Telegram Web Link
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
М. Олімпійська. Інфо від нашого патрона Івана
Кубрик витратив 750 000 доларів, значну частину свого бюджету в 6 мільйонів доларів на «2001: Космічна одіссея», на знімальний майданчик для сцен зі штучною гравітацією в каруселі. Набір являв собою вертикально встановлений круглий набір вагою 27 метричних тонн діаметром 38 футів (12 м) і шириною 10 футів (3,0 м). Весь комплект міг обертатися навколо своєї осі зі швидкістю до 3 миль на годину (4,8 км/год). Обід каруселі рухався досить повільно, щоб актори могли ходити з ним, ніби вони були в колесі хом’яка. Це створювало враження, що актори йдуть вгору по стінах майданчика, а насправді актори залишалися внизу. Така ж техніка була використана для сцен човника Овна з Місяцем.

Кларк вважав, що астронавти легко навчиться здатності переміщатися між зонами нульової гравітації та зонами штучної гравітації космічного корабля, і саме так Кубрик зобразив це у фільмі. Однак, на думку експертів, цього було б дещо складніше досягти, зокрема через силу Коріоліса. Експерименти з центрифугою великого радіусу, проведені Морською медичною науково-дослідною лабораторією, починаючи з 1958 року, тримали суб’єктів у центрифузі діаметром 30 футів (9,1 м) із житловими приміщеннями протягом трьох тижнів. Експерименти показали, що піддослідним знадобилося три-чотири дні, щоб подолати заколисування та проблеми з рівновагою.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Київ 1000 років тому.
Пишемо в коментарях ''' фу а де мафи ''

Як приклад
Це гарно
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Штрафи у Німеччині. 180 евро за люк
В Україні кавуновий бекмес є традиційним продуктом греків Приазов’я.
Готували його найчастіше так: у кориті, в якому лежить «дикий камінь» (найчастіше граніт), з якого не утворюється пісок, розбивали кавуни чи дині. Після чого м'якуш перетирали руками, відокремлюючи від кірок. Потім отриману суміш проціджували та варили у казані до темно-коричневого кольору та інтенсивного солодкого смаку. У селі Мангуш (Донецька область) кавуни нарізали на кубики, варили, а потім витягували та просушували, в результаті чого виходили своєрідні цукати — рачель.
Бекмес був елементом свята українських греків «бідікопул» (у перекладі «мишеня»), яке відзначали на 25 день після Великодня або на Трійцю. Мишенят із тіста катали з гірки, щоб визначити, чи буде хороший урожай. Цей звичай був знайомий грекам Донбасу, Приазов’я та Криму.Але, крім того, що бекмес був елементом етнічної кухні, він у певний час став важливим елементом виживання. Йдеться про Голодомор 46–47 років. На Донбасі під час Голодомору він заміняв собою відсутній цукор.
Крім України, бекмес характерний для кухні Узбекистану, Таджикистану та Туреччини. Цікаво те, що в результаті у готовому бекмесі смак кавуна вже не відчувається. Дуже сильно проявляється карамель, гарбузові ноти та медова інтенсивна солодкість. Також можна ароматизувати кавуновий сироп м’ятою, чебрецем, ваніллю, лимоном, лаймом та іншими ароматними добавками. Але він прекрасний і у чистому вигляді
Автор статті Daria Krikunova.
MV Karadeniz Powership Orhan Bey — енергетична баржа, портативна плавуча електростанція, введена в експлуатацію в 2013 році; належить і управляється турецькою компанією Karadeniz Powership Co., що базується в Стамбулі, для розширення електромережі в Лівані.

Оснащений одинадцятьма електричними генераторами, чотирма високовольтними трансформаторами та керований екіпажем із шістдесяти техніків та інженерів, енергетичний корабель має генеруючу потужність 203,1 МВт, що дозволяє йому генерувати електроенергію протягом десяти днів без перерв до того, як доведеться дозаправлятися.

Київ споживає в середньому 800-1200 Мвт
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Тріатлон від Мера Києва
Так і є
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як будували Венецію. 1500 років тому
Тепер усе зрозуміло
Там що зп ботам повидавали?. А марширутки ж реально горять
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Славнозвісна київська струя. Гоголівська
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Зато в Києві з паркуванням все просто.
2024/09/28 18:12:01
Back to Top
HTML Embed Code: