Telegram Web Link
Будте уважними.

Помітив нову маніпулятивну стратегію так званих змі країни агресорки.

Вони вигадують за тебе ті коментарі, які ти ніколи не давав і навіть в страшному сні не думав їм давати. Просто експлатують твоє прізвище. Викладати не буду - щоб не було їх піару.

Говорю за себе - я не давав і не планую давати коментарі цим псевдозмі. Як і будь-якому медіа з країни агресорки.

Думаю - це така нова стратегія дискредитації українських експертів.

Всі свої коментарі я або викладаю на своїй сторінці Facebook ( https://www.facebook.com/profile.php?id=1352542874&mibextid=ZbWKwL) або розміщую у своєму телеграмі.

Тож будет уважними. Країна агресорка окрім воєнної кампанії, веде інформаційну війну проти нас. Вона хоче нами маніпулювати- але ж ми розумніші
👍4
На думку кандидата політичних наук, політолога Олексія Якубіна, те, що ми зараз спостерігаємо в РФ, є частково виходом з-під контролю гри Путіна. Суть якої полягала в тому, щоб не дати будь-якому сильному гравцю у своєму оточенні, особливо з військового сектора, посилити позиції, проявитися.

"Спочатку Путіну явно була вигідна історія конфліктів між Пригожиним-Суровікіним з одного боку та Шойгу-Герасимовим – з іншого. Поки вони боролися один з одним, ніхто не думав, щоб поборотися з Путіним. Але проблеми на фронті, соціально-економічна криза, що поглиблюється, ізоляція, починають впливати на різні групи Кремля. І контрольований Путіним конфлікт (як він думав) дедалі явніше виходить з-під контролю. Останні заяви Пригожина, фактично – війну між ним та групою Шойгу, до якої нещодавно явно пристав Кадиров, вже не приховаєш. Занадто це явно, різко і навіть зухвало. І російське суспільство це бачить. І робить висновки", – вважає політолог. Як бачить воно, продовжує Олексій Якубін, також явні проблеми з т.зв. "спеціальною військовою операцією", яка, схоже, лише в путінських фантазіях "іде за планом". Адже війну (а це саме війна) Кремль розпочинав із бравурними планами "Київ за три дні". А на другому її році вже змушений відбиватися від атак безпілотників та відселяти частину Бєлгородської області. "На цьому тлі у Путіна, схоже, виникає відчуття, що можлива змова серед військових, – пояснює експерт. – Коли у травні відбулася атака безпілотника на Кремль, висувалась навіть версія, що це справа рук однієї з його веж або російських олігархів, які мріють скинути Путіна. І він, можливо, це також розуміє. І боїться". Не можна виключати, зазначає Олексій Якубін, що частина силовиків (той самий Пригожин) та російських олігархів шукають додаткових зовнішніх контактів, щоб не потрапити під роздачу після війни. Яка рано чи пізно закінчиться. І навряд чи чимось приємним для Росії. "Ті ж рейди російських борців з путінським режимом у Бєлгородську область можуть мати далекосяжні наслідки. У тому числі політичні. Недарма вони кажуть, що борються за нову – найкращу Росію. Тож не можна виключати, що хтось із гравців усередині РФ отримає карт-бланш від Заходу, – розмірковує політолог. – Ну, а Путіну незабаром, хоч йому дуже не хочеться, схоже, доведеться робити якийсь вибір між Пригожиним та Шойгу. І хоч би який вибір він не зробив, той частково запускає внутрішньоросійські процеси трансферу влади".


https://world.comments.ua/ua/news/russia/pro-scho-govoryat-vipadi-prigozhina-ta-girkina-chi-vihodit-situaciya-vseredini-rf-z-pid-kontrolyu-putina-714250.html
👍2
Олексій Якубін, політолог:

– Усі події, які відбувалися навколо « справи Чауса », безумовно мали політичний підтекст та політичний резонанс. Але втрутився чинник війни. Крім того, зараз ми маємо свіжіші скандали, пов'язані із судовою системою, тому інтерес до теми Чауса дещо впав.

Але я не виключаю, що в контексті подальших подій ці «консерви» колись будуть розкриті та використані. Можливо, це буде пов'язано із аналізом судової реформи, а ймовірно, що з виборами.

https://kp.ua/ua/politics/a671457-konservi-chausa-shche-rozkrijut-virok-navrjad-chi-ostannja-krapka-u-spravi-skandalnoho-suddi
👍1
Політолог Олексій Якубін у коментарі Vesti.uа звернув увагу на схожість основних пунктів мирних пропозицій африканських лідерів з аналогічними ініціативами Китаю: "Я не виключаю, що це частково продовження китайських зусиль для того, щоб стати посередником між РФ і Заходом і між Україною і Росією". У такому разі делегація лідерів африканських країн постає як паралельне представництво умовної "партії миру". Політолог припускає, що це може бути також промацуванням Китаєм готовності президента РФ піти на поступки з низки питань, і наскільки зараз українське керівництво розглядає підходи до врегулювання, адже "нині ключове – це контрнаступ, та це не означає, що паралельно не треба створювати каналів комунікації".

Олексій Якубін особливо наголосив – візит лідерів африканських держав також став спробою показати, що не лише західні держави реагують на світові процеси. А саме для України це ще й чудова можливість зміцнити та розширити економічні відносини з "континентом майбутнього", як уже називають Африку за приріст населення та збільшення його доходів. Крім того, ПАР поєднує з Україною той факт, що вона свого часу відмовилася від ядерної зброї: сторони можуть обмінятись досвідом, як ефективно захищати свої інтереси.

https://vesti.ua/uk/strana-uk/den-afriki-v-ukraine-mirnyj-plan-rakety-skepsis-i-kitaj
👍1
2025/07/08 13:33:53
Back to Top
HTML Embed Code: