Telegram Web Link
⚡️ЧАСІВ ЯР. Без них піхота би стала — прем’єра великого фільму про рембат 24 бригади!

Ремонтно-відновлювальний батальон — це «святая святих» будь-якого бойового підрозділу.

Це місце можна порівняти зі шпиталем, але для машин. Відео було записано в розпал оборони Часового Яру воїнами 24 ОМБр імені короля Данила.

Ми розкажемо не тільки про машини, але й про людей, які на них служать та обслуговують, і про тих, хто здатен на героїчні вчинки.

Ви зможете ексклюзивно побачити роботу рембату зсередини, подивитись на процес відновлення машин, а також послухати інтерв’ю з бойовими екіпажами.

Військовослужбовці рембату роблять титанічну роботу та відновлюють пошкоджену техніку в найкоротші строки, аби вона знову могла працювати на підтримку нашої піхоти.

Дивись прем’єру на нашому YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=86wSiWDAWDI

🦁24 ОМБр🇺🇦 | Facebook | Instagram | YouTube | Twitter | TikTok | Рекрутинг
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Strichka.UA
Не знаю як виглядає ваша стрічка соцмереж, але моя з суцільних зборів міні банок. Збирають на різне: Мавіки, РЕБи, тактична медицина, знову дрони, знову РЕБи. А ще є на реабілітацію військових... Якщо ваша стрічка виглядає інакше, пора щось змінювати! А…
Допоміжна банка закрита!

Оскільки хлопці знімали кошти та вже купували РЕБи (звіт вище), то сума збору зменшилася.

Загальний збір ще триває, але то окрема історія.

Дякую кожному, хто приєднався!
⚡️З російського полону вдалося повернути ще 49 українців.

Це воїни ЗСУ, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, а також наші цивільні люди. Зокрема, Леніє Умєрова – дівчина, яку росіяни захопили в заручники, коли вона приїхала піклуватися про хворого батька. Також вдалося звільнити ще частину захисників і захисниць «Азовсталі». Вдома й Герой України, військовий медик Віктор Івчук.
Strichka.UA
Photo
Дуже рада, що серед обмінених полонених звільнено знайомих☺️

Приєднуйтеся до акцій, що проводять щотижня. Нагадуйте про військових полонених.
Strichka.UA
Чому змінився правопис? Частина 4 У період українізації мовознавці продовжують небезпечну роботу над створенням єдиної системи письма. У1928 році з’являється Український правопис, який отримав неофіційну назву «харківський». Затверджує його нарком освіти…
Чому змінився правопис?

Частина 5

А що відбувається зараз?

Сучасна редакція повертає до життя деякі цілком органічні для нашої мови особливості правопису 1928 року, що були навмисне стерті брудними імперським руками.

А також у новій редакції враховано сучасний стан розвитку мови, адже пошук балансу між минулим і сучасним дозволяє якомога точніше зафіксувати мовну норму.

Автор: @OleksandraBryhyda

@strichka_ua — будь в курсі подій
Forwarded from Zelenskiy / Official
Наші – вдома.

Ще 103 воїнів вдалося повернути в Україну з російського полону.

82 рядових та сержантів. 21 офіцера. Захисників Київщини, Донеччини, Маріуполя та «Азовсталі», Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Воїнів ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонників, поліцейських.

Дякую нашій команді, що опікується обмінами, за такі хороші новини для України.
2024/11/20 02:40:08
Back to Top
HTML Embed Code: