Telegram Web Link
🔎 Шлях до прибутковості ІТ-продукту — хитросплетений із короткочасних успіхів одних показників і стрімких падінь інших. Але що робити, коли всі метрики продукту показують погані результати, і бізнес щодня втрачає гроші? У цьому винен продукт, маркетинг чи саплай, команда, що комунікує з користувачами? Треба тестувати нові воронки, креативи чи фокусуватися на ретеншн-інструментах?

CPO OBRIO з екосистеми Genesis Олександр Личак поділився, як команда крок за кроком змогла досягти позитивної юніт-економіки, покращити продукт та користувацький досвід.

Гортайте допис і читайте повний матеріал на AIN!🗞

#кейси #obrio
⚡️Один із найвпливовіших стартап-акселераторів Y Combinator, куди потрапляють проривні технологічні компанії з усього світу, оновив традиційний перелік перспективних напрямів Request for Startups (RFS). Партнери YC складають його щороку, починаючи з 2009. У ньому вони пропонують ідеї, які будуть актуальними у найближчі десятиліття, і сподіваються, що вони надихатимуть підприємців на нові ІТ-продукти.

Новий перелік містить близько 20 категорій, 35% яких складають різні формати застосування ШІ.

Гортайте допис, щоб дізнатися про перспективні ідеї стартапів, і читайте повний матеріал у генезійському блозі!

#genesis_блог
​​🗺«Перед Вишколом у мене був підхід: "Там якось розберемося". Але нас навчили, що багато речей можуть бути достатньо прогнозованими»

🤝Капітан Тимофій Крамарєв, начальник відділення об'єднаної вогневої підтримки 112 ОБр ТрО, долучився до п’ятого набору «Вишколу капітанів».

Курс запустили ТрО ЗСУ з фондом «Повернись живим». Як основні партнери долучилися Genesis, SKELAR, Universe, AMO, appflame і Headway.

📍Для Gagadget він розповів, які стандарти НАТО з планування бою опановують українські офіцери, в які ігри грають під час навчання та чим вони відрізняються від комп'ютерних варгеймів.
🤳Зустрічайте нову рубрику #фічі, у межах якої генезійці розповідають про функціонал продуктів з екосистеми бізнесів Genesis. Першим героєм рубрики став Олексій Румянцев, Lead Back-End Engineer у компанії OBRIO.

Олексій розповів про одну із фічей продукту Nebula, над реалізацією якої працює його команда — це «підписка на активність експерта».

🌌Nebula, найбільший бренд у ніші астрології. Продукт доступний на iOS, Android та Web, його завантажили собі 30 мільйонів користувачів з усього світу, а щомісячна кількість активних користувачів налічує понад мільйон.

У чому полягає фіча та як працює — Олексій поділився у відео.
Тож вмикайте та дізнавайтеся детальніше👇

#obrio #nebula
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
​​💪Компанія AMO надала безплатний доступ до своїх застосунків для підтримки фізичного здоров’я

Мобільні застосунки HARNA, MadMuscles та Unimeal від AМО Apps відтепер безплатні для всіх українців у світі. Їх можна завантажити на iOS та Android.

👩HARNA допомагає інтегрувати спорт у життя жінок, зважаючи на їхні фізіологічні особливості під час формування індивідуального плану тренувань.
🎽MadMuscles діє як персональний тренер, а також навчає правильному харчуванню
🥑У Unimeal можна скласти індивідуальну програму харчування із легких та смачних рецептів

AМО Apps — один із напрямів міжнародної ІТ-компанії АМО. Команда створює застосунки у сфері Health & Fitness та мотивує 1,5 мільйона користувачів із понад 100 країн полюбити здоровий спосіб життя.

Як отримати безкоштовний доступ? Читайте у нашому блозі.
🎉Сьогодні фонд Genesis for Ukraine святкує свою другу річницю!

🤝Фонд заснували навесні 2022 року, щоб надати централізовану адресну допомогу співробітникам та їхнім родичам, які боронять Україну у війні з росією. За два роки сума коштів у цьому напрямі перетнула позначку 10,8 млн грн.

💪Пізніше фонд став партнером для бізнесів екосистеми Genesis та компаній-партнерів, які прагнуть реалізувати масштабні гуманітарні ініціативи для захисників України.

У публікації Юрій Лисенко, генезієць та командир аеророзвідки 2 батальйону 24 ОМБр, розповів про своє рішення вступити до війська, а також про те, як Genesis for Ukraine підтримує його на бойовому шляху. Повну історію фонду та учасника іншого його проєкту читайте у нашому блозі.

Вітаємо команду Genesis for Ukraine та дякуємо вам за безперебійну та якісну підтримку українського війська та колег на полі бою 💙💛
​​🗓 Зберігайте дату: Open Day for Students відбудеться 28 квітня

Genesis спільно з партнерськими компаніями проведе Open Day for Students — одноденний фестиваль для студентів Києва про карʼєру у продуктовому ІТ.

Що чекатиме учасників Open Day for Students by Genesis?


🔹Панельна дискусія з компаніями;
🔹Можливість напряму познайомитися з компаніями та їхніми представниками й зарекомендувати себе;
🔹Карʼєрні консультації від фахівців;
🔹Можливості отримати розбір CV чи пройти швидке інтервʼю;
🔹Квест та інші активності;
🔹Подарунки від компаній;
🔹Ярмарок вакансій.

Для кого? Студентів 3-6 років навчання ЗВО Києва.

28 квітня (неділя) з 11:30 до 17:00
📍 Київ, offline only.

Кількість учасників — обмежена. Відбір відбуватиметься за анкетою та мотиваційним листом.

🔗Дізнатися більше про подію та зареєструватися можна за посиланням.

#genesis_education #opendayforstudents
​​👋 На зв’язку рубрика «Genesis Team», а отже, ми продовжуємо знайомити вас із генезійцями. Сьогодні героїнею рубрики стала Олександра Петруньок, PR Director Genesis. Олександра працює в Genesis з 2019 року і стала першим профільним PR-спеціалістом у компанії.

PR-директорка розповіла, що формує репутацію, як визначити комунікаційну кризу, та чому долучати перших осіб для побудови довіри до бренду — це важливо. Гортайте допис, щоб дізнатися більше!

⚡️Коли трапляється комунікаційна криза?

Коли компанія або людина робить те, що не відповідає очікуванням певної групи людей.
Тобто, якщо у співробітника в соціальних мережах зазначене місце працевлаштування, і він або вона у якийсь момент транслює вислови або дії, які є наразі неприйнятними для суспільства (наприклад, споживання російського контенту). Кожний нетолерантний або неприйнятний вчинок з боку співробітника може значно вплинути на репутацію компанії.

🤝Чому важливо долучати перших осіб компанії для побудови довіри до бізнесу?

Керівник компанії має величезний вплив на її імідж, репутацію та бренд. На мій погляд, неправильно будувати імідж компанії без розуміння, як цю компанію бачить той або ті, хто її створили і як вони бачать, чим ця компанія повинна стати. Лідерство — це один з головних репутаційних драйверів. Тому, якщо ви прийдете в компанію як піарник, вам критично важливо будувати відносини та довіру з першими особами.

💡Що формує репутацію?

Коли говорять про репутацію, зазвичай згадують термін «бренд». Бренд формують бренд-персона (риси, атрибути, цінності компанії) та те, через що він виражається (здатність виділятися на ринку, регулярна комунікація). Важливо зрозуміти запити стейкхолдерів та грамотно будувати навколо цього бренд. На старті роботи можна проєктно співпрацювати з зовнішніми бренд-стратегами. Але згодом краще мати штатного спеціаліста, який буде контролювати:

- як стейкхолдери оцінюють корпоративний бренд;
- у якому стані бренд у порівнянні з конкурентами;
- наскільки ефективна комунікація про бренд;
- які риси особистості бренду асоціюються з вашим корпоративним брендом;
- чи відображає репутація бренд.

#genesisteam
💪 «Увесь шлях у Genesis від джуна до ліда зайняв три роки»

dev.ua зібрали 10 історій фахівців, які виросли з джунів до менеджерів топрівня з одним роботодавцем. Своїм досвідом поділилася й Ірина Пашкова, Partnerships Lead у Promova.

Будучи в декретній відпустці, вона натрапила на курс лекцій Genesis Marketing Week. Їй настільки сподобалося, що вона одразу ж вирішила перейти в цю сферу.

🙌У квітні 2021 року вона приєдналася до компанії Boosters на позицію Junior Influencer Marketing Manager, а зараз вже лідить команду, яку побудувала з нуля.

Читайте коротку історію Ірини у дописі, а повний матеріал дивіться за посиланням.
2024/09/22 07:47:40
Back to Top
HTML Embed Code: