Telegram Web Link
​​Новим героєм рубрики «Genesis Team» став Богдан Бацмай, QA Lead у компанії Universe з екосистеми Genesis. Тестуванням мобільних та вебзастосунків Богдан займається вже понад 4 роки. За 1+ рік роботи в Universe пройшов шлях від QA Engineer до QA Lead. І сьогодні Богдан розповіcть про інструменти, які його команда використовує в роботі, виклики, з якими зіштовхнувся на позиції, та порекомендуває ресурси для тих, хто цікавиться менеджментом і тестуванням👇

⚙️Які інструменти та стек використовує ваша команда?

Xcode та Android Studio — для створення збірок iOS та Android застосунків.
GitKraken — для роботи з віддаленими репозиторіями.
GitHub — для зберігання репозиторіїв.
Postman та Charles Proxy — для перевірки бекенду.
Remote Config та Crashlytics (сервіси Firebase) — для віддаленої роботи з нашими застосунками та моніторингу статусу Crash-free.
Amplitude — для аналітики.
Jira — для таск-трекінгу, а Confluence та Notion — для роботи з документацією.

👀Що допомагає тобі слідкувати за трендами своєї сфери?

Мені допомагають такі ресурси: статті на Medium і DOU, подкаст «Питання якості» від DOU. Також потужний інструмент розвитку кожного спеціаліста — це нетворкінг із колегами та обмін досвідом.
Для менеджерів можу також порекомендувати дві книги:
📖«Емоційний інтелект лідера», Річард Бояціс, Даніел Гоулман, Енні МакКі;
📖«Powerful: Building a Culture of Freedom and Responsibility», Patty McCord.

⚡️З якими викликами ти найчастіше зіштовхуєшся в роботі?

Оскільки наша команда розробки працює одночасно з багатьма продуктами та команда QA-інженерів відповідальна за вчасний вихід усіх релізів — головним викликом для себе вбачаю побудову ефективних процесів тестування для швидкого та якісного виходу релізу. Відповідно, багато часу приділяю аналізу поточних процесів у команді та пошуку нових підходів до тестування.

#genesisteam
​​🇺🇦 23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора

Щорічно, починаючи з 2004 року, українці вшановують один з трьох ключових державних символів — синьо-жовтий стяг. Це наш національний символ. Символ української ідентичності. Символ боротьби за незалежність.

В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові.
Цей національний символ викликає в наших серцях гордість і глибоку повагу до всіх, хто залишився на сторінках історії боротьби за українську державність.

Шануймо символи нашої незалежності. Вітаємо зі святом!

#dayofthenationalflag #ukraine
​​З Днем Незалежності, рідна!🇺🇦

Останні два роки ми особливо гостро відчуваємо, що незалежність – це велика відповідальність: зберегти свободу, здобути перемогу та продовжити рухатися вперед. Тому сьогодні хочемо подякувати тим, хто щодня боронить наше теперішнє і майбутнє, і тим, хто створює за їхньою спиною надійний тил.

Щодня надихаємося тим, як віддано кожен працює заради перемоги і заради тієї країни, якою ми хочемо її бачити. І пишаємося бути частинкою вільного народу вільної країни.
​​Серпень добігає кінця, а отже, ми готові поділитися з вами новим дайджестом матеріалів від корпоративного блогу Genesis! У статтях ви знайдете перелік ініціатив, що реалізували компанії Genesis і партнерські компанії для підтримки української армії, переглянете актуальні вакансії для аналітиків, поширені міфи про мову програмування Go, запитання на співбесіду з Unity Developer, а також дізнаєтеся докладніше про історію створення компанії SUITSME від її СЕО. Гортайте допис і переходьте за посиланнями👇

🇺🇦 Ні — російським користувачам, так — підтримці армії. У матеріалі зібрали перелік ініціатив, що реалізували компанії Genesis та компанії-партнери від початку повномасштабного вторгнення.

💼 «Почну з понеділка»: вакансії серпня для аналітиків. Гортайте підбірку та знайомтеся з можливостями!

🗣 Пряма мова. Галина Єфремова, СЕО SUITSME, розповіла про свій професійний шлях, історію створення SUITSME, а також про те, на що користувачі готові витрачати десятки тисяч доларів в мобільних іграх.

🙋170+ питань на співбесіду з Unity Developer. Сергій Потапов, Head of Engineering в Keiki, та Юрій Нероба, Unity Tech Lead в Holy Water, поділилися, як проходять технічні інтервʼю в їхніх компаніях.

🧐 6 міфів про Go. Євген Кострика, Back-end Engineer в Boosters, спростував поширені міфи та упередження розробників щодо мови програмування Go.

#блогgenesis
​​Що послухати?🎧

Подкасти — це зручний спосіб не лише дізнаватися про нові технології у вільний час, але й удосконалювати свої знання в оптимальному форматі. Тому за рекомендацією Єгора Мирошниченка, Business Analyst у Solidgate, партнерській компанії Genesis, ми зробили добірку подкастів для бізнес-аналітиків, які дозволяють завжди тримати руку на пульсі та бути кращими у своїй професії. Тож зберігайте, надихайтеся та вдосконалюйте власні навички та знання щодня!

🎙«Software Engineering Radio»

Зараз це щотижневе шоу, де ведучі розмовляють з експертами з усього світу програмної інженерії про повний спектр тем, які важливі для професійних розробників.

🎙«The O'Reilly Data Show»

Подкаст досліджує можливості та методи управління великими даними, наукою про дані та ШІ.

🎙«Mastering Business Analysis»

Подкаст, метою якого є підвищення ролі бізнес-аналітика та вдосконалення навичок бізнес-аналітиків у всьому світі. Епізоди включають інтерв’ю з лідерами спільноти бізнес-аналітики, корисні техніки та ефективні практики.

#genesis_ресурси
Genesis долучилася до благодійного проєкту Braveproject, мета якого зібрати кошти на допомогу ЗСУ і гуманітарні потреби.

Українські айтівці створили банер з мільйоном пікселів, які можна викупити за донат, і отримати в обмін згадку на сайті проєкту. Донор може обрати, куди підуть вилучені кошти – на військові цілі (дрони Mavic 3 Fly More Combo та Mavic 3T для коригування артилерії) або ж гуманітарні (протези українського виробництва від Esper Bionics для поранених бійців).

Ми вирішили долучитися до останнього напряму, викупивши 19500 пікселів на сайті.

Радіємо, що можемо допомогти нашим захисникам повернутися до нормального життя настільки, наскільки це можливо🙌
​​💼 Кейси Genesis: як працювати з утриманням користувачів

Побудова хорошого ретеншну — це важке завдання з багатьох причин: високі очікування користувача, купа сервісів-конкурентів, монополії, яким легко скопіювати функціонал продукту. Проте системна робота щодо покращення цієї метрики допоможе бізнесу зібрати базу лояльних користувачів та забезпечити собі розвиток та успіх у довгостроковій перспективі.

Олександр Личак, CPO в ІТ-компанії OBRIO з екосистеми Genesis, у ґайді розповів, що таке ретеншн, чому працювати з ним важко, але важливо, з яких складників формується ця метрика, та як порахувати її для конкретного бізнесу.

📎Гортайте допис і переглядайте повний матеріал на AIN.UA!
​​У перший день вересня маємо подвійний привід для радощів: День знань та річницю Boosters 🎉

Boosters створює мобільні продукти в нішах «Education». Зараз їхня команда налічує 120 фахівців, а продукти компанії завантажили вже понад 20 мільйонів разів. За цей рік вони:

- запустили новий напрям і випустили продукт JustDone — платформу на основі ШІ для генерування контенту
- зробили повний ребрендинг платформи для вивчення мов Promova і збільшили штат продукту удвічі, порівняно з минулим роком

Вітаємо компанію з такими значними досягненнями й переконані, що вони ще не раз тішитимуть нас успіхами в наступному році 🙌
​​🙋 Запрошуємо на School of Digital Business 2.0 від Genesis & KSEпрограму зі створення та просування цифрових IT-продуктів.

У межах програми ми познайомимо вас з повним циклом запуску продукту — від валідації ідеї до прибуткової моделі бізнесу.

Під час дев’яти тижнів навчання ви зможете:
Заглибитися в роботу маркетологів, аналітиків та продуктологів в компанії.
Опанувати інструменти валідації та перевірки життєздатності бізнес-ідеї.
Сформувати системне розуміння процесів в диджитал-бізнесі.
Зрозуміти, як застосувати набутий в інших сферах досвід в новому для вас домені.

Що чекає на учасників?
18 лекцій та 5 практичних завдань, нетворкінги, професійні консультації, робота над командним проєктом, доступ до практичної експертизи C-Level спеціалістів Genesis та академічної бази від викладачів Київської школи економіки.

Організатори — Genesis та KSE.
Навчання триватиме 9 тижнів — з 9 жовтня по 8 грудня.
Формат — змішаний: частина буде онлайн, частина — офлайн у Києві.

🔗 Подавайте заявку на інтенсивний курс зі створення цифрових продуктів до 15 вересня.

#genesis_education
​​Операційний директор Genesis Артем Копанєв увійшов до рейтингу Forbes Ukraine «30 до 30. Творці майбутнього»💪

Він став одним із чотирьох представників IT-сфери в рейтингу українців, які досягли значних успіхів до 30 років. У 25 років він уже обійняв посаду СОО в Genesis і нині керує бізнес-процесами екосистеми, бере активну участь у стратегічному розвитку та масштабуванні бізнесів, а також наймі топменеджменту.

Захоплюємося тим, як Артему вдається підтримувати мотивацію і якість роботи генезійців навіть у часи невизначеності🙌

Більше про кар’єрний шлях Артема та список 30 до 30 розповіли у блозі
​​Знайомтеся, це — Данило Жигамовський, Head of Product в компанії Boosters з екосистеми Genesis, і сьогодні він став новим героєм нашої рубрики «Genesis Team». У дописі Данило розповів про те, що допомагає йому розвиватися, порекомендував відповідні ресурси, поділився викликами, з якими зіштовхувався на позиції Head of Product, а також зазначив інструменти, які найчастіше використовує у роботі. Тож хутчіше переглядайте допис, щоби дізнатися більше👇

👀 Що допомагає тобі продовжувати розвиватися? Які ресурси для навчання рекомендуєш?

Найбільше розвиватися допомагає свідомість дій, рефлексія і відкритість до помилок. Якщо ці аспекти не прокачані — буде складно. Із ресурсів можу порекомендувати такі: Reforge, розсилки (Lenny's Newsletter, наприклад). Також поради, корисні інструменти для продакт-менеджерів, власні думки й спостереження публікую у власному телеграм-каналі про продуктове IT 🙌

🔎 З якими викликами тобі доводилося зіштовхуватися на позиції Head of Product? Як вдавалося їх вирішувати?

Хочу згадати найсуттєвіший етап у моєму розвитку — перехід від особистого контролю над ініціативами до делегування завдань. Звісно, усвідомлення необхідності цього було, але ментально було дуже складно. Допомогли три речі: наявність рольових моделей (спостереження, як це роблять СЕО продуктів Boosters і топменеджери Genesis), обставини, в яких неможливо було зробити інакше через дефіцит часу, перші закриті feedback loops — коли бачиш, як твоя команда робить круті речі. До речі, тоді й прийшло усвідомлення про важливість найму A-players на ключові посади. Дуже радий працювати з такою сильною командою!

🛠 Які інструменти найчастіше використовуєш у роботі?

Notion — для створення «бази знань» і налаштування процесів. Також допомагає у роботі з базами даних.
Jira — для трекінгу завдань у команді дизайнерів, копірайтерів і розробників.
Amplitude, Tableau — для роботи з аналітикою.
SensorTower, SimilarWeb — для аналізу ринку й конкурентів.

#genesisteam
​​🎙Як з’явилася і розвивається компанія PlantIn

Сьогодні свою третю річницю святкує компанія PlantIn з екосистеми бізнесів Genesis! Команда створює однойменний застосунок, який допомагає користувачам розпізнавати рослини, підібрати їм правильний догляд і стати справжніми Plant Hero.

Проте як із невеличкого проєкту, який два розробники створювали у свій вільний час, PlantIn перетворився на одного з лідерів у ніші? Cпівзасновники компанії Михайло та Дмитро Гринці відповіли на це запитання і розповіли детальніше про створення і розвиток їх проєкту у нашій voice-рубриці.

🥳 Тож вітаємо команду PlantIn з третьою річницею та запрошуємо послухати історію створення проєкту від його засновників!

#voice
2024/09/23 23:21:55
Back to Top
HTML Embed Code: