Telegram Web Link
Channel name was changed to «Маркетинг & Бізнес ONLINE»
Інтернет проник у всі сфери нашого життя. А якщо кудись ще не встиг, то це лише питання часу.

Якщо ви власник бізнесу, спеціаліст чи просто цікавитесь як використовувати можливості Мережі не лише для розваг, а й у якості інструменту для отримання прибутку і можливостей в інших сферах життя - ви перейшли за правильною адресою.

Маркетинг & Бізнес ONLINE - це канал про інтернет-маркетинг для бізнесу у всіх його проявах. Від створення сторінки в Instagram до розгортання багаторівневої рекламної кампанії і стратегії по захопленню ринку. Лідерами не народжуються, ними стають.

Хто ми? 

Команда агентства AG Marketing, яка спеціалізується на розвитку бізнесу в інтернеті, збільшенні продажів, трафіку і конверсій. Ну і просто люди, які добре знають і дуже люблять свою роботу. 

Про що ми вам розповімо?

Про все, що вам треба знати, щоб зробити свій бізнес в онлайні успішним. Від додавання компанії на Google Maps до налаштування наскрізьної аналітики і формування мультиканальної стратегії контент-маркетингу. Без води, простою мовою і по суті. 

Не забудьте підписатися на канал. Тут буде багато цікавого 😉
​​Чи впливає дизайн сайту на його позиції в пошуку?
 
У будь-якого власника сайту рано чи пізно виникало таке питання, та й в цілому, навколо цього завжди було багато різноманітних теорій. 
 
Відповідь проста і однозначна: ні, не впливає. Google абсолютно не важливо, як виглядає ваш сайт. Пошукові роботи оцінюють його за десятками (а то й сотнями) різноманітних параметрів, але точно не за зовнішнім виглядом.
 
Але от для людей це має значення. І на показники конверсії, тобто, ефективність сайту для бізнесу, дизайн сайту може впливати дуже суттєво. Тут зовнішній вигляд настільки ж важливий, як і оформлення магазину в оффлайні. І чим більш дорогий чи специфічний товар ви продаєте, тим це більш важливо.
 
Як думаєте, багато знайшлося б бажаючих купувати ювелірні прикраси в циганів, які торгують ними в закинутому підвалі? Ну от.
 
Тому дизайн сайту має бути приємним для очей і виглядати професійно. Навіть якщо для Google це не має значення. Бо вашими клієнтами є люди, а не пошукові роботи.
​​І коротко про те, чому потрібно працювати над розвитком бренду компанії в онлайні. Саме той момент, коли картинка варта тисячі слів.
І в продовження вчорашньої теми, трохи лікбезу по темі, з нашого блогу. Там коротко і по суті, тому якщо вам цікава матчастина, рекомендуємо прочитати цю статтю.
http://bit.ly/3dIcWrS
​​Ціна входу

Те, що будь-який бізнес має бути присутній в онлайні, зараз розуміють, здається вже всі. І тут не обов'язково мова про прямі продажі. Навіть якщо через інтернет ви нічого не продаєте, це не заважає шукати з його допомогою партнерів, а всі деталі узгоджувати оффлайн. 

Та й врешті-решт, змоделюємо просту ситуацію на прикладі малого бізнесу: ви дали потенційному клієнту візитку, він її випадково загубив, але пам'ятає назву вашої компанії. Цілком природній крок в такому випадку - вбити інформацію в пошук Google, і спробувати знайти її там. І якщо вийде - ви втримаєте клієнта, якщо ж у відповідь він нічого не знайде - фінал історії очевидний.

Найбільш часта причина, яка раніше утримувала більшість підприємців від того, щоб зробити сайт, вести сторінки в соцмережах, запускати контекстну рекламу та вести іншу активність по організації своєї присутності в онлайні - ціна входу. Розробка сайту чи інтернет-магазину коштувала тисячі доларів, підтримка його роботи - постійних грошових вливань, аналогічна ситуація була і в плані бюджетів на рекламу і т. д.

Зараз ціна входу впала настільки, що подібний аргумент просто смішний. Вартість простого сайту на Tilda співмірна з вартістю обіду в хорошому ресторані, інтернет-магазин можна зробити на безкоштовній CMS і готовому шаблоні вартістю $70. Для запуску кампанії в Google Ads, таргетованій рекламі чи розміщенні на прайс-агрегаторах, вистачить якихось $200/місяць, що в більшості ніш відіб'ється з декількох продаж.

Тариф на хостинг коштує як дві чашки кави. А потрібний фото і відеоконтент часто можна знайти на безкоштовних стоках.

Сподіваємося, тепер ви розумієте, що більшість проблем просто надумані. І переважна частина тих перешкод, які заважають вивести бізнес в онлайн - навіть і не перешкоди, а швидше результат недостатньої поінформованості.
Є теми, які ніколи не втрачають актуальності. Наприклад, як просувати бізнес в онлайні, якщо бюджет обмежений. Бо є лише одна дійсно вагома причина, чому багато підприємців все ще не просувають свій бізнес в інтернеті. І ця причина – гроші. Ось парочка методів, які дозволяють отримувати результат з мінімальними інвестиціями.
http://bit.ly/3b1WEbn
За рік Google провів більше 270 тисяч пошукових експериментів. Це приблизно 740 тестів в день. З них зберегли тільки 2400 змін. Вони стали частиною пошукового алгоритму.
 
Це значить, що в середньому, Google вносить близько 7 оновлень в пошуковий алгоритм щодня. Нагадуйте собі про це, коли чуєте, що хтось говорить вам, що просування в пошуку це легко, а в Топ можна вийти за місяць.
Те, що потрібно переходити в онлайн, розуміють вже всі. А бюджет такого переходу далеко не всім по кишені. Хоча насправді, все простіше і дешевше, ніж може здатися на перший погляд. Отож, про конструктори, готові рішення і MVP підхід до роботи над комерційними сайтами - читайте у цій статті.
http://bit.ly/3sNh51R
​​Візуальний пошук - один з трендів, який набирає обороти зараз і буде ставати все популярнішим у найближчому майбутньому. В його основі лежить пошук по зображенням, а в якості пошукового запиту може використовуватися не тільки текстовий фрагмент, а й сама картинка.

І як це зазвичай буває, більшість власників сайтів не докладає ніяких зусиль для оптимізації під візуальний пошук. Хоча його частка вже стає доволі відчутною. Якщо ж зайнятися цим більш детально, можна отримати дуже навіть хороші результати, приклад можна побачити на прикріпленій до поста картинці.

Це сайт компанії в сфері В2В, дані за місяць. Для інтернет-магазину, медіа чи інших подібних типів проектів, потенціал отримання такого трафіку ще вищий.

Оптимізація під візуальний пошук забезпечує власнику сайту наступні переваги:
· додаткове джерело якісного трафіку;
· можливість залучити нових клієнтів;
· поліпшення поведінкових факторів на сайті;
· можливість отримати перевагу перед конкурентами.

При цьому, вкладення часу і грошей для оптимізації сайту під візуальний пошук, потрібні відносно невеликі, а результати можуть бути дуже й дуже достойними.
І в якості корисного доповнення до нашого минулого поста, ловіть детальну інструкцію про те, як оптимізувати зображення на сайті, з покроковим алгоритмом і прикладами 😉
http://bit.ly/2OpuxKK
​​Як конверсія впливає на продажі
 
Вся суть - коротко і в одній картинці. Ріст коефіцієнту конверсії всього на 1% дозволяє збільшити об'єми продажів більш ніж на 65%!
 
А детальніше про те якими саме способами цей показник конверсії можна збільшити, читайте в нашому блозі за цим посиланням.
В останні кілька місяців люди стали менше витрачати грошей – багато хто притримує кошти, навіть якщо заробітки не зменшилися. Тут спрацьовує кілька причин, і не остання – карантин продовжується. І що буде далі – ніхто не може передбачити.

Але це зовсім не означає, що бізнес повинен змиритися з такою ситуацією. Епоха економії – це пошук нових можливостей, коли слід оптимізувати власні витрати, працювати над підвищенням лояльності клієнтів, щільно взаємодіяти з цільовою аудиторією, застосовуючи різні механіки і маркетингові лайфхаки.
http://bit.ly/3cIdyM1
​​Декілька цікавих фактів вам у стрічку 😎

За результатами минулого 2020 року, Україна увійшла в топ-10 країн за темпами зростання доходів від електронної комерції, обігнавши Ізраїль і Японію (Payoneer's Global Seller Index).

Також, ми стали країною-лідером по зростанню сегмента e-commerce в Східній Європі. Цифри приросту вражають: за даними Euromonitor International, ринок додав + 45%, досягнувши рівня близько 8% від загального обсягу ринку роздрібних продажів в країні (до речі, є ще куди рости).

Згідно з результатами досліджень групи компаній EVO (Prom.ua, Bigl.ua, Crafta.ua і ін.), Загальна сума фізичних товарів і послуг, які придбали українці в інтернеті у 2020 році досягла 107 млрд грн, що на 41% більше ніж в минулого року.

Наш ринок росте, і якщо ви ще тільки думаєте над тим, щоб вписати свій параграф в цю добірку історій успіху, зараз саме час, щоб почати робити перші кроки в цьому напрямі.
Віджетами називаються додаткові елементи, які спрощують процес купівлі, дозволяють спілкуватися з менеджерами компанії, самостійно проводити попередні розрахунки тощо. Це так званий мотивуючий маркетинг, основні зусилля якого спрямовані на конкретного користувача.

Такі, здавалося б дрібнички, можуть відчутно вплинути на показник конверсії, генеруючи додаткові продажі і ліди з сайту. Детальніше про те, з якими типами віджетів варто поекспериментувати, розповідаємо у цій статті.
http://bit.ly/3lI4fj5
​​Як визначити на якій CMS працює чужий сайт
 
Процес вибору платформи, на якій буде запускатися сайт, може бути нелегким завданням навіть для спеціаліста з досвідом. У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси, а в кількості доступних варіантів можна геть заплутатися. І деколи буває корисно глянути, на чому ж працюють сайти конкурентів. 
 
Є спосіб як зробити це просто, швидко, безкоштовно і без SMS. Для цього можна скористатися онлайновим сервісом від iTrack, який буквально за хвилину видасть вам результат. Користуйтеся на здоров’я ;)
2024/09/29 14:24:51
Back to Top
HTML Embed Code: