Telegram Web Link
9🔥1
В День будь якого Різдва важливо пам'ятати, що Христос був зі стану пригноблених у Римский Імперії- ні він, ні діва Марія чи Йосиф не були частиною владного істеблішменту, не були частиною земної влади як такої. Не були привелійованими.

Марія його народила у яслях для тварин, не у палаці. За земного життя їх не підносила більшість, а скоріше була байдужа чи ненавиділа їх. Їх би точно не обрали на виборах, якби вони висувалися там і там були б ці вибори у сучасному розумінні цього слова. Їх би хейтели у соцмережах, якби вони там були. За "неправильні погляди" і інший спосіб життя. Навіть їх власний народ.

Тож це й день нагадування про те, що добра Інакшість, відмінність від будь якої "більшості" - це не зло, а норма. І з нею Б-г. Пам'ятайте про це і сьогодні і в будь який інший день. Хай усім - великим чи мали, "сильним" чи "слабким" буде легко.
3🤮1🙏1
Политолог Алексей Якубин в прямом эфире телеканала FREEДОМ поделился мнением о том, что Киев ждет решения от стран-членов G7 о конфискации замороженных активов РФ. Гость эфира акцентировал, что часть государств опасается оттока финансов из западных банков и отметил, что решение данного вопроса может быть гибридным. Сколько на сегодня необходимо финансовых ресурсов для восстановления Украины, какие вопросы на возможной встрече будут обсуждать Зеленский и Орбан и чем могут обернуться протесты в Сербии, узнавайте в интервью.

https://youtu.be/ivb6JMwa7yQ?si=OsjSA8eQlzyqNREf
👍3
100 років тому - Норман #Дейвіс про політику після Першої світової

"Американці підозрювали британців і французів в імперіалістичних задумах. Британці підозрювали французів в наполеонівських тенденціях. І британці, і французи сумнівались у щирості американської прихильності. Їхні страхи ще й як підтвердились, коли американський Конґрес не ратифікував ні Версальського договору з Німеччиною, ні членства США в улюбленому задумі Вілсона - Лізі націй. Союзницька дипломатія дуже недооцінювала проблему запровадження угод у життя. Одна річ — ухвалювати важливі політичні постанови в Парижі, і зовсім інша втілювати їх у далеких регіонах Європи, де західні держави мали невеликий вплив і не могли здійснювати контроль. Окремі міжсоюзницькі комісії давали тимчасову раду окремим осередкам неспокою. Проте Ліга націй народилася беззуба, США повернулися плечима до залагодження справ у Європі, Британія демобілізувалась, Франція відсахнулася від перспективі самій виконувати поліційні функції на континенті. Тож було тільки питанням часу, коли скривджені договором почнуть здогадуватись, що їм можна безкарно його порушувати".
👍4
Нічна і ранкова ракетна атака ще раз нам нагадали одну важливу річ - це війна технологій і ті хто мають самі передові технології- мають перевагу.

Це про якість, а не про кількість. Саме вона потрібна.
💯4👍1
Прощаючись з цим роком, вдячний кожному, з ким перетнулися шляхи; цей рік навчив багатьом новим речам і ідеям. А також підсвітив справжню суть багатьох людей, показав їх по новому. Були моменти щирих захоплень, були й інші моменти.

Комусь я допомагав, а хтось допомагав мені. Тож подумки обіймаю і щиро щиро дякую усім хто був і є!

А це листок Дерева Бодхі Ficus Religiosa - який я виростив з маленької насінини. Багато тисячоліть тому саме під цим деревом Будда (саме Будда Ґаутама) медититував 40 днів і отримав просвітлення. Чого бажаю кожному з нас!
Тож вперед у 2024!

#ficus #buddha #2024 #happynewyear #bodhitree
8
Останнім часом багато читаю у соц мережах- що у нас тут треба формувати якийсь новий суспільний договір між владою і суспільством - чи цей суспільний договір буде виглядати ось так і так.

Так ось- читайте першоджерела. Суспільний договір - це ГІПОТЕТИЧНА - ідея часів Нового часу. Коли створювались з монархій чи їх колонії нові республіки - в першу чергу, Франція, США. Так про це писали мислителі, переважно просвітники у 17-18 сторіччях. Але вони розуміли - що це Гіпотеза. Логічна - але гіпотеза. Це мисленнєвий експеримент. Це концептуальна легітимація переходу від монархії до республіки. Яка була втілена в життя після революцій - Американської та Французької. І закріплена у юридичних документах тих часі. Детальніше колись зроблю про це відео.

Тож якщо коротко - Суспільний договорів у нас, в Україні, вже є, він втілений у ряді фундаментальних документів і з того часу нічого не змінилося - це результати референдуму за незалежність, Декларація про державний суверенітет і Конституція України. Читайте їх щоб знати наш суспільний договорів між владою і народом- якщо вже дуже хочете оперувати такими поняттями.

США мають свій Суспільний договір, що включає в себе Декларації про незалежність 1776 і Конституцію з 1787 з правками, які тільки розширювали права усіх громадян, а не звужували їх. Діють до цього часу.

На цьому все.
💯4👍1
4🎉2
2025/07/12 19:26:08
Back to Top
HTML Embed Code: