Telegram Web Link
​​Цьогоріч ми проживали досвіди, які начебто не поєднувані.

🙌 Ми раділи нашим досягненням та захоплювалися компаніями Genesis та партнерів, які в такі складні часи створюють нові продукти, отримують світові відзнаки та гідно представляють Україну на міжнародних майданчиках.

💔 Водночас ми написали тисячі повідомлень у робочих чатах, намагаючись дізнатися, чи всі в порядку, збирали екіпірування колегам та їхнім сім’ям, які йшли у важкі бої, та в перервах читали новини, від яких хотілося мовчати та кричати одночасно.

Ми хочемо завершити цей рік подякою усім, хто продовжує працювати, берегти наші міста та наших людей і надихає нас своєю сміливістю та самовідданістю.

Цей рік був складним, і хоча іноді здається, що ця темрява не має кінця, ми знаємо, що колись стане світліше. Тому в Новому році бажаємо всім нам якомога сильніше триматися за надію на краще та за людей, які роблять цей шлях легшим.

Нехай наше спільне бажання на всіх нарешті стане реальністю. З Новим роком!
​​📲Застосунок SUITSME перетнув позначку в 10 млн завантажень

📍SUITSME — це інтерактивна фешн-гра, яка дає можливість проявляти свою творчість та індивідуальність через моду і отримувати підтримку спільноти однодумців. Проєкт засновано у 2020 році. CEO компанії — Галина Єфремова.

Вітаємо команду та бажаємо подальших успіхів!

#SUITSME
📋 «Вишкіл капітанів» та Всеукраїнські освітні курси-стажування потрапили в шортліст премії DOU 2023

У листопаді редакція DOU оголосила про збір заявок на першу премію DOU, аби відзначити ініціативи та проєкти, які наближають перемогу та формують українську ІТ-спільноту. З понад 300 заявок два проєкти з екосистеми Genesis потрапили в шортліст. Так, навчальний курс «Вишкіл капітанів» номінований у категорії «Найпотужніша ініціатива від ІТ-компанії, що наближає перемогу», а Всеукраїнські курси для студентів у форматі віртуальних стажувань від Genesis — в категорії «Найкраща некомерційна ініціатива, яка сприяє розвитку ІТ-галузі».

👉Як підтримати проєкти?

1️⃣ Для голосування необхідно мати акаунт на DOU. Кожен користувач матиме 3 голоси в кожній з 5 категорій. Всього ви можете віддати голос за 15 проєктів.
2️⃣ Перейти за посиланням та віддати голос за проєкт «Вишкіл капітанів».
3️⃣ Перейти за посиланням та віддати голос за проєкт Всеукраїнські курси для студентів у форматі віртуальних стажувань.

🗓Голосування триватиме до 19 січня.
​​👋 Знайомтеся, це — Руслан Ніфтуллаєв, Compliance Team Lead у Genesis. У межах рубрики «Genesis Team» Руслан розповів про місію комплаєнс-юніту в компанії, досвід, необхідний для роботи у напрямі, та виклики, які спіткають комплаєнс-менеджера час від часу. Гортайте допис і дізнавайтеся відповіді нашого героя👇

🔎 Чому комплаєнс-юніт є важливим для діяльності продуктової IT-компанії?

Швидке зростання технологічних бізнесів на конкурентних ринках завжди повʼязано з ризиками. Місія комлаєнс-юніту ідентифікувати та попереджати ризики, повʼязані з:
▫️запуском продуктів на маректплейсах мобільних застосунків (App Store, Google Play);
▫️просуванням цих продуктів за допомогою диджитал-маркетингу (Meta, TikTok, Google Ads);
▫️монетизацією контенту наших команд на найбільших майданчиках світу (Facebook, Youtube).

☄️З якими викликами тобі доводилося зіштовхуватися на позиції Compliance Team Lead? Як вдавалося їх вирішувати?

Найбільший виклик — відносна закритість і постійні зміни у внутрішніх процесах платформ, з якими ми працюємо. Це тягне за собою необхідність постійного пошуку знань. Наприклад, як змінюються комплаєнс-алгоритми при перевірці рекламних креативів в TikTok, модерація застосунків тощо.
Допомагає постійна комунікація з представниками цих платформ. Наприклад, досвід, який може передати менеджер Meta щодо рекламного трафіку є безцінним, адже багато важливої для бізнесів інформації немає у документації платформ.

✍️ Який бекґраунд необхідний для роботи у комплаєнс-команді?

Наразі 100% гравців комплаєнс-команди мають юридичний бекґраунд. Велика частина нашої роботи повʼязана з дослідженням правил, аналізом та оцінкою різних матеріалів, а також побудовою аргументації. Однак, другим важливим моментом є наявність у кандидата мінімальних навичок проджект-менеджменту. Тож ми розглядаємо кандидатів з різних дотичних сфер, які мають велике бажання працювати з нашим напрямом.

📩 Бажаєте працювати разом з Русланом і запобігати бізнес-ризикам? Надсилайте резюме на позицію Creative Compliance Manager.

#genesisteam
Що подивитися?🎥

Історія індустрії IT і технологій налічує не так багато років, проте культових історій, що стали основою для книжок, серіалів та кінофільмів, зібралось достатньо. Ми склали список найцікавіших стрічок, знятих за мотивами реальних подій у світі технологій. Хакери, програмісти, стартапи, інвестори, Стів Джобс і Білл Гейтс — обирайте картину та поринайте у світ IT.

Переглядайте фільми у дописі та дізнавайтеся про ще більше кінострічок у новому матеріалі генезійського блогу!

#genesis_blog
​​Що послухати?🎧

Глобальна популярність подкастів зростає, що не є дивним, адже це зручний шлях дізнатися про тренди вашої індустрії, послухати дискусії фахівців передових компаній, отримати прогнози на майбутнє або зарядитися ідеями для важливого проєкту.

Тож сьогодні пропонуємо вам переглянути подкасти, які будуть корисними для ML-інженерів, а також для всіх, кого цікавить майбутнє штучного інтелекту. Дивіться добірку та зберігайте рекомендації 🖇

🎙«In Machines We Trust»

Це подкаст від MIT Technology Review. У гостях у Дженніфер Стронг, ведучої і продюсерки подкасту, учені та фахівці із технологічних компаній, що працюють зі штучним інтелектом, обговорюють усі можливі аспекти використання ШІ.

🎙«Проєкт Інтелект»

Подкаст, створений українським науково-популярним медіа Куншт і компанією SQUAD. В епізодах ведучі разом з експертами розкривають такі теми, як вплив ШІ на медицину та екологію, тренди ШІ, українські роботи у війні з росіянами, збройні технології тощо.

🎙«Eye on AI»

Ведучий подкасту Крейг Сміт, кореспондент New York Times, відстежує нові розробки в галузі досліджень штучного інтелекту. У кожному епізоді Крейг запрошує фахівців із провідних компаній, щоб обговорити майбутнє взаємодії ШІ із різними сферами життя.

#genesis_ресурси
🪖Понад 500 офіцерів Сил оборони пройшли курс «Вишкіл капітанів» у 2023 році

📍«Вишкіл капітанів» — навчальний курс із військового лідерства, розроблений провідними воєнними фахівцями за стандартами НАТО з урахуванням новітнього досвіду ведення бойових дій у російсько-українській війні. Упродовж двох місяців українські офіцери вивчають процедури ухвалення військових рішень, діляться бойовим досвідом і розвивають лідерські навички.

Крім військовослужбовців територіальної оборони до навчання долучились також представники Національної гвардії України та Десантно-штурмових військ ЗСУ. Що вчергове доводить високу ефективність та інноваційність програми «Вишкіл капітанів». Ще 20 офіцерів закінчили спеціальну навчальну програму «Вишкіл командирів безпілотних комплексів».

Дізнавайтеся більше в зображеннях, а також підтримуйте проєкт «Вишкіл капітанів» в голосуванні першої Премії DOU. Деталі за посиланням 🙌

#вишкілкапітанів
2024/09/24 09:19:49
Back to Top
HTML Embed Code: