Telegram Web Link
Поезія рятує від тривоги

Сьогодні Всесвітній день поезії, тому ділимося з тобою аудіозбірками українських поетів та поеток, які можна слухати безкоштовно в мобільному додатку. Слухай вірші в авторській озвучці Сергія Жадана, Катерини Бабкіної, Юрія Іздрика, Катерини Калитко та Ірини Цілик.

Знаходь спокій у ці непрості часи та ділися ним із тими, кому це зараз потрібно. Все буде Україна! Разом ми — сила 💙💛
Вже місяць Український народ продовжує героїчне протистояння російському вторгненню. І кожен робить свій внесок у перемогу України 💪🏻🇺🇦

Зібрали для тебе добірку актуальних подкастів про війну. Тут можна дізнатися новини, почути історії українців або думки експертів щодо подій. Ділися добіркою зі знайомими в Україні та за кордоном.

🎧 "Право на поплаву". Подкаст, який виник як аудіопростір в українському твіттері. У ньому керівник фонду "Повернись живим" Тарас Чмут разом із командою та автором і модератором подкасту Олегом Новіковим відповідають на запитання твіттерян про ситуацію в країні. Тому подкаст точно допоможе трохи видихнути.
🎧 "Напалм". У цьому подкасті ти почуєш голоси абсолютно різних людей: фотографів, кухарів, журналістів, аптекарів, військових. Словом, українців, які переживають війну. Це розмови про нас усіх і про буденне та не дуже життя нашої країни, яка героїчно протистоїть російській імперії.
🎧 "Війна в Україні". Подкаст від команди НВ, у якому зібрана тільки перевірена інформація. А до обговорення важливих тем у подкасті долучаються військові аналітики, радники, журналісти, історики та інші діячі.
🎧 "СИРЕНА". Звук, який став символом кінця зими і початку весни 2022 року. "Ґрати" запустили подкаст, який розповідає про жителів міст і сіл у період війни. Людей, які змушені тікати від обстрілів, днями чекати в укриттях та спати на підлозі. Сирена зараз символізує голос України, який чути в усьому світі.
🎧 "UA: The day that we survived". Цей подкаст потрібно поширювати серед друзів за кордоном. Українські аудіожурналісти зібралися разом, щоб розповісти правду про війну і відкрити очі тим людям за кордоном, у яких вони й досі заплющені.
Команда Суспільного зібрала понад тридцять найкращих казок народів світу та озвучила їх для всіх дітей, щоб відволікти крихіток від сьогоднішніх подій.

Чому кенгуру стрибає, а кіт вмивається по обіді? Навіщо миші збираються на раду, а бджола рятує гусці життя? Про все це можна дізнатись з дитячих казочок.

Вмикай "Суспільне казки" дітям в укриттях, у довгій дорозі чи коли вдома під час комендантської години.
І дай трохи видихнути й собі💙💛
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Знайомимо світ з українською культурою 🇺🇦

Уся команда MEGOGO Audio разом із неймовірними українськими голосами продовжує роботу над аудіокнигами. І вже скоро ви почуєте аудіоверсію роману Юрія Андруховича «Радіо Ніч» видавництва MERIDIAN CZERNOWITZ.

Головного героя озвучив сам Андрухович, оповідача та інших персонажів — Остап Ступка. А щоб різними голосами продекламувати п'єсу, яка є в романі, залучили групу акторів.

Незабаром українським будуть цікавитись у всьому світі. Разом ми — сила 💙💛
Голос, що заспокоює за будь-яких обставин

Аудіокнига "Фіаско" в озвучці нашого головного заспокоювача Олексія Арестовича, створена в рамках діяльності Школи мислення Апейрон, уже доступна для прослуховування

Роман видатного польського фантаста Станіслава Лема, розповідає про спробу контакту земної місії із цивілізацією планети Квінта, який завершується провалом для землян та тотальним небуттям для квінтян. Це історія, яка зайвий раз доводить, що різні цивілізації від спільного існування розділяє не відстань, а культура і походження

Слухай аудіокнигу у мобільному додатку та ділись нею з друзями і знайомими. Адже всі ми вже знаємо, як голос Арестовича сприяє спокою та покращенню сну
Слухай українську коротку прозу на MEGOGO

Команда MEGOGO Audio зібрала для тебе "Антологію української короткої прози", до якої увійшли 20 оповідань та повістей від Лесі Українки, Володимира Винниченка, Ольги Кобилянської, Миколи Хвильового та інших українських класиків.

Упорядницею антології стала журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак. Озвучували аудіооповідання Віталій Ажнов, Марічка Штирбулова, Катерина Петрашова, Олександр Печериця та інші чудові українські голоси.

Слухай, насолоджуйся блискучими зразками нашої літератури та роздумами про вічне. І не забудь поділитись антологією зі своїми друзями. Все буде Україна 💙💛
Другий сезон подкасту "Музика з історіями" від The Ukrainians Audio уже розпочався і йде повним ходом

У новому сезоні ти разом із Ярославом Грицаком шукатимеш відповіді на найрозповсюдженіші питання про війну:

▫️Чому виникають війни?
▫️Чи є рецепт перемоги?
▫️Чи реальна загроза Третьої світової?

Тут ти також знайдеш додаткові матеріали, які допоможуть у всьому розібратися та залишитися у тверезому розумі

Слухай подкаст у мобільному додатку та ділися ним із друзями
Дозволь собі відпочити

Одна з важливих в наш час навичок — видихнути і відволікти себе від постійного оновлення стрічки новин. З цим цілком можуть допомогти "Керовані медитації" від Олександра Богачука та Filab на кожен день. З цією аудіодобіркою ти навчишся правильно медитувати та відволічешся від усіх можливих тригерів. А з такими навичками ти точно зможеш вимкнути свої переживання та направити їх у правильне русло, щоб вони перестали бути твоїм тягарем протягом дня.

Дихай глибоко та слухай добірку медитацій у мобільному додатку. А також ділися нею з друзями і знайомими, яким зараз важко опанувати свої емоції.
Приніс добірку нових подкастів, які допоможуть тобі трохи відволіктися, розкажуть щось нове та навіть надихнуть. Вибирай, що будеш слухати та вмикай, як знайдеться хвилинка.

🎧 "Мрії в наших калідорах". Як стабілізуватись у наш час? Відповіді та інсайти ти знайдеш у цьому подкасті. Тут на тебе чекають інтерв'ю з людьми, які продовжують працювати на свою країну та перемогу і діють заради майбутнього.
🎧 "Один одному". Над нашою перемогою працюють усі. Не тільки на фронті, а й у маленьких містах та селах у тилу. Ті, хто волонтерять, діляться своїм домом, збирають та доставляють гуманітарку. Цей подкаст познайомить тебе з людьми, які щодня непомітно виборюють перемогу для України.
🎧 "Шалені авторки". З цього подкасту ти дізнаєшся про видатних жінок, які досягли успіху в письменницькій кар'єрі. Історії про те, як жінки-авторки ставали явищем, якого вже не можна не помітити.
🎧 "Пояснизаеко". Авторки подкасту, Лєра і Діана, майже 10 років в темі екологічного життя, активізму, освітніх та бізнес-проєктів у цій сфері. На своєму досвіді вони розповідають про перехід тим, хто тільки починає рух в сторону свідомого та екологічного життя.
🎧 "Кеди Каннінгема". В цьому подкасті журналіст та коментатор Єгор Старков (і не тільки) розповідає про все найцікавіше та найважливіше зі світу НБА. Тому якщо ти фанат, то цей подкаст точно тобі зайде.
Звертайся до історії минулого, щоб краще зрозуміти майбутнє

Зараз люди часто порівнюють те, як світ змінився після Другої світової війни та змінюється сьогодні. У новому подкасті "Без оголошення війни" Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський обговорюють різні історичні події, щоб ширше поглянути на сьогодення.

Слухай подкаст та поринай у світову історію, аналізуй події та дізнавайся щось нове. І, звісно, зазирай у світле майбутнє, яке на нас точно чекає💪🏻🇺🇦
Новий подкаст від The Ukrainians Audio "Наразі без назви" вже доступний для прослуховування.

У подкасті Богдана Неборак та Анастасія Євдокимова будуть обговорювати складні питання про культуру та все, що зараз із нею пов'язано. А в гості до них забігатимуть письменники, журналісти, режисери та ті, хто впливають на українську культуру.

У першому епізоді Богдана і Настя розглянуть вміст реальних і метафоричних національних тривожних валізок, з якими вони покидали свої домівки. А ще обговорять, чи варто сумувати за речами, які залишаєш?

Слухай новий подкаст у нашому мобільному додатку та долучайся до культурного треду.
Слухай українське безкоштовно та в усьому світі

До Всесвітнього дня книги ми відкрили доступ до ще більшої кількості аудіокнижок

Відтепер у мобільному додатку для всіх доступні:
- понад 2000 українських аудіоказок та корисних аудіокниг для батьків
- більш ніж 12 000 епізодів подкастів та ексклюзивних аудіосеріалів
- близько 100 аудіокниг, серед яких 20 новинок та ексклюзиви від команди MEGOGO Audio

Переходь за посиланням та вибирай улюблене в каталозі. Обов'язково ділися з усіма друзями та знайомими, щоб якомога більше людей слухали українські аудіокниги та подкасти.

Давай просувати українське разом💙💛
Слухай аудіокнижку про материнство без прикрас

Аудіокнига Каті Бльостки "Матера вам не наймичка, або Чому діти це – прекрасно…" підтримає та надихне майбутніх матусь. Адже "матера" чотирьох синів розповість про все: непрошені поради, забобони, баталії в садку, перші зуби та незручні запитання.

Катя з гумором та самоіронією проведе тебе усіма періодами материнства, зберігаючи здоровий глузд та душевну рівновагу. Про це варто знати не лише матусям, а й бабусям із татусями — щоб пережити материнство знову і щоб краще розуміти, чого чекати від батьківства.

Слухай аудіокнигу в мобільному додатку. І не забудь порадити її своїм знайомим та родичам, це точно зайвим не буде 😉
36 років із дня, який змінив життя сотень тисяч людей. 36 років, як сталася Чорнобильська катастрофа. Катастрофа, яку неможливо забути.

У шести серіях ексклюзивного аудіосеріалу "Прип'ять" команда MEGOGO Audio розповідає про те, яким було місто до трагедії, чим жили його люди та як з нього довелося евакуйовуватися. Зі спогадів місцевих жителів ми відтворили історію прогресивного міста, яке стало іншим в один день, та розповіли історії людей, які змінилися разом із містом, але не втратили віру в краще.

Слухай аудіосеріал та ділися ним із друзями, щоб і вони ніколи не забували про цю трагедію.
Слухай новий сезон подкасту "Вуса Гоголя"

Ненудний подкаст про ненудні книги та людей повертається після майже п'ятимісячної перерви. У шостому сезоні Вадим Кириленко та Нікіта Рибаков обговорюватимуть сучасну українську літературу. Першою книгою на обговорення став "Інтернат" Сергія Жадана, як і сама постать Сергія Вікторовича та його місце в сучасній українській культурі

Слухай подкаст у мобільному додатку та ділися ним із друзями. Дізнавайся про українську літературу та її діячів більше 🇺🇦
Нові можливості від команди IZONE Media

Ти подкастер і маєш цікавий проєкт? Або тільки плануєш запустити подкаст і в тебе є круті ідеї ?Команда IZONE Media може тобі допомогти. Зараз вони готові надати безкоштовні консультації та поділитися своїми знаннями й корисними матеріалами.

Заповнюй форму та описуй детально свій запит. IZONE Media розглянуть твою заявку та дадуть відповідь. Бо саме круті свіжі ідеї в поєднанні з великим досвідом народжують найтоповіший продукт 😉
Учора Палата представників Конгресу США проголосувала за ленд-ліз для України. Тепер залишається дочекатися підпису від президента. Проте багато людей не зовсім розуміють, що це таке, а головне — забувають, що ця програма зовсім не нова.

Тож у новому епізоді подкасту "Без оголошення війни" Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський розкажуть, що собою являє цей ленд-ліз. Вони зазирнуть у 1941 рік, коли Сполучені Штати вперше звернулися до такої програми. Що передбачалося тоді та які можливості відкривалися? Дізнавайся з нового епізоду

Слухай подкаст та ділися ним із друзями, щоб ви разом розуміли значущість цієї події та її історичний бекграунд
Понад 2000 українських аудіоказок доступні для прослуховування безкоштовно

Поки дорослі займаються важливими справами, дітей також потрібно чимось зайняти. У дорозі або в укритті не завжди є хороший інтернет, щоб увімкнути мультфільм, а ось улюблену казочку — можна спробувати.

Наша бібліотека нараховує понад 2000 безкоштовних аудіоказок від українських авторів та видавництв. А послухати улюблені історії можна в будь-якій точці світу, як і багато інших аудіокниг

Вмикай аудіоказки дітям, трошки відволікай їх від усього, що зараз відбувається, та привчай до української змалечку, адже вони — наше майбутнє. Все буде Україна 💙💛
Попри війну, подкастери не зупиняються та знаходять час та сили, щоб продовжувати радувати нас із тобою контентом, який допоможе відволіктися, подумати або в чомусь розібратися. Тому лови добірку подкастів, нові епізоди яких варто послухати.

🎧 "На час війни". Війна вносить помітні зміни в усі сфери нашого життя. Проте як саме вона торкнулася правових питань? Із цією темою допоможе розібратись Ірина Славінська разом із гостями нового подкасту від Українського радіо.
🎧 "Подкаст так подкаст!". Цей подкаст про те, що відбувається в Україні і як з усім цим жити далі. Його ведуча, Аня Філімонова, збирає історії з багатьох куточків нашої країни від абсолютно різних людей. Про те, як вони бачать війну, і те, як живуть разом із нею — слухай у подкасті.
🎧 "Гепки". А якщо ти хочеш відволіктися та трохи видихнути, то цей подкаст ідеально підійде. В ньому щовівторка Богдан Крапляк та Олександр Подоля поєднують новини, жарти та життєві історії. Тому для перезавантаження це те, що потрібно.
🎧 "Сорітелінг". Історії креативних українців, які зіштовхувалися з перешкодами, проте долали їх. В гостях у Даші Чиж бували дуже різні люди, але їх об'єднує одне — жага до подолання перешкод, які випадали на їхню долю. Як вони це робили і звідки брали енергію, дізнаєшся з подкасту.
🎧 "Як Ти Думаєш". Чому ти думаєш саме так? Як звички та звичайні рутини формують твоє мислення? Відповіді на ці та багато інших запитань ти знайдеш у цьому подкасті. А потім будеш уважно пильнувати за собою, щоб знайти щось цікаве та незвичне в собі і відслідкувати зміни.
Слухай сучасну українську прозу безкоштовно

Вона налічує дуже багато крутих представників зі своїми історіями, подачами, темами та думками. Аудіокниги Ірени Карпи, Тараса Прохаська, Артема Чеха, Леся Подерв'янського, Василя Махна та багатьох інших українських письменників ти можеш послухати безкоштовно в нашому додатку вже зараз та наповнитися їхніми історіями. Тому долучайся до прослуховування українського разом із нами

А також нагадуємо, що у нас є цілий лендінг, присвячений безкоштовному українському аудіоконтенту. Серед нього понад 2000 аудіоказок, 12 000 епізодів подкастів та близько 100 аудіокниг, у тому числі 20 новинок та ексклюзивів MEGOGO Audio
2024/10/01 00:36:10
Back to Top
HTML Embed Code: