Telegram Web Link
​​Новим героєм рубрики «Genesis Team» став Сергій Потапов, Head of Engineering у компанії Keiki з екосистеми Genesis. Розробкою мобільних застосунків Сергій займається вже понад 5 років. За 3 роки роботи у Keiki пройшов шлях від Unity-розробника до тимліда, а згодом до Head of Engineering. І сьогодні Сергій розповів про інструменти, які у роботі використовує його команда, виклики, з якими зіштовхнувся на позиції, та порекомендував ресурси для тих, хто цікавиться менеджментом і розробкою👇

⚙️ Які інструменти та стек використовує ваша команда?

Мобільні застосунки Keiki зроблені на Unity. Інфраструктура — це сервіси AWS. Для безперервної інтеграції (CI) використовуємо Jenkins. Бази даних — MongoDB та MySQL.
Фронтенд — Vue.js (Nuxt), бекенд — Node.js та AWS Serverless Lambda. Для таск-трекінгу використовуємо Jira. Для документації — Confluence та Notion. Репозиторії зберігаємо на Bitbucket і на GitLab.

✍️ Що допомагає тобі слідкувати за трендами своєї сфери? Які ресурси рекомендуєш?

Я постійно аналізую: свою і командну роботу, шукаю, що можна зробити краще, швидше, легше. У цьому допомагає досвід інших розробників: читаю статті на Medium та обговорення на Stack Overflow. З книжок можу порекомендувати такі: «Від розробника до керівника», Каміль Фурньє — для розробників, які починають йти менеджерським шляхом, і «Ідеальний програміст», Роберт Мартін — класика про культуру розробки.

⚡️З якими викликами ти зіштовхувався на позиції Head of Engineering?

Головним технічним викликом на цій позиції для мене є підтримка актуальних технічних та продуктових знань і їх розвиток. Тому я щотижня приділяю час на розробку та код-рев’ю. Це допомагає краще розуміти команду, відчути на собі проблеми, з якими вона зіштовхується, та приймати ефективні рішення.

#genesis_team
​​🫂 День Донора в Genesis

Цьогоріч у Genesis вперше відбувся корпоративний захід зі збору крові для Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Зареєструвалися колеги з екосистеми бізнесів та партнерських компаній. Для 80% охочих це був перший досвід донорства.

Як результат — вдалося зібрати 24 літри цільної крові. За середніми підрахунками це дорівнює 39 врятованим життям: людини, яка потребує планової операції, або військового, який отримав поранення, чи цивільного, який постраждав внаслідок терористичної атаки.

Знати, що твоя кров рятує життя — неабиякий стимул здавати її знову і знову.
Дякуємо всім, хто долучився!

#donorday #genesis
​​🇺🇦 27 років тому було ухвалено Конституцію України

Конституція визначає, що Україна є і буде незалежною, суверенною, демократичною та правовою державою. Це Основний Закон, який захищає наші права та свободи. Оберігаймо її, як і нашу незалежність.

А поки ми продовжуємо боротьбу за наші цінності, минуле та майбутнє. І ця боротьба має неабияку ціну. Тож нехай у кожного з нас найближчим часом з’явиться якнайбільше приводів для радості за рідну країну.

Зі святом!
​​👩‍💻Три історії дівчат-розробниць в Genesis

У 2014 році Міжнародна спілка електрозв’язку (ITU) запровадила Міжнародний день дівчат в IT, який з тих пір щороку відзначається у квітні. Це свято створили, аби привернути увагу до того, що в технологічній галузі все ще є потреба у більшій кількості жінок.

Команда корпоративного блогу Genesis розпитала трьох генезійок, які працюють на технічних позиціях, про їх кар’єрний шлях, освіту, дозвілля і стереотипи, з якими стикаються (або ні) жінки в IT.

Тож гортайте допис, аби дізнатися про досвід дівчат, і читайте повний матеріал за посиланням!
​​💡Експерименти в ІТ-продукті

У світі IT, де все швидко змінюється, а кількість конкурентів невпинно росте, немає місця для статичних продуктів. Завжди можна щось покращити або створити додаткову цінність.

Водночас генерація ідей може бути нелегким завданням, особливо, коли цей процес відбувається між рутинними справами. У статті для AIN.UA Олександр Личак, Head of Product в OBRIO, підготував ґайд про те, як наповнити беклог якісними ідеями.

Гортайте допис і переходьте за посиланням, аби дізнатися більше про міфи та фреймворки для ідеації рішень👇
​​🧐 Що дратує Data Engineers?

Завдання дата-інженера — не лише налаштувати коректну роботу з даними, а й пояснити всім стейкхолдерам, як влаштована його робота. Про те, що найбільше дратує Data Engineers, для корпоративного блогу розповіла Тетяна Лелюх, Data Engineering Lead в Solidgate, партнерській компанії Genesis. Тетяна приєдналася до компанії чотири роки тому на позицію Data Analyst, а потім перейшла у Data Engineering й виросла до ліда команди.

📎 Гортайте допис і читайте повний матеріал за посиланням у блозі!

#genesis_блог
2024/09/24 23:13:36
Back to Top
HTML Embed Code: