Telegram Web Link
Видавництво Ранок виставило другий лот у благодійному зборі, про який я тут вже писала.
Нагадаю, вони збирають 150 тисяч гривень на поповнення фондів харківських бібліотек.

Лот №2: Празникова хустка з орнаментами Василя Кричевського від @krapka.krapka

Василь Кричевський - художник, творець українського архітектурного модерну та автор герба УНР. Саме з захоплення творчістю Кричевського та Полтавщиною, звідки він родом, з’явився проєкт «Тутечко» від культурної блогерки @krapka.krapka та художниці @yivhaa.

Як виграти хустку:
– задонейтити від 300 грн на банку;
– вкажіть у примітках до платежу електронну пошту, аби з вами могли зв’язатися у випадку виграшу;
– результати розіграшу - наступного понеділка.
Деталі розіграшу є ось тут в інсті.

Нагадаю, ідею акції. Щоб зібрати 150 тисяч гривень на книжки для харківських бібліотек, "Ранок" кожен тиждень поститиме у своїх соцмережах лоти, щоб розіграти їх серед тих, хто зробить донейт. Серед них будуть книжки, курс англійської, персональне привітання від зірки, білети на крутий концерт у Києві та багато іншого.

Також долучитися до поповнення бібліотек книгами можна, придбавши за вільний внесок у книгарнях «Книголенд» в Києві, Харкові, Чернігові, Дніпрі, Львові, Хмельницькому та Одесі «антистресового друга» — буклет, який допоможе знизити тривогу та відновити рівновагу.

пост #направахреклами
Ще про ціну книжок. В коментарях постійно виринає тема, чому електронні книжки не суттєво дешевші, аніж паперові.

Ось як мені це пояснювала Катерина Молочко з видавництва РМ. Скріни з оцього інтерв'ю.
Оу, КСД пішли видавати квір-романи про підліток-лесбійок. Цікаво)

Ось опис:

Сімнадцятирічна Коулі після смерті матері переїжджає до батька, якого не бачила з трирічного віку. Нове містечко, нові люди, старі проблеми. І серед них, як промінчик світла — зустріч із Сонею. Вона зачаровує красою та внутрішнім сяйвом. Не одразу, але Коулі зізнається собі: це кохання. Соня теж відчуває щось більше за звичайну цікавість до новенької. Але любити дівчину — це неправильно! А може, саме ця людина допоможе їй прийняти себе й стати щасливою.
Пора перейменовувати тег #приїхало на #божеколижцевсечитати 👀

Новинка від Артбукс - автобіографічна історія жінки, з якої мама ліпила зірку, але сама дитина від цього мучилася, потерпала від тривожності, сорому, і це вилилося у РХП та алкозалежність.

Кажуть, крута книжка.
Минулого року тут вже рекламувалася книжка “Більше ніж сервіс”, автором якої є український підприємець Артур Лупашко. Він засновник готельної мережі Ribas Hotels, яка складається з 28 готелів по всій країні.

Весь наклад друкованих примірників давно проданий, і автор придумав хорошу акцію - тепер електронну та аудіо-версію книжки можна отримати за донейт в 300 гривень. Всі 100% коштів перераховуються в “Повернись живим” в рамках кампанії «Любиш? Донать!».

Мета - таким чином зібрати 100 тисяч гривень.

Нагадаю, в книжці “Більше ніж сервіс” 20 топових українських бізнесменів (Клопотенко, Поперешнюк, Слава Балбек, Дмитро Деркач та інші), поділилися досвідом, як побудувати клієнтоорієнтований та конкурентний бізнес в Україні.

Буде цікава передусім тим, хто працює у сфері будь-яких послуг, або має такий бізнес. Але не тільки. Робота з людьми - це загалом цікава тема, тож дізнатися, як стосунки з клієнтами вибудовують у відомих компаніях, може бути цікаво будь-кому.

Прочитати більше про книжку та купити її за донейт у 300 грн можна отут: https://ribashotelsgroup.ua/book/

пост #направахреклами
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ось хто насправді комплектує ваші книжки закладинками 👀

Якщо що, замовити "Архіви КГБ" з підписом автора та закладинкою можна тут
Завтра в київській книгарні Vivat на Сагайдачного презентують книжку Олександра Ірванця «Ізмарагд княгині Несвіцької». Це одна з книжок, які згоріли в "Фактор-друк", але 1500 примірників вціліли.

На презентації, окрім автора, буде також перекладач та публіцист Андрій Бондар, що наводить на думку, що розмова буде дуже глибокою й цікавою.

Трохи про книжку:

Нові історії Олександра Ірванця розгортаються на волинському ландшафті й волинських же легендах, але, як і належить творам Підскарбія «Бубабу», у химерних поєднаннях і в супроводі карколомних пригод. У повісті, що дала назву книжці, беруть участь живі й мертві персонажі — українці, німці, поляки, французи, росіяни.

Київ, Книгарня Vivat
(вул. Сагайдачного, 8)
П'ятниця, 21 червня, 18:30
Вхід вільний


пост #направахреклами
Комора видасть "Казку про калинову сопілку" Оксани Забужко у форматі артбуку.

Але ціна - самі бачите. Тут не вказана кількість сторінок, але в оригінальній версії їх було 104.
Пост чисто щоб потриндіти, якщо вам не працюється.

Подумала таке. От ми (доволі недавно) відчули бум видання книжок українською, і відтоді їх активно нагрібаємо і нагрібаємо - в рази більше, ніж можемо прочитати. Частково це відбувається від попереднього голоду. Але ж наші шафи й будинки не безлімітні, і рано чи пізно цей процес сповільниться. У мене вже зараз непрочитаного на 5 років вперед, як мінімум, і я вже почала сильніше зважувати, чи треба мені нова книжка (все одно купую, куди без цього, але розмір бібліотеки все частіше схиляє мене до зменшення об'ємів купування книжок).

Чи не настане за кілька років такий піковий момент, коли в нас (в основне коло активних читунів) вже просто перестануть влазити всі ці новинки, і ми знизимо об'єми купування - тупо тому, що книжки заполонили вже весь наявний простір? Не зупинимо, звісно, але знизимо.

Тобто видавництвам вже зараз варто з усіх сил працювати над розширенням читаючої аудиторії, у якої книжкових шаф поки або взагалі немає, або вони майже порожні. Бо стандартне читаюче коло може вичерпати свій потенціал до купування.

Що думаєте?
Думали робити пафосний пост із фанфарами, але польський видавець уже про все повідомив, тож залишається лише підтвердити: 2025-го «Колонія» Кідрука вийде у Польщі 🇵🇱 у видавництві Insignis. Стартовий наклад — 7000 примірників.

І це ще не всі хороші новини про переклади 😏
З'явилася обкладинка біографії Томаса Манна, яка вийде в Лабораторії
Сертифікат на 908 гривень на книжки можна буде отримати вже з 1 липня. Скористатися зможуть люди, яким після 1 січня 2024 року виповнилося 18 років.
2024/11/20 11:33:51
Back to Top
HTML Embed Code: