Telegram Web Link
Який був 2024 рік для мене? 🗓️

Це серія публікацій у межах моєї нової рубрики #ost_virtual_character, де я публічно розповідаю про своє життя, аби показати, як я рухаюсь вперед, з якими труднощами стикаюсь і як їх долаю.

У цій рубриці я використовую фотографії, згенеровані нейромережами 🤳🏻

У цій публікації я розкажу про те, що вдалося у 2024 році, а в наступній поділюся тим, що не вдалося.

Цей рік я провів у марафоні "ані дня без рядка". Щодня писав і публікував текст протягом усіх 365 днів цього челенджу ✍🏻

У березні ми переїхали до нового офісу та почали перезапуск нашого відеопродакшена Almost Studio, тепер також як студії з подкастами.

У квітні я пройшов навчання з соцмереж. Там я дізнався про технологію "ресерч", яка допомогла нам набирати набагато більше переглядів і швидше зростати у підписниках 📈

Згодом у нас з’явилися клієнти на цю послугу, і ми почали допомагати розвиватися в соцмережах іншим людям та бізнесам.

У липні я найняв помічницю по господарству для батьків. Вона готує для них і прибирає в квартирі. Я частково видихнув, адже це питання хвилювало мене емоційно тривалий час.

Влітку наша команда значно розширилася 👥

Ми залучили у студію працівника на повний робочий день для зйомок та монтажу відео. Також найняли кількох людей на віддалену роботу.

Пізніше я ще найняв HR-менеджера та нового бухгалтера. Поки я дуже задоволений їхньою роботою.

👨‍⚕️ Розпочав лікування зубів батька. Повністю протезували йому верхню щелепу та частково нижню. Це було однією з моїх важливих цілей, адже я боявся, що якщо це відкладати, то ситуація може погіршитись.

У липні я пройшов навчання для капеланів і отримав посвідчення ХСП (Християнська Спілка Порятунку).

Наприкінці серпня підбив підсумки по школі New Lifestyle. За академічний рік (з вересня по вересень) до нас прийшли навчатися понад 1000 студентів 👩🏻‍🎓

Разом із Паулою ми запустили новий формат практичних курсів, де людина може опанувати нову спеціальність. Створили програму "СММ з нуля", де Паула є головним спікером. На перший потік прийшло 50 учасників.

🧑🏻‍🏫 Я став студентом 2-го курсу кафедри психології. Академічні знання поки не сильно допомагають у консультуванні людей, але для мене особисто це дуже цікаво та корисно.

У вересні я повністю відмовився від споживання короткого контенту (рілс та сторіс). Це рішення стало найкращим для моєї продуктивності за все життя.

Також у вересні я організував вечірку-сюрприз для Насті на її день народження. Зібрав друзів, замовив ресторан, залучив фотографа, відеографа, декоратора, художника та організатора подій. Цей досвід мені дуже сподобався 🥳

У жовтні я перейшов із церкви "Спасіння" до церкви "Ecclesia", де пастором є Олег Богомаз. Я дуже вдячний служителям церкви "Спасіння" за ті 7 років, що ми провели разом.

У жовтні також почав служити в церкві "Ecclesia" ⛪️

Пройшов чек-ап організму та здав низку аналізів. Зробив кілька УЗД для профілактики. Полікував усі зуби. Додав зубну нитку на постійній основі, адже, як виявилося, вона є найважливішою частиною гігієни.

У листопаді завершив марафон "ані дня без рядка" і почав системно працювати над новими книгами. Спершу розпочав писати книгу про стосунки. Коли втомлююся від цієї теми, відкриваю чернетки інших книг і змінюю контекст. Це допомагає не вигорати 📚

У грудні Facebook виплатив перші гроші за монетизацію відео. Як виявилося, він платить у 10 разів більше, ніж YouTube. Дуже чекаю на монетизацію від TikTok.

Наприкінці року, як завжди, підбиваю підсумки. З 67 цілей на 2024 рік я зміг реалізувати 39. Це приблизно 60% від плану. Загалом, непогано 📝

Цілі бувають дуже різними, і часом одна ціль може переважати 10 інших за емоційною вагою та значущістю.

Мене тішить, що речі, які мені було принципово важливо встигнути зробити у 2024 році, я таки реалізував із Божою допомогою

У наступній публікації розповім про те, що не вдалося зробити за останні 12 місяців.

#ost_write_1_line_everyday
Яким для мене був 2024 рік? (2 частина)

📲 У попередній публікації я писав про те, що вдалося зробити. Тепер черга розповісти про мої невдачі та провали.

Усі публікації, де я показую, як рухаюся до своїх цілей і як будую своє життя, можна побачити за тегом - #ost_virtual_character (фото для цієї рубрики генерують нейромережі).

Які цілі й завдання мені не вдалося закрити у 2024 році?

1️⃣ Налагодити свій режим. Я все ще лягаю спати й прокидаюся у різний час.

Думаю, що це питання тісно пов'язане з тим, що ми з Настею у 19 з 20 випадків вечорами дивимося якийсь фільм чи серіал. Зазвичай це супроводжується нічною вечерею.

У результаті організм вночі перетравлює їжу замість того, щоб нормально відпочивати. Вранці прокидаєшся важким і вже трохи втомленим 🛌

Хочу навчитися проводити вечори інакше й менше дивитися фільми та серіали.

Щодо теми їжі та режиму: хотілося відмовитися від молочних продуктів і борошняного, але поки це не вдалося. У більшості кафе та ресторанів, де ми їмо, ці інгредієнти є майже в кожній страві.

Думаю, варто знову спробувати готові раціони харчування з доставкою додому. У Києві багато компаній цим займаються.

2️⃣ Не вдалося сформувати місцеву команду операторів для Almost Studio.
Ми працювали з двома людьми, але вони не підійшли. Зараз стажується третій кандидат. Нам потрібно знайти ще мінімум одну людину, щоб у студії було два співробітники, які могли б заміняти один одного.

3️⃣ Не вдалося вивести студію подкастів у плюс.
Кожен місяць ми працювали у збиток, якщо рахувати тільки оренду студії для інших клієнтів.

Проте для нашої школи New Lifestyle та мого блогу студія окупає себе в десятикратному розмірі.

4️⃣ Не вдалося знайти фулстек-розробника на РНР. Поки ми займаємося моїм особистим сайтом, інтернет-магазин і освітня платформа залишаються замороженими. Це трохи сумно, але я вірю, що рано чи пізно знайду потрібну людину.

5️⃣ У мене не вийшло навчився нормально відпочивати та винагороджувати себе за роботу.

Не зміг сформувати вішлист із бажаннями "для себе".

Коли Настя питає: "Що тобі подарувати на НР чи день народження?" – мені важко придумати чи вибрати щось 🤷🏻

Я звик багато працювати, але складно дотримуватися балансу між роботою, відпочинком і самовинагородою.

Хотів у 2024 році влаштувати собі тиждень відпустки, але, здається, навіть два вихідних поспіль не було. Трудоголізм наше все 🙂

Навіть зараз, 31-го грудня пишу цей пост, що само говорить за себе.

6️⃣ Я хотів почати організовувати офлайн-івенти в Києві. Я навіть шукав івент-менеджера для цієї задачі.

Поки не наважився на цей крок. Розумію, що буде багато нової роботи та нових викликів для нашої команди.

Хочу, щоб у цьому напрямку була відповідальна людина, а не все трималося на мені.

Можливо, у 2025 році почнемо організовувати зустрічі й семінари в столиці.

Продовження 👇🏻

#ost_write_1_line_everyday
7️⃣ Не досяг бажаної ваги 88 кг.
Мій показник вагається між 93 і 94 кг. Хоча я весь рік ходив у спортзал, слабкості, описані в першому пункті, заважають досягти бажаного результату.

8️⃣ Хотів в цьому році сумарно дійти до аудиторії у 1 млн людей, але досягли 500 000 підписників. Це теж чудовий результат, але ми могли б зростати швидше.

Причиною цьому є моя неорганізованість та певний рівень хаосу, який є в моїй діяльності.

9️⃣ Хотілося в цьому році покращити англійську. Особливо граматику. Я вільно говорю та ще легше сприймаю на слух. Проводжу консультації на англійський для клієнтів, але розумію, до роблю багато граматичних помилок.

Хочу скоро почати робити відео на англомовний ринок.

На початку року знайшов викладача, але ми не зійшлися по графіку. Якщо знаєте хорошого, напишіть у директ або коментарі.

1️⃣0️⃣ Хотів познайомитися з новими людьми й подружитися з новими сімейними парами.

Розумію, що мій трудоголізм і "підводний режим" роботи стали на заваді.

Є ще багато речей, які не вдалося зробити, але описувати їх буде довго.

Я не фокусуюся на невдачах, а йду далі. Навіть якщо зазнаємо поразок, важливо зосереджуватися на успіхах і продовжувати рух вперед.

У попередній публікації я розповів про досягнення.

Почитайте для контексту, якщо цікаво.

Далі розповім про те, які цілі та плани у мене є на 2025 рік.

#ost_write_1_line_everyday
Результати грудня у 7 сферах:

1️⃣ Найкраща книга – “Ніяких правил” – Рід Гастінгс. Це практичний посібник для тих, хто займається бізнесом. Книга розповідає про унікальну корпоративну культуру Netflix.

2️⃣ Фільми / Серіали – Сподобалися фільми “Ребел-Ридж” і “Як зламати іспит?”. Із серіалів особливо захопив “День шакала”.

3️⃣ Найкорисніші відео – Продовжую дивитися YouTube-канал Bryan Johnson. Дуже подобається його підхід до життя і до свого здоров’я.

Також дуже корисними були інтерв’ю, які дав Alex Hormozi на YouTube-каналі у Chris Williamson.

4️⃣ Навичка, над якою працював – Формування запитів для чата GPT. У грудні я почав активно користуватися цим інструментом і на практиці зрозумів, чому він так швидко набрав 100 млн користувачів у всьому світі.

Чат справді вирішує поставлені завдання і робить це доволі якісно. Думаю, що у 2025 році він стане для мене одним із найсильніших помічників, “співробітників” і консультантів у питаннях бізнесу, здоров’я, освіти й багатьох інших.

5️⃣ Гіпотеза, яку вдалося протестувати – Цього місяця ми залучили до роботи HR-менеджера для пошуку й адаптації нових людей у команду. Поки що рано робити висновки, але напрямок, у якому ми рухаємося, мені дуже подобається. Треба було зробити це раніше.

6️⃣ Звичка, яку розвивав – Регулярний догляд за шкірою. Останні місяці я знову почав нехтувати базовими ритуалами – не завжди наносив зволожувальний крем, не завжди користувався тоніком чи засобами для вмивання.

У грудні я намагався повернути цю щоденну звичку. Вийшло на 8 із 10.

7️⃣ Головний інсайт місяця – Де фокус твоєї уваги, там і результат.

Не можу сказати, що це для мене зовсім нова думка, але я вкотре переконався: як тільки фокус зміщується на щось нове, інші напрямки починають просідати.

У грудні мені потрібно було приділити багато часу навчанню з психології. Я зараз на другому курсі і мав закрити кілька обов’язкових предметів до 27 грудня 📆

Я помітив, що значно менше уваги приділяв школі, консультаціям, команді, студії – загалом своїм основним проєктам. Як наслідок, грудень з фінансової точки зору вийшов значно слабшим, ніж попередні місяці.

Я не засмучуюся, адже академічна освіта в майбутньому принесе свої бонуси й привілеї. Плюс я зрозумів, що більше не хочу залишати всі тести й завдання на останні 3 тижні перед сесією. Вчитимуся щодня по трохи – це краще, ніж випадати з життя на кілька тижнів 👨🏻‍💻

А яким був ваш грудень? Як ви загалом?

#ost_month_results грудень 2024
#ost_write_1_line_everyday
Audio
#подкасти #подкаст64

Чому чоловіки брешуть? 5 причин

👉🏻 Говоримо про те:

- Чому деякі чоловіки брешуть своїм коханим жінкам?

- Чи завжди брехня з боку чоловіка до дружини це про недовіру та страх відкритися і бути вразливим?

- Чому деякі чоловіки вибирають приховати істину, а не сказати правду?

- Чи дійсно брехня може стати крайньою точкою, через яку стосунки розвалюються?

- Чи може брехня бути виправданою?

- Як правильно дружині реагувати на брехню чоловіка?

Приємного прослуховування 🎧
Моє бачення на 2025 рік:

Якщо ви давно стежите за моїм блогом, то знаєте, що кожного нового року в січні я ставлю собі щонайменше 52 цілі на наступні 12 місяців 📜

Але шлях до цих цілей і всі внутрішні та зовнішні перешкоди я зазвичай не показую, а справляюся з ними тихо сам-на-сам, без висвітлення в Інтернеті.

Перша й головна принципова зміна у 2025 році – я вирішив публічно показувати, як рухаюся до своїх цілей, із якими викликами та проблемами стикаюся, які уроки виношу й як рухаюся вперед 📈

Я подумав, що буде цікаво ділитися цим, створивши свій віртуальний публічний персонаж. Фотографії для нього генерують нейромережі. До кожної такої публікації я додаю хештег #ost_virtual_character.

Ідея полягає в тому, що я на рік формую публічний список цілей. Також додаю звички й навички, які хочу розвинути протягом наступних 12 місяців 🗓️

Оформлюю все це в текст і в графіку.

Регулярно (щомісяця) звітую про прогрес і показую, що відбувається в моєму житті за лаштунками.

Зараз у мене в голові три основні напрями на 2025 рік:

1️⃣ Обрати одну головну ідею (кредо), яку я реалізовуватиму протягом наступних 12 місяців.

Наприклад, у 2024 році цією ідеєю було закладення фундаменту нашої діяльності. Ми переїхали у свою студію, сформували нову команду, налаштували базові процеси у школі й навчилися трохи краще працювати з контентом 👨🏻‍💻

Тому для мене минулий рік був як будівництво залізниці. Прокладати рейки важко, їхати по них легко.

Кредо 2024 року – «Закладаємо фундамент».

2️⃣ Сформувати перелік із понад 52 цілей. Торік із 67 цілей я зміг закрити 39. Вважаю цей результат непоганим.

Цього року я набагато детальніше розповідатиму про свої плани й чому хочу їх реалізувати 🗣️

3️⃣ Обрати 12 нових звичок і навичок, над якими я працюватиму.

Минулого року я щомісяця писав про звичку, яку розвивав протягом останніх 4 тижнів. Але, знову ж таки, це було без глибокого контексту – навіщо мені ця звичка і як саме я працюю над її формуванням.

У 2025 році хочу ділитися не лише списком, а й усіма деталями й контекстом.

Мені здається, це буде значно корисніше для вас, і ви зможете побачити причинно-наслідкові зв’язки, а не лише звіт про те, що вдалося, а що ні.

Ось таке бачення у мене сформувалося на наступний рік.

👉🏻 Мені чомусь здається, що якщо публічно висвітлювати своє життя зсередини, це може додати додаткового драйву й мотивації для мене й нанести непоправну користь вам.

Як вам загалом така ідея?

#ost_write_1_line_everyday
Audio
#подкасти #подкаст65

Втомлена жінка від побуту 🙍🏼‍♀️

👉🏻 Говоримо про те:

- Як пояснити чоловіку, що ти втомилася від хатньої роботи?

- Чим саме небезпечна втома для жінки і як не довести себе до стану, коли ти не тільки прибирати не хочеш, а ти вже нічого не хочеш?

- Чи нормально це, коли побутові обовʼязки діляться 50 на 50 і за яких умов?

- Де знайти допомогу та підтримку, коли чоловік весь час працює і не має змоги допомогти?

- Якої підтримки очікує жінка від чоловіка, коли вона виконує хатні справи?

- Як з самого початку відносин створити баланс в побуті, щоб не вигорати і отримувати радість від цього?

Приємного прослуховування 🎧
Чому я вирішив перетворити своє життя на гру?

У дитинстві я любив різні РПГ ігри та стратегії. Пам’ятаю, як грав у Diablo 2 і дивувався тому, як герой, який починає на першому рівні знищувати монстрів, вже за кілька годин гри стає набагато сильнішим персонажем.

У нього додаються сила, спритність, швидкість та інші параметри. Чим краще прокачаний персонаж, тим складніші ігрові рівні ти можеш проходити і тим небезпечніших монстрів і босів можеш перемагати 🦸🏻

Життя чимось схоже на таку РПГ-гру. Тільки в реальному житті головним героєм є ми самі. І чим більше корисних і потрібних навичок і властивостей ми зможемо в собі розвинути, тим на вищий рівень життя ми зможемо піднятися.

У нашому житті також є різні «боси» і вороги у вигляді наших проблем, труднощів, переконань у нашій голові (які нам шкодять).

Небажання прокачувати і розвивати себе призводить до того, що людина з одними й тими ж проблемами та обставинами постійно стоїть на місці. Вона не переходить на наступний рівень 🙅🏻‍♂️

Для когось наступним рівнем стане суттєве покращення матеріальної бази, для когось – щасливі стосунки в сім’ї, для когось – відновлене здоров’я, для когось – успіх у діяльності та визнання інших людей.

Коли ми відчуваємо прогрес у своєму житті, разом із цим ми відчуваємо і щастя. Але щойно у нас немає прогресу, ми почуваємося застряглими та нещасними.

👉🏻 Я вважаю, що більшість із нас так чи інакше займається своїм життям і намагається вирішувати ті відкриті питання, які зараз турбують. Хтось робить це краще, хтось гірше. Але ніхто не може уникнути проблем і жити у вакуумі.

Якщо мій публічний шлях у прокачуванні себе (подібно до комп’ютерного персонажа) допоможе комусь швидше та краще рухатися до своїх цілей – я вважатиму місію цього експерименту корисною.

Плюс мені цікаво, наскільки багатьом людям така ідея може здатися цікавою 🤔

А які речі у своєму житті ви хотіли б змінити у 2025 році?

#ost_virtual_character
#ost_write_1_line_everyday
2025/01/07 04:08:25
Back to Top
HTML Embed Code: