Telegram Web Link
Трохи матчастини вам в чатик. Коротко, по суті, і зрозумілою мовою. В цьому словничку ми зібрали основні поняття, які справді варто знати і розуміти власнику бізнесу.
https://ag.marketing/slovnik-terminiv-internet-marketingu/
За даними Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), обсяг ринку інтернет-реклами в Україні, без урахування пошукової, досяг 6,9 млрд грн, що на 9% більше, ніж роком раніше. Це третина всього рекламного ринку країни.

Згідно з прогнозами тієї ж ВРК, в 2021-му digital-сегмент виросте ще на 28%. Згідно з дослідженням AdEx Benchmark, Україна лідирує за темпами зростання ринку інтернет-реклами в Європі.

Якщо ви думаєте, де знайти нових клієнтів для свого бізнесу, то згадайте спробуйте знайти відповідь на просте питання: чим більшість людей займається протягом дня? Ця відповість буде проста: більшість дорослих людей п'ять-шість годин в день проводить перед екраном комп'ютера або смартфона.

А рекламні бюджети просто йдуть за аудиторією. Тому відповідь на більшість ключових для бізнесу питань, треба шукати в Digital.
Переважна більшість тих, хто починає або вже має бізнес, знає, що доступність компанії в інтернеті – must have для забезпечення стабільних продажів.

Але коли справа доходить до реалізації, то у багатьох виникає резонне питання – запускати повноцінний сайт чи достатньо landing page? Та й у чому різниця між ними? І що краще підійде саме для мене?

Трохи матчастини вам в стрічку каналу.
https://ag.marketing/sajt-abo-lending-yak-vibrati-optimalne-rishennya-dlya-biznesu/
Ця статистика від Socialbakers показує середньомісячну аудиторію активних користувачів в популярних соцмережах. Лідером, очікувано, є Facebook. Друге місце за YouTube (Google), і замикає трійку Instagram.

На четвертому місці TikTok, який показує стрімкий ріст і впритул наблизився до того, щоб випередити Instagram.
Крок в сторону

Здавалося б, в яку сторону зараз не глянь - все вже поділено між гігантами. Там "Розетка", там Ламода, тут OLX забив 8 з 10 результатів видачі, там AUTO.RIA який запит не введи, і так майже всюди, де є хоч якийсь комерційний потенціал.

З однієї сторони так, зараз повним ходом йде монополізація і консолідація видачі навколо крупних ресурсів, з якими конкурувати вкрай складно, а то й зовсім нереально. Але все це абсолютно справедливо лише за умови, що ви збираєтеся протистояти їм лоб в лоб. Тут малий бізнес чекає втягування у війну бюджетів і швидкий, але безславний кінець. 

Є ж одна секретна зброя, яка дозволяє отримати свій сегмент ринку, незалежно від розмірів гігантів, які вже там присутні. І ця секретна зброя - нішевість. 

Концентруючи всі зусилля на конкретній ніші, ви можете забезпечити потенційним клієнтам в цьому сегменті більший вибір, кращий сервіс і більш високу експертизу, ніж будь-хто з великих гравців. Вони просто не можуть дозволити собі такий рівень концентрації на одному відносно невеликому напрямку. Це для них буде нерентабельно.

А от малий бізнес - може і повинен це робити. Тому майбутнє за стратегією нішування і спеціалізації. Щоб успішно розвиватися на висококонкурентному ринку, потрібно ставати бутиком, а не черговим супермаркетом.
Ми, в цілому, не любимо сайти, зроблені на конструкторах. Занадто багато у них обмежень. Але є такий конструктор сайтів як Tilda Publishing, і він хороший буквально усім. Це один з тих рідкісних випадків, коли готовий інструмент, у більшості випадків, за рівних умов, використовувати зручніше і вигідніше, ніж замовляти розробку з нуля. 

А в цій статті ми розповімо про декілька основних типів сайтів, при створенні яких варто використовувати саме Tilda. 
https://ag.marketing/7-tipiv-sajtiv-yaki-mozhna-stvoriti-na-tilda/
А які типи сайтів ви використовуєте для розвитку свого бізнесу в онлайні?
Anonymous Poll
24%
Інтернет-магазин
18%
Корпоративний сайт
6%
Лендінг
58%
Поки не маю сайту
​​Виділяйся і не мовчи

Є така цікава штука як позиціонування. Це те, що підштовхує клієнта до ірраціонального рішення заплатити в 2 рази більше за схожу послугу, і купувати шкарпетки у Васі, а не у Петі, хоча виготовляють їх на одному й тому ж заводі в Житомирі.

Ви повинні розповісти потенційному клієнту не тільки про те, що ви пропонуєте, а й про те, що відрізняє вашу компанію/бренд/продукт від конкурентів. Це в рази сильніший інструмент, ніж цінова конкуренція, яка найчастіше лише заводить в глухий кут.

Ви повинні або відповісти на питання: «Чому саме ви?», або втрачати прибуток на користь конкурентів, які зуміли дати цю відповідь краще за вас. І це актуально практично для всіх ніш.
Процес роботи над сайтом - це як ремонт. Він ніколи не закінчується. Особливо коли йде мова про дизайн. При тому, що дехто його ще навіть і не починав )
Рано чи пізно зовнішній вигляд будь-якого сайту застаріває. І тоді його власник стає перед вибором – залишити все як є або починати процес редизайну. Тому давайте розберемося, в яких випадках він дійсно потрібен.
https://ag.marketing/redizajn-sajtu/
Згідно результатів дослідження Kantar MMІ Україна, у першому кварталі 2021 року вже 62% українських інтернет-користувачів у віці 16-65 років декларували, що сплачували товари та послуги через інтернет. Це на 22% більше в порівнянні з докарантинним початком 2020 року. 

Найактивніші користувачі е-платежів – люди у віці 30-39 та 40-54 років. Їм більш притаманно оплачувати товари та послуги через Інтернет, аніж населенню у цілому. Розрахунки в інтернеті та безконтактні платежі стають для українців звичною справою.
Коротка покрокова інструкція, що і як треба робити, щоб при наявності бізнесу в офлайні успішно налагодити свою присутність в інтернеті. Спойлер: все значно простіше і дешевше, ніж здається.
https://ag.marketing/yak-perevesti-svij-biznes-v-internet/
​​Tech is The New Oil

Технології – це нова нафта. І об’єми її видобутку переважно обмежені тільки кількістю і рівнем кваліфікації людей, яких вдалося залучити до роботи над розвіданим пластом.

Тому та конкуренція за фахівців в технологічному секторі, яку ми спостерігаємо зараз - гра в в пісочниці в порівнянні з тією війною за голови, яка розгорнеться вже в найближчому майбутньому.

Ми живемо в час, коли люди – найцінніший ресурс.
Як зрозуміти, де саме були допущені помилки і перестати втрачати гроші на просуванні? Це можуть бути як поодинокі промахи, які легко усуваються, так і повна відсутність грамотного підходу до інтернет-маркетингу в цілому. Детальніше по темі розповідаємо у цій статті.
https://ag.marketing/5-pomilok-yaki-biznes-dopuskaye-v-digital-marketingu/
​​Минулого тижня, в офіційному блозі Instagram зявилася стаття, в якій генеральний директор соціальної мережі Адам Моссері розказав, як працюють алгоритми платформи. Ця публікація буде цікава не тільки тим, хто використовує Instagram як інструмент для бізнесу, але й навіть рядовим користувачам.

Ось декілька цікавих моментів, на які варто звернути увагу:
— Чим більше конкретний читач коментує ваші пости і додає їх у закладки, тим частіше йому буде показуватися контент з вашого акаунту.
— Спілкування з аудиторією в direct-повідомленнях сильно впливає на охоплення вашого контенту в цілому. Тобто, чим більше взаємодії з іншими користувачами у аккаунта було за останній місяць, тим більше його покажуть усім іншим.
— Чим більше часу користувач провів за переглядом ваших історій, тим частіше він буде бачити їх в майбутньому.

В першу чергу платформа показує контент від тих акаунтів, на який підписаний користувач. Потім прогнозує, який ще контент може йому сподобатися на основі таких даних як:
— інформації про пости, з якими він взаємодіє (наприклад, скільки у поста лайків, коли він був розміщений, яка у нього геолокація);
— інформації про те, хто його розмістив (наприклад, як часто користувач взаємодіє з цим акаунтом);
активності користувача (наприклад, кількості лайків на постах);
— історії взаємодії користувача з іншими акаунтами (наприклад, коментуєте чи ви пости один одного).

Розробники соцмережі обіцяють, що це попереду нас чекає ще ціла серія публікацій про те, як працюють алгоритми Instagram, і тут точно буде багато цікавого!
Абревіатура В2В означає business-to-business, тобто це ринок, на якому клієнтом певного бізнесу є інші компанії, а не окремі покупці. Як ринки В2В і В2С відрізняються між собою, так і інтернет-маркетинг для різних типів компаній має значні відмінності. Про це ми і поговоримо в цій статті.
https://ag.marketing/marketing-v-interneti-dlya-b2b-kompanij/
Що від спеціалістів, що від замовників, нерідко можна почути фразу "раніше розкрутка була легшою", або "раніше рекламуватися було дешевше".

Тут важко не погодитися - колись і пошукові системи були простіші, і в бюджет $150 вкластись можна було.

Але, точно те ж саме, через декілька років будуть говорити і про наш час!

— Прикинь, тоді трафік навіть за рахунок on-page оптимізації можна було отримувати!
— Уяви собі, вартість одного ліда була всього $5, а не $25, як зараз!
— Та тоді взагалі, до 3000 підписників за три місяці можна було дійти, а не рік чекати.
— І всі десять позицій в Топі були за органікою, а не контекстною рекламою!

Простіше ніж зараз, вже не буде. Менше конкуренції, про яку б нішу не йшла мова, ви вже не застанете. Вартість реклами буде тільки рости.

Так що давайте працювати тут і зараз. І тоді конкуренти будуть рівнятися на вас, а не ви на когось.
​​Вивчайте конкурентів

З конкурентами можна не тільки боротися за місце в Топі чи позиції в контекстній рекламі, а й багато чому у них навчитися. 

В середовищі стартапів є навіть поняття такої переваги як захід на ринок вже після того, як на ньому з'явилися інші гравці, яким вдалося сформувати стійку бізнес-модель. Вся справа в тому, що ви можете перейняти у них вже працюючі рішення, не наступаючи на всі граблі самостійно. А це може допомогти зекономити немало часу, сил і грошей.

Аналізуйте сайти своїх конкурентів. Вивчайте особливості їхніх рекламних кампаній. Саме у них можна перейняти найбільш цікаві речі і знайти рішення, ефективність яких вже перевірена на практиці. 

Якісь фічі можна напряму скопіювати, а щось можна взяти в якості основи і адаптувати під себе, вдосконаливши початковий варіант так, як ви вважаєте за потрібне.

Рекомендую аналізувати посторінково. Тобто взяти конкретного типу сторінку, наприклад, портфоліо робіт, і вручну переглядати аналогічні сторінки основних конкурентів з топа. Записуйте, що у них є цікавого, і вдалі рішення впроваджуйте уже на своєму сайті.

Іноді навіть невеликі зміни на сайті можуть підняти конверсію в кілька разів, істотно збільшивши віддачу від зроблених інвестицій. Воно того варте.
Якщо через свій сайт ви продаєте щось типове і порівняно недороге, ключовою умовою успіху для вас є просто залучення трафіку за порівняно адекватною ціною. У таких нішах відвідувач зазвичай довго не думає і просто оформляє покупку, якщо знаходить те, що шукав.

Але якщо мова йде про продукти дорогі і складні, тут працюють вже інші закони. Розбираємося, які підходи краще застосувати в таких ситуаціях.
https://ag.marketing/yak-prodavati-dorogi-ta-skladni-tovari-i-poslugi/
​​Instagram проти всіх

Глава Instagram Адам Моссера оголосив про плани соцмережі по запуску повноекранних відео: «Ми більше не додаток для обміну фото або квадратними знімками», — заявив він.

Моссера пообіцяв користувачам безліч експериментів c «широкоформатним, імерсивним, розважальним, мобільним» відео. Соцмережа хоче конкурувати на цьому полі з TikTok і YouTube.

Однак, алгоритми Instagram вимагають від авторів постійної присутності: регулярні сторіз, пости і каруселі, конкурси і механіки активності. Також, тут немає можливості на автоматі монетизувати контент, як це реалізовано на YouTube (Google AdSense). З урахуванням всього цього, слабо віриться, що в цьому плані вони зайдуть далеко. Все таки, в будь-якій соцмережі контент генерується користувачами, а не самим сервісом.

Однак, здорова конкуренція між платформами, це завжди плюс, оскільки:
— забезпечує нові можливості контакту рекламодавців з аудиторією;
— створює нові канали отримання прибутку для творців контенту;
— знижує залежність від однієї платформи.

Так що подібні експерименти - однозначно принесуть користь всім, і прости користувачам і бізнесу, який отримує клієнтів з цієї платформи.
2024/09/29 14:20:37
Back to Top
HTML Embed Code: