Telegram Web Link
#війна

Батько ліквідованого слуги Ковальова зайнявся нафтовим бізнесом на окупованих територіях

Іван Кирилович Ковальов 28 липня в окупованій Голій Пристані очолив ООО Е-Нефть з дозволом на роздрібну торгівлю пальним. Це не збіг призвища — рос. ІНН співпадає з власником переоформленого на окупованих територіях аграрного сімейного бізнесу Ковальових.

Формальним власником виступає зрадник-колаборант Володимир Трухан, який до війни був депутатом місцевої Голопристанської ради. Партія - та сама.
Передові практики корпоративного управління WOG, або як легко в 2023 вести справи по канонах 1990-х

WOG забанкротив одну з ключових ТОВок — ВОГ Кард, яка займалась постачанням палива по талонам державному сектору і корпоративним клієнтам.

Ініціатор банкротства — СК Імпекс і сам банкрот — ВОГ Кард зареєстровані в одному офісі в Луцьку. Приводом став борг в 43 тис. грн за обслуговування касових апаратів.

Загальні ж накоплені борги ВОГ Кард, які було прийнято рішення не платить — 987 млн грн.

Перед ким виник борг в майже мільярд поки не ясно. Продаж талонів боси WOG перевели на нову ТОВку — ВОГ ресурс.

За таким сценарієм WOG за останні роки позбавився десятків своїх юридичних осіб після того як вони набиралися податкових боргів. Або були оштрафовані АМКУ за монопольну змову і завищення цін.

Така схема дозволяє WOG в останні 20 років не сплатити жодного з накладених на мережу антимонопольних штрафів.

Вони вчились там де головний нєфтяник викладав.
#війна

Кримський зрадник, мародер і колаборант Бейм захопив 18 АЗС в Запорізькій області.

Це станції українських мереж ANP, ZOG, Запоріжнафтопродукт і.... навіть "лукойлівського" AMIC.

Родині Беймів до анексії півострову належала кримська мережа АЗС ТЕС. Пішовши на співпрацю з окупантами сім'я зберегла контроль над активами. Навіть більше.

Якщо до анексії росією Криму мережа налічувала 63 станції на півострові, а завдяки співпраці з окупантами — доросла до 83 АЗС. До того ж обзавелася мережею терміналів на східному побережжі.

Менший Бейм на ім'я Сергій — став першим директором захопленого Чорноморнафтогазу й керував краденими активами до 2015.

Тікай, падло!
#війна

Клони вугільних фірм Кропачова зʼявилися в реєстрах "днр"

На початку 2023 в окупованому 9 років тому Донецьку з'явилась фірма під назвою "Восток Енерго", зареєстрована на українське ПрАТ ЦЗФ Мирноградська. Єдиним власником ПрАТ ЦЗФ Мирноградська є вугільний бізнесмен Віталій Кропачов.

Саме ПрАТ за даними українського реєстру в процесі банкротства.

Яким чином в реєстраційних документах окупантів з'явилася фірма Кропачова питання, на яке дуже хотілось би почути притомну відповідь. Самому вугільнику варто поставити його своїм юристам.
#війна

У героя України, власника Волиньобленерго, кількох міні-ГЕС, Харківської ТЕЦ, свата власників видання LIGA Юрія Бойка забирають газову ліцензію на азовському узбережжі.

Генеральна прокуратура подала позов про анулювання ліцензії на Приазовське газове родовище, що в 25 км на південь від окупованого Мелітополя. В серпні 2020 цю ділянку на досить дивному аукціоні придбала ТОВ КЗР Петролеум. Компанія записана на австрійських номіналів сім'ї героя України.

Бойко придбав газове родовище за смішні 629 тис. грн. (так, саме тисяч). Приблизно стільки коштує один чартерний квиток в москву, куди герой в 2020 літав через Мінськ на "газові переговори" з міллєром та медвєдєвим.
#крінж

На зв'язок вийшов інвестор і організатор схеми вишок Бойка Кацуба з геніальними порадами державі і вимогою прозорих правил

Ймовірно таких же прозорих, як і скупка десятка ліцензій екс-Пласта Оніщенка і переоформлення їх на нову фірму Альфа-Газ з Кацубою племінником на чолі і Кацубою-інвестором в засновниках. Або такі ж прозорі як газові фірми тестя Кацуби-інвестора — Олександра Гузенка.

Країна можливостей:

📍На Porsche їздиш на роботу в державне Укргазвидобування
👇
проводиш купівлю вишок ЮрАнатоліча на посаді зам-Бакуліна
👇
рік сидиш в камері, чекаєш вироку, йдеш на співпрацю слідством, визнаєш провину і виходиш
👇
переоформлюєш на себе, все що ховав, коли сидів
👇
донатиш разом із ФСБ на партії Шарія, вариш з 🐓 🎈 плов
👇
падаєш на хвіст поважним журналістам для яких в пріоритеті війна і возиш корчі в Україну, щоб під приводом волонтерства їздить в Монако
👇
Успіх

Але залишилась звичка робити крінжовий піар через ЗМІ, які читають лише динозаври з канцелярською блювотою замість змістовних думок.
#війна

Гіперкомпенсація за білоруські спецконтракти і пільги

Мережа UPG брендувала залізничні цистерни. Наші підписники нарахували понад двадцять новеньких бочок.

Раніше в Україні українські компанії цього не робили - максимум бензовози і то не завжди.
Але робили російські - Газпром-Нєфті, Роснєфті, Лукойли і БНК.

Останні півтора роки UPG активно "українізується" - вийшла з режиму медіа-тиші, роздає інтерв'ю всіляко відхрещуючись від білоруського сліду.

А слід насправді дуже і дуже жирний — від спец. умов імпорту білоруських нафтопродуктів, до заправок Білоруська нафтова компанія, припинення роботи в перші години після вторгнення на місяць+ і залитих перед під зав'язку дивним чином уцілілих нафтобаз в Коростені.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Газову прото-імперію власника АТБ зашатало

Київський суд за позовом харківської прокуратури анулював ліцензію на видобуток сланцевого газу на Мурафинській площі. Це 1 з 8 газових родовищ холдингу BGV Oil&Gas власника мережі АТБ Генадія Буткевича. На всіх 8 площах підтверджені запаси газу оцінюються в 537 млн м3, нафти і конденсату — 8 млн т.

Маруфинську площу держава продала на початку 2016 в такий спосіб, наче на календарі був 1996-й. Одна особа - Наталія Моргун - в один день зареєструвала обидві фірми, які «конкурували» між собою на торгах.

Наконкурували вони на смішні 5 млн грн за ліцензію. Дешевше купував лише один

Герой України

ЮрАнатоліч Бойко.

Через 10 місяців фірму переписали на майбутніх партнерів Буткевича, а ще через деякий час єдиним бенефіціаром став сам Буткевич.

Газовий бізнес власника АТБ записаний на кіпрську UKRGB OIL & GAS INDUSTRIAL GROUP LTD.

Загалом сьогодні всі ці ліцензії охайно структуровано в холдинги, під які прописані красиві презентації для інвесторів.
А у Центренерго ребрендинг

З хорошого по темі це все

Помер Андрій Іванчук

Ким він був для української енергетики

Це був один з ключових нардепів владної команди 2014-2019. За впливом на енергетику він стояв в одному ряду з Мартиненком, Кононенком, Івахівим і покійним Єремєєвим.

Фокус його вплив був довколо Карпатнафтохіму і Калуської ТЕЦ.

Завдяки його зусиллям в 2016 Карпатнафтохім отримав пільгу на безмитний імпорт російського пропан-бутану і нафти для цільового використання в якості сировини на заводі.

Квоти на 2 млн т сировини мали визначальну роль для запуску заводу. З того часу й виникли переконливі чутки про долю Іванчука в самому заводі.

Сьогодні рахунки заводу арештовані, а ТЕЦ залишається важливим регіональним енергогенеруючим підприємством.
Злочевський купив землю під KyivFoodMarket

Ділянкою під корпусом колишнього заводу Арсенал, де працює KyivFoodMarket, перейшла в оренду структурам екс-міністра екології Миколи-Burisma-Злочевського.

Це 2 ділянки на 0.1918 га і 0.0743 га — тобто власне сам KFM й площа перед ним.

Станом на зараз обидві ділянки знаходяться в оренді у ТОВ УКЕМОТІ. 100% цього ТОВ належить фонду Родоліт Каріни Злочевської - старшої дочки Миколи.

Ця компанія заарестована в кінці 2022. В травні 2023 кінцевим бенефіціарним власником стала Злочевська.

Обидві ділянки державної власності були передані в оренду ще в 2017 сроком на 15 років (до 2032). Тоді КМДА віддала їх ТОВ Бізнес Проперті Груп, яка належить партеру Ілона Василя Хмельницького — Олексію Баранову.

Генпрокуратура мала претензії до відчуження державного майна, але договори оренди так і не були розірвані. Тепер землею під, мабуть що найпопулярнішим фудкортом в столиці і місцем пресух Зеленського завідує Злочевський

Про історію успіху Злоча: https://www.tg-me.com/shitovayaa/1740
Нова історична рубрика

Єдина (!) у світі (!) гідроелектростанція на одразу двох (!) річках належить г__ю України ЮрАнатолійовичу Бойку.

Це Теребле-Ріцька ГЕС біля міста Хуст на Закарпатті. Керує станцією ТОВ Акваресурс-1, яке на 100% належить родинному фонду Бойка — АТ Онікс (ще так звуться надзвукові протикорабельні ракети, якими друзі і партнери обстрілюють Одесу). Бенефіціаром фонду вказаний син Бойка Анатолій.

ГЕС почали будувати ще в 40-х. Завершили в 1956. Там три гідроагрегати по 9 МВт кожен. Сумарно 27 МВт — доволі потужна силова установка. Так було 70 років тому, так залишилось і сьогодні. Під дію зеленого тарифу вона не попадає.

В рік ГЕС видає десь 130-140 млн кВт.год. В 2022 ГЕС згенерувала 540 млн грн доходу. Чистий прибуток склав 153 млн грн.

За останні 3 роки станція принесла родині Бойків 297 млн грн або близько $10 млн долл.

Будували станцію за совка, приватизували її разом з Закарпаттяобленерго в 2012. Тоді за 50% акцій, що давало операційний контроль над обленерго, бюджет отримав $17,5 млн. Це як ніх*я тільки менше.

Закарпаттяобленерго належить Юлії Льовочкіній — сестрі колишнього голови АП Януковича і історичного бізнес-партнера Бойка — Сергія Льовочкіна.
Ви точно хотіли знати хто робить вже легендарну 155 мм САУ "Богдана" і до чого це на каналі про енергетику

Прес-центр ЗСУ опублікував ролик про українську 155-мм САУ 2С22 "Богдана", вказавши виробника.

Ним виявився один відомий завод. Цей завод через кіпрську UKRAINIAN MACHINEBUILDING PLANTS M.S. LIMITED належить власнику Донбасенерго, нардепу Максиму Єфімову.

У Єфімова тепер додаткова мотивація повернути Старобешівську ТЕС.

Дякуючи, нарешті щось добре зробив.
Карл Стурен протримався на посаді «головного з ВДЕ» в Нафтогазі трохи менше 5 місяців.

Новим керівником ДП Нафтогаз Біоенергія став Антон Мягков.

В 2020 Мягков претендував на члена НКРЕКП. До цього працював в НЕК Укренерго і Миколаївобленерго.
#війна

WOG забанкротив ще одну свою ТОВку, щоб не платити в бюджет 5 млн грн

Чергова ТОВка мережі АЗС WOG — Імпорт Транс Сервіс — визнана банкротом.

Причина - небажання WOG платить 5 млн грн антимонопольного штрафу за змову і завищення цін на склаплений газ.

WOG програв всі суди АМКУ по штрафу Імпорт Транс Сервіс і прийняв уже відпрацьоване рішення ліквідовувати ТОВку. Ініціатор банкротства інша ТОВка WOG — Вест Петрол Маркет.

Такий трюк WOG провернув з усіма своїми компаніями, які попадали під антимонопольні штрафи. Попри низку рішень АМКУ, які звинувачували мережу в зловживанні монопольним становищем і завищені цін, WOG не сплатив ні 1 копійки штрафу.

Цей же самий механізм уникнення штрафів перейняв і інший паливний монопліст - ОККО.

ОККО, банкрутучи свої ТОВки не сплатили АМКУ сумарно 3 млн грн.

А сьогодні зелені розганяють тезу: «Якщо ти не сплатив мільйон грн податків, а 100 тис. віддав на ЗСУ. То ти вкрав у ЗСУ 900 тис».

То хто скільки вкрав у ЗСУ?
ОККО заливатиме бетоном

Власник мережі АЗС ОККО і його давній друг Ігор Мазепа купили одного з найбільших виробників цементу в Україні, який раніше належав росіянам.

Це Криворізький, Кам'янський, цементні заводи, Жовтокам'янський кар'єр і Рибальський гранітний кар'єр.

До війни заводи належали росіянину івану шестаку.

Від націоналізації й переходу бізнесу в управління держави росіян врятував Мазепа. А вже в жовтні 2023 співвласником цементного бізнесу став і власник ОККО, мешканець Швейцарії Віталій Антонов. Маржа на АЗС в 20% дозволяє трохи підбирати різне.
Монополісти ОККО і WOG хочуть змусити власників ГБО перейти на бензин по 60 грн з націнкою АЗС в 16 грн з літра

Вибачайте що другий пост про ОККО. Але ви маєте бути готовими, що в найближчі місяці до голосування бюджету та змін в податковий на вас виллють тони експертної брехні про недоотримання бюджетом грошей з ринку автогазу.

Справжня суть процесу така:

Великі монополісти у змові намагаються знищити ринок, на якому маржа 1-4 грн за л. І змусити споживачів перейти на паливо (бензин) де вони тримають маржу в 10-16 грн за л.

Все! Решта - піздьож!

Аналогічний процес відбувається вже 7 років. Кожну осінь.

Газовики поступово програють і, можливо, в цей раз монополістам вдасться викинути з ринку сотні конкурентів. Проблема в тому, що газовики беззубі, розʼєднані і нездатні за стільки років зробити хоч якусь систему протистояння монопольному публічному тиску. Хоча ринкової влади і грошей вже давно для цього достатньо.

І ще один важливий поінт:

ОККО і WOG двічі були визнані монополіями і змовниками і двічі не понесли відповідальності. Не покаране завжди повертається ще зухвалішим.

Ну і останнє:

Якщо мережі побільше типу UPG, KLO, Amic думають, що після розправи з Авантаж 7 та газовиками не прийде й їх черга, то так і думайте. Цікавіше буде.
НКРЕКП збиває на вході в український ринок першого з числа найбільших світових трейдерів з оборотом в 174 млрд доларів (більше ніж довоєнний ВВП України).

Модна було б поставити точку але якже це епічно-анекдотично.

Mercuria Energy Trading SA отримали відмову у реєстрації як учасника оптового
енергетичного ринку України через те, що "у рядках 100, 105, 204 тра-та-та реєстраційної форми заповнили відомості некоректно

Інвест ін Юкрейн
Ребілд Юкрейн

Тільки форму 3 заповнюй правильно.

https://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/655/65a/d19/65565ad190131649375535.pdf
#війна

ІВК з СІЗО не зміг оскаржити націоналізацію Укрнафти

Одна з трьох його кіпрських компаній-власників акцій Укрнафти програла суд першої інстанції.

Це сталося ще 7 вересня 2023, однак текст рішення досі не опублікований.

Про це рішення стало відомо лише в листопаді з апеляційної скарги Littop Enterprises Limited.

Раніше ІВК програв аналогічний суд і по Кременчуцькому НПЗ.

Каса.
#війна

Мародер, зрадник Бейм захопив ще 19 АЗС в Запорізькій області і 2 в Херсонській

Загалом мережа АЗС Бейма повісила свою 💩-вивіску ТЕС уже на 37 АЗС в Запорізькій і 2 станції в Херсонській області. Це крадені станції Укрнафти, ЗНП й інших українських компаній.

Бейм з 2021 року напряму володіє лиш 22,5% бізнесу. Решта - у заставі в підсанкційного кримського банку "россійского национального коммєрчєского банка".

Тікай падло-2
2024/10/05 05:28:20
Back to Top
HTML Embed Code: