Telegram Web Link
👆Початок вище👆

Кого підтримуємо?

Цьогоріч на виборах РГК НАБУ ми підтримуємо та просимо підтримати вас таких кандидатів та кандидаток:

• Аксьонов Михайло Юрійович – ГО «Інститут рівних прав» 

• Гаврилюк Юлія Володимирівна – ГО «Українське правниче товариство»

• Даценко Катерина Андріївна – ГО «Ветеранська Сокира»

• Кальницька Юлія Ігорівна – ГО «Інститут рівних прав» 

• Микитюк Антон Сергійович – ГО «Центр суспільного контролю»

• Москвітін Ігор Олегович – ГО «Центр суспільного контролю»

• Півненко Володимир Юрійович – ГО «Інститут рівних прав» 

• Прудковських Віктор Вячеславович – ГО «Антикорупційна сокира» 

• Родіна Аліна Сергіївна – ГО «Українське правниче товариство» 

• Савчук Марк Сергійович – ГО «Антикорупційна сокира» 

• Ходоловський Єлісей Костянтинович - ГО «Антикорупційна сокира» 

• Чижмарь Василь Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю»

• Швець Антон Андрійович – ГО «Ветеранська Сокира» 

• Штанков Микита Володимирович – ГО «Ветеранська Сокира» 

• Щоголев Дмитро Миколайович – ГО «Українське правниче товариство»

Серед них є як досвідчені й відомі вам фахівці, так і «нова кров». Про кожного з кандидатів докладніше розкажемо у наступних постах.

Наразі ж просимо вас запланувати у календарі на 10 червня з 9:00 до 21:00 голосування на виборах в РГК НАБУ.

Ваш вибір, ваша участь, ваш голос дуже важливі.

Корупція – теж ворог, з яким треба боротися. Сили оборони відвойовують майбутнє для держави Україна на фронті. Решта – наша відповідальність.
 
Друзі! 10 червня відбудуться вибори нового складу Ради громадського контролю при НАБУ. Цього разу за допомогою «Дії».
П’ять років поспіль наші представники системно працювали в РГК НАБУ. Тепер ми знову просимо вашої підтримки.

Чому це важливо саме зараз?  

🔻Аудит. Попереду у НАБУ важливий етап – буде проведений перший в історії аудит ефективності діяльності Бюро. Методологія аудиту невідома. Що саме і як будуть оцінювати – на цей час незрозуміло. Ця невідомість – велика проблема, яка покладає на РГК велику відповідальність.
 
Тому попередній досвід РГК НАБУ у дисциплінарних і кадрових комісіях, а також участь у впровадженні змін в Бюро є такими важливими під час аудиту НАБУ, який має відбутися вже до кінця вересня. Від його результатів залежатиме і подальший хід антикорупційної реформи в Україні, і наша підтримка міжнародними партнерами.
 
🔻Відкритість. У суспільства та ЗМІ сформований запит на відкритість НАБУ, як і решти органів антикорупційної вертикалі. Особливо коли йдеться про хід розслідувань злочинів, фігурантами яких є відомі та владні персони. РГК має посилити відкритість і прозорість НАБУ у взаємодії з суспільством та медіа, та стати ефективним інструментом інформування.

🔻Довіра і контроль. Прозорість та підзвітність в роботі НАБУ дозволить громадськості здійснювати більш ефективний контроль за діяльністю Бюро. Як наслідок – поверне довіру громадян до антикорупційних органів та інших державних інституцій.

🔻Кадри. Цього року на НАБУ чекає значне розширення штату. Добір професійних та доброчесних кадрів для Бюро є вкрай важливим. РГК повинна продовжувати й надалі сприяти  підвищенню стандартів роботи та ефективності Бюро.
 
🔻Маніпуляції. Антикорупційні органи, у тому числі НАБУ, час від часу стають знаряддям політичної боротьби та використовуються для маніпулювання громадською думкою. І це неприпустимо. Незалежність Бюро є ключовим фактором у боротьбі з корупцією, а РГК - дієвим механізмом захисту принципів його неупередженості та автономності.
У НАБУ натепер багато проблем. Це – і нові проблеми росту, і застарілі проблеми організації. РГК вже показала, що може бути потужним інструментом для просування і впровадження ефективних рішень. Рух у цьому напрямку має тривати.  
 
🥲Чому «Дія»?
 
Вперше цього року вибори РГК НАБУ пройдуть через додаток «Дія». Алгоритм до тепер не відомий. Та навіть якщо голосування пройде на окремій платформі, аутентифікація виборців буде за допомогою «Дії».
 
Антон Швець, чинний голова Ради громадського контролю НАБУ, вбачає у діях Кабміну  використання владних повноважень для того, аби обмежити вільний доступ до виборів в РГК. І на це є причини:
 
1️⃣ не всі користуються додатком «Дія», і заради виборів в РГК його встановлювати не будуть;
2️⃣ система не відтестована і є ймовірність, що «Дія» не спрацює штатно під час голосування;
3️⃣ у суспільстві є певний спротив будь-якій легітимізації «Дії», як можливого інструменту для проведення загальних виборів у державі.
 
Попри ці ризики, вибори відбудуться саме за допомогою «Дії». І можливості «відкотити» рішення натепер нема.
 
Сподіваємося, голосування пройде прозоро, без збоїв і порушень. А ще на те, що кількість виборців не зменшиться через недовіру до «Дії», а ви прийдете проголосувати за найдостойніших кандидатів.
 
Кого підтримуємо?

👇Продовження нижче👇
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Нічого так не зігріває душу в очікуванні електрохарчування, як нєфтік підірвали
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ну а цей відос можна дивитись на репіті
Пам’ятаєте про проєкт «Сила Сибіру-2»? Той самий, який росія просуває вже декілька років. Його потужність – 50 млрд кубометрів. І ось зараз у Financial Times пишуть, що ця угода знову пріунила.

Справи ось такі. Китай хоче купувати газ за ціною, близькою до російського внутрішнього ринку. А ще планує взяти лише частину від того, що там в рф собі напланували.

Пишуть, що в «Газпрому» минулого року було майже 7 млрд доларів збитків. Тому на «Силу Сибіру-2» росіяни вже давно покладали надії. Пєсков от каже, що якісь там перемовини щодо газопроводу все ще тривають. Ну, звісно, тривають, але ось на яких умовах, - це вже питання.

Насправді китайцям дійсно може бути потрібен цей російський газ. Бо це доволі надійне джерело постачання, яке не залежить від морських шляхів. Але «Газпрому» воно, звісно, потрібніше. Бо для них якраз і немає іншого нормального сухопутного шляху експорту газу. Тому, найвірогідніше, доведеться все ж торгувати на китайських умовах. Бо китайці, наприклад, уже платять росіянам за газ менше, ніж своїм іншим постачальникам.

А ще у FT є якийсь там звіт «Газпрому». Так ось, вони зі своїх прогнозів вже викинули «Силу Сибіру-2». Ну коротше, китайці продовжують крутити братами своїми меншими так, як їм заманеться.
#прокитай #прорусню
В росії як завжди. У відповідь на плани Макрона відправити інструкторів в Україну, в моськві затримали якогось лівого француза. Кажуть, що шпигун. Насправді якийсь черговий довбойоб, який намагався розібратися у складній російській душі.
Дві толкові колонки на NV Бізнес про ризики і труднощі з якими стикається команда НБУ під час війни. І наскільки складно все оцінити та чому прості рішення не працюють. І все це при цьому простою мовою.

Перша, і дуже компліментарна для НБУ, колонка від Юрія Городниченко, який викладає в Берклі.

І мені дуже приємно, що мої думки сходяться з думками професора Каліфорнійського університету в Берклі.

Прочитати, що таке монетарно-трансмісійний механізм можна і в Вікіпедії. Як його загалом будують, досліджують у гарних університетах, є різні моделі та приклади, та і досвід можна отримати в інших країнах.

А от, як це все побудувати у країні, яка веде війни типу нашої, навіть прочитати ніззя ніде. Війна такого розміру в європейській країні, коли останній раз була? Друга Світова? Так взагалі інший світ був, фінансовий в тому числі, з тих пір Бреттон-вудську валютну систему змінила Ямайська, та і ту дуже модернізували. Югославія? Так там спочатку не така війна, а потім не дуже тривала операція НАТО, а далі вже не так, як в нас.

Я вже не кажу про невизначеність імені Саллівана і що там деескалювати треба буде наступного кварталу, і який там склад Конгресу буде, а якщо і зрозуміло який, то все одно хз як Конгрес голосувати буде.

Ну і головний фактор невизначенності - рф під боком. Чому вони спочатку бомбили розподільчі мережі, а лише тепер генерацію? А що далі будуть бомбити? Газорозподільчі мережі? Залізницю? Пєрєдок? А як це вплине на економіку? Звісно що погано. Але як саме?

Друга колонка від Романа Сульжика, який також простою мовою і на прикладах каже про помилки НБУ за всіх керівників. Але висновок такий самий - прийняти рішення, яке не назвуть помилкою складно, якщо всі рішення погані.

І два висновка з кожної з колонок, які дам цитатами.

Роман Сульжик:
«У військових є дуже правильна фраза — «Не був — не п*зди». І я з цим повністю згоден. Я дуже добре знаю, що це таке — ухвалювати рішення на мільярди доларів, перебуваючи під шаленим тиском.
Саме тому зараз і я, і пані Гонтарева, можемо тільки давати поради колегам з НБУ. Я не знаю, чи виступив би я на їхньому місці краще. Вони роблять усе, що можуть, у дуже непростих умовах. Тож бажаю їм сил, і сподіваюся, що поради будуть корисними — звісно, якщо це щирі поради колегам, а не бажання збільшити тиск на систему і так у непростій ситуації».

Юрій Городниченко:
«А поĸи що ми можемо розглянути фаĸти. Інфляція нижче 5% (нижче, ніж в росії). Банĸівсьĸа система безпечна і стабільна. Платіжна система повністю фунĸціонує. Відсотĸові ставĸи поступово знижуються. Гривня рухається до ринĸової рівноваги. Еĸономіĸа Уĸраїни зростає (швидше, ніж у росії). Попри вĸрай несприятливі умови, уĸраїнсьĸа еĸономіĸа справляється з руйнівним шоĸом ĸраще, ніж очіĸували багато спостерігачів.
Чи заслуговує Національний банĸ Уĸраїни на похвалу за таĸу стійĸість? Таĸ, заслуговує».
Це було вже(с)
Про голосування в Раду Громконтроля НАБУ та Дію.Нарешті НАБУ викотила правила голосування до РГК НАБУ.

Якщо коротко, то ГОЛОСУВАННЯ В ДІЇ НЕ БУДЕ. Для голосування Дія не буде потрібна, ні на телефоні, ні взагалі ніяк.

Під час голосування на окремому порталі для ідентифікації замість телефона та пошти, як раніше, буде використовуватися система ICEI, вона ж Інтегрована система електронної ідентифікації, вона ж ід.гов.уа.
Там є система ідентифікації через Банк.Айді тому за допомогою Привату або Моно ви зможете проголосувати.

Коментар від Шона про контрольованість системи голосувань та можливість провірити результат:
"Протокол голосування, як і раніше, буде відкритим, код буде викладено на GitHub. На відміну від попередньої системи, замість прямої аутентифікації буде використовуватися ІСЕІ. Я як і раніше вважаю, що його використання для державних послуг - це як запрягати віз попереду коня, але для виборів РГК це норм".
.. і карають геїв-москалів! Украінізація росії ніколи не була такою потужною.
Представники РГК НАБУ уважно ознайомилися з даними команди BIHUS.Info про витоки матеріалів справ з НАБУ та поспілкувались з самим Денисом Бігусом для більшої ситуаційної обізнаності.

І хоча РГК НАБУ вважає виток матеріалів вже цієї справи до команди BIHUS.Info неприпустимим, достовірність самих матеріалів не викликає сумнівів. Хто б не був їх джерелом. І яким би шляхом ці матеріали не отримала команда BIHUS.Info.

☝️ Висновок, який можна зробити з наявних даних, у РГК НАБУ однозначний. Перший заступник голови НАБУ Гізо Углава тривалий час розголошував інформацію посереднику, який вже передавав інформацію фігурантам досудового слідства. Висновок ми, як представники громадськості, можемо зробити і до відповідного рішення суду в рамках власних повноважень за законом. Цей висновок, звісно, не має законної сили, але це наш обов’язок, як представників громадського контролю.

До цього висновку ми дійшли через низку встановлених командою BIHUS.Info фактів. Розголошення даних досудового слідства точно відбулося. Це можна встановити під час аналізу документів. В матеріалах присутня велика кількість документів і інформації, до яких міг мати доступ тільки один з найвищих керівників НАБУ. Отримувати матеріали посередник почав ще за часів минулого директора НАБУ, продовжив отримувати за часів, коли Гізо Углава був т.в.о. голови НАБУ і продовжував далі отримувати, коли інші особи, які могли мати доступ до цієї інформації, вже звільнилися або мобілізувалися.

☝️Єдиною особою, яка може бути джерелом витоку, в такому випадку є лише Гізо Углава. Більше нема кому. До того ж є свідчення про дружні стосунки Гізо Углави з посередником.

Мотив Гізо Углави передавати інформацію посереднику встановить, сподіваємося, прокурор САП та детективи НАБУ під час досудового слідства. Точний механізм передачі інформації посереднику це також справа слідства. Дуже хотілось побачити аргументований вирок по цій справі за якийсь розумний строк.

Тим не менше, до винесення рішення по суті Вищим Антикорупційним Судом перебування Гізо Углави на посаді першого заступника голови НАБУ є неприпустимим. Навіть відсторонення не є достатнім рішенням, на думку представників РГК НАБУ. Перебування Гізо Углави на посаді, у світі відомих тепер всім фактів, шкодить репутації НАБУ і всій антикорупційній вертикалі.

РГК НАБУ вимагає відправити першого заступника голови НАБУ Гізо Углаву у відставку ДО завершення досудового слідства і винесення вироку суду. Зробити це треба так швидко, як це стане можливим.
Прочитав в Блумберг та на Економісті дві абсолютно однакових статті про голову центробанка рф Ельвіру Набіулліну. Статті дуже компліментарні. Прям Ельвіра останнє що залишилося нормального в царстві тьми, останній можливий переговорник. Вихід настільки однакових статей в двох топових економічних виданнях за тиждень може свідчити про те, що це чийсь активний медіалобізм.

Чий? Звісно не самої Ельвіри, це не про неї. Навряд чи це гра і самого путіна, його проблема не у відсутності переговорника, а в тому що йому нема чого продати на перемовинах і залишитися путіним.

Здається вороги Набіулліної в рф зрозуміли, що треба не ганьбити її в російських ЗМІ, а вихваляти в західних. Якщо це так, то бажаю ворогам Набіулліної успіхів, якщо її таки знесуть, то в нас буде свято.

Чому я думаю, що просували такі матеріали вороги Набіулліної в рф?

Ні навіть не тому, що всі прямо відзначали(попри заяви коментаторів в статті, що це не так), що Ельвіра може сперечатися з путіним. Це її функціонал, за це її цінують тут проблем нема. Цікавою є цитата Фіони Хілл, колишньої радниці Президента США. Ось що вона каже:

When the West comes back to do business with Russia, which will happen sooner or later when the war is over, Nabiullina may be the person they feel they can do business with.
Коли Захід повернеться до справ з Росією, а це станеться рано чи пізно, КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА, Набіулліна може виявитися тією людиною, з якою здається їм вдасться вести справи.

Тобто от пітун неприйнятний для перемовин. А Набіулліна прийнятна. Тут звісно можна трактувати, що мова про посередника, який зробить перший контакт для путіна. Але ж це смішно, бо якщо путін піде на якісь перемовини сам, то в найкращий для себе час і з позиції сили, і ніякі додаткові технократи для таких перемовин йому потрібні не будуть. Якщо війна закінчується на умовах путіна, то він автоматично прийнятний для перемовин, тому що каже з позиції сили.

Якщо війна закінчується в поганий для путіна момент, то його влада може й похитнутися. І саме тому війну він не закінчує. Так це виходить Ельвіра буде прийнятним перемовником з Заходом, який її хвалить, для КОГОСЬ ЩЕ? Для наступника, якого вимушено доведеться призначати, якщо війна заходить у глухий кут? А може для організатора перевороту? А може так Захід подає сигнал якимось людям, які можуть той переворот організувати? Що у вас є людина з якою ми будемо розмовляти, коли ви її до нас відправите?

Звісно це все фігня та брєд, ну що якомусь там наступнику доведеться обирати Набіулліну, або що взагалі можливі організатори переворотів хоча б теоретично існують. Поварьонок такий один був. І той обісрався на половині шляху. Організатори переворотів, якщо і існують, то тільки в голові у путіна. Але вороги Набіулліної можуть продати це путіну і він може в це повірити. Навального он також таким персонажем вважали, з яким можна мати справу, якщо путіна якось не стане. І як там Навальний? Відчуваю за цими статтями чекістський душок і підставу.

Успіхів вам, говнолицарі плаща та Кинджалу, якщо це ви медіалобізмом займаєтесь. Зжріть її. Ми вже зачекалися.
Вривайся в Третю ШтурмUWU
Як думаєте хто вірить у розвиток українських БПЛА більше всіх у світі?

Не вгадали.

Адміністрація аеропорту Южно-Сахалінська(він же аеропорт імені Антона Чехова, він же Хомутово) витратить три мільйони баксів на систему радарів та РЕБ для захисту від українських БПЛА. Радари будуть від зеленоградського Елвіса, а РЕБ від одного з ростехівських заводів.

Відстань від, наприклад, Харкова до Южно-Сахалінська - більше 7000 километрів по прямій. Щоб ви розуміли - відстань ураження більше 5,5 тисяч кілометрів є характерною ознакою МБР, межконтинентальної балістичної ракети 😉

Ото люди вірять у Сили Оборони України та наші Сили БПЛА в тому Хомутово, я прям вражений. За сім тищ кеме готуються.
До виборів Ради громадського контролю при НАБУ лишилася 1 доба.

Вже завтра нам знадобиться ваша підтримка.

5 хвилин вашого часу, щоб обрати 15 гідних кандидатів, які наступні 2 роки будуть контролювати діяльність Національного антикорупційного бюро, впроваджувати зміни та протидіяти корупції.  

Кандидати до РГК НАБУ, яких підтримуємо ми й просимо підтримати вас:
· Аксьонов Михайло Юрійович - ГО «Інститут рівних прав» 
· Гаврилюк Юлія Володимирівна - ГО «Українське правниче товариство»
· Даценко Катерина Андріївна - ГО «Ветеранська Сокира»
· Кальницька Юлія Ігорівна - ГО «Інститут рівних прав» 
· Микитюк Антон Сергійович - ГО «Центр суспільного контролю»
· Москвітін Ігор Олегович - ГО «Центр суспільного контролю»
· Півненко Володимир Юрійович - ГО «Інститут рівних прав» 
· Прудковських Віктор Вячеславович - ГО «Антикорупційна сокира» 
· Родіна Аліна Сергіївна - ГО «Українське правниче товариство» 
· Савчук Марк Сергійович - ГО «Антикорупційна сокира» 
· Ходоловський Єлісей Костянтинович - ГО «Антикорупційна сокира» 
· Чижмарь Василь Юрійович - ГО «Центр суспільного контролю»
· Швець Антон Андрійович - ГО «Ветеранська Сокира» 
· Штанков Микита Володимирович - ГО «Ветеранська Сокира» 
· Щоголев Дмитро Миколайович - ГО «Українське правниче товариство»

Як підтримати фахову команду антикорупціонерів – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:
Крок 1: Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/
Крок 2: У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами.
Крок 3: Натискайте кнопку «Розпочати голосування».
Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»
Крок 5: Оберіть зручний для вас спосіб авторизації.
Крок 6: При використанні Bank ID, оберіть зі списку банк.
Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».
Крок 8: Оберіть 15 кандидатів (список вище) та натисніть кнопку «Проголосувати».
Зверніть увагу – на вибір дається 15 хвилин.

Голосування за оновлений склад РГК НАБУ розпочнеться завтра о 9:00 та триватиме до 21:00. Готуйте ваші гаджети!
Forwarded from Не Алексей
Я знав, що клятий Ердоган довів економіку Турції до ручки, але і не здогадувався, наскільки все погано. Анталія уже чисто Омськ.
Тільки що проголосував на виборах до Ради Громадського Контроля НАБУ.

Само голосування проходить легко і потребує за умов, що у вас є Банк.ІД максимум пʼять хвилин.

Триватиме голосування лише сьогодні з 9:00 до 21:00. Не відкладайте на потім, голосуйте прямо зараз.

📌Як проголосувати – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:
Крок 1: Ходіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/
Крок 2: У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами.
Крок 3: Натискайте кнопку «Розпочати голосування».
Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»
Крок 5: Оберіть зручний для вас спосіб авторизації.
Крок 6: При використанні Bank ID, оберіть зі списку банк.
Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».
Крок 8: Оберіть 15 кандидатів (список нижче) та натисніть кнопку «Проголосувати».

Зверніть увагу – на вибір дається 15 хвилин.

📌Кандидати, яких ми підтримуємо:
1. Аксьонов Михайло Юрійович - ГО «Інститут рівних прав»
3. Гаврилюк Юлія Володимирівна - ГО «Українське правниче товариство»
4. Даценко Катерина Андріївна - ГО «Ветеранська Сокира»
5. Кальницька Юлія Ігорівна - ГО «Інститут рівних прав»
7. Микитюк Антон Сергійович - ГО «Центр суспільного контролю»
8. Москвітін Ігор Олегович - ГО «Центр суспільного контролю»
10. Півненко Володимир Юрійович - ГО «Інститут рівних прав»
11. Прудковських Віктор Вячеславович - ГО «Антикорупційна сокира»
12. Родіна Аліна Сергіївна - ГО «Українське правниче товариство»
13. Савчук Марк Сергійович - ГО «Антикорупційна сокира»
17. Ходоловський Єлісей Костянтинович - ГО «Антикорупційна сокира»
18. Чижмарь Василь Юрійович - ГО «Центр суспільного контролю»
19. Швець Антон Андрійович - ГО «Ветеранська Сокира»
22. Штанков Микита Володимирович - ГО «Ветеранська Сокира»
23. Щоголев Дмитро Миколайович - ГО «Українське правниче товариство»

Дублюємо номери кандидатів, яких просимо вас підтримати:
1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 22, 23.

В каментах накидаю посилань, на пости де пояснюється хто кандидати, яка там позиція в РГК, що робив минулий склад РГК і всяке таке.
Голосування на виборах РГК НАБУ продовжується. Ще є час проголосувати до 21:00.

Перевірка результатів голосування працює, я перевірив свій голос за номером, часом голосування та хешем. На даний момент проголосувало десь біля 4000 людей.

Само голосування проходить легко і потребує за умов, що у вас є Банк.ІД, максимум пʼять хвилин. Зазвичай, деякі люди пишуть, що вони потрапляють в якусь чергу. Зрозуміти кого і чому ставлять в чергу не вдається.

Триватиме голосування лише сьогодні до 21:00. Не відкладайте на потім, голосуйте прямо зараз.

Як проголосувати – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:
Крок 1: Ходіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/
Крок 2: У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами.
Крок 3: Натискайте кнопку «Розпочати голосування».
Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»
Крок 5: Оберіть зручний для вас спосіб авторизації.
Крок 6: При використанні Bank ID, оберіть зі списку банк.
Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».
Крок 8: Оберіть 15 кандидатів (список нижче) та натисніть кнопку «Проголосувати».
Зверніть увагу – на вибір дається 15 хвилин.

Кандидати, яких прошу підтримати:
1. Аксьонов Михайло Юрійович - ГО «Інститут рівних прав»
3. Гаврилюк Юлія Володимирівна - ГО «Українське правниче товариство»
4. Даценко Катерина Андріївна - ГО «Ветеранська Сокира»
5. Кальницька Юлія Ігорівна - ГО «Інститут рівних прав»
7. Микитюк Антон Сергійович - ГО «Центр суспільного контролю»
8. Москвітін Ігор Олегович - ГО «Центр суспільного контролю»
10. Півненко Володимир Юрійович - ГО «Інститут рівних прав»
11. Прудковських Віктор Вячеславович - ГО «Антикорупційна сокира»
12. Родіна Аліна Сергіївна - ГО «Українське правниче товариство»
13. Савчук Марк Сергійович - ГО «Антикорупційна сокира»
17. Ходоловський Єлісей Костянтинович - ГО «Антикорупційна сокира»
18. Чижмарь Василь Юрійович - ГО «Центр суспільного контролю»
19. Швець Антон Андрійович - ГО «Ветеранська Сокира»
22. Штанков Микита Володимирович - ГО «Ветеранська Сокира»
23. Щоголев Дмитро Миколайович - ГО «Українське правниче товариство»

Дублюємо номери кандидатів, яких просимо вас підтримати:
1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 22, 23.
До кінця голосування за новий склад РГК НАБУ залишилось 2 години. Точніш навіть менше. Але само голосування займає буквально дві хвилини. І ви можете встигнути. Якщо ви почнете голосувати навіть в 20:59 і встигнете авторизуватись до 21:00, вам дадуть обирати до 21:15. Але не відкладайте результати на потім, голосуйте прямо зараз.

Після 21:15 сподіваюсь викатять лог з голосуванням, і ми зможемо зробити попередній аналіз голосування та презентуємо попередні результати.

Відомі проблеми. Якщо вас кидає в чергу, спробуйте заюзати ВПН, може допомогти. Якщо у вас стоїть АдБлок чи інший різак реклами, авторизація може не спрацювати.

Само голосування проходить легко і потребує за умов, що у вас є Банк.ІД, максимум пʼять хвилин.

Як проголосувати – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:
Крок 1: Ходіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/
Крок 2: У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами.
Крок 3: Натискайте кнопку «Розпочати голосування».
Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»
Крок 5: Оберіть зручний для вас спосіб авторизації.
Крок 6: При використанні Bank ID, оберіть зі списку банк.
Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».
Крок 8: Оберіть 15 кандидатів (список нижче) та натисніть кнопку «Проголосувати».

Зверніть увагу – на вибір дається 15 хвилин.

Кандидати, яких прошу підтримати:
1. Аксьонов Михайло Юрійович - ГО «Інститут рівних прав»
3. Гаврилюк Юлія Володимирівна - ГО «Українське правниче товариство»
4. Даценко Катерина Андріївна - ГО «Ветеранська Сокира»
5. Кальницька Юлія Ігорівна - ГО «Інститут рівних прав»
7. Микитюк Антон Сергійович - ГО «Центр суспільного контролю»
8. Москвітін Ігор Олегович - ГО «Центр суспільного контролю»
10. Півненко Володимир Юрійович - ГО «Інститут рівних прав»
11. Прудковських Віктор Вячеславович - ГО «Антикорупційна сокира»
12. Родіна Аліна Сергіївна - ГО «Українське правниче товариство»
13. Савчук Марк Сергійович - ГО «Антикорупційна сокира»
17. Ходоловський Єлісей Костянтинович - ГО «Антикорупційна сокира»
18. Чижмарь Василь Юрійович - ГО «Центр суспільного контролю»
19. Швець Антон Андрійович - ГО «Ветеранська Сокира»
22. Штанков Микита Володимирович - ГО «Ветеранська Сокира»
23. Щоголев Дмитро Миколайович - ГО «Українське правниче товариство»

Дублюємо номери кандидатів, яких просимо вас підтримати:
1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 22, 23.
Величезна подяка всім хто брав участь в голосуванні. Хоча платформа і нова, і плужила вона знатно, тим не менш - попередній аналіз відкритого протоколу голосувань показує, що всі кандидати з нашого списку пройшли до Ради Громадського Контролю НАБУ.

Дякую всім вам, без вас би нічого не було.

Найближчим часом почнемо презентувати детальні плани змін.
2024/09/28 11:18:38
Back to Top
HTML Embed Code: