Telegram Web Link
​​Що почитати?📚

Штучний інтелект (ШІ) — це здатність машин збирати й адаптувати зовнішні дані, а на їх основі навчатися ухвалювати рішення та робити висновки, як могла б людина. ШІ швидко змінює поняття того, як ми живемо та ведемо бізнес, адже ШІ вже керують транспортними засобами, перекладають тексти, розмовляють із людьми та допомагають нам навчатися.

Сьогодні ми підготували для вас добірку книжок, які допоможуть краще зрозуміти революцію ШІ та його вплив на наш світ. Зберігайте, аби не загубити!

📖«Штучний інтелект 2041: 10 передбачень для майбутнього», Кай-Фу Лі, Чень Цюфань

Поєднання творчості колишнього президента Google у Китаї Кай-Фу Лі та письменника-фантаста Чень Цюфаня дало можливість створити унікальне видання у формі 10 розповідей та показати не тільки можливі сценарії впливу штучного інтелекту на життя людей у вже не такому далекому 2041 році, але й ризики, які можуть виникнути у зв’язку з його неконтрольованим запровадженням.

📖«Майбутнє ближче, ніж здається. Як технології змінюють бізнес, промисловість і наше життя», Пітер Діамандіс, Стівен Котлер

Штучний інтелект, віртуальна реальність, криптовалюти, вживлення чипів — усе це здобутки наукового прогресу, які є вже реальними сьогодні. А протягом наступних 10 років ми досягнемо ще більшого технологічного прориву — у цьому впевнені автори цієї книжки. У ній вони виклали основні прогнози на майбутнє, яке точно зміниться до невпізнаваності.

📖«Нове мислення. Від Айнштайна до штучного інтелекту: наука й технології, що змінили наш світ», Даґоґо Олтрейд

Автор розповідає, як змінювався наш світ: від батарейок і літальних апаратів до перших відеоігор, становлення Microsoft і Apple та зростання ролі соцмереж. А ще книжка неабияк здивує і переверне ваше уявлення про те, звідки з’явилися автомобілі, комп’ютерні програми чи штучний інтелект.

#genesis_книги
​​⚙️Нова мова програмування Carbon: що про неї відомо

Програмісти з Google, думають над тим, щоби переосмислити С++ та пропонують замість неї нову, експериментальну мову програмування Carbon. У липні 2022 року на конференції СPP North C++ в Торонто розробку представив Чендлер Каррут, який керує напрямом технічних мов програмування в Google.

Гортайте допис, аби дізнатися про Carbon більше!

📎Повний матеріал читайте у нашому блозі.
📝Минулого тижня ми зробили опитування, у результаті якого визначили тему для конспекту з ком’юніті, яку наші читачі хотіли б розглянути докладніше. Переможцем стала лекція, яку провів Віталій Кваша, Product Manager у Genesis, для учасників Product Community.

Тож сьогодні ми підготували конспект про стратегічне планування, яке є ключовим інструментом системного розвитку будь-якого бізнесу. Переглядайте допис, аби дізнатися, що таке ідея бізнесу, як проводити стратегічні сесії та визначати цілі, а також, що потрібно для організації процесу планування.

#конспект
2024/09/27 04:13:06
Back to Top
HTML Embed Code: