Telegram Web Link
*Мудрість Життя!*

_Коли птаха жива, вона їсть мурах, але коли птаха вмирає, її їдять мурахи.

Час і обставини можуть змінитися в будь-який момент. Так що не намагайтеся нікого змінити і не знецінюйте нічого навколо себе._

Ви можете мати силу сьогодні, але пам'ятайте: час набагато сильніше, ніж будь-хто інший.

Знайте, що з дерева виходить мільйон сірників, але одного сірника достатньо, щоб спалити мільйони дерев.

*Живіть в русі і робіть добро!*

Час схожий на річку. Ви ніколи не зможете торкнутися однієї і тієї ж води двічі, бо вода, що протекла, ніколи більше не повернеться.

Насолоджуйтесь кожною хвилиною свого життя і пам'ятайте:
Ніколи не треба шукайти привабливий зовнішній вигляд, тому що з часом він змінюється. Не шукайте ідеальних людей, тому що їх не існує. Перш за все, *шукайте людину, яка знає собі ціну і цінує Вас.*

Майте 4 види Любові:
- до Бога;
- до життя;
- до сім'ї;
- до друзів.

*Бог*, тому що це енергія самого життя;
*Життя*, тому що воно коротке;
*Сім'я*, бо вона унікальна;
*Друзі*, тому що вони рідкість!
Нехай всім нам щастить😍🌺
(взято з інтернету)
Доброго та мирного всім дня🌞 знайшла гарний текст, прочитайте та відмітьте що ви з цього робите🤔💖😍
Сьогодні Міжнародний день турботи про себе.
Часто турботу про себе люди уявляють як догляд за тілом, косметичні процедури, добре, якщо до цього ще додають фізкультуру і правильне харчування, гігієну сну.
Все вірно. Але це лише мала частина турботи про себе. Додайте ще деякі дуже важливі пункти.
Турбота про себе - це:
вміння говорити «ні»
вміння просити про допомогу
час для себе
прийняття себе
вміння себе похвалити
не критикувати самого себе
вміння ділити відповідальність
не зациклюватися на негативі
зробити зусилля.

Так, зусилля. Щось зробити, діяти, поміняти, зважитися — це теж турбота про себе.

Зрозуміло, що саморозвиток, навчання, хобі, спілкування, дозвілля, цікава робота, режим праці та відпочинку — теж складові турботи про себе.

Потрібно любити себе, але не перетворювати цю любов у виправдання. Коли любиш себе, то будеш робити для себе лише найкраще, будеш стежити за здоров'ям, їсти здорову їжу, тримати свій дух піднесеним і мотивувати своїм прикладом інших.
🦋Артлайф
*11-річна киянка, граючи в шашки, за місяць зібрала на ЗСУ 70 тис гривень*

_«Пройшов місяць, як Валерія майже щодня після тренувань по футболу, дистанційного навчання й активностей у дитячому таборі грає вечорами з перехожими за донати для ЗСУ. На сьогодні грою Лєра зібрала вже 70 000 гривень»_, - зазначають в управлінні туризму КМДА.
ЧАС – ЦЕ НАШ РЕСУРС, ЦЕ НАШЕ ЖИТТЯ. 🌞
#тема_для_роздумів

Годинник у кабінеті за цей неспокійний час зупинився, та й я була теж у такому стані. Замінивши батарейку відразу відчула як почався рух, вирішую різні питання на роботі, засолюю огірки, спілкуюсь та допомагаю клієнтам знайти внутрішній баланс у складний кризовий момент, виконую різні завдання на курсі з «Яснознавства», та беру участь у супер зустрічах #сніданок_зі_смаком_життя які організовує Lina Beschastna .
Тему, яку ми розглядали вчора у грі «Дорога Змін», думаю актуальна зараз багатьом, що зараз допоможе просуватися та заробляти. Якою дорогою я зараз іду, якою бачу себе на ній.

🤔Можете собі відповісти на такі питання:
Де я зараз?
Куди прагну?
Що вмію робити?
Якими своїми якостями я пишаюся?

Це як шкільна задачка визначити спосіб пройти з точки А до точки Б.
Адже успіх приходить як результат наших дій, а дії починаються з бажань. І чим конкретніше ми для себе їх уявимо, тим зрозумілішим буде алгоритм дій.

Гра допомагає усвідомити багато прихованих моментів. Ведуча Ирина Семко дуже чіткими питаннями вела нас до усвідомлення наших справжніх запитів та розуміння своїх якостей.

Звичайно, тепла дружня атмосфера дуже допомагає цьому процесу, тому що у багатьох розкривалися не опрацьовані теми, захльостували емоції. Вони є показником на шляху розвитку особистості.

У календарі вже відмітила день наступної зустрічі.

🤔А як у вас зараз із часом?
На що ви його витрачаєте?
Час — єдиний наш ресурс, який не можна виправити.

З повагою, психолог Людмила Шерстюк.
ЕКСПЕРИМЕНТ, який розкрив "потенціал" людської жорстокості

У 1970-х роках сербська художниця Марина Абрамович провела експеримент: вона нерухомо стояла в одному з виставкових центрів, а поряд з нею лежали різноманітні предмети — від молотка з пістолетом до фарб. При цьому людям дозволялося взяти будь-який із цих предметів і робити з Мариною те, що їм заманеться.

Марину Абрамович називають бабусею мистецтва перформансу. Про її виступи продовжують говорити через десятиліття. Одна з найвідоміших її акцій називалася Rhythm 0 і була організована в 1974 році в Неаполі.

❗️Задум перформансу «Rhythm 0» був дуже простий: Абрамович мала стояти нерухомо протягом шести годин, тоді як люди, які прийшли на неї подивитися, могли робити з нею все, що їм заманеться, використовуючи будь-який із 72 предметів, які вона поклала на стіл поряд.
Абрамович стояла посеред кімнати з табличкою на грудях, яка говорила:

✅️ «Інструкції: на столі лежать 72 предмети, які можна використовувати до мене, як хочеться. Перформанс. Я об'єкт. У цей час я несу повну відповідальність. Тривалість: 6 годин (8 годин вечора - 2 години ночі)».

На столі лежали «предмети задоволення» і «предмети руйнації». Серед нешкідливих предметів були квіти та пір'я. Серед небезпечних — ніж, леза для гоління і заряджений пістолет.
Спочатку глядачі соромилися, тільки дивилися на неї, дарували троянди, цілували. Але потім роздягли, розмалювали і навіть порізали. Хтось розгорнув її довкола осі. Хтось підняв її руки нагору. Один чоловік використав лезо, щоб зробити у неї на шиї надріз. Глядачі змінювали становище тіла художниці. Деякі прикріплювали до неї різноманітні предмети. Деякі чоловіки роздягали та лапали її. Причому свої дії супроводжували сміхом. Перформанс було зупинено охороною будівлі, коли один із відвідувачів узяв пістолет.

На третю годину з неї зрізали лезами весь одяг. На четверту годину тими самими лезами почали досліджувати її шкіру. Її піддали всяким домаганням. Хтось змусив її спрямувати він пістолет. Вона була така зосереджена на перформансі, що не стала б чинити опір нічому.

Власні враження Абрамович від того, що люди з нею робили, виявилися ще жахливішими. Художниця згадує:
"Спочатку глядачі дуже хотіли зі мною пограти. Потім вони ставали все агресивнішими, це були шість годин справжнього жаху. Вони відрізали мені волосся, встромляли в тіло шипи троянд, різали шкіру на шиї, а потім наклеїли пластир на рану.

Після шостої години перформансу я зі сльозами на очах гола пішла у бік глядачів, через що вони буквально вибігли з кімнати, бо зрозуміли, що я «ожила» — перестала бути їхньою іграшкою і почала сама керувати своїм тілом.
Я пам'ятаю, що, прийшовши в готель цього вечора і подивившись на себе в дзеркало, я виявила у себе пасмо сивого волосся.

Ця робота розкриває щось жахливе про людство. Вона показує, як швидко людина може завдати тобі біль за сприятливих обставин.
Вона показує, як легко знеособити людину, яка не пручається, яка не захищає себе. Вона показує, що якщо створити відповідні обставини, більшість «нормальних» людей, очевидно, можуть стати дуже жорстокими..."

А що ви думаєте з цього?
*😃Хотіли побачити виставку знищеної техніки росіян у Києві, але не встигли? Не біда, тепер це можна зробити у 3D-турі* (https://guide.kyivcity.gov.ua/virtual-tours/independence-day?fbclid=IwAR06McSqT3fMgNldL2IONtQBhji7VGzPgkd4a1rRJDh28JRqfPg1LFbezFU)

Також у хабі додались 3D-тури
до Софії Київської та Музею становлення української нації
*Одразу два Київські ВНЗ потрапили до світового рейтингу найкращих за можливостями працевлаштування випускників*

Йдеться про КНУ імені Тараса Шевченка, який посів позицію в діапазоні 301-500, та КПІ імені Ігоря Сікорського.

Зазначається, що «політех» уперше увійшов до цього рейтингу, дебютувавши в діапазоні 501+.
ВИ ВВАЖАЄТЕ СЕБЕ ДОРОСЛИМ?
#тема_для_роздумів

Кожна людина перебуває в різних станах:

ДИТИНИ – коли робить тільки те, що хоче і не бере відповідальність за результат, потрапляючи у складну ситуацію – боїться діяти , ховається від реальності та чекає що само зміниться, хтось допоможе…

КРИТИКА – коли критикує та звинувачує інших людей у кризовій ситуації, в їх неправильних діях – нападає на інших, прагне їх змінити…

ДОРОСЛОГО – коли людина приймає відповідальність за те що з нею відбувається, за свої почуття, та вчинки - життя сприймає цікавим та цінним подарунком.
Дорослість виявляється до непристойності у простому вмінні про себе подбати.
✔️Голодний - Вгамуй.
✔️Холодно - Зігрійся.
✔️Дує - Пересядь.
✔️Боляче - Не терпи, знайди причину.
✔️Любиш - Скажи.
✔️Не любиш - Скажи тим паче.
✔️Погано - Зроби, щоби було краще.
✔️Добре - Не пробігай, зроби паузу та отримай задоволення.
✔️Роблять боляче - Зверни їхню увагу на це.
✔️Не чують - Спробуй ще.
✔️Знову не чують - Йди.
✔️Навчися давати - І це не про гроші. Зовсім не про гроші. Хлопчик стає чоловіком, у тому числі коли перестає тільки споживати.
✔️Навчися приймати - Дівчинка стає жінкою, зокрема, коли перестає лише віддавати.
✔️ Навчися брати.
✔️І нарешті навчися розрізняти:
- Потреба і любов.
- Вразливість та слабкість.
- Турботу та опіку.
- Доброту та підпорядкованість.
- Довіру та дурість.
- Агресію та насильство.
Я думаю, що багато хто це відчуває на несвідомому рівні. "Серце не обдуриш..." - пам'ятаєш? Це саме про те саме.
Але не багато хто знаходить у собі сили зізнатися.
Наприклад, у тому, що їхня історія не про Любов. А про потребу.
Дорослість, як м'язи, можна збільшувати. Потрібно тільки зрозуміти навіщо це тобі потрібно.

Психологічну допомогу можливо отримати в кабінеті психолога гуртожиток №19 (окремий вхід з вулиці)
також online skype, viber, telegram @Ludmila_psycholog, тел.(063)1480070

З повагою, психолог студмістечка Людмила Шерстюк
#пізнай_Себе
🤔Як ти думаєш чим займається психолог? Які люди до нього звертаються?
#тема_для_роздумів
Якщо думаєш що «неврівноважені психи» – то дуже помиляєшся. Такі люди йдуть до психіатра.

А до психолога приходять нормальні люди яким необхідна допомога спеціаліста розібратися з внутрішніми питаннями, страхами та хвилюваннями. Такі зустрічі проходять індивідуально.

Також є загальні питання, які розбираємо на тренінгах особистісного зростання «Пізнай себе справжнього». Наприклад, у багатьох виникають хвилювання:
🔰 Я не розумію що хочу, не бачу мету, не знаю що робити – це ваше життя і ви відповідаєте яке воно буде; за занятті отримаєте алгоритм пошуку мети, але без вашого бажання та дії вона буде тільки мрією.

🔰 Я не можу вгамувати почуття страху, образи, заздрості, вини, які заважають навчатися, спати, спілкуватися – на занятті зможете зрозуміти які причини це спонукали та будемо вчитися керувати емоційним станом.

🔰 Мене не чують, не розуміють, спілкування не приносить задоволення – на занятті будемо вчитися конструктивному спілкуванню та методам вирішення конфліктів.

🔰 Ви думаєте що не зможете чогось досягти, що не такі гарні як інші, у вас недостатньо знань та вмінь і т.п. – будемо приборкувати «внутрішнього критика», відкривати вашу унікальність, попрацюємо з самооцінкою.

‼️Кому цікаво пізнавати себе запрошую кожної середи о 17.30 починаючи з 26 жовтня. Тренінги проходять в кабінеті психолога студмістечка гуртожиток №19 (окремий вхід з вулиці).

Психологічну допомогу також можна отримати online skype, viber, telegram @Ludmila_psycholog, тел.(063)1480070

З повагою, психолог студмістечка Людмила Шерстюк
Пишіть кому цікаво приходити на заняття. Заоаз дуже важливо бути разом та підтримувати один одного
*🥣Що можна приготувати без гарячої води та струму - поради від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки*

▶️ Гречана каша
Коричнева гречка продається в магазинах уже готова. На пакуванні зазначено, що вона обсмажена й висушена. Якщо немає газу та електрики, крупу можна заздалегідь замочити водою кімнатної температури, молоком або кефіром. Вона має настоюватись від 5 до 10 годин.

▶️ Перлова каша
Цю крупу можна заливати як окропом, так і звичайною водою. Але настоюватися в холодній воді вона має від 10 до 24 годин. Тому краще залити її звечора.

▶️ Кускус
Крупу, залиту холодною водою, достатньо залишити на 20-30 хвилин для приготування. За наявності гарячої води вистачить 5-10 хвилин.

▶️ Вівсянка (або вівсянка в пластівцях)
Для приготування в холодній воді залишити настоюватися на 30 хвилин або годину. В окропі – достатньо 20 хвилин.

▶️ Манна каша
Залийте манну кашу холодною водою або молоком, накрийте та дайте настоятись 15-20 хвилин.

▶️ Кіноа
Залити холодною водою й залишити на ніч.
Збережіть ці номери. За допомогою них можна зв‘язатися зі «швидкою», якщо з якихось причин не працює лінія «103»

При відсутності мобільного зв’язку та наявності стаціонарного телефонного зв’язку - наберіть номер “103" зі стаціонарного.

*Набір резервних номерів*
Стаціонарний багатоканальний номер телефону:
🔸 045-63-100-51
🔸 045-63-100-55

*Набір резервних номерів через: Viber, Telegram, WhatsApp*
🔸 067-29-195-61
🔸 050-57-164-03
🔸 050-36-106-56

Спробувати набрати номери інші екстрених служб: 101, 102 або альтернативні номери ДСНС, Нацполіції.

Звернутися до пункту постійного чи тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги, поліції, ДСНС, пунктів незламності.

Самостійно звернутися до лікарні.

Зупинити автомобіль швидкої, поліції, пожежників і попросити про допомогу.
*В Україні штрафуватимуть за цькування чи приниження на роботі*

🔻1 700 - 2 550 гривень або 20 - 40 годин громадських робіт;
🔻3 400 - 5 100 гривень або 40 - 60 годин громадських робіт за вчинення повторно протягом року або групою людей.

Рада ухвалила відповідний законопроект.
2024/09/29 14:18:19
Back to Top
HTML Embed Code: