Telegram Web Link
​​IT Career Launch by Genesis 🚀

Запрошуємо на вебінар «Чому маркетинг в ІТ такий різний і як себе в ньому знайти?».

📆Коли: 6 вересня, у ZOOM.
🗣Спікер: Карлова Анастасія, Head of Marketing в PlantIn, компанії з екосистеми Genesis.

На вебінарі розглянемо:
▪️чому маркетологи потрібні в IT-сфері?
▪️які основні обовʼязки маркетологів та які інструменти вони використовують?
▪️performance marketing — основа маркетингу в ІТ;
▪️як зрозуміти, який напрям обрати й з чого розпочати карʼєру?

В кінці на вас чекатиме Q&A-сесія зі спікером.
А також найбільш мотивовані учасники зможуть отримати карʼєрні консультації від нашої експертки.

🔗Детальна інформація про проєкт та реєстрація за посиланням.

IT Career Launch by Genesis — проєкт, який допоможе знайти себе у світі IT!
​​🚀 5 вересня стартував перший всеукраїнський освітній курс «Створення та розвиток IT-продуктів»

Курс розроблено IT-компанією Genesis, громадською організацією «Освітня фундація продуктового IT» та студією EdEra спільно із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти і науки України.

📍Навчання спрямоване на розвиток IT-підприємництва і сфери продуктового IT в Україні задля додаткового підсилення економіки країни. У межах проходження курсу студенти із різних регіонів отримають базові знання з продуктового IT, підприємництва і продакт-менеджменту від практиків, а також компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії або запуску власного продуктового IT-бізнесу.

Наразі вже 179 викладачів із 68 університетів по всій країні отримали сертифікацію для викладання курсу та інтегрують його у свої навчальні дисципліни для студентів. 🙌

🔗 Окрім студентів, усі охочі можуть долучитися до онлайн-навчання на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта за посиланням.
​​Ділимося добіркою нових матеріалів нашого блогу, у яких ви докладніше дізнаєтеся про вакантні позиції для дизайнерів, організацію роботи розподілених команд, 15 принципів «чистого коду» та міфи про бекенд. А також матимете змогу детально ознайомитися з SQL-скриптами для отримання вибірок і базовими методами розробки візуальних ефектів. Переходьте за посиланнями та читайте більше!📝

🧑‍💻 Війна, криза, онлайн: як ефективно організувати роботу розподілених команд. Публікуємо конспект лекції від Тетяни Голубєвої, консультанта та co-head of Solution Design and Product Management Capabilities у DataArt, для читачів блогу.

⚙️ Аргументи, функції та null. 15 принципів «чистого» коду. Денис Оленін, Senior PHP-розробник в AMO, компанії з екосистеми Genesis, поділився своїм баченням базових умов, за яких код буде «чистим» і таким, що легко підтримується.

🎨 Магія текстур і кольорів. У новій статті блогу Віталій Янчук, Unity-розробник і Tech Artist у SUITSME, розібрав базові методи розробки візуальних ефектів, теорію шейдерів, а також низку маніпуляцій із текстурами й кольором.

🖥 6 міфів про бекенд. Ігор Чорний, Back-end Developer в Boosters, розповів про найпоширеніші міфи, які існують серед спеціалістів цієї сфери.

🔎 Об’єднуємо, фільтруємо, групуємо: SQL-скрипти для отримання вибірок. У новому матеріалі блогу дата-аналітик компанії Holy Water з екосистеми Genesis Андрій Ніколаєнко розповів про базові навички написання SQL-скриптів для отримання вибірок.

💼 «Почну з понеділка»: підбірка вакансій для дизайнерів. Перший осінній дайджест вакансій присвячено дизайнерам. Шукаємо знавців у UI/UX, графічному, продуктовому та моушн-дизайні. Гортайте підбірку та шукайте саме свою команду!

#блогgenesis
🙋Минулого тижня ми зробили опитування серед читачів нашого телеграм-каналу та дізналися, конспект із якої зустрічі внутрішніх ком’юніті ви хотіли би побачити. Лідером голосування став дизайн-напрям із відривом у 20 голосів від маркетингу. Тому ми зібрали ключові тези з виступу Дениса Каіти, Motion Designer у Headway, партнерської компанії Genesis.

У межах Design Community Денис провів лекцію на тему «Анімація Lottie: ключ до захоплюючого UX».

Гортайте допис, аби дізнатися докладніше про формати, принципи використання анімації, а також побачити результати порівняння Lottie з нативною анімацією👇

#конспект
​​📌 Проходьте опитування та беріть участь у розіграші трьох кар’єрних консультацій від Genesis Academy!

Які у вас освітні та кар’єрні плани? Поділіться своїми думками з нами.
Якщо ви — студент, розкажіть нам про:
▪️ свою освіту;
▪️ підходи до самостійного навчання;
▪️ очікування щодо роботи.

😎 Опитування анонімне.
Якщо хочете взяти участь у розіграші, в останньому блоці запитань залиште будь-який вигаданий нікнейм. Серед цих нікнеймів команда Genesis Academy рандомно оберуть 3-х переможців, які отримають кар‘єрні консультації.

🏁 Результати розіграшу будуть оголошені 12 вересня на каналі Genesis Academy.

🎁 Додатковий бонус: кожен учасник по завершенню опитування отримає ексклюзивний доступ до лекції про навички фінансового сторітелінгу.

🔗 Долучайтеся до опитування за посиланням👇
https://bit.ly/3D6wa72

#genesis_academy
​​📝 8 вересня на 14-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1966 році був оголошений перший Міжнародний день грамотності. Відтоді цей день відзначається щорічно, щоби нагадувати світові про важливість поширення освіти. З цієї нагоди ми вирішили поділитися порадами, як покращити свою грамотність та якими ресурсами користуватися, аби вдосконалити свої навички. Читайте та зберігайте!

Як покращити своє мовлення та письмо?

📚 Читайте більше літератури

При регулярному читанні мозок запам’ятовує навіть найскладніші слова, вислови та граматичні конструкції. Крім того, можна читати й аналізувати прочитане з погляду правил української мови.
Серед книг, які допоможуть покращити рівень володіння українською — «Українська легко!», Наталія Клименко, «Мова — не калька», Тарас Береза, «100 експрес-уроків української», Олександр Авраменко.

📖 Звертайтеся до правопису

Є онлайн-версія українського правопису, який почав діяти з червня 2019 року. З того моменту рекомендовано застосовувати норми і правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя. Нова редакція повернула до життя деякі особливості правопису 1928 року (так званого Харківського правопису), які були частиною української орфографічної традиції.

✍️ Користуйтеся онлайн-тренажерами

Один із найкорисніших — тренажер із правопису української мови, у якому зібрані онлайн-вправи з усіх розділів мовознавства. Перед завданнями можна ознайомитися з правилами. Жодних тестів, усі відповіді треба ставити самостійно: розділові знаки в реченнях чи дефіс у словах. Тож вгадати не вдасться. Ще один онлайн-тренажер створила студія онлайн-освіти EdEra — «Лайфхаки з української мови», 16 лекцій з інтерактивними конспектами та завданнями на закріплення знань.

#genesis_ресурси
​​🧑‍💻Сьогодні у всьому світі відзначається День тестувальника. Саме 9 вересня 1945 року вчені з Гарварду офіційно зареєстрували перший в історії «програмний» баг.

Тестуючи обчислювальну машину Mark II Aiken Relay Calculator, вчені знайшли застряглого між контактами електромеханічного реле метелика, що зупинив роботу машини. Щоб описати несправність, тестувальники використали слово debugging — позбавлення від комахи. З того часу процес виправлення неполадок серед розробників і тестувальників зветься так. А самі помилки іменують багами (з англ. bugs), тобто, жучками.

Дякуємо QA-спеціалістам за «чисті» коди та якісні продукти!
Вітаємо з професійним святом 🎉

#qualityassuranceday #genesis
​​Genesis на Startup Campus від YEP🔥

📌Наш партнер, стартап інкубатор YEP, проводить Startup Campus — конференцію, що запустить новий навчальний рік підприємництва для університетів України. За два роки ініціативи «Підприємницький університет» разом ми прокачали 8000 студентів у 90+ університетах прямо під час заняття на парах.

Серед спікерів цьогоріч — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, COO Genesis Артем Копанєв, директор фонду стартапів Павло Карташов та багато інших.

🕑Коли? 21 вересня.

🖇У програмі заходу:
— Пітч кращих студентських стартапів із Володимиром Дантесом.
— Мотивація від тих, хто змінює Україну вже сьогодні.
— Досвід підприємців із Кремнієвої Долини.

🔗Реєструйтеся за посиланням нижче та потрапляйте до комьюніті стартаперів.

Startup Campus проходить у межах ініціативи YEP «Підприємницький університет».
​​Новини 17.08-13.09🔥

🗣Досвід та розвиток через єдність. Катерина Бова, Education Project Manager та керівниця Communities, розповіла читачам Vector про те, як з’явилася ідея напряму ком’юніті, етапи його розвитку, принципи та особливості функціонування, а також плани на майбутнє.

📲На що звертати увагу в процесі запуску мобільного застосунку. Вікторія Булгак, Head of Partnerships у Genesis, у матеріалі DOU назвала пʼять запитань, які варто поставити собі, плануючи реліз у мобільних маркетплейсах. А у колонці для Vector розповіла про найважливіші тренди в технологічному світі, які корисно знати тим, хто збирається підкорювати міжнародні ринки.

🛠Apple Search Ads: можливості для промо застосунку в App Store. У колонці для AIN.UA Дмитро Медведєв, Marketing Manager компанії Lift з екосистеми Genesis, ділиться, як налагодити послідовну роботу та комбінувати різні інструменти платформи Apple Search Ads.

🪴Як двоє братів-розробників перетворили Plantin із pet-проєкту на бізнес із 12 млн завантажень. Михайло Гринець, СEO PlantIn, розповів Vector про ідею та її реалізацію, яких помилок припускається розробник, коли стає СЕО, та навіщо команда шукає ботаніка-блогера.

#новиниgenesis
​​Що подивитися? 🎥

Професія розробника передбачає постійне навчання. Розвиватися можна по-різному: читати книги та статті, знайти наставника або пройти курси, проте останнім часом фахівці найчастіше звертаються за новими знаннями до YouTube, де допитливі програмісти будь-якого рівня підготовки можуть знайти відповіді на актуальні запитання.

Тому сьогодні ми підготували для вас добірку YouTube-каналів для веброзробників, які будуть корисними як досвідченим спеціалістам, так і новачкам. Тож зберігайте, користуйтеся та здобувайте нові знання!

▶️ Programming with Mosh

Мош Хамедані — розробник повного циклу (Full-Stack Developer — залучений як у внутрішніх, так і в зовнішніх процесах розробки продукту), автор освітніх курсів. За оновленнями його YouTube-каналу слідкують понад півтора мільйона осіб, адже він містить безліч інструкцій із вебтехнологій та сучасних мов програмування.

▶️ Traversy Media

На каналі представлені навчальні матеріали з веброзробки та програмування: від HTML, CSS і JavaScript до фреймворків React і Vue, а також бекенду на Node.js, Python та PHP. Канал буде корисним як тим, хто має певний досвід у веброзробці, так і новачкам.

▶️ The Coding Train

Це популярний та цікавий канал, який веде програміст Деніел Шіффман. Уроки творчого кодування на каналі охоплюють широке коло тем, таких як розробка ігор, машинне навчання, моделювання, JavaScript, фреймворки й тощо. Його навчальні посібники на YouTube можуть супроводжуватися складнішими вправами, які можна знайти на сайті The Coding Train.

#genesis_ресурси
​​🚩Якими можуть бути «red flags» у складанні CV?

Багато фахівців-початківців, після отримання професійних знань, складають CV і починають розсилати його рекрутерам. Проте мало хто замислюється над тим, що CV — це візитівка, яка дозволяє розкрити весь потенціал кандидата та розповісти про нього більше.

Тому у сьогоднішньому дописі разом з рекрутерами Genesis ми розібрали типові помилки кандидатів, усунення яких в рази підвищить шанси отримати оффер. Занотовуйте та дбайте про якість своєї професійної візитки!

Типові помилки у складанні CV:

▪️відсутність структури;
▪️об’єм перевищує 2-3 сторінки або, навпаки, забагато інформації на одній;
▪️неоднорідне форматування (різні шрифти, відступи, колір тексту);
▪️відсутність можливості скопіювати телефон або пошту;
▪️орфографічні або пунктуаційні помилки;
▪️файл у txt-форматі;
▪️резюме автоматично згенеровано на rabota.ua або work.ua;
▪️світлина не відповідає контексту (наприклад, з відпочинку);
▪️нерелевантні навички, сімейний стан або шкідливі звички.
​​💼 Кейси Genesis: як аналізувати та підвищити ефективність рекламних ASA-кампаній

У квітні 2021 року Apple обмежила трекінг користувачів для рекламних мереж конкурентів. Впровадження нових правил IDFA, починаючи з iOS 14.5, ускладнило аналіз ефективності майже всіх каналів залучення користувачів, окрім Apple Search Ads (ASA). Проте рекламна платформа Apple протягом року активно оновлювала функції та випускала нові інструменти.

Дмитро Медведєв, Marketing Manager в Lift, компанії з екосистеми Genesis, поділився кейсом як аналізувати ефективність рекламних кампаній і налагодити послідовну роботу між ASA і ASO. Гортайте допис, аби дізнатися чому цей інструмент вартий вашої уваги👇

🖇Повний матеріал читайте за посиланням.

#genesis_кейси
2024/09/27 11:16:47
Back to Top
HTML Embed Code: