Telegram Web Link
Вітаємо небінарних людей з Днем видимості!

Комусь, може, й важко прийняти той факт, що людина може бути ані жінкою, ані чоловіком. Але світ набагато складніший, ніж двійкова система. І в ньому існують люди, чия гендерна ідентичність відрізняється від загальноприйнятих “Ч” та “Ж”.

Небінарні люди часто стикаються з дискримінацією та непорозумінням, іноді навіть з боку інших представників ЛГБТ. Тож давайте пам’ятати: ми різні, але ми рівні. Ми вітаємо всіх, хто відносить себе до небінарних. З Днем видимості!
Минулого тижня "Гей-альянс Україна" завдяки партнерам з Munich Kyiv Queer мав честь долучитися до заходів CSD Muenchen.

💙 У п’ятницю ми взяли участь у панельній дискусії про стан людей під час війни та про можливості допомоги українцям і українкам. Після дискусії Munich Kyiv Queer та LeZ - lesbisch-queeres Zentrum організували захід і збір благодійних пожертв.

💛 Завершився день зустрічю з мером Мюнхену, де розказали про ситуацію в Україні і в Києві, місті-побратимі Мюнхену.

💙 В суботу під час прайду-маршу пан Райтер разом із іншими політиками долучився до української колони. Колона, до речі, очолювала ходу.

💛 Ввечері з великої сцени перед Мюнхенською ратушею закликали продовжувати підтримувати Україну, бо росія кожного дня вбиває наших співгромадян, руйнує наші дома, веде війну проти людяності.

Під час маршу відчували неймовірну підтримку мюнхенців. Нас вітали оплесками, жовто-блакитні прапори були всюди. Дякуємо за це відчуття солідарності та підтримки. Разом переможемо.
24 липня 1990 року над будівлею Київської міськради підняли жовто-блакитний стяг. Буквально через тиждень після того, як Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

В той день, попри спротив деяких представників радянської влади та верств населення, прапор все ж замайорів. Це був символ того, що Україна починає власний, незалежний від радянсько-імперської спадщини, шлях.

Сьогодні, 24 липня 2022 року — рівно п’ять місяців, як росія розпочала повномасштабне вторгнення. Орки намагаються знищити нас не лише фізично. Вони хочуть зруйнувати нас як націю, потоптавши наше самоусвідомлення та айдентику, нашу пам’ять та історію. Але це марно. Бо по всьому світу жовто-блакитний прапор вже став впізнаваним символом спротиву.

Ми віримо, що як і 32 роки тому, ми знайдемо сили, аби побороти цю навалу. Ми віримо, що вже зовсім скоро будемо у складі європейської родини за правом. І тільки всі разом, об'єднавши сили, ми зможемо наблизити цей день.

Все буде Україна!
ВГО “Гей-альянс Україна” за підтримки OutRight Action International найближчим часом розпочинає безкоштовну програму отримання професійної освіти для представників та представниць ЛГБТІК-спільноти.

Найближчими днями у нас розпочинається програма професійної освіти. На цю програму може записатися будь-хто з представників та представниць ЛГБТ-спільнот. Головний критерій — ваша вмотивованість.

Наразі ми пропонуємо навчання за двома напрямками:

🔹 логістика (логіст складу);
🔹 бухгалтерія (загальна бухгалтерія та облік).

Формат навчання — офлайн у невеликих групах в Києві (не більш як 10 людей). Професійні викладачі не просто читають лекції, а допомагають справді отримати знання та підтримують протягом всього курсу.

Після завершення курсів та успішного складання екзамену ви отримаєте сертифікат, реальні знання та можливість забезпечити свою фінансову стабільність.

Отже. Якщо ви втратили роботу, хочете опанувати нову професію або тільки починаєте свій професійний шлях — ця програма саме для вас.
28 липня 2021 року було підписано указ про створення Дня Української Державності. Цього ж дня в Україні відзначається День Хрещення Київської Русі.

Вся наша історія — це боротьба волелюбного народу за незалежність та державність. Московія, на місці якої було болото, коли в Києві вже чеканили золоту гривню, з першого дня заснування хоче заграбастати Україну. Це почалось тисячоліття тому і відбувається знов.

Та наша державність — це не лише про територіальні межі. Це про нас як про людей, націю, про наше самовизначення. Про те, хто ми є. Ким були та ким хочемо стати. Про нелегкий шлях державотворення. Тож сьогоднішнє свято — це про нас, свідомих українців та українок, про нашу єдність і нашу державу, яку ми розбудовуємо разом.

Для ВГО “Гей-альянс Україна” цей день також є особливим: з першого дня діяльності ми сприяємо розвитку українського громадянського суспільства та об’єднуємо ЛГБТ-спільноти саме в Україні. І День Української Державності ми теж святкуємо разом. І тільки разом ми переможемо!
Сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами. Цього року слоган звучить як “Наближення лікування гепатиту до вас”.

Закликаємо всіх дбати про своє здоров'я та не чекати до останнього, аби протестуватися на гепатити. Не нехтуйте рекомендаціями та призначеннями лікаря. Докладніше про лікування вірусних гепатитів читайте за посиланням: https://bit.ly/3bc0a69
Мозок людини починає вмирати вже за 4-5 хвилин після зупинки дихання. Лікарі жодної країни не зможуть дістатися до місця події за цей час. Тож знати правила надання першої невідкладної допомоги — це маст-хев для кожного і кожної. Особливо у 2022 році, коли приліт ракети може бути куди завгодно.

В цьому пості ми хочемо розповісти про загальні правила надання першої домедичної допомоги.

Отже, якщо ви побачили, що людина втратила свідомість або лежить нерухомо:

🔹Виявіть, чи є це невідкладною ситуацією: чи потрібна людині допомога лікарів, чи можна обійтися власними силами (дати води або допомогти підвестися тощо).

🔹Якомога скоріше викликайте “швидку”. Не сподівайтеся, що хтось вже зробив це до вас. Чим скоріше приїде карета, тим вище шанси врятувати людину.

🔹ВАЖЛИВО! Під час надання допомоги забезпечуйте власну безпеку: уникайте потрапляння біологічних рідин людини на вас. Якщо інцидент трапився на дорозі, зробіть так, щоб водії автівок добре вас бачили. Особливо у темну пору доби.

🔹Поки ви чекаєте на лікарів, перевірте стан людини. Найпростіше це зробити, поговоривши з нею. Якщо у відповідь ви чуєте зв’язну мову, то все не так й погано. Запитайте, яка саме допомога потрібна людині.

🔹Якщо людина без свідомості, це значно ускладнює ситуацію. Ви не знаєте, з яких причин вона знепритомніла. Перевірте, чи є дихання. У непритомному стані головна небезпека — це удушення. Воно може бути або через сторонні предмети у дихальних шляхах, або через запавший язик. Тож перше, що слід зробити — обережно забезпечити стабільне бокове положення тіла. Це потрібно зробити, аби звільнити дихальні шляхи.

🔹Якщо у людини відсутні пульс та дихання, слід негайно розпочинати реанімаційні заходи: непрямий масаж серця та штучне дихання. Але пам’ятайте про власну безпеку: без наявності спеціальної маски-клапану робити штучне дихання не слід, адже людина може бути хворою на туберкульоз або інші захворювання. Штучне дихання через серветку або носовичок неефективне. Тож в умовах вулиці ви можете зробити лише непрямий масаж серця. Натискайте на грудну клітину обома руками, долоні мають бути розташовані на межі нижньої та середньої третини грудної клітини. Швидкість масажу — 100-120 натискань на хвилину (ритм пісні “Stayin` Alive”).

🔹Якщо ви розумієте, що вам потрібна допомога когось з оточуючих, голосно скажіть про це. Але не волайте “Хто-небудь, допоможіть”. Це може спрацювати лише в деяких випадках. Набагато ефективніше звертатись адресно: “Чоловік у жовтій футболці, допоможіть мені” або “Жінка з фіолетовою сумкою, допоможіть підняти голову людині”.

Ситуацій, коли вам потрібно буде надавати першу невідкладну допомогу, може бути багато. Тож якщо ви маєте наснагу та бажання, радимо записатися на курси Basic Life Support. Ці курси проводяться кваліфікованими тренерами. Зазвичай це одноденний курс, в рамках якого ви пройдете теоретичну та практичну (на манекені або на добровольці) підготовку з надання першої домедичної допомоги.

Наразі в Києві проводяться як безкоштовні курси, так і платні. Наприклад, можна записатися на курси від КМДА. Та майте на увазі, що бажаючих досить багато. Тож радимо не нехтувати й платними курсами. Знання правил надання першої невідкладної допомоги ніколи не будуть зайвими.

Все буде Україна!
Епоха держав, заснованих на рабовласницькому устрої, давно вже відійшла у минуле. Офіційно торгівля людьми заборонена у всіх країнах світу. Та на превеликий жаль, у 2022 році цей “бізнес” посідає третє місце за доходами, одразу після торгівлі наркотиками та зброєю.

Торгівля людьми — одна з найпоширеніших форм сучасного рабства. Понад 70% всіх жертв — це жінки, третина — це дівчатка. Через війну мільйони українок та українців були вимушені переїхати, аби врятувати своє життя. Багато з них втратили житло, роботу, будь-який дохід. Люди саме в такому стані і стають найчастіше жертвами торгівлею людьми.

В Україні щорічно фіксують тисячі випадків торгівлі людьми, і це ще верхівка айсбергу, адже більшість випадків так і залишаються невідомими. Який відсоток ЛГБТ у цій кількості — достеменно невідомо. Але можна зробити припущення, що великий. Неприйняття сексуальної орієнтації, економічний шантаж з боку батьків або опікунів, намагання позбутися насильства в родині — все це змушує підлітків та молодь шукати кращого життя деінде. Як результат — вони опиняються у зоні ризику потрапляння в сучасне рабство. Без документів, під тиском морального та фізичного насильства, люди змушені працювати по 15-18 годин на добу, не отримуючи при цьому ані копійчини.

Сьогодні у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми ВГО “Гей-альянс Україна” вкотре нагадує: повноцінна реалізація політики толерантності та протидія дискримінації на ґрунті СОГІ відкриють для ЛГБТ-молоді захисні механізми та знизять ризик стати товаром для злочинців. А про те, як убезпечити себе вже зараз від потрапляння до сучасного рабства, докладно читайте у матеріалі Міністерства соціальної політики України: https://bit.ly/3cXCKSE
Друзі та подруги, ВГО “Гей-альянс Україна” продовжує свою роботу. З першого дня війни ми ані на мить не припиняли своєї діяльності. Наразі ми допомагаємо представникам та представницям українських ЛГБТ-спільнот за такими напрямками:

🔹видача продуктових наборів — продуманий набір базових продуктів, розрахований на декілька тижнів для однієї людини;
🔹надання тимчасового притулку в Києві — безпечний шелтер з усіма зручностями, де можна зупинитися на строк до двох тижнів, навіть з домашніми улюбленцями;
🔹видача ліків та засобів особистої гігієни — можемо допомогти з ліками першої необхідності, але для цього ми маємо побачити призначення лікаря;
🔹допомога з евакуацією в межах України — можемо допомогти з переїздом у безпечне місце.

Також в серпні ми запускаємо програму здобуття професійної освіти. Наразі пропонуємо курси двох напрямків: логіст складу та бухгалтерський облік.

Ми продовжуємо робити все, що в наших силах, аби підтримати спільноту в складні часи. Але наші ресурси не безкінечні. Тож якщо ви хочете підтримати нас, посилання на сервіс донатів ви знайдете тут: https://linktr.ee/gayallianceukraine. Там же ви знайдете посилання на реєстраційні форми за програмами допомоги. Віримо в Україну, віримо в перемогу! Тільки разом ми сильні!
2024/11/20 09:34:40
Back to Top
HTML Embed Code: