Telegram Web Link
#кадри #ДПС #зленко #томських
Яке б у нас не було відношення до колишнього очільника ГУ ДПС Хмельницької області Ірини Зленко, але відвертий тиск зі сторони ДПС України за спілкування з журналістами, це вже занадто.

Варто зазначити, що Крістіна Адамчук одразу керує декількома департаментами (відомчий контроль, аудит), а Сергій Томських взагалі планує всі регіони (корупцію) взяти в свої руки.
І в нього це виходить.
#кадри #шкода #ГУДПС_Дніпропетровської_області
Дуже дивна ситуація вчора відбулася в ГУ ДПС у Дніпропетровській області: з посади новопризначеного начальника звільнено Елеонору Шкоду. Вона протрималась там трохи більше 1 місяця.

Увага!
Крісло очільника ГУ ДПС повернуто до Наталії Федаш.
Останнім часом багато хто каже, що саме ГУ ДПС Дніпропетровської області одне з самих корумпованих структурних підрозділів.

Журналісти повідомляють, що «відповідальним за касу» в даній ДПС є Буличов, якого дуже часто згадували за останній місяць.

Також в ризиках опинилась Ольга Мороз - начальник відділу позапланових перевірок з інших податків управління податкового аудиту, у якої ймовірно відбувались обшуки.

якщо роботу Федаш визнано незадовільною, то яким чином її повернуто в крісло ?
#ГУДПСЖитомирської_області
Дуже цікаве повідомлення зʼявилося на сайті ГУ ДПС Житомирської області. Тож будьте уважні!
Але головне не вийти на самих себе)


“Головне управління ДПС у Житомирській області звертається до небайдужих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Житомирщини з причини активізації спроб шахраїв злочинним шляхом виманити та заволодіти грошовими коштами громадян та підприємців. Представляючись посадовими особами податкової служби просять перерахувати кошти на карткові рахунки. В одному з районів у Житомирській області зафіксовано черговий випадок звернень від невідомих осіб з телефонних номерів +38(098)7083919, +38(097)3185848, +38(097)3185808, +38(098)9262728 які звертаються до платників податків з пропозицією «вирішення питань» з податковими органами для отримання неправомірної вигоди”
#ДПС #Кадри #опитування
Як ви пам’ятаєте ми проводили анонімне опитування серед податківців відносно найкращого керівника ДПС України за останні 4 роки.

Обʼєктивно, з величезним відривом, переміг Олексій Любченко (56%).

А ось теперішний очільник ДПС України Тетяна Кірієнко- найгірший керівник податкової з 10%.
Можна звісно сказати, що найгірший - Олейніков (9%), але всі розуміють що це людина Любченко і такий результат за декілька місяців роботи, не зовсім обʼєктивний.
Хоча, звісно, спостерігаємо погіршення стану ДПС після звільнення Любченко. Авторитету Олейнікову не вистачало і він направляв структуру у зворотньому напрямку.

Тим не менше, володар «оскару» саме Кірієнко.
Це вона не виплачує гідні зарплати працівникам і нічого для цього не робить на рівні Мінфіну, це вона завела сумнівні кадри, які «покращують» життя звичайному податківцю.
Безглузді контролі та відсутність зацікавленості в життєдіяльності податкових органів зробили свою справу.
#ДПС #Кадри
В ГУ ДПС у Київській області маємо нового заступника Сергія Берегового, який перебазувався сюди з начальника Бучанського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб Головного управління  ДПС  у Київській області.
Підсижують Юліану Козаченко?

https://www.tg-me.com/seredych/4407
Forwarded from Дон Кихот
Какой-то странный пятничный визит фунта Кириенко в Харьковскую область.

Сама, без свиты приехала, рассказала о светлом будущем работяг-инспекторов. О том какие зарплаты они в скором времени увидят. (Жаль что инспекторов не пригласили на эту встречу, все бы прослезились)
О своей любви и поддержке Харькова.
В завершение выдала порцию ахинеи о том что согласовала с Губернатором возобновление проверок в области.?)
Татьяна Павловна, премьер Шмыгать клятвенно обещал всяческие льготы бизнесу Харькова , просыпайтесь). Или это одна из них?)

Короче, хер поймешь зачем приезжала. То ли по-девочкам на выходные прострелить, то ли еще кого на откат с возмещения приболтать.

#времядолбоебов
#ДПС #Кадри #ГУДПСКиєва
Після скандалу з неофіційним затриманням очільника ГУ ДПС Києва Ольги Ліщинської, про що ми писали тут, вона вже не є в.о. - поки що перебуває на посаді заступника голови.
Керувати ГУ ДПС Києва буде «вовк податкової служби» - Інна Якушко.

Слідом за Ліщинською також відправлять заступника ГУ - Дмитра Нефьодова.
Кадрові зміни відбудуться на наступному тижні.
#ДПС #перевірка #РРО
Дуже цікаві факти про те, як судова влада захищає порушників «Алло», які ухиляються від сплати податків через всім відому схему.

«Касовики» міста Києва виявила, що у магазині «Алло» умисно занижують ціну товарів на суму вартості доступу до бібліотеки «Алло», хоча клієнти про це одразу не здогадуються.

12 січня 2024 року податковий інспектор здійснив контрольну закупку в магазині «Алло» на вулиці Берковецькій, 6-Д у Києві. ( 999 грн електрочайник Xiaomi Electric Glass Kettle). Отримавши докази заниження вартості продукції, він склав акт фактичної перевірки від 26 січня 2024 року.
До суду потрапила справа щодо головного бухгалтера «Алло», якій загрожував штраф за системні факти продажу товару в магазині «Алло» на вул Берковецькій, 6-Д на неповну суму вартості товарів. 

«Продавцем товар пропонується до продажу за ціною зазначеною в ціннику, однак в ході фіксації його продажу ТОВ «Алло» розрахункову операцію через ПРРО ФН №4000087327 проведено не на повну суму вартості товару. А саме ТОВ «Алло» вартість товару умисно занижено на суму вартості послуг - доступ до комплектів електронних примірників аудіо книг озвучених українською мовою, надання доступу до бібліотеки Алло», - зазначили податківці

Податківець наполягав, що послуги надання доступу до бібліотеки «Алло» він не замовляв. Вони були включені до фіскальних чеків без попереднього з ним погодження. Ця схема всім відома.

В ході перевірки встановлені факти проведення таких розрахункових операцій на неповну суму вартості товарів з 1 червня 2023 року по 10 січня 2024 року через ПРРО ФН №4000087327 на загальну суму 42 млн грн.

Адвокат Алло, захищаючись, посилається на те, що «загальна сума продажу товарів та послуг у фіскальному чеку відповідає ціні товару зазначеному на ціннику».

«Посадовою особою ГУ ДПС у місті Києві Сергієм Покотило не було повернуто товар, який було придбано в рамках проведення фактичної перевірки ТОВ «АЛЛО», внаслідок чого (податківцем) порушено статтю 20 Податкового кодексу України», - нагадали податківцю, щоб той повернув чайник.

«Фабула інкримінованого адміністративного правопорушення не містить конкретних обставин, в чому воно полягає, які саме товари та коли були реалізовані з порушенням правила торгівлі і розрахунків», - зазначила суддя Святошинського районного суду Києва Наталія Горбенко.

Цілком зрозуміло, що Феміда обирає сторону мережі «Алло».

«Оскільки не вказує на конкретні її дії, які розцінюються представниками державної влади як правопорушення. Також, ці порушення не дають суду можливості перевірити обставини та ідентифікувати, чи стосується цей протокол порушень зазначених в акті фактичної перевірки, який додано до протоколу», - йдеться у постанові суду.

Податківець сам визнав – «загальна сума продажу товарів та послуг у фіскальному чеку відповідає ціні товару зазначеному на ціннику».

Тобто схема з ухиленням сплати податків хоч і була, але аргументів з боку ДПС для суду було недостатньо.

Провина головної бухгалтерки не доведена, а значить штрафувати її не було потреби.
10 квітня 2024 року суддя Наталія Горбенко вирішила, що провадження варто закрити.
#ДПС
Чи можуть банки списати кошти з рахунків платників податків, які мають податковий борг, на підставі платіжної інструкції на примусове списання (стягнення) коштів?

В першу чергу списати кошти можуть за рішенням суду.

Це стосується банківських рахунків, електронних гаманців та навіть облікового запису в системі електронного адміністрування ПДВ.
В такому випадку після рішення суду справа передається державній виконавчій службі.

Без втручання суду мають право списувати кошти, якщо громадянин не сплачує податки протягом 90 днів.
Тоді ДПС може розпочати відповідну процедуру.
#ДПС #Кадри
ТГ канали обговорюють повернення до виконання функцій очільника ГУ ДПС Києва Ольги Ліщинської, яку планувалось усунути з посади після скандалу з обшуками.

Але варто згадати, що Ліщинська прийшла в ГУ з БЕБ, який сьогодні знаходиться в чіткому підпорядкуванні Олега Татарова, який відповідає за силовий блок країни.

Тож, ймовірно, сьогодні саме Татаров опікується й ГУ ДПС Києва і просто так не дасть образити своїх підлеглих.
Forwarded from Дон Кихот
В налоговой Донецкой области на взятке взяли инспектора аудита.
Сработало ДБР.

Брали под Гринцова.

Ждём когда Даня поменяет руководство ГУ. Или не поменяет.

Подробности позже.
#ДПС #Лисеюк #Денисюк #ГУДПС_Волинської_області
А ось про кого варто було згадати журналістами в ГУ ДПС у Волинській області, так це про начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудита Романа Денисюка.
Роман - це «кухар» очільника ГУ Сергія Лисеюка.

Надійний дах над головою з боку Лисеюка(в свою чергу є ставлеником контрабандиста Михайла Смолки) добавив впевненість Денисюку та фінансової стабільності.

Держслужбовець Рома не соромиться показувати в декларації свої активи: 2 земельні ділянки в Волинській області, 4 квартири, які зʼявились в родині у 2020 - 2023 році (остання зʼявилась у дружини в лютому 2023 року), житловий будинок з подвірними спорудами на 200 метрів, які Денисюк ще досі не може ввести в експлуатацію.

Ну а автопарку, який має головний «шеф-кухар» податкової Луцька та Волинської області заздріть сам Лисеюк:
◦ Ауді А6 придбаний в 2009 році
◦ Ниссан кашкай(2014р.в.) придбаний в 2018 році
◦ Рено меган(2015р.в) придбаний в 2019 році
◦ БМВ Х5 (2014р.в.) придбаний в 2022 році
◦ Рено Меган (2014р.в.) придбаний в 2023 році
◦ Фолцьваген ІД4 електро (2023 р.в.) придбаний в 2023 році.

Звісно, більшість машин належить дружині, сину, або якимось родичам.
Не треба бути експертами, щоб зрозуміти, що такі активи це десятки мільйонів гривень. І це все здобуте переважно за 3-4 роки.

Сам Роман Денисюк «виживає» на чесно зароблені 300 тис гривень в рік.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
#ДПС #Кадри
Зустрічайте!
Колишній ГДІ СДПІ з обслуговування великих платників Запоріжжя Регіна Харченко (до 2016 року).
А сьогодні в.о.мера Запоріжжя.

А кажуть соціальний ліфт в податковій службі не працює)
#ДПС #перевірка
Comfy повідомляє про тиск з боку податкової:

Сьогодні в Comfy дві карні справи. Є акт майже на 700 мільйонів з планової перевірки, яка не встигла завершитися у 2022 році. Податковій залишалося два тижні — і почалося повномасштабне вторгнення. У грудні, тільки-но президент скасував мораторій на перевірки, наступного дня о 9-й ранку податківці вже були в нас і фактично виписали акт на понад 700 мільйонів.

Зараз вийшла ще одна перевірка — за п’ять років, з 2015-го по 2022 рік, перевіряють ТЦУ (трансферне ціноутворення). Протягом грудня чи січня, вже не пам'ятаю, відбулося 27 планових перевірок у магазинах по всій країні, де нам виписували один і той самий акт, як під копірку, який зовсім не стосувався мережі Comfy. Бо акт стосувався того, що ми не кладемо всіх грошей в касу, якщо спрощено сказати. Це, в принципі, неможливо, бо компанія Comfy не працює з кешем і ніколи не працювала.
А в курилці податківці сказали нашим співробітникам, що мусили їх виписати, інакші всі підуть воювати», — розповів Ігор Хижняк.

Також до переліку проблем він додав блокування податкових накладних і присвоєння його компанії статусу ризикованої.

103 магазини, 23 % частка ринку, 4,5 тисячі працівників. Єдина компанія в сегменті, яка 15 років працює абсолютно в білому полі, другий, за версією Forbes, гравець в e-commerce, абсолютно транспарентна компанія, яку аудує велика четвірка: довгий час це була Deloitte, зараз це компанія KPMG. І присвоїли статус ризикованої компанії?

Як кажуть наші податківці-дніпряни: нам подзвонили зверху, тому ми через дві  години вам присвоїли. Ми кажемо: добре, підемо в суд, відіб'ємося. Вони: відіб'єтеся, але через дві години ми знову присвоїмо», — описав Ігор Хижняк
Протягом 15 років роботи в Comfy такий тиск силовиків він пам’ятає тільки за президентства Віктора Януковича, уточнив СЕО.

«Але тоді не було війни. Поки ми тут сидимо й міркуємо, говоримо про цю проблематику, просто зараз гинуть люди, дуже велика кількість людей. І відсутність довіри (до влади. — Ред.), вона не додає…» — відзначив Ігор Хижняк.

Щоправда, уточнив він, жодних намагань «віджати» частину бізнесу чи вимог хабарів не було. Але й діалогу про те, як залучити гроші в бюджет, теж.
«за два роки Comfy заплатила 2 мільярди 150 мільйонів податків. Це 170 тисяч FVP», — зауважив Хижняк.

З цієї розповіді можна винести лише одне - по-менше податківцям потрібно базікати в туалеті)
#ДПС #Кадри #Адамчук #нампишуть
В ДПС України начальник податкового аудиту Крістіна Адамчук вирішила провести повне скорочення підрозділів забезпечення відомчого контролю на територіальному рівні.

Вже і запити на бухгалтерію направили порахувати, скільки треба виплат для звільнення людей.
І людей шукає, щоб нові посади продати.
Не залишає ідеї стати самим впливовим та дорогим Директором департаменту в Україні.
Сама вирішувати кого по Україні на перевірки брати, сама звільняти "неугодних".

Але щось пішло не так: кількості багато, результатів мало.
Якісь дурні моніторинги минулих періодів проводить, при чому всі підрозділи одночасно моніторить, але за старі періоди змушує притягувати до відповідальності.
Вже в областях сміються.

Але ще раз вирішила повторити реформу: зовсім скоротити відомчий в регіонах. Що з цього буде? вже бачили. і для чого робиться розуміємо.
Сама хоча в аудиті, але двома департаментами керує.
Розуміє, що аудитор з неї ніякий, емоцій багато, розуму мало, не довго протримається.

Крістіна, глянь на Томського.
Своїх відстояв, нікого не скорочує, такі козачки на місцях несуть "золоті яйця": Моніторинг відшкодування ПДВ з відсотками, в комісіях по ризикових схемщиків відбілюють, і так далі.

І ще, правоохоронні органи зверніть увагу як живе Крістіна Адамчук, не відповідає її зарплаті.
#ДПС #кадри
Ще один відомий персонаж святкування дня народження в Волинської ДПС (робочий час) - Наталія Мацюк.
Сьогодні вона є заступником відділу ГУ ДПС у Волинській області.

Наталія, на досить незначну зарплату в 260 тис грн на рік, змогла в 2023 році придбати ділянку під Луцьком.
А її чоловік чоловік - підприємець при доході в 100 тис на рік має можливість опалювати будинок на 250 кв.м., який зʼявився у дружини в 2018 році.
Також чоловік володіє земельною ділянкою значних розмірів.

Звісно, ніяких автомобілів(офіційно) в родині немає, хоча пані Наталія пішки ходити не любить: Працює в Луцьку, а мешкає за містом. Їздить на маршрутці віп-класу )
#ДПС #закон #новини
Сьогодні зʼявилась новина, яка шокувала всіх громадян України.

Податкова хоче слідкувати за всіма транзакціями громадян шляхом запровадження «національного кешбеку». Таким чином люди, не підозрюючи реальної мети, самі дозволять обійти обмеження банківської таємниці.

Для того, аби отримувати кешбек від держави, людина має "прикріпити" в "Дії" одну зі своїх банківських карток та надати державі дозвіл на те, аби вона бачила усі транзакції з неї.

«Користь» в цьому - кешбек від купівлі продукції національних виробників!

Варто добавити, що вартість впровадження такої технології - від 3 до 10 млрд грн бюджетних коштів.

https://www.tg-me.com/yzheleznyak/8293
2024/11/14 12:14:21
Back to Top
HTML Embed Code: