Telegram Web Link
Як вам така реакція на критику книжки?
Ніколи не вгадаєш, що цим читачам сподобається, а що ні 🤔
Я: страждаю, бо мені важко дається запам'ятовування імен у книжках.

Софія Андрухович на перших трьох сторінках "Катананхе": Аргіодус, Актеон, Діоксимпа, Діномаха, Ехіона, Евродомус, Гносіус, Інхобатес, Гарпалікус, Мелампус, Терифона, Териопа, Еліон, Баліус, Лиціска, Оцидрома, Поеменіс, Корус, Аретуз, Аелло.

👀
Інтєрєсний маркєтінг 😀
Завжди з цікавістю читаю книжковий канал Спонукальний інцидент. Його веде Юлія, яка не лише багато читає, а й сама пише свою дебютну книжку.

Читаючи канал, можна пройти цей шлях разом з нею: шукати лайфхаки для побудови сюжету, виписувати героїв, боротися з прокрастинацією і синдромом самозванця - ну і все інше, що там відбувається з авторами. А ще це дає розуміння:

1) Як непросто авторам даються книжки, які ми потім читаємо за один вечір;
2) Що не тільки тебе з'їдає прокрастинація, коли йдеться про творчість, а це нормальне явище. Це допомагає не з'їсти себе )

Наприклад, якось Юлія зрозуміла, що її демотивує неспроможність відчути та помацати прогрес і кінцевий результат, поки пишеш роман в ноутбуці. Вона подолала цей ефект періодичним роздруковуванням написаного - так бачиш стопку готового тексту і розумієш, на що пішов час. Ось пост про це.

А ще там багато про читацький досвід, дуже естетичні фото книжок і письменницького процесу, трохи відгуків і довколалітературне.

Наприклад, ви колись бачили українське видання Кінга 1988 року?? Ось так воно виглядало. Наклад був 65 тисяч, щоб ви розуміли! 😲

Коротше, канал ок, мені справді подобається, додавайте в підписки: Спонукальний інцидент.

пост #направахреклами
На Ліга.нет вийшов розбір про електронні книжки та їхню ціну. Кілька тез:

- У КСД дуже росте кількість проданих електронок. Вдвічі щороку. "За перші 5 місяців 2024 року ми вже продали електронок на таку ж суму, як і за весь 2022 рік, і 65% від продажів 2023 року", – говорить Тетяна Рябченко, PR-менеджерка "КСД".

- У Yakaboo зріс запит на створення корпоративних бібліотек. Кількість компаній, які увімкнули таку функцію, збільшилась вчетверо.

- Попит на електронки росте під час вимкнень електрики. Наприклад, інтерес до електронних видань "Астролябії" зріс приблизно на 50-70% взимку-восени 2022 року.

- У майданчиків, які продають електронний контент (Google Books, Apple Books, Amazon тощо) комісія може доходити до 60% від роздрібної ціни 😳.

- Правовласники накладають на електронні книжки вищі роялті – 25-40% від отриманого видавництвом доходу від продажів. Для порівняння: роялті за паперові книжки – у середньому 8-12%.

- Інколи правовласник забороняє продавати книги в електронці і надає права виключно на паперову версію, бо боїться піратства.

Весь текст тут.
Тим часом "Ще одну сторінку" проанонсували Жуль Верна.

В книжку увійшли дві його ранні повісті - "Чорна Індія" та "Зоря Півдня".

Не впевнена, що я це хочу, але ж обкладинка 🤌
UPD: ВСЕ, Збір закрила, 150К зібрали, дякую вам, це супер!

А давайте ви докидаєте ще 10 тисяч до збору "Книголють", щоб вийшло 150К, і я вже закрию банку та розіграю призи?

Ми офігенно спрацювали: наразі книжкова спільнота зібрала трохи більше 1 млн гривень, і з них майже 150 тисяч - від книгочитунів з цього каналу. Ну круто ж!

Нагадаю, що збираємо для військових, які воюють на Харківщині (Куп’янський напрямок). Ось їх потреби: DJI Mavic 3 3 шт., DJI Mavic 3T 3 шт., антени Avenger 4 шт., позашляховик, зарядні станції Jackery 4 шт.

Моя допоміжна банка ось тут. Там зараз 139 700 грн. З вас ще 10 300 грн і я закриваю банку та запускаю в додатку Моно розіграш оцих книжок від видавництва Мальопус, які на фото + три книжки від мене (їх на фото немає, бо вони сюрпризно-секретні).

В розіграші беруть участь донейти від 250 грн. Загалом переможців буде 10. Завершимо вже цю справу сьогодні? ;)

UPD: ВСЕ, Збір закрила, 150К зібрали, дякую вам, це супер!
Зараз оголошу переможців )
📚 Непозбувний книгочитун
UPD: ВСЕ, Збір закрила, 150К зібрали, дякую вам, це супер! А давайте ви докидаєте ще 10 тисяч до збору "Книголють", щоб вийшло 150К, і я вже закрию банку та розіграю призи? Ми офігенно спрацювали: наразі книжкова спільнота зібрала трохи більше 1 млн гривень…
🔥 150К зібрали, розіграш провела. Якщо бачите в Моно, що ви виграли - дозвольте там надати ваші контакти.

Якщо кидали не через моно - я зв'язуватимуся сама через вказані контакти.

В коментарі зараз закину відео розіграшу.

Дякуююююю ❤️
У видавництві "Час майстрів" вийде книжка, яку я замовлю через ностальгію - "Крабат" Отфріда Пройслера.

Важко сказати, скільки разів я в дитинстві перечитувала цю історію про страшнючий млин, з якого неможливо втекти, загадкового Майстра, та хлопця-підлітка на ім'я Крабат. А ще там періодично помирають учні Майстра, бо так треба.

Це дуже моторошна книжка (принаймні, в моєму дитинстві вона так сприймалася).

472 грн за передзамовленням, потім буде взагалі 590, але шо робить.

Зате там класні ілюстрації, красива обкладинка і схоже, що кольоровий зріз. Радію, що вийде саме в такому виданні.
Інколи хочеться максимально вимкнути мозок і відпочити з книжкою. Для таких ситуацій придумали ромкоми. У #книголаві нещодавно вийшов саме такий. Називається "Поки бувай". Це ідеальний ромком для легкого читання з атмосферою спекотного Риму.

Головна героїня вчиться у школі дизайну, прагне працювати в сфері моди і їде на конкурс в Рим. Головний приз - робота у найпрестижнішому будинку моди.

В перший же день там вона проливає каву на ноутбук хлопця. Він ще й виявляється сином її професорки 😱 А ще він саркастичний і трохи бісить.

Їхня ворожнеча (і беззаперечна хімія) зростає, оскільки їм доведеться провести майже все літо разом. З тим, кого героїня терпіти не може.

Далі інтрига закручується довкола того, чи отримає героїня омріяну роботу, і що у них складеться з цим сином професорки. Ну, самі розумієте, це ромком 😀.

Ось ця книжка на сайті видавництва. Якщо хочеться чогось простого, веселого і про любов - оце воно 🥰.

пост #направахреклами
Лабораторія видасть художній роман про доньку релігійної фанатички та селфхарм в часи вікторіанської доби.

Ось опис:

Розумна й наполеглива Алетея втягнута в одвічно програшну боротьбу за схвалення та прихильність власної матері — суворої релігійної фанатички, яку хвилюють лише голод бідних і порятунок повій.

Навіть коли Еллі стає однією з перших жінок-студенток, яким дозволено вивчати медицину в Лондоні, матері цього недостатньо.

Алетея так сильно потребує спокою у світі, де любов та схвалення знищені матір’ю, що перетворює власне життя на біль. І єдиний спосіб втамувати його — нищити власне тіло.

Гостросюжетна історична оповідь про життя жінок під час раннього руху за виборче право у буремну епоху вікторіанської Англії ХІХ століття.

Книжка вийшла ще в 2014-му, але у неї підозріло мало відгуків на Гудрідс. Середня оцінка - 3,93
В “Лабораторії” вийде той тип детективів, які ми всі любимо - у тихому англійському селі, з колоритним інспектором, тонким гумором та ідеальною інтригою. Дивилися старий добрий серіал “Суто англійські вбивства?”. Так от, це книжка, по якій був знятий його перший епізод.

Сюжет такий. У ідеалістичному англійському селищі раптом знаходять мервою вчительку міс Сімпсон. Вона старенька, добра й привітна - кому могло спасти на думку вбити таку жінку?

За розслідування береться інспектор Барнабі, і згодом виявляється, що “тихе й прекрасне англійське селище” не таке вже й тихе, і не надто прекрасне - бо там один за одним виринають давні забуті вбивства, подружні зради, ревнощі, суперництво, шпигунство й шантаж 👹.

У 2019 році The Guardian включив цей роман до списку 10 найкращих детективних романів золотого віку світової літератури.

Навіть якщо ви не дуже по детективах, цей має зайти. Передзамовлення вже відкрите, ось лінк. Читатимемо разом ;)

пост #направахреклами
​​Вчора несподівано, буквально за годину, прочитала "Вивчи цю кляту англійську", і вона мені зовсім не зайшла. Її написав Артем Редванський, який вчить дорослих англійської (зокрема, вчив Андрія Садового та кількох депутатів) і веде про англійську доволі популярні блоги в різних соцмережах.

Я виграла її на презентації на "Книжковій країні", не очікувала нічого особливого, але сприймала як таку собі мотиваційку. Але навіть в такій ролі вона не працює (

Очевидно було, що книжка писалася для прокачки особистого бренду, щоб спонукати читачів, як мінімум, підписатися на соцмережі автора. Але ні, не захотілося навіть цього.

Насправді мені зараз не потрібна мотивація до англійської. Я вчу її вже рік з репетиторкою, вже пройшла всі стадії з гнівом, торгом, лінню і стражданнями - і дійшла до тієї, коли вже добровільно хочеться дивитися фільми і слухати подкасти, бо відчувається прогрес і щось почало виходити.

Чого я очікувала від цієї книжки? А не знаю. Подивимося, що нам радить автор:

- перед початком навчання протестувати свій рівень;
- займатися щодня потроху;
- змиритися, що швидко мову не вивчиш;
- розмовляти англійською сам з собою (??!?)
- перевести гаджети на англійську;
- дивитися фільми, слухати подкасти;
- займайтеся і говорінням, і слуханням і писанням - це три різні навички;
- не бійтеся помилятися;
- вчіть сленг;
- за можливості, спілкуйтеся з нейтівами;
- перекладіть тексти улюблених пісень;
- читайте книжки, але починайте з простіших.
...і ще десь 40 порад в такому ж дусі.

Так от, у мене є дві ремарки:

1) Що ви з цього не знали раніше?
2) Це все, блін, не працює, коли у тебе тупо немає наснаги, часу, сил, бажання, мотивації та інших складових.

Бо головна складність у вивченні англійської - це спочатку підняти жопу і змусити себе почати, а потім не кинути - бо це величезна інвестиція часу і зусиль, причому здебільшого не першої необхідності. Головна проблема тут не "якими методами вивчити англійську", а "як примусити себе регулярно напрягатися протягом тривалого часу".

Якби я написала книжку про вивчення англійської, вона б складалася з одного речення: "спробуйте протриматися до того моменту, коли увійдете в азарт і щось почне виходити".
Ок, і друге - юзайте Дуолінго, це справді класна річ, яка затягує і допомагає відносно легко й інтуїтивно підтягнути лексику. Але бажано паралельно з репетитором. Вважайте, зекономила вам годину+ на читання цілої книжки.

Ну і ще мені не зайшли жарти і словечки, які видають в авторі людину мого віку з російськомовним бекграундом. Усі ці "ось такі пироги" (яке постійно повторюється); "мама фігні не порадить", "і буде вам щастя", "за базар відповідаю", "перетерти тему", "це фіаско, братан", "бро". Я розумію, що це писалося з закосом під "свою людину" та щоб зробити книжку лайтовою і іронічною, але виглядає ну так собі, місцями навіть підбішує.

Не виключаю, що когось це може підштовхнути до вивчення (але навряд). Але бувають і оригінальніші та цікавіші методики для опанування слів і граматики, ці аж надто банальні.

Якщо хтось хоче спробувати - подарую цю книжку першому, хто висловить таке бажання в коментарях. З вас - оплата доставки НП.

#непозбувний_відгук
2024/10/02 14:19:22
Back to Top
HTML Embed Code: