Telegram Web Link
​​Що подивитися?🎥

Навчальні відео — це зручний спосіб вивчення нової інформації у комфортний час. За порадою Вадима Сича, Senior Unity Developer у Keiki, ми підготували добірку з трьох YouTube-каналів, які будуть цікавими для тих, хто вже працює з Unity і бажає розвиватися у світі ігрової розробки. Переглядайте та зберігайте рекомендації!👇

▶️ K-Syndicate

Це український YouTube-канал від однойменної школи для розробників ігор. Автор відео розбирає патерни, тести, кейси та розповідає актуальні новини зі сфери Unity.

▶️ Brackeys

Англомовні уроки зі створення ігор, ефектів, елементів гейм-дизайну, розбору компонентів, роботи із шейдерами, матеріалами, графікою тощо.

▶️ Code Monkey Unity

Канал, на якому ви зможете переглянути уроки з Unity і програмування на C#. А також дізнаєтеся новини Unity Asset Store.

#genesis_ресурси
​​⚙️MVP: 7 поширених помилок при створенні

Думки про запуск власного продукту рано чи пізно зʼявляються в багатьох розробників. Один зі способів дізнатися, чи є шанс перетворити ідею в успішний бізнес — протестувати її, запустивши спочатку MVP.

У новій статті корпоративного блогу Михайло Галян, СЕО Boosters та лектор у School of Digital Business, розповів, як створювати MVP, чому за нього має бути соромно, а також яких помилок припускаються фаундери. Переглядайте допис і читайте повний матеріал!
​​🎙Корпоративне навчання дозволяє розвиватися як всередині свого домену — розробки, аналітики, продуктового дизайну та інших сфер. Так і допомагає розвинути менеджерські, бізнес- та софт-навички.

Як організована система корпоративного навчання в Genesis, на які цінності та складові ми спираємося, та які освітні формати ми застосовуємо, розповіла Internal Education Lead у Genesis Вікторія Прищепа.

Вмикайте запис і дізнавайтеся про систему внутрішнього навчання у Genesis з перших вуст!👇

#ined #voice
🤖ШІ-інструменти для розробників

Cьогодні штучний інтелект застосовується у багатьох сферах, і розробка не є винятком. Інструменти на основі штучного інтелекту допомагають писати код швидше завдяки автодоповненню, перетворювати природну мову на код і виявляти помилки. Вони також дають змогу фахівцям уникнути рутинної роботи та зосередитися на більш складних завданнях у розробці.

Ми зібрали шість інструментів штучного інтелекту, які варто спробувати розробникам. Гортайте допис, щоб дізнатися про них більше👇
📝 Досвід організації даних у стартапі

Минулого тижня відбулася зустріч Genesis Back-End Community, в межах якої Дмитро Довбня, PHP Developer у Lift, поділився досвідом команди Lift у використанні MongoDB як інструменту для організації даних.

📍MongoDB — документо-орієнтована (NoSQL) система керування базами даних з відкритим вихідним кодом, яка не потребує опису схеми таблиць.

Переглядайте конспект з лекції Дмитра та дізнавайтеся про спосіб організації даних, вкладені документи, посилання у колекціях і не тільки🙌

#конспект
2024/09/28 13:30:08
Back to Top
HTML Embed Code: