Telegram Web Link
​​🙋Працюєте в Big4 або інших корпораціях та мрієте про світчинг в IT? Запрошуємо на вебінар «CEO’s notes: кар’єрна трансформація з corporate до IT» від Олександра Федорова.

📍Під час зустрічі ви дізнаєтеся, як пройти унікальний шлях від Big4 до керівника продуктової ІТ компанії.

Олександр Федоров — СЕО OBRIO, який пройшов шлях від світчера до СЕО продуктової компанії та зібрав команду з понад 100 талановитих обрійців, які драйвлять продукт із мільйонною аудиторією.

На вебінарі він розповість про:
🖇 обставини, за яких вирішив опанувати нову професію
🖇 таймлайн свого шляху: кар’єрні виклики, очікування vs. реальність
🖇 інтро до продуктового ІТ

Участь безкоштовна!

🗓 Коли: 7 березня, 19:00
🔗 Реєструйтеся за посиланням.
​​🔥Усі обговороюють книжку Олівера Беркмена «Чотири тисячі тижнів» від видавництва Лабораторія

Хочете дізнатися, про що в ній йдеться? Беріть участь у розіграші! Все, що потрібно — підписатися на Gen.Read. Це щомісячна розсилка від блогу Genesis. Там теж є багато корисного про організацію свого часу і не тільки.

7 березня ми розіграємо два екземпляри цього видання серед усіх, хто підписався на розсилку.

Удачі! 🍀
​​Друзі, сьогодні Genesis виповнюється 14 років 🥳

З цієї нагоди ми хочемо потішити вас подарунками та розіграти 14 призів. Умови участі шукайте на Instagram-сторінці Genesis.

🤫Але для нашого Telegram-ком’юніті впродовж 4 днів ми надсилатимемо підказки, завдяки яким отримати подарунки буде ще простіше. Тож вмикайте сповіщення, щоб не пропустити!

Вже 7 березня о 16:00 визначимо переможців. Шанси високі, долучайтеся!

#genesis #anniversary #14years
​​Триває реєстрація на Genesis & KNU Entrepreneurship School 2.0!

Школа — ваш путівник професій в IT-бізнесі. Ми розповімо про запуск, просування і масштабування ІТ-продукту.

🎓Програма для вас, якщо:
ви — студент КНУ або ж випускник;
цікавитеся IT-бізнесом, але поки не знаєте, як знайти в ньому своє місце;
хочете знати, що конкретно потрібно «прокачувати» для роботи в продуктовому IT;
прагнете отримати прикладні навички та лайфхаки для старту кар’єри.

📚У програмі:
5 навчальних модулів про продуктове IT (продукт, ринок, команду, маркетинг, аналітику тощо);
серія практичних лекцій, де ви дізнаєтеся про правила ділового листування, створення успішних бізнес-презентацій, познайомитеся з базою та фішками Excel;
войсчати — мініподкасти, які дозволять розкрити тему, яка цікава саме вам;
знайомство, нетворкінги, випускний.

Цьогоріч на учасників чекає ще більше кейсів роботи однієї з найбільших ІТ-компанії України, нетворкінгів, войсчатів та рандом-кав!

👉Дізнавайтеся деталі та подавайте заявку на сайті школи.

#genesis_education
​​Що послухати?🎧

Подкасти стали корисним трендом — слухаючи їх, можна дізнатися цікаву інформацію і перейняти досвід людей з різних сфер. Приємним фактом є також те, що почав стрімко розвиватися ринок подкастів в Україні: їх запускають як ЗМІ, так і окремі люди.

Сьогодні ми вирішили зробити добірку цікавих подкастів, які створюють українські жінки. Серед них подкасти про історії видатних українок і справжніх героїнь, які захищають нашу землю на фронті, про коректну комунікацію, а також про те, як на прикладах відомих українців надихнути кожного творити у своїй улюбленій справі. Зберігайте добірку та натискайте «Play»!

🎙«Ночі дівочі»

Ведуча Леся Мандзевич і гості її подкасту в кожному випуску говорять про досягнення, мрії та розповідають життєві жіночі історії. Кожна співрозмовниця авторки — видатна жінка, і тут не лише про знаменитостей чи тих, чиї імена ми вже неодноразово чули на просторах соцмереж, а й про справжніх героїнь, які захищають нашу землю на фронті.

🎙«Наші — класні»

У своєму подкасті засновниця шоу Майя Тавлуй спілкується з героями різних професій і галузей: блогерами, культурологами, волонтерами, засновниками українських брендів тощо. Головна мета — надихнути кожного на те, щоб творити у своїй улюбленій справі.

🎙«Потрошку»

Ведуча подкасту Таня Касьян розповідає про бар’єри в нашій голові, а також як коректно звертатися до людей і як говорити про них у суспільстві. Авторка шоу пояснює, які терміни вже вийшли з ужитку і якими словами ми можемо їх замінити. Подкаст підійде для тих, хто хоче поліпшити свої навички комунікації.

#genesis_ресурси
​​💼 Кейси Genesis та компаній-партнерів: як відстежувати кількість нестабільних тестів на продукті

Олексій Лакович, Head of Quality в Solidgate, партнерській компанії Genesis, займається автоматизацією тестування та процесів уже понад 10 років. Команда Solidgate будує фінтех-екосистему, яка дозволяє клієнтам швидко та безпечно приймати оплати по всьому світу.

Тести, які «флачать» — постійна проблема, яка може віднімати багато часу та нервів. У кейсі Олексій розповів про досвід команди з відстеження нестабільних тестів. Тож переглядайте зображення, аби дізнатися про це більше!

📍З повним матеріалом можна ознайомитися за посиланням.

#genesis_кейси
​​Запускаємо Genesis StartUp Academy 3.0 together with Meta!

Це третій набір на програму, яку Genesis робить спільно із Meta (раніше — Facebook) для фаундерів та С-level керівників стартапів.

🟡StartUp Academy 3.0 — це онлайн-програма про те, як управляти та масштабувати технологічні бізнеси, учасники якої отримають:

▫️лекції та менторські сесії від засновників та топменеджерів глобальних бізнесів;
▫️до $110,000 негрошової підтримки у вигляді кредитів на користування хмарними сервісами, безоплатного доступу до продуктів, послуг та консультацій;
▫️можливість залучити інвестиції від найкращих венчурних фондів Східної та Центральної Європи.

Минулого року п’ять бізнесів залучили інвестиції на суму від 100 тисяч до 1 мільйона доларів.

🔖 Подати заявку можуть стартапи seed+ стадії розвитку із Центральної та Східної Європи. Також ми традиційно підтримуємо українські бізнеси, тому для учасників з нашої країни зарезервовано 15% місць.

Організатори — Genesis та Meta.
Технологічний партнер — Amazon Web Services.
Інвестиційні партнери — Horizon Capital і Flyer One Ventures.

📌Детальніше — на сайті програми.

#genesis_education
​​👨‍💻Міфи продуктового IT

Аутсорс чи продукт — кожен із цих типів ІТ-бізнесів має свої обʼєктивні переваги та недоліки. А також — ряд упереджень щодо стеку технологій, можливостей для розвитку, овертаймів та бенефітів.

Чи поступаються у продуктових компаніях якістю, чи є можливість експериментувати з технологіями, чи впливає розробник на продукт та чим мотивувати спеціалістів в Україні. Найрозповсюдженіші міфи спростовував Юрій Мокрушин, CTO Universe, компанії з екосистеми Genesis.

📍Переглядайте допис та дізнавайтеся про ще більше міфів у повному матеріалі корпоративного блогу Genesis!
2024/09/25 01:35:53
Back to Top
HTML Embed Code: