Telegram Web Link
У видавництві "Час майстрів" вийде книжка, яку я замовлю через ностальгію - "Крабат" Отфріда Пройслера.

Важко сказати, скільки разів я в дитинстві перечитувала цю історію про страшнючий млин, з якого неможливо втекти, загадкового Майстра, та хлопця-підлітка на ім'я Крабат. А ще там періодично помирають учні Майстра, бо так треба.

Це дуже моторошна книжка (принаймні, в моєму дитинстві вона так сприймалася).

472 грн за передзамовленням, потім буде взагалі 590, але шо робить.

Зате там класні ілюстрації, красива обкладинка і схоже, що кольоровий зріз. Радію, що вийде саме в такому виданні.
Інколи хочеться максимально вимкнути мозок і відпочити з книжкою. Для таких ситуацій придумали ромкоми. У #книголаві нещодавно вийшов саме такий. Називається "Поки бувай". Це ідеальний ромком для легкого читання з атмосферою спекотного Риму.

Головна героїня вчиться у школі дизайну, прагне працювати в сфері моди і їде на конкурс в Рим. Головний приз - робота у найпрестижнішому будинку моди.

В перший же день там вона проливає каву на ноутбук хлопця. Він ще й виявляється сином її професорки 😱 А ще він саркастичний і трохи бісить.

Їхня ворожнеча (і беззаперечна хімія) зростає, оскільки їм доведеться провести майже все літо разом. З тим, кого героїня терпіти не може.

Далі інтрига закручується довкола того, чи отримає героїня омріяну роботу, і що у них складеться з цим сином професорки. Ну, самі розумієте, це ромком 😀.

Ось ця книжка на сайті видавництва. Якщо хочеться чогось простого, веселого і про любов - оце воно 🥰.

пост #направахреклами
Лабораторія видасть художній роман про доньку релігійної фанатички та селфхарм в часи вікторіанської доби.

Ось опис:

Розумна й наполеглива Алетея втягнута в одвічно програшну боротьбу за схвалення та прихильність власної матері — суворої релігійної фанатички, яку хвилюють лише голод бідних і порятунок повій.

Навіть коли Еллі стає однією з перших жінок-студенток, яким дозволено вивчати медицину в Лондоні, матері цього недостатньо.

Алетея так сильно потребує спокою у світі, де любов та схвалення знищені матір’ю, що перетворює власне життя на біль. І єдиний спосіб втамувати його — нищити власне тіло.

Гостросюжетна історична оповідь про життя жінок під час раннього руху за виборче право у буремну епоху вікторіанської Англії ХІХ століття.

Книжка вийшла ще в 2014-му, але у неї підозріло мало відгуків на Гудрідс. Середня оцінка - 3,93
В “Лабораторії” вийде той тип детективів, які ми всі любимо - у тихому англійському селі, з колоритним інспектором, тонким гумором та ідеальною інтригою. Дивилися старий добрий серіал “Суто англійські вбивства?”. Так от, це книжка, по якій був знятий його перший епізод.

Сюжет такий. У ідеалістичному англійському селищі раптом знаходять мервою вчительку міс Сімпсон. Вона старенька, добра й привітна - кому могло спасти на думку вбити таку жінку?

За розслідування береться інспектор Барнабі, і згодом виявляється, що “тихе й прекрасне англійське селище” не таке вже й тихе, і не надто прекрасне - бо там один за одним виринають давні забуті вбивства, подружні зради, ревнощі, суперництво, шпигунство й шантаж 👹.

У 2019 році The Guardian включив цей роман до списку 10 найкращих детективних романів золотого віку світової літератури.

Навіть якщо ви не дуже по детективах, цей має зайти. Передзамовлення вже відкрите, ось лінк. Читатимемо разом ;)

пост #направахреклами
​​Вчора несподівано, буквально за годину, прочитала "Вивчи цю кляту англійську", і вона мені зовсім не зайшла. Її написав Артем Редванський, який вчить дорослих англійської (зокрема, вчив Андрія Садового та кількох депутатів) і веде про англійську доволі популярні блоги в різних соцмережах.

Я виграла її на презентації на "Книжковій країні", не очікувала нічого особливого, але сприймала як таку собі мотиваційку. Але навіть в такій ролі вона не працює (

Очевидно було, що книжка писалася для прокачки особистого бренду, щоб спонукати читачів, як мінімум, підписатися на соцмережі автора. Але ні, не захотілося навіть цього.

Насправді мені зараз не потрібна мотивація до англійської. Я вчу її вже рік з репетиторкою, вже пройшла всі стадії з гнівом, торгом, лінню і стражданнями - і дійшла до тієї, коли вже добровільно хочеться дивитися фільми і слухати подкасти, бо відчувається прогрес і щось почало виходити.

Чого я очікувала від цієї книжки? А не знаю. Подивимося, що нам радить автор:

- перед початком навчання протестувати свій рівень;
- займатися щодня потроху;
- змиритися, що швидко мову не вивчиш;
- розмовляти англійською сам з собою (??!?)
- перевести гаджети на англійську;
- дивитися фільми, слухати подкасти;
- займайтеся і говорінням, і слуханням і писанням - це три різні навички;
- не бійтеся помилятися;
- вчіть сленг;
- за можливості, спілкуйтеся з нейтівами;
- перекладіть тексти улюблених пісень;
- читайте книжки, але починайте з простіших.
...і ще десь 40 порад в такому ж дусі.

Так от, у мене є дві ремарки:

1) Що ви з цього не знали раніше?
2) Це все, блін, не працює, коли у тебе тупо немає наснаги, часу, сил, бажання, мотивації та інших складових.

Бо головна складність у вивченні англійської - це спочатку підняти жопу і змусити себе почати, а потім не кинути - бо це величезна інвестиція часу і зусиль, причому здебільшого не першої необхідності. Головна проблема тут не "якими методами вивчити англійську", а "як примусити себе регулярно напрягатися протягом тривалого часу".

Якби я написала книжку про вивчення англійської, вона б складалася з одного речення: "спробуйте протриматися до того моменту, коли увійдете в азарт і щось почне виходити".
Ок, і друге - юзайте Дуолінго, це справді класна річ, яка затягує і допомагає відносно легко й інтуїтивно підтягнути лексику. Але бажано паралельно з репетитором. Вважайте, зекономила вам годину+ на читання цілої книжки.

Ну і ще мені не зайшли жарти і словечки, які видають в авторі людину мого віку з російськомовним бекграундом. Усі ці "ось такі пироги" (яке постійно повторюється); "мама фігні не порадить", "і буде вам щастя", "за базар відповідаю", "перетерти тему", "це фіаско, братан", "бро". Я розумію, що це писалося з закосом під "свою людину" та щоб зробити книжку лайтовою і іронічною, але виглядає ну так собі, місцями навіть підбішує.

Не виключаю, що когось це може підштовхнути до вивчення (але навряд). Але бувають і оригінальніші та цікавіші методики для опанування слів і граматики, ці аж надто банальні.

Якщо хтось хоче спробувати - подарую цю книжку першому, хто висловить таке бажання в коментарях. З вас - оплата доставки НП.

#непозбувний_відгук
Побачила заголовок новини, що компанія з мікрокредитів підтримує відновлення друкарні "Фактор-друк". Були дивні відчуття: бізнес неетичний, але дали грошей на відновлення друкарні, нуууу ооокк.

Відкриваю - а це рекламний матеріал (з відповідною поміткою) про те, що компанія замовила книжок у друкарні 😀

Тобто компанія просто купила товару, долила у текст вагон пафосу і подала це під соусом "ми підтримали відновлення друкарні" та заплатила медіа, щоб про це написали.

Який сором, фу.
Обіцяла зробити цю рубрику регулярною, а пройшло вже півтора місяця від попереднього поста, і тут додалося пару тисяч підписників.

Отже, яких конкретних книжок вам бракує українською? Що ще не переклали і не видали українські видавці, а вам треба? Конкретні назви й автори. Видавці це читають, тож пост може спрацювати. Вперед )
Як же я в дитинстві залипала у дитячі детективи! І як раділа, коли батьки купували новий детектив серії - прочитувала його за день в режимі нон-стоп, а потім кілька разів перечитувала 🥰.

Якщо хочете подарувати своїм дітям таке відчуття, спробуйте серію про Агента Ласку від видавництва "Ранок". Це книжки десь на 8-11 років.

Агент Ласка — найспритніший, найгарніший і, безумовно, найрозумніший агент з усіх, що коли-небудь працювали в Сполученому Лісовітті 😎.

Роботи в супершпигуна — хоч греблю гати, адже в Лісовітті під кожним кущем можна натрапити на хитрих шахраїв, а під кожним заметом — на викрадача чогось (а іноді й когось) коштовного.

Тому неймовірні пригоди й надзвичайна небезпека стаються в Агента Ласка на кожній сторінці цих книжок.

Купуйте всю серію відразу (або одну книжечку на пробу) отут на сайті видавництва.

пост #направахреклами
В Фейсбуці вже кілька днів трохи несеться не дуже зрозумілий мені срач.

Спілка письменників по фану опублікувала список справжніх імен цілого ряду українських письменників, які видаються під псевдонімами.

Всі ці імена легко гугляться, зокрема в Вікіпедії, але деяких письменників обурило їх оприлюднення саме в такій формі на сторінці НСПУ. Мовляв, не для того вони придумували псевдоніми, щоб отак прямо демонструвати справжні імена.

Інформація відкрита, такий список міг зробити хто завгодно, тому не дуже розумію обурення 🤔
Тут у видавництва "Смакі" цікава акція до Дня батька

До 30 червня чоловіки можуть отримати знижку 25% на всі книги видавництва - про виховання дітей, вагітність, пологи, грудне вигодовування, психологію та інклюзію.

Що треба, щоб отримати знижку:

1) Підписатися на сторінку Смакі в Інстаграм
2) Розповісти про видавництво на вашій сторінці і Інсті у форматі сторіс або в дописі з активною відміткою профілю Смакі (щоб видавництво побачило публікацію).
3) А далі вам в особисті пришлють промокод на -25%, який діятиме на сайті видавництва Смакі до 30 червня.

P.S. За бажанням, можна також підписатися на канал видавництва в телеграм @smaki_pub (але це вже не обов'язкова умова).

Схоже, це нагода накупити половину асортименту видавництва - бо там багато корисних книжок :)

пост #направахреклами
2024/06/30 17:59:48
Back to Top
HTML Embed Code: