Telegram Web Link
Чотири бригади Сил ТрО ЗСУ уже отримали комплекти для аеророзвідки в межах проєкту «Здіймемо рокіт»💪

Під час спільного проєкту фонду «Повернись живим» та Genesis «Здіймемо рокіт» нам вдалося всього за два місяці зібрати 15 553 833 гривень. Завдяки активній підтримці відповідального бізнесу та благодійників ми змогли закупити чотири комплекти для аеророзвідки замість заплановних трьох.

🔥 Усього ми закупили та передали 112, 114, 126 та 241 бригадам Сил ТрО ЗСУ:

- 72 квадрокоптери та 432 батарей до них
- 48 портативних та 12 автомобільних рацій
- 40 планшетів
- 24 зарядних станцій
- 12 телевізорів
- 8 ноутбуків
- підсилювачі сигналу та флешки

🤝Ми дякуємо бізнесам екосистеми Genesis та партнерам — appflame, Solidgate, Headway, Quarks, Universe та Legit, а також усім благодійникам, хто підтримав проєкт.

Завдяки вашим внескам військові зможуть ефективніше проводити розвідку і коригувати вогонь, а також зберегти більше життів своїх побратимів.

#здіймеморокіт
🦾У той час як у 2023 році працівники великих технологічних компаній втратили роботу, дохід компанії OBRIO з екосистеми Genesis збільшився на 250 відсотків. Згідно з даними Facebook Brand Audit, Nebula, що розробляють OBRIO, є лайфстайл-застосунком №1 в Apple Store і Play Market у США, Канаді та Австралії, а також найкращим астрологічним брендом у США та Канаді.

Про підхід у спілкуванні з користувачами, нішу астрології на ринку Сполучених Штатів, а також використання AI у продукті — розповів Олександр Федоров, CEO OBRIO для Tech.eu.

🔗Гортайте допис, щоб дізнатися коментарі Олександра, а також переглядайте повний матеріал за посиланням.

#obrio #nebula
​​🛡У межах рубрики про інформаційну та кібербезпеку ви маєте можливість в інтерактивному форматі прокачати власні знання з інформаційної безпеки. Тож разом із Богданом Пасюком, Security Engineer у Genesis, пропонуємо вам розглянути PHP-код і перевірити власні знання. Ну що, ви готові?

Що потрібно зробити:

1️⃣ Ознайомтеся з простим PHP-кодом у зображенні до цього допису👇.
2️⃣ Визначте проблему та дайте відповідь на запитання в опитуванні.

Проблема:
Код виконує запит до бази даних після вводу користувача. Все працювало до того моменту, поки адміністратори не почали моніторити логи. Стало зрозуміло, що після маніпуляцій з рядком вводу, хтось авторизувався на «адмінці» безліч разів, використовуючи логін одного з адміністраторів. Безпарольних акаунтів на вебсайті не передбачено.

Вже ввечері ми опублікуємо правильну відповідь і пояснення до неї. Переглядайте завдання і залишайте свій голос в опитуванні!

#cybersecurity
☑️ Правильна відповідьтретій варіант.

«$user_id» використовується у SQL-запиті без санітізації або валідації отриманих від поля вводу даних. Зловмисник може маніпулювати параметром «user_id» в GET-запиті для зміни SQL-запиту та отримання доступу до даних у БД або їх модифікації. Цей тип вразливості — SQL Injection.

👀 Наприклад, якщо зловмисник введе «1 OR 1=1» в якості «user_id», то SQL-запит перетвориться на «SELECT username, email FROM users WHERE id = 1 OR 1=1», який поверне всі імена, паролі та адреси з таблиці «users». Зловмисник також може маніпулювати синтаксисом для того, щоб сконструювати запит для отримання списку паролів усіх користувачів. Це дозволить йому авторизуватися як адміністратор. Код повинен використовувати підготовлені оператори з прив'язаними параметрами, щоб гарантувати, що ввід користувача обробляється як дані, а не як частина SQL-команди.

Дізнавайтеся як захистити себе у подібних кейсах і реагуйте на допис, якщо ця рубрика була корисною для вас 🙌

#cybersecurity
🤝Вісім порад для тих, хто розвиває Android-застосунки

У листопаді в Берліні відбулася конференція Google Play: Playtime EMEA — один із провідних світових заходів для компаній-розробників Android-застосунків.

На ній побувала Вікторія Булгак, VP of Business Development в Genesis. Вона поділилася враженнями від заходу, а також виокремила вісім найголовніших трендів та порад від учасників конференцій для тих, хто прагне конкурувати з найкращими Android-продуктами в регіоні.

👀 Дізнавайтеся секрети успіху Android-застосунків у дописі та читайте повний матеріал на Speka.
​​🚀 Триває реєстрація на Genesis Marketing School 3.0 — безоплатний курс про perfomance- та creative-маркетинг та як він працює в ІТ-продуктах.

На вас чекають 12 тижнів лекцій, практичних завдань, нетворкінгів та командний проєкт.

📌 У програмі школи:

— база про продуктове ІT для маркетолога;
— креативний маркетинг: робота з performance-креативами, UGC-контентом та креаторами;
— user acquisition: залучення користувачів на web та app;
— аналітика: воронки, основні метрики, автоматизація.
— маркетинг і продукт: точки перетину та взаємодія команд.

🗓Старт навчання 1 березня.
📍Формат участі гібридний: офлайн та онлайн.

Навчання безкоштовне, однак потрібно пройти такі етапи відбору:

1️⃣ виконати онлайн-тест;
2️⃣ вирішити кейс;
3️⃣ пройти співбесіду.

Встигніть зареєструватися до 31 січня за посиланням.

#genesis_academy #genesis_marketing_school
​​Що почитати?📚

У сучасному світі бізнесам необхідно не лише встигати за технологіями, але й пропонувати інновації, розробляти продукти, водночас допомагаючи своїм командам рости й розвиватися.

Сьогодні ми зібрали книжки, які допоможуть краще менеджерити кожен із цих аспектів. Гортайте добірку та дізнавайтеся, де шукати поради для створення власного продукту з нуля, менеджменту та зростання команд👇

📖«The New One Minute Manager», Ken Blanchard

Автор акцентує увагу на однохвилинних цілях, похвалах та доганах, а також пояснює, як ефективно використовувати ці прийоми.

📖«Digital Gold. The Untold Story of Bitcoin», Nathaniel Popper

Книга для тих, хто хоче поглибити свої знання в технологічній галузі. У ній описується шлях зародження криптовалюти та складнощі, які вона пережила. Автор розповідає про технологію блокчейну, а отже ви дізнаєтеся як працює криптовалюта зсередини.

📖«The Lean StartUp», Eric Ries

Книжка буде корисною для фаундерів стартапів і фахівців, які прагнуть створити власний продукт. Також підручник зацікавить технічних спеціалістів, які хочуть поглибити свої знання продукту та зрозуміти, як правильно створити щось із нуля.

#genesis_ресурси
Минулий рік був насиченим на технологічні новини. Але іноді дух інновацій випереджав реальність з надто неприємними наслідками. Радикальна та інноваційна конструкція субмарини «Титан» призвела до катастрофи, безпілотне таксі створює на дорогах більше шкоди, ніж користі, а благородна ідея сповільнити глобальне потепління може мати зворотний ефект.

📝В MIT Technology Review опублікували список найбільших технологічних фейлів 2023 року. Ми обрали найцікавіше з цього матеріалу. Переглядайте їх у дописі та читайте повний матеріал у генезійському блозі!

#genesis_блог
2024/09/22 19:22:41
Back to Top
HTML Embed Code: