Telegram Web Link
Ми настільки часто використовуємо інтернет як джерело інформації, що її якість має величезний вплив на наше життя. Розробники пошукових систем добре це розуміють, і прагнуть очистити видачу від низькоякісних результатів, сторінок з неправдивою, а іноді і просто помилковою інформацією.

Ми розповімо вам, що таке E-A-T фактори, робота над якими вкрай важлива для комерційних сайтів. Це важливо розуміти не лише спеціалістам, а й власникам бізнесу також. Детальніше по темі – 
читайте в цій статті.
https://ag.marketing/ymyl-i-e-t-faktori-dlya-seo/
​​Контент і ще раз контент

Соціальні мережі, блоги, email-розсилки - це не про черговий канал продажу продукту, а в першу чергу про правильну комунікацію з потенційними клієнтами. Саме в такій послідовності, а не інакше.

Щоб отримувати хорошу віддачу від своїх зусиль, переконайтеся в наступному:
—    У вас є «живі» сторінки в тих соцмережах, де є ваша цільова аудиторія.
—    Ваш контент доносить цінності, переваги, особливості вашого бізнесу і пропонованого вами рішення для клієнтів, а не просто описує товар чи послугу.
—    Контенту в соцмережах, блозі чи розсилках, який орієнтований чисто на продажі - не більше 20-25%.
—    Ви активно взаємодієте з аудиторією, відповідаєте на питання і коментарі, нікого не ігноруєте.
—    Ваш контент - актуальний, цікавий, і справді корисний для цільової аудиторії.

В цьому списку ніби і немає нічого складного, але про ці речі чомусь постійно забуває напевне кожен другий.
👋 Агенція цифрового маркетингу AG.Marketing, як офіційний партнер Google, дарує своїм новим клієнтам з каналу MBO по 2000 грн бонусу до рекламного бюджету при замовленні будь якого тарифного плану послуги з налаштування і ведення реклами Google Ads.

Бізнесу доступні такі круті інструменти як: 
– контекстна реклама
– товарна реклама Google Shopping
– ремаркетинг
– відеореклама YouTube
– мобільна та банерна реклама.

Щоб отримати бонус та дізнатись деталі акції, оформляйте заявку на сайті компанії і зазначне код у полі для коментарів чи озвучте менеджеру: MBOP21
Використовуючи ті ж маркетингові канали, що і решта гравців на ринку, ви граєте на полі з надзвичайно високим рівнем конкуренції, і у певний момент просто досягнете стелі в плані трафіку та продажів.

Завжди є сенс пробувати нове, адже тільки експериментальним шляхом можна визначити, спрацює це для вас чи ні. І ось 5 каналів інтернет-маркетингу, з якими ви швидше за все не працюєте, але їх точно варто спробувати у дії. https://ag.marketing/5-kanaliv-internet-marketingu-yaki-varto-sprobuvati-shob-otrimati-bilshe-prodazhiv/
Маркетинг & Бізнес ONLINE pinned «👋 Агенція цифрового маркетингу AG.Marketing, як офіційний партнер Google, дарує своїм новим клієнтам з каналу MBO по 2000 грн бонусу до рекламного бюджету при замовленні будь якого тарифного плану послуги з налаштування і ведення реклами Google Ads. Бізнесу…»
​​Сайт vs платформи

Сайт - це класичний інструмент для того, щоб заявити про себе в онлайні. Але його розробка потребує і грошей і часу, часто немалих. Зараз є способи зробити все набагато швидше і практично безплатно: сторінка в Instagram, канал в Telegram чи на YouTube, лендінг на конструкторі і т. д.

Виникає логічне питання: а який тоді смисл заморочуватися з сайтом, якщо в плані продаж особливої різниці може не бути?

Ну, по перше, сайт і домен - це виключно ваша власність. А все, що створено на базі сторонніх платформ - належить цим самим платформах (почитайте угоду користувача). А так як алгоритми в більшості вже повністю автоматизовані, але при цьому далеко не ідеальні, від блокування такого активу не застрахований ніхто. 

Другий важливий момент - при роботі над власним сайтом, ви можете реалізувати практично які завгодно ідеї. При роботі зі сторінками у соцмережах чи на інших платформах, ви обмежені тільки тим, що вам доступно від розробників. І фактично нічим не будете відрізнятися від сотень і тисяч інших таких же власників сторінок.

Ну і третє: розвиток акаунту на базі платформи, можливий тільки в межах самої платформи. А трафік на сайт можна приводити з найрізноманітніших джерел, таким чином збільшуючи свій прибуток і частку на ринку.

Одним словом, сайти нікуди не ділися і найближчим часом не дінуться. Вони так само потрібні як і раніше. Але і платформи ігнорувати не треба, просто потрібно сформувати грамотну стратегію для ефективної роботи по всім цінним каналам. 

Бо саме вдала комбінація роботи як над просуванням сайту, так і над розвитком представництв на інших платформах, дозволяє отримати найкращі результати.
Знайти клієнтів — основне завдання бізнесу. Саме від їх кількості й залежить успіх будь-якого проекту.
Але як це робити на етапі, коли ви тільки-но відкрилися? Немає ні трафіку, ні продажів — адже про вас ще ніхто поки не знає. Розповідаємо, як отримати все це якомога швидше.

І так, ця інструкція актуальна не лише для інтернет-магазинів, а й для будь-якого іншого виду бізнесу.
https://ag.marketing/de-znajti-kliyentiv-dlya-internet-magazinu-yaksho-vi-tilki-vidkrilisya/
Збільшити трафік і підвищити бюджет на рекламу - найбільш очевидні способи підняти прибуток, коли мова йде про бізнес. Але далеко не завжди те, що першим приходить на думку, є найбільш правильним рішенням.

Більш практичний і ефективний підхід - намагатися отримати максимум за рахунок вже існуючої відвідуваності сайту і клієнтської бази. Допродажі і кросс-продажі - це дві класичні маркетингові тактики, які допоможуть цього добитися, без потреби вкладати більше грошей. Все, що від вас буде треба - це виділити достатньо часу на експерименти.

Детальніше по темі - читайте в статті на нашому блозі.
«OLX Доставка» і CBR опублікували результати дослідження про те, як українці здійснюють покупки в інтернеті. Ось декілька цікавих моментів.

— Кількість регулярних інтернет-покупців на початку 2021 Україні досягло 42% - це близько 11 мільйонів людей.

— 56% з них зосереджено в населених пунктах до 100 000 жителів. Це ще раз підтверджує хороші перспективи локального просування в окремих містах і регіонах.

— Основними бар'єрами при покупках в інтернеті, якщо не говорити про міжнародні площадки, українці називають необхідність примірки, відсутність потреби в товарі, відсутність впевненості в якості, а також певний рівень недовіри, якщо мова йде про соцмережах.

— Найбільш поширеними категоріями товарів залишаються одяг, техніка і косметика. При цьому восени 2020 року від 5 до 20 покупок робив кожен другий. А в квітні-травні 2021 цей показник склав вже майже 60% користувачів.

— У 71% випадків оформлення покупки відбувається на смартфоні. У 42% випадках українці оформляють онлайн-покупки на ноутбуці.
Ми віримо в те, що часом помилки можуть стати позитивним досвідом. Але ви можете заощадити багато часу, енергії та грошей, якщо деякі з них просто не будете повторювати. В цій статті ми розглянемо сім поширених маркетингових помилок, яких власнику будь-якого бізнесу краще уникати.
https://ag.marketing/7-marketingovih-pomilok-malogo-biznesu/
​​Брендовий трафік і його переваги

До брендового трафіку відносяться переходи за ключовими словами, які включають в запиті назву компанії. Більшість таких запитів не володіють високою частотністю, але їх поява свідчить про те, що ваш бізнес починає формуватися в свідомості аудиторії саме як бренд.

Ось декілька важливих переваг брендового трафіку для будь-якого бізнесу:

1. Можливість відстежувати ефективність роботи над збільшенням впізнаваності бренду.

2. Хороша клікабельность в пошуку.

3. Переходи здійснюються більш лояльною і «підігрітою» аудиторією, що в свою чергу забезпечує високий показник конверсії.

4. Непрямий позитивний вплив на запити без зв'язку з брендом.

5. Мінімальна залежність від змін в алгоритмах.

Робота над збільшенням брендового трафіку - це гра на довгій дистанції. У короткостроковій перспективі ви можете не помітити вагомих змін, але якщо говорити саме про стратегічні переваги, то можлива віддача однозначно варта того, щоб докладати до цього зусиль.
Чим краще буде працювати ваша воронка продажів, тим більше грошей ви заробите. Доклавши зусиль до її оптимізації, ви зможете просувати більший відсоток потенційних клієнтів на наступний етап, що, відповідно, конвертується в ріст прибутків.
https://ag.marketing/8-sposobiv-pokrashiti-konversiyu-voronki-prodazhiv/
​​Час смислової унікальності

Унікальність є одним з базових критеріїв, за якими пошукові системи оцінюють якість текстового контенту. Однак, є два типи унікальності: технічна і смислова.

Технічна унікальність показує, що стаття ніде більше не опублікована в тому вигляді, в якому вона є на аналізованому сайті. При цьому її смисл може і не бути унікальним, тобто, мова може бути про звичайний рерайт (переписування своїми словами).

Смислова унікальність тексту означає, що в статті викладена інформація, яка не освітлювалася на інших сайтах. Зазвичай такі тексти пишуться експертами в певному питанні і містять корисні для читачів тематичні відомості, поради, рекомендації і т. д.

Якщо раніше в пріоритеті була виключно технічна унікальність, то тепер Google все лояльніше ставиться саме до текстів, унікальних в смисловому плані. Тобто не рерайту з заміною слів синонімами, а зовсім нового матеріалу, написаного на основі унікальних знань і досвіду автора.

Тому важливо не просто написати унікальний в технічному плані текст, а й створити для аудиторії і пошуку додаткову цінність: гарно структурувати текст, використовувати цифри і факти, фотографії і відео, в тому числі такі, які створені автором/компанією особисто.

Одним словом, навіть якщо мова йде про звичайні, здавалося б, тексти, важливо додати їм індивідуальності, гарно оформляти і ділитися особистим досвідом. Це цінують і люди, і алгоритми.
Як вибрати онлайн-маркетплейс для роботи, як почати продавати через нього, які переваги і підводні камені є в цього маркетингового каналу – розглянемо ці актуальні для бізнесу питання у нашій статті.
https://ag.marketing/prodazhi-cherez-marketplejsi/
​​Італійські економісти провели цікавий експеримент. Вони взяли профілі декількох іспанських курортних містечок у Вікіпедії (на французькій, німецькій та італійській мовах), і трохи їх покращили:

— додали по декілька абзаців тексту
— пару-трійку цікавих фактів
— і гарні фотографії.
 
В результаті, в туристичний сезон об’єми бронювань в цих містах виросли на 9%. Для міст, про які в Вікіпедії було зовсім мало інформації, редагування збільшили показник туризму на третину. Економічний ефект від такого зростання автори експерименту оцінили в середньому в 100 000 євро в рік для одного міста!
 
Хороший приклад того, наскільки відчутно інформація в інтернеті може впливати на бізнес і наше життя в цілому.
Один з неочевидних моментів в маркетингу, який може суттєво впливати на результативність кампаній і показник конверсії, це те, наскільки природньо ви виглядаєте в очах клієнта. Це стосується текстів, фото і відеоконтенту, сайту, акаунтів в соцмережах, та навіть постів в сторіз.

Все частіше помітно, як величезна кількість компаній відверто перегинають палицю з монтажем, дизайном, "прилизаністю" своїх акаунтів. Хоча, насправді, значно більше довіри у людей викликає просте фото з офісу чи виробництва, яке демонструє внутрішню кухню, ніж постановочним зйомкам, де явно видно рекламний лоск і почерк професійних фотографів чи операторів. 

Копірайтингу, до речі, це теж стосується. Недаремно, прості і живі історії від власників бізнесу, викликають набагато більший відклик, ніж тексти, в яких наймані автори вправляються в словесній майстерності.

Люди втомилися від такого підходу, і перестають на подібне реагувати.

Надмірна "прилизаність" нівелює основну мету історій. Адже людям подобається «підглядати» за життям іншої людини чи бізнесу, а не просто бути свідком постановочних зйомок, як в рекламі на ТБ. А надто «правильна» картинка цей ефект актуальності контенту і життя просто обнуляє.

Тому, менше сценаріїв і правильності, але більше справжності - ось те просте, але важливе правило, якого варто дотримуватися в наш час.

https://www.youtube.com/watch?v=YWdBjjlx6Is
Поки дехто вже встиг вибудувати повноцінний бізнес навколо свого аккаунта в Instagram або поставити на потік продажі за допомогою відео на YouTube, велика частина ринку тільки починає розвертатися в цю сторону. Хоча на Заході це вже потужний напрям інтернет-маркетингу, сегмент ринку, який зростає.

Іншими словами, соціальні мережі стають одним з ключових каналів продажів, а не просто ще одним інструментом комунікації з аудиторією.
https://ag.marketing/socialna-komerciya/
Останнім часом тренд на самодостатність соцмереж і платформ стає все більш вираженим. Та й користувачам це теж подобається, коли ти собі сидиш в одному сервісі, і отримуєш там доступ до всіх видів контенту - картинки, пости, відео, інтерактив і всяке-різне, що там ще можуть придумати розробники і реалізувати учасники.

Правда, не треба забувати про той нюанс, що будь-яка платформа не любить випускати користувачів за свої ж межі. А бізнесу формувати спільноту в одному місці, по мірі її росту, стає все дорожче + алгоритми, які обмежують покази, в якості "приємного" бонусу.

Тому будувати присутність в онлайні треба з заділом на кросс-платформенність, і розумінням того, що у різних людей різні інтереси. Хтось любить дивитися відео, хтось - читати тексти, комусь до вподоби візуал, а комусь зручніше слухати подкасти і взаємодіяти з сайтами, а не стрічкою в Facebook.

Такий підхід дозволяє охопити максимально широку і різнопланову аудиторію, і що не менш важливо - не бути залежним від однієї соцмережі чи сервісу.
Більшість власників бізнесу навіть не замислюється над тим, що на додаток до впізнаваності компанії можна працювати і над особистим брендом. А дарма, адже часом це забезпечує величезні можливості для розвитку, і якщо можливість спробувати себе в цьому напрямку є, нею варто скористатися.
https://ag.marketing/osobistij-brend/
2024/09/29 08:21:56
Back to Top
HTML Embed Code: