомогу приходить однополчанин М'ясковський,який розуміється як тяжко відкупатись від служби і протягує руку допомоги перевівши Федька на посаду заступника начальника відділу фінансових операцій управління податкового аудиту.

Направляє М'ясковський на нього документи для отримання броні.
Все здається добре, але Федько і не збирався працювати, він бере довгострокову відпустку за свій рахунок та маючи бронь, знову відпочиває, але вже не як доброволець, а як потрібний державі посадовець.
Хай країну захищають інші.

Навіщо таке бронювання, бронювання непотрібного працівника? А може це дійсно платне бронювання з бонусами для М'ясковського?

Так,це нова схема для ухилянтів, започаткована в.о.начальника ГУ ДПС у Житомирській області М'ясковським для потрібних людей!!!

М'ясковський дійсно знає зиск у платному бронюванні, бо і сам в минулому році відкупився від Звягельського ТЦК.
Визвали хлопця за повісткою, він взяв лікарняний, відпустку та трохи зелених документів і вирішив це питання позитивно.
Хай країну захищають інші, а я ще...

Про безпідставні виплати Федьку добре знав його друг та борець з корупцією Роман Радевич,начальник відділу корупції ГУ ДПС у Житомирській області. Ніяких рухів не проводив, злочин не зупинив, робив вигляд,що все добре.

А чи запросять його з Теодозією Чернецькою в ДБР це ще питання, бо у неї там львівські хлопці, які люблять зелені документи  та мають поганий зір.
#БЕБ #податки
Детективи Бюро економічної безпеки України викрили керівників енергетичної компанії в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Наразі завдані Державі збитки відшкодовано в повному обсязі. 

Досудовим розслідуванням встановлено, що виконуючий обов’язки Генерального директора та директор компанії з виробництва електроенергії не сплатили екологічний податок за викиди забруднюючих речовин в повітря та податок за розміщення відходів виробництва.
Несплата податків відбулась не зважаючи на те, що на розрахункових рахунках компанії було достатньо коштів, про що службові особи достовірно знали.
Фактично за три квартали до місцевих бюджетів не надійшло понад 132 млн грн
#БЕБ
Але є й інша сторона діяльності БЕБ

У звʼязку з продовженням тиску на бізнес 244 народних депутатів підтримали рішення викликати до зали ВР голову БЕБ Сергія Перхуна.
#ДПС #ГУДПС_Львівської_області
ГУ ДПС Львівської області не має коштів на конверти

Декілька днів тому ми повідомляли, що керівники ГУ ДПС різних регіонів України почали звертатись до територіальних громад для виділення коштів з місцевих бюджетів на діяльність податкового органу.
Це свідчить про недофінансування ГУ з державного бюджету та провальну роботу керівництва ДПС України.

І ось 7 травня, комісія фінансів та планування бюджету Львівської міськради погодила виділення 1 млн грн Головному управлінню ДПС у Львівській області на оплату послуг поштового зв’язку.

Йдеться про закупівлю марок та конвертів для податкової служби.
Кошти забрали з двох програм та спрямували податковій службі.

Згідно з рішенням комісії, у міськраді перерозподілили частину бюджетних коштів: із двох програм економічного розвитку міста забрали близько 1 мільйона гривень та скерували їх Державній податковій службі у Львівській області у вигляді субвенції (цільової допомоги).
494 тис. 600 грн - комісія фінансів вирішила забрати з “Програми формування податкової культури у м. Львові”,
505 тис. 400 грн - зменшили “Програму сприяння залученню інвестицій до Львівської міської ради”.

Кошти скерують на оплату послуг поштового зв’язку податкової служби, а саме закупівлю марок та конвертів, які потрібні для надсилання повідомлень про сплату місцевих податків.

В 2024 році податківцям Львівської області «на конверти» необхідно 3 млн 400 тис. грн.

“Щоб ви розуміли, я сама ходила за повідомленням, бо мені не прийшло. Але я не думаю, що багато таких свідомих самі підуть, Ну об’єктивно, якщо тобі не прийшло — то ти можеш не платити. Ми мусимо це прийняти, бо якщо не дамо ті конверти, то не будемо мати наповнення місцевого бюджету. І я взагалі не розумію чому в нашій цифровій державі настільки нецифрова податкова”, — зазначила голова комісії Львівської ради Наталія Шелестак.

Вона також наголосила, що без цих конвертів та марок податкова не зможе надсилати листи про необхідність сплати місцевих податків.
#нампишуть
Працівники ДПС повідомляють, що при Кірієнко навіть почали купляти папір за свої кошти.
Не вистачає всього: канцелярії, паперу, конвертів.

Допомога бюджетів інших рівнів нічого кардинально не виправить.

Ну і звичайно, зарплати! Вони залишаються на низькому рівні.
Ті хто засилає ботів та вважає, що в податкових інспекціях «тепле місце» і люди всім задоволені, можемо рекомендувати переглянути статистику звільнень.
При Кірієнко звільнення на самому високому рівні.
#нампишуть #ДПС #Кадри
У кожній області керівники ГУшок поскидали «голів комісії з реорганізації ДФС в областях на простих смертних ГДІ 🤦‍♂️ яких тепер місцеві ОАСки розривають на німецький хрест.

Допомоги ніякої, зістрибнути з ГОЛОВИ нереально, і по тихенькому з дня на день ОАСки почнуть штрафувати по 149 і 382 КАС звичайних ГДІ на їхню зарплату жебраків.
Штрафи сплачувати доведеться.

Тому що ВДВС блокує всі рахунки 🤦‍♂️ хоч і не дивно.
Титарчук фунт, на ігнорі повному.
Він якщо що, голова ліквідаційної комісії.
#нампишуть #ГУДПС_Донецької_області
Підприємства, які перебувають на обліку в ГУ ДПС Донецької області, включають в реєстр ризикових, а потім за гроші пропонують «порішать».

По купленому новому авто начальником управління ризикових(Стичинська О.О.) видно що схема працює.

Після призначення нового в.о. справи підуть ще краще.
Бійка за посаду не даремна.
Сьогодні зверніть увагу на управління ризикових, сховати свої декларації гарна ідея.
#кадри #новини
Журналісти повідомляють про початок кадрових змін в Уряді і одразу з посади прем’єр міністра України.

У такому разі є висока ймовірність в подальшому отримати нового керівника ДПС України.
Але тут все залежить від зміни керівництва Мінфіну, про яке поки що ніхто не говорить.
Сьогодні Сергія Марченко робота в.о.голови Кірієнко повністю влаштовує.

https://www.tg-me.com/seredych/4468
#податки #закон
Дуже багато джерел, посилаючись на Кабмін, говорять про те, що в Україні планують значне підвищення основних податків.

Міністерство фінансів розробить зміни, які невдовзі передадуть на розгляд парламенту.

Планується підвищення ПДФО та військового збору.
Наразі українці сплачують 18% від своєї заробітної плати на доходи (ПДФО), а також 1,5% військового збору, які спрямовуються до державного та місцевих бюджетів (військовий збір виключно в державний бюджет).

"Військовий збір буде підвищено до 5%. Пропонується підвищувати саме військовий збір, щоб всі зібрані кошти йшли на оборону, а не в місцеві бюджети. Не стоїть питання, популярний чи непопулярний це крок. Це необхідно робити, щоби захистити державу", - зазначили в уряді.
#податки #закон
Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді збільшити акцизи на пальне, ігристі вина і зброджені напої.

В Податковий кодекс України планують внести зміни щодо наближення законодавства України до законодавства ЄС в частині акцизного податку.

Урядом пропонується ряд змін:
◦ надати визначення терміна "проміжні продукти" відповідно до Директиви від 19 жовтня 1992 № 92/83/ЄЕС про гармонізацію структур акцизних зборів на спирт та алкогольні напої.
◦ Збільшити для проміжних продуктів розмір ставки акцизного податку з 8,42 до 12,23 гривні за 1 літр (на 3,81 гривні - на рівні розміру чинної ставки на вина ігристі та вина газовані, зброджені напої, вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані)".
◦ уточнити термін "середньозважена роздрібна ціна продажу сигарет", зокрема зазначити, що така ціна розрахована із суми загальної вартості всіх сигарет з урахуванням усіх податків, реалізованих виробниками на митній території України та ввезених імпортерами на митну територію України.
◦ встановити нові розміри ставок акцизного податку на пальне з огляду на їх мінімальний рівень, передбачений Директивою Ради № 2003/96/ЄС від 27 жовтня 2003 про реструктуризацію системи Співтовариства щодо оподаткування енергопродуктів та електроенергії, які набиратимуть чинності з 1 січня 2028 року: на бензини 359 євро за 1000 л, на газойлі (дизельне пальне) – 330 євро за 1000 л, на скраплений газ – 277 євро за 1000 літрів.
◦ Встановлено графік щорічного збільшення таких ставок з 1 липня 2024 по 31 грудня 2027 включно.

З липня 2023 року акциз та ПДВ на пальне становить: акциз на бензин 213,5 євро/1 000 літрів, акциз на дизельне паливо - 139,5 євро/1 000 літрів, ставка ПДВ - 20%.
#ДПС #нампишуть
Порушення кримінальної справи відносно в.о. заступника Голови ДПС України Сокура, свідчить про створення корупційного штабу податкової служби.

Друга відомий персонаж ДПС - пані Т.Гречана обіймає напрямок контролювання корупційних схем через свою «праву руку» Е.Дьоміну.

Так з метою збору коштів з підприємств Дніпропетровської області на посаду в.о. начальника ГУ ДПС була поновлена вже всім відома Н.Федаш, яка продовжує разом із своїм «помічником» Є.Буличовим стягувати хабарі з виробничих підприємств області.

Так їх натиску піддались ТОВ «Малбі-Україна», ТОВ «Золотий дракон» та десятки інших виробників регіону.

При цьому ФПГ «АБВ», яка розповсюджує «ризиковий» кредит в.о. керівника області, за інформацією самої групи, особисто отримує неправомірну вигоду за надання можливості даним підприємствам уникати сплати податків до бюджету України на мільярди гривень, які так потрібні для Перемоги України.
#ДПС #Кадри
Зʼявився новий «топ-менеджер» в ГУ ДПС у Львівській області - Юрій Кіч, на посаді в.о.заступника начальника.
«Замінив» сестру відомого «списаного» політика - Олену Парубій.

На питання журналіста про принципову різницю між «правом користування» та «орендою» відповідаємо:
Інколи квартири люблять орендувати у своїх тещ за дешево, або за дорого - у разі компенсації (але це народні обранці).
А ось право користування квартирою - власність корупціонера, оформлена на родича з метою приховування злочинних доходів.

https://www.tg-me.com/seredych/4471
2024/09/23 22:19:58
Back to Top
HTML Embed Code: