Telegram Web Link
​​Google Trends

Є такий корисний інструмент під назвою Google Trends, який дозволяє відстежувати тренди пошуку, в режимі реального часу. Цей інструмент буде корисний не тільки творцям контенту, але і бізнесу та спеціалістам по маркетингу.

Сервіс показує динаміку трендів прямо зараз, за останні 24 години, можна аналізувати популярність в порівнянні з іншими трендами, дивитися дані по конкретним країнам/регіонам, а також дивитися статистику по будь-якому запиту, починаючи ще з 2004 року!

Користуватися Google Trends можна абсолютно безкоштовно, і на цей інструмент, однозначно, варто звернути увагу.
Функції соціальних мереж значно розширилися – вони давно перестали бути інструментом лише для розваги та спілкування. Тепер це один з ключових елементів продажів для В2С і В2В. Тому збільшення конверсії в соціальних мережах – це потрібно і важливо.
https://ag.marketing/8-taktik-yaki-dopomozhut-vam-zbilshiti-konversiyu-u-socmerezhah/
Google оновив довідковий сайт «Як працює Пошук Google». З інформації, розміщеної на сторінках сайту можна дізнатися, що в 2020 році фахівці компанії внесли 4500 покращень в пошук. Для порівняння, в 2019 році Google вніс в пошук 3200 змін, а в 2009 році цей показник був на рівні 350-400 змін.

SEO ніколи не було простою роботою, але якщо системно працювати над вдосконаленням і просуванням свого сайту, можна достатньо добре закріпити свої позиції, щоб зконцентруватися на розвитку бізнесу, а не постійній боротьбі з конкурентами.
Щоб очікування замовлень від клієнтів не перетворилося на довгу та болісну боротьбу, ознайомтеся з 12 перевіреними способами зробити продажі з щойно запущеного сайту. Використовуйте їх, комбінуйте, доповнюйте — і результат не змусить себе чекати.
https://ag.marketing/pershi-prodazhi-z-sajtu/
​​Що занадто, то не здраво

Якщо ви ведете розсилку для свого бізнесу по електронній пошті, то напевно намагалися знайти ідеальну частоту розсилки (або думали про це), адже від неї безпосередньо залежать продажу.

Автори експерименту з щоденною email-розсилкою, який тривав протягом 30 днів і по базі з 500 000 чоловік, прийшли до цікавих висновків — занадто часта відправка листів не тільки не збільшує продажі, але і навпаки, знижує їх.

— Продажі через email-розсилку впали на 14%
— Кількість відписок зросла на 16%
— Скарги на спам підскочили на 150%

Висновок простий: не відштовхуйте людей занадто частими розсилками. Так ви не тільки нашкодите продажам, але і втратите дорогоцінних підписників і клієнтів.
5 важливих висновків, які бізнес повинен зробити після карантину

Ми опублікували цю статтю ще минулого року, але з того часу її актуальність не те щоб впала, а навіть виросла. Особливо в контексті очікування можливих локдаунів по всій Україні восени, вже в найближчі місяць-два.

Світ змінився, і це мабуть розуміє вже кожен. Економіка буде відчувати наслідки затяжного карантину ще довго, і малий бізнес в цьому плані особливо чутливий. Але що справді важливо - так це зробити правильні висновки.

Якими вони повинні бути? Детальніше про це, читайте у нашому блозі.
​​Instagram дозволить користувачам редагувати свої інтереси

Алгоритми соцмереж інколи помиляються і присвоюють не ті інтереси користувачам, що знижує ефективність таргетингу. На днях, зявилися новини, що у деяких акаунтів користувачів з країн СНД з'явилася можливість управляти своїми інтересами.

У новому розділі «Manage Interests» юзер зможе видаляти або додавати нові інтереси які були присвоєні алгоритмом автоматично (наприклад: "бізнес", "книги", "подорожі" і т.д.)

Тим самим можна буде самостійно впливати на те, який контент вам показується в стрічці. Для бізнесу ж важливо те, що реклама по інтересам стане ще більш точною, що, звичайно ж, не може не радувати!
Одноекранний сайт— це лендінг, на якому інформація цілком і повністю вміщується на першому екрані браузера, не вимагаючи для перегляду вертикальної прокрутки. Для яких цілей ідеально підходять одноекранні landing page? Які завдання вони вирішують, якими перевагами володіють і кому будуть максимально корисні? На ці та інші відповіді ви отримаєте відповіді у статті.
https://ag.marketing/blog/odnoekrannyj-lendinh/
Цікава статистика, що показує, який канал обслуговування клієнтів на думку американських користувачів є найбільш некомфортним для них. Навряд чи вподобання українців чимось суттєво відрізняються.

Різниця між класичними інструментами, такими як телефон, і цифровими каналами, разюча. 

Джерело: Alvaria Contact Center Solutions
Отож, ви підготували продукт, розробили стратегію, запустили сайт і готові до здійснення угод з першими клієнтами. Щоб цей момент не перетворився на довгу та болісну боротьбу, ознайомтеся з 12 перевіреними способами зробити продажі з щойно відкритого сайту. Використовуйте їх, комбінуйте, доповнюйте — і результат не змусить себе чекати.
https://ag.marketing/blog/sposoby-zrobiti-pershi-prodazhi-z-sajtu/
​​Як дізнатися популярність сторінки в Facebook

Facebook Debugger — інструмент для очистки кешу при публікації посилань в Facebook, який дозволяє перезапустити відображення open graph тегів і налаштувати їх так, як вам потрібно. Якщо в двох словах, то з його допомогою ви можете подивитися як буде виглядати репост вашої статті у Facebook, і при потребі внести правки, якщо щось відображається не так.

Є ще один неочевидний спосіб його використання, який багатьом може бути корисний. Справа в тому, що даний інструмент, крім передперегляду репоста, показує також кількість взаємодій з ним у цій соціальній мережі, як це показано на скриншоті. Таким чином, з допомогою Facebook Debugger можна дізнатися і популярність будь-якої сторінки з чужого сайту, що може бути корисним для вирішення різних маркетингових завдань.
Про те як робити хороші лендінги, які змогли б генерувати потік заявок для бізнесу, написано чимало статей. Але навіть складні речі краще сприймаються, якщо пояснювати їх на реальних прикладах і з ілюстраціями. Як то кажуть, хороша картинка варта тисячі слів. У цій статті ми детально розглянемо основні елементи landing page і пояснимо, у чому користь використання того чи іншого рішення.
https://ag.marketing/blog/rozbyraiemo-vdali-rishennia-dlia-landing-page/
​​"Дякую!" на сайті як кредит довіри

На багатьох сайтах, особливо, коли мова йде про інтернет-магазинах, є сторінка «Дякуємо за замовлення!» — користувач бачить її після реєстрації або оформлення замовлення. І багато власників бізнесу не помічають маркетингового потенціалу, який закладений в цьому простому елементі.

Якщо людина на вашому сайті пройшла довгий шлях: залишила свої дані, розібрався в інтерфейсі, оформив замовлення в інтернет-магазині або залишила заявку на сайті з послугами, - вона продемонструвала свою лояльність. У вас з'явився певний кредит довіри, і не варто його втрачати.

Ось декілька цікавих механік, які можна використовувати для сторінки чи віджета з подякою:

Подякуйте клієнту. Це мінімум, яким не всі користуються.
Збільште середній чек. Людина замовила планшет? Запропонуйте їй додатковий товар, наприклад чехол. Постарайтеся, щоб цей товар був високомаржинальним.
Дайте користувачеві знижку і промокод на наступну покупку.
Задійте соціальний капітал. Пропонуйте користувачам розповісти про покупку в Facebook, Instagram або Telegram. Проведіть акцію - за цим посиланням і друзі покупця зможуть отримати знижку. За репост подаруйте що-небудь покупцеві.
Якщо з акціями все складно, можна залишити на сторінці подяки посилання на соцакаунти компанії і форму для підписки на розсилку.
Будь-який успішний бізнес важко уявити без ефективного управління. Але керувати тим, що не можеш виміряти, – дуже проблемно, а то й зовсім неможливо. Тому перше, що необхідно зробити на цьому шляху, – навчитися вимірювати результати роботи, про який би напрямок не йшлося.
KPI в SEO – це абревіатура від англійських слів «key performance indicators», що перекладається як «ключові показники ефективності».
https://ag.marketing/blog/6-osnovnykh-kpi-v-seo-dlia-biznesu/
​​Пройшло вже більше 25 років з того часу, як Білл Гейтс сказав свою відому фразу «Якщо вашого бізнесу немає в Інтернеті, тоді він не буде працювати». 

Проте, досі в 2021 році є бізнеси, які не представлені чи занадто мало представлені онлайн.

Одним з найпростіших шляхів виходу бізнесу в Інтернет є соціальні мережі та маркетплейси. І цим користуються підприємці, але не всі розуміють, що гублять чи чого будуть позбавлені зупинившись у своєму розвитку і створивши, до прикладу, лише сторінку Instagram.

Онлайн-маркетинг став – мультиканальним. Інструментів стає все більше і ваш цільовий клієнт тепер всюди: Google, YouTube, TikTok, Instagram, Facebook чи деінде ще. Як вгнатись за цими трендами і як збирати аудиторію воедино і працювати з одною і тою самою аудиторією у всіх можливих рекламних каналах? 

Рішення доволі зрозуміле – вам потрібно створити місце в яке ваші клієнти зможуть приходити звідусіль, а розумна система буде записувати в пам’ять кожного з них, а далі нагадувати про себе у всіх можливих рекламних каналах. І ви здивуєтесь, що це не якась розумна ERP за 200 000 грн чи навіть більше, а всім відомий – сайт, інтернет-магазин чи посадкова сторінка, вона ж лендінг. Звісно, правильно створені і налаштовані для виконання поставлених функцій. 

Якщо у вас є веб-сайт і в його коді розміщені скрипти Facebook та Google – будь яку аудиторію, яка завітала на сайт з будь якого рекламного каналу, можна зібрати в сегмент і зробити для неї рекламне повідомлення задопомогою ремаркетингу. Не важливо чи ваш потенціійний клієнт прийшов з нової та модної зараз соціальної мережі, чи з посилання на візитівці. Всі будуть записані, обліковані, зібрані в базу та у единому листі очікувати наступного рекламного контакту. 

Отож, якщо ваш бізнес досі не представлений онлайн – можливості для його росту обмежені. А якщо ви користуєтеся лише окремими інструментами і працюєте без власного сайту чи лендінгу, який допомагає збирати аудиторію зі всіх рекламних активностей в едину базу і бути сталою домівкою для будь яких активностей в мережі – ви ризикуєте стати в залежність від одного інструменту. 

Сторінку Instagram не можна ефективно рекламувати в Google, де є більш гаряча, іноді дорожча за заявку, проте дешевша за вартістю конверсії аудиторія. Рекламуючись в Facebook на лід форму чи месенджер, ви не маєте можливості нагадати про себе цьому ж потенційному клієнту в YouTube і втрачаєте з ним контакт, як тільки він переходить у іншу вкладку свого браузера чи відкриває інший додаток. 

Не зупиняйтесь на одному каналі, створюйте власну систему з командою фахових маркетологів, тестуйте нові рекламні канали і об’єднюйте їх для синергії на власному сайті. Бажаємо успіхів і завжди готові допомогти українському бізнесу стати помітнішим та прибутковішим.
Мета розвитку будь-якого бізнесу — отримання прибутку. Для цього необхідно постійно працювати над збільшенням зростання продажів, застосовуючи різні методи. Багато з них не вимагають великих бюджетів, але ефективність від їх грамотного впровадження не змусить себе довго чекати. Ми зібрали для вас декілька таких дієвих методів, перевірених на практиці.
https://ag.marketing/blog/8-tochok-zrostannia-prodazhiv-dlia-biznesu-v-interneti/
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
За даними Google, ефективність відеореклами на 60% залежить від якісного креативу. А сама відеореклама залучає набагато більше уваги, ніж звичайний текст і статична картинка. Звичайно, текст теж важливий, але саме в поєднанні з відеороликом, його ефективність суттєво зростає.

Креатив повинен бути яскравим і ефектним, а головне - запам'ятатися аудиторії. Три ключові аспекти, щоб домогтися цього: 1. Унікальна торговельна пропозиція. 2. Кілька варіантів відеокреативу для тесту. 3. Ремаркетинг.

Наша компанія розробляє такі креативи всім клієнтам, які користуються послугою по управлінню компаніями таргетована реклама. Тому, якщо вас цікавлять такі можливості для бізнесу – залишайте заявку!
Найпростіший спосіб отримати ідеї для контенту

Якщо у вас є сторінки в соціальних мережах, в яких ви пропонуєте свої послуги або послуги компанії, ось вам одна ідея як можна використовувати їх нестандартним способом. Можна навіть сказати, це свого роду корисний лайфхак.

Переглядайте активність підписників в соцмережах, і відбирайте звідти корисні повідомлення/коментарі — спірні питання, запити щодо отримання додаткової інформації, мотиви для дискусій. Це все може стати темами для публікацій як на сайті, так і в тих же соціалках. А найактивнішим учасникам можна якимось чином віддячити.

Так ви отримуєте можливість і проявити себе в якості експерта, і поділитися думкою, а активній аудиторії продемонструвати, що їх чують і цінують.
Завдання ребрендингу – за рахунок комплексного оновлення повернути бренду актуальність, надати йому додаткової цінності, спровокувати хвилю уваги споживачів до нього за рахунок нових емоцій і свіжих ідей. Розбираємося що таке ребрендинг і в яких випадках це справді потрібно.
https://ag.marketing/blog/shcho-take-rebrendynh/
2024/09/29 10:26:29
Back to Top
HTML Embed Code: