Telegram Web Link
Вмикай одразу два епізоди подкасту "Історії українського дизайну" від Володимира Смирнова🎧

📍Володимир Побєдін

В епізоді ти дізнаєшся більше про українського дизайнера, його професійне життя та створення понад 700 логотипів. Цікавий факт: більшу частину логотипів Побєдін розробив у часи радянської України. У докомп’ютерні часи. У країні, де не існувало приватного бізнесу (а значить, і ринку замовлень) та графічних дизайнерів — замість них були промграфіки або художники-оформлювачі.

📍Про велосипед "Еней"

У завершальному епізоді подкасту Володимир Смринов розповість про перший велосипед "Еней", який створили на заводі "Антонов". Ти дізнаєшся, хто розробив візуальний концепт транспорту, як про "Енея" дізнався загал та в чому була складність під час конструювання велосипеда.

Слухай подкаст у мобільному застосунку MEGOGO 📲
Доступ до улюбленого контенту за один клік🤳

Встановлюй віджети MEGOGO для швидкого доступу. Для цього тобі потрібно зробити кілька простих кроків:

📲 Онови застосунок MEGOGO
📲 Обери із запропонованого переліку наш застосунок та натисни "Додати віджет"
📲 Насолоджуйся швидким доступом до контенту

✔️Функціонал доступний для версії iOS 15 та вище
Зігрівайся затишком з "Казками під ялинку", які озвучили працівники компанії Укртелеком🌲

16 історій українських сучасних авторів від "Видавництва Старого Лева" можна послухати безкоштовно:

🎧у розділі "Аудіо" в мобільному застосунку MEGOGO

🎧за спеціальним номером від Укртелеком: 0 800 506 024

Вмикай різдвяне🙌
Запрошуємо на аудіопрогулянку зимовим Києвом 🎧❄️

"Зимовий Київміськподкаст" – це захопливий 30-хвилинний аудіомаршрут столицею із цікавими історіями всередині. Спільно з Київ Цифровий ми створили подкаст про місця та людей, яким є що розповісти світу. Вмикай "Зимовий Київміськподкаст" дорогою додому, під час прогулянки або за тисячу кілометрів від Києва, щоб зануритися в атмосферу улюбленого міста.

Над подкастом працювали:

📌 Автор сценарію — Юрій Марченко
📌 Голос «Зимового Київміськподкасту» — Тімур Мірошниченко
📌 Ілюстраторка — Катерина Степаніщева
Вмикай аудіозізнання в любові зимовому Києву 🙌

Спільно з командою "Київ Цифровий" та автором сценарію Юрієм Марченком ми створили "Зимовий Київсміськподкаст" — маршрут на 30 хвилин улюбленим вулицями столиці.

Тисніть ❤️, якщо вже встигли прослухати
Чому MEGOGO не має конкурентів?🤔

Слухай у подкасті "Бесіда про бренди" в інтерв'ю з маркетинг-директоркою MEGOGO Валерією Толочиною.

В епізоді ти почуєш про:

🎥 Корпоративну культуру компанії

🎥 Власні премії та організацію івентів

🎥 Відбиття масштабної DDoS-атаки

🎥 Плани, стратегії та команди мрії

🎥 Те, як будувати бренд з душею

Вмикай епізод у мобільному застосунку MEGOGO📱
Нещодавно почала слухати на Мегого «Сім чоловіків Евелін Гʼюго», а сьогодні під час прибирання 🧽 подолала більшу половину!

Дуже і дуже круто! У Тейлор Дженкінс Рід є всі шанси стати однією з моїх улюблених письменниць.

Історія крута, головна персонажка круто прописана, інші герої також! Феміністичний та ЛГБТ+ посил супер потужний та продуманий!

Озвучка також класна, додає кіношності та епатажності цій історії 🔥

Якщо завжди хотіли спробувати слухати аудіокниги, ця підійде ідеально!
Як штучний інтелект бачить українські подкасти? 🎨🎧

Ми додали описи подкастів ШІ та попросили візуалізувати їх. Ось, що з цього вийшло👆🏻
Аудіокнижка про місто, яке було 💔

Ти почуєш про Сєверодонецьк до повномасштабного вторгнення росії. В аудіокнижці авторка розповідає про те, яким було і чим жило до 2022 року це місто Луганщини, місто на межі Донбасу та Слобожанщини. Одні репортажі розповідають про людей цього міста, інші – про локації, треті – про важливі для Сєверодонецька події, зокрема 2004 і 2014 року.

Вмикай "Сєверодонецьк. Репортажі з минулого" на MEGOGO.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Вмикай ромком-бестселер The New York Times від видавництва Vivat на MEGOGO 🌟

"Гіпотеза кохання" – історія аспірантки Олівії Сміт, яка безтямно закохана у свій дослідницький проєкт. На неї попереду чекає докторський ступінь та кар’єрний зріст в науковій галузі. А ще їй дуже потрібний підставний бойфренд. Адам Карлсен – молодий, успішний геній біології, якого бояться абсолютно всі студенти за його прискіпливість та вимогливість. І через один абсолютно випадковий інцидент їхні шляхи перетинаються.

Слухай "Гіпотезу кохання" на MEGOGO📲
💚 Прийшла така Тейлор Дженкінс Рід до своєї редакторки і сказала: “Хочу написати про жінку, яка 7 разів виходила заміж”.

І написала оду фемінізму, рівності та коханню. При цьому в книзі про шлюби, сам шлюб і кохання постають як протагоніст й антагоніст.

#прочитала

“Сім чоловіків Евелін Г’юго” отримує від мене мільйон зірок з 10 🌟, стає однією з улюблених і посідає особливе місце в серці!

“Сім чоловіків Евелін Г’юго” — це, як на мене, водночас масова література, але з іншої сторони авторка заховала в сюжет стільки сенсів, болю та справжніх життєвих проблем! Від цього неможливо просто так відгородитися і не переосмислити безлічі речей у собі. Мені дуже подобається, коли книги таке роблять зі своїми читачами.

Розповідаю чому вона класна і взагалі не поверхнева, як про неї інколи відгукуються:

💚 Головна героїня донька кубинських емігрантів. І протягом книги стосунки з цією частиною своєю ідентичності в героїні різні.
💚 Евелін свідомо використовує своє тіло, не дозволяючи при цьому соромити себе.
💚 Чудово показано стосунки з різними чоловіками.
💚 Я ще ніде не зустрічала так чудово описаного кохання жінки до жінки, це розрив серця…
💚 Чудова історична основа, з атмосферою старого Голлівуду та суспільно-політичних змін в США. Але все це розказано дуже простою мовою.

Я точно візьму цю книгу в клуб, бо її має прочитати ще більше людей. (Так, я в курсі, що наклад українською вже давно перевищив 10к).

🔝 Я слухала книгу на Мегого, і голос Олени Кравець просто ідеально вписався в образ Евелін. В мене досі мурашки від того, як зробили цю аудіокнижку! Тому раджу цю книгу саме слухати! Або і те, й інше одночасно.

🚫 СПОЙЛЕР: А ще я не можу перестати думати, що це найбільш прочитана в Україні ЛГБТ+ книжка, де лінія кохання взагалі не другорядна! І це мене так тішить, ви навіть не уявляєте! Ще кілька років тому я навіть не мріяла про таке.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Вмикай аудіоколекцію від Радіо Культура в мобільному застосунку MEGOGO 📲

Тепер у розділі "Аудіо" доступний цілий вимір контенту від Радіо Культура. Радіодрами, проза, гостросюжетна література, документалістика та біографії видатних українців та українок, твори відомих авторів: Софії Андрухович, Григорія Сковороди, Ольги Кобилянської, Гната Хоткевича, Івана Франка, Євгена Плужника, Івана Багряного, Наталії Ворожбит та багатьох інших.

Особливість контенту від Радіо Культура — виняткова колекція голосів. Усі твори озвучили зірки українського театру та кіно. Наразі в каталозі понад 80 одиниць контенту, ця кількість зростатиме. Вмикай українське 💙💛 🎧
Forwarded from КСД - простір книжок, що захоплюють (Таня Рябченко)
КСД та Megogo Audio розпочали роботу над аудіо-версією «Дюни» Френка Герберта 😎

Реліз заплановано на кінець лютого - початок березня.

В стандартну підписку книга не входить.

Чекаєте разом з нами? Як думаєте, скільки часу триватиме доріжка? 👀
Кілька тез з інтерв'ю менеджерки MEGOGO AUDIO Катерини Котвіцької для Media Business Reports:

🎧 Про ядро ринку:

Я гдумаю, що це контент-мейкери, які в майбутньому будуть і маркет-мейкерами. Потім вони формуватимуть якісь фахові події, навчатимуть прийдешні покоління, створюватимуть школи, курси тощо. Будуватимуть ринок. 

🎧 Про ландшафт подкаст-сфери:

Я бачу шалену активність студентів у подкастингу, живу цікавість: до нас часто звертаються, проводять інтерв'ю, аби включити відповіді у свої дипломні роботи. Для мене це теж показник того, що подкастинг перетворюється на активну спільноту з різними стейкхолдерами, які досліджують, роблять контент, продають чи купують рекламу. Цей простір наповнюється новими ролями, з'являються гравці, що стають законодавцями ринку.

🎧 Про наративні подкасти та їхню нестачу на ринку:

Їх усе ще замало, і насамперед це питання фінансування. Робити такі проекти дуже дорого, а подкасти, якщо подивитися на наше дослідження, переважно фінансують спільноти. Тому потрібно шукати гранти чи партнерства.

Повне інтерв'ю читай за посиланням 📲
2024/06/29 02:07:47
Back to Top
HTML Embed Code: