Telegram Web Link
​​Запрошуємо на Genesis & KMA Software Engineering School 3.0!⚡️

Це програма для junior- та middle-розробників, які прагнуть перейняти експертизу технічних команд масштабних IT-продуктів, систематизувати та розвинути архітектурні підходи в розробці.

У програмі розглядатимуться:
▪️питання написання чистого коду, який легко підтримувати;
▪️патерни, принципи та підходи до проєктування;
▪️архітектурні патерни;
▪️робота з хмарними сервісами;
▪️питання security;
▪️особливості роботи технічних команд у продуктових компаніях.

👋 Серед лекторів — senior-розробники продуктових ІТ-компаній, зокрема Genesis, SKELAR, а також викладачі факультету інформатики НаУКМА й експерти від партнера школи — Amazon Web Services.

Крім цього учасники школи отримають:
▪️Домашні завдання.
▪️Code review та peer-to-peer навчання.
▪️Сесії з live refactoring.
▪️Containers Immersion Day від AWS.
▪️Нетворк з колегами та С-Level спеціалістами.

🔗 Докладніше про програму — на сайті школи.

#genesis_education
​​Знайомтеся, це Дмитро Остаповець, Android Engineer у продукті Promova, який розробляє компанія Boosters з екосистеми Genesis. У межах рубрики «Genesis Team» Дмитро розповів про інструменти, які використовує для розробки, а також поділився викликами, з якими зіштовхується під час роботи. Аби дізнатися відповіді нашого героя — переглядайте новий допис!👇

👨‍💻Які бібліотеки, інструменти чи фреймворки ти використовуєш під час Android-розробки?

Найчастіше під час роботи я використовую такі інструменти, як Android Studio, Figma, Postman, Terminal.

Набір бібліотек залежить від вимог проєкту, але базовий стек в мене такий: Kotlin coroutine, Jetpack Compose, Android architecture components (Room, ViewModel, WorkManager), бібліотеки Firebase (Crashlytics, Distribution), Dagger, Hilt та Coil.

⚡️З якими викликами ти найчастіше зіштовхуєшся в роботі?

☑️ Фрагментація програмного та апаратного забезпечення. Будьте готові до того, що однаковий функціонал може інакше працювати на різних моделях і версіях Android. Потрібно бути особливо уважним, коли мова йде про функціонал, близький до «заліза» — аудіо, відео, мікрофон, камера тощо.

☑️ Вибір оптимальної архітектури для конкретного застосунку. Від архітектури залежатиме наскільки швидко ви зможете надати користувачеві новий функціонал і наскільки комфортно буде працювати команді. Порівняйте кілька популярних рішень, обговоріть їх з колегами. Не ускладнюйте архітектуру без необхідності — вона повинна працювати на вас, а не ви на неї.

☑️ Підтримка актуальності технологічного стеку. Підпишіться на кілька ресурсів і регулярно читайте оновлення від розробників ОС Android і пов’язаних фреймворків. Обговорюйте нові тренди з командою, за необхідності мігруйте на нові технології. На щастя, багато популярних технологій пропонують інструменти для порівняно безболісної міграції, наприклад RxJava -> kotlin coroutines, View -> Jetpack Compose.

#genesisteam
​​📹 Цікавитеся тестуванням програмного забезпечення? Переглядайте запис офлайн-івенту «Test Me Up: усе про QA Leads».

📍Там ви дізнаєтеся більше про різні типи QA-лідерів, місію та челенджі ліда, побудову команди та розберете приклади з реального життя.

Кому буде корисно?

QA Lead, Head of QA, QA-менеджерам та всім QA-інженерам, які хочуть розвиватися в цьому напрямі

Що дізнаєтеся?

— як правильно проводити технічні співбесіди: підходи та лайфхаки
— як одночасно налаштовувати процеси тестування в різних продуктових командах
— які бувають помилки QA-лідів та як їх уникнути та інше

🗣Спікери — топфахівці з MacPaw, Uklon, AMO та Quarks.

🔗Дивитися запис: https://bit.ly/41Ifxbv

#testmeup #qaleads
​​🥇Genesis визнали найкращим роботодавцем України

Genesis посіла перше місце у рейтингу найкращих роботодавців воєнного часу за версією видання Forbes Ukraine. Це перше дослідження вітчизняного ринку роботодавців під час війни, яке стало наймасштабнішим в історії рейтингу Forbes — участь у ньому взяли 28 663 респондентів.

Компанія набрала 87 балів зі 100 можливих. Максимальну оцінку Genesis отримала в категоріях «Можливості для розвитку», «Відчуття захисту» та «Соцпакет».

🔗Докладніше про новину читайте в нашому блозі!

#forbes_ukraine #genesis #employerbranding
🙌 Нещодавно відбувся запуск нового Genesis Mobile Community!

Під час першої зустрічі учасники провели панельну дискусію на тему «Архітектурні підходи в iOS та Android».

У межах мітапу спікери обговорили такі питання, як архітектура мобільного додатку, реактивне програмування (Compose, Combine, 3rd-parties) та асинхронне програмування (async/await, Coroutines).

Переглядайте новий конспект і дізнавайтеся, про що говорили учасники ком’юніті👇

#конспект
​​🧑‍💻Як розробнику створити власний онлайн-курс

Сьогодні всі, хто має бажання та хист до викладання, перебувають у вигідній позиції. Завдяки різноманітним онлайн-платформам, інструментам і, власне, мережі інтернет запуск власного курсу стає складною, але цілком досяжною метою.

Усі нюанси розробки власного освітнього продукту формулювала та пояснила Internal Education Lead в Genesis Вікторія Прищепа. Своїм досвідом також ділиться Олесь Дібрівний, Unity Developer у Keiki з екосистеми Genesis. Він поєднує роботу розробником із викладанням в університеті, де свого часу запустив власний курс.

📎Переглядайте допис і читайте повний матеріал у корпоративному блозі!
2024/09/24 15:30:30
Back to Top
HTML Embed Code: