💨«Реал Мадрид» виявляє серйозний інтерес до англійського захисника. За інформацією джерела, іспанський клуб уже вступив у переговори з 25-річним футболістом, пропонуючи йому дочекатися закінчення контракту з «Ліверпулем» у 2025 році і перейти до Мадрида на правах вільного агента.

Однак «Реал» не єдиний претендент на Арнольда - «Ліверпуль» має намір утримати гравця і запропонувати йому новий контракт

ФУТБОЛЬНИЙ НА ГОЛОВУ
😏 Наша група здається знову буде найцікавішою UPD. 🇦🇷 1:2 🇲🇦 🔥 Підписатися
Media is too big
🇦🇷🔥 Аргентина зрівняла рахунок на 90+16 хвилині!

🇦🇷🔥 Аргентина зрівняла рахунок на 90+16 хвилині! Можливо хтось дивився матч і може пояснити чому додали 15 хвилин? В паралельному матчі Узбекистан - Іспанія додали також чимало — 8 хвилин 🤔 🔥 Підписатися
🇲🇦🔥 ААААА! Марокко виграв у Аргентини, 2-1!

Арбітр не зарахував гол аргентинців через офсайд у Крістіана Медіни — про це стало відомо лише через дві години після закінчення матчу!

🗿 Команди дограли 3 хвилини о 20 годині і матч завершився рахунком 2:1 на користь Марокко

🙃 Зрозуміло, зараз ми програємо Іраку, далі виграєм Марокко, скатаємо внічию з Аргентиною і не вийдем з групи

Сподіваюсь, що я помиляюсь

🇮🇶 2:1 🇺🇦
⚽️ Голи: Хуссейн (57, пен), Джассім (75) - Рубчинський (53)

Аргентина подала скаргу до ФІФА через поведінку марокканських фанів

🌐Аргентинська футбольна асоціація (АФА) подала позов до Дисциплінарного комітету ФІФА через поведінку уболівальників наприкінці матчу проти Марокко. Відповідне повідомлення АФА опублікувала на офіційному сайті організації.💨

🇺🇦🤑🇮🇹 «Рома» хоче відбити Довбика у «Атлетіко»! Куди Артему варто переходити?

♥️🇪🇸
👍🇮🇹

ЗІКО, непоганий бразильський футболіст у минулому, той ще підар

🤠Але мова не про те, що бразилець не гребував московитським нафтогазовим баблом, будучи тренером параші цеескА, мова про інше:

❗️Став рекордсменом на парижській Олімпіаді 2024 — цього дебіла обікрали на 500к євро.

Як спитаєте ви?? Все просто:

😂🤣Він засипав діамантами свою валізу (вкрали ще дорогий годинник, 2к євро та 2к баксів готівкою).

Спитаєте, навіщо діаманти в Париж перти з Бразилії???

❗️Відповідаю — ЖЛОБ, він і у Бразилії ЖЛОБ.

Як прийшло — так і пішло!

Трансфер Довбика в «Атлетіко» зірвався через відсутність згоди щодо деяких деталей контракту та розміру комісійних

💨Угода здавалася закритою, сума трансферу мала скласти 32+7 млн євро, але в підсумку мадридцям не вдалося домовитися з оточенням гравця.

Причиною стала відсутність згоди щодо деяких деталей контракту та розміру комісійних для агентів.

🇺🇦🤝🇮🇹 ФАБРІЦІО РОМАНО: АРТЕМ ДОВБИК ПОГОДИВ УМОВИ КОНТРАКТУ З «РОМОЮ»!

Перемовини «Роми» з «Жироною» відбудуться вже завтра, вони мають зробити першу пропозицію по Довбику

Інсайдер Ніколо Скіра написав, що «Рома» запропонувала «Жироні» за нападника 32 мільйони євро + бонуси. Артем зароблятиме 3 мільйони євро на рік + бонуси

TUTTOmercatoWEB повідомляє, що трансфер може бути закритий протягом наступних 48 годин, а сума бонусів «Жироні» складе 5 мільйонів євро

🇺🇦🤝🇬🇷 Яремчук близький до переходу в «Олімпіакос»!

Як повідомляє бельгійський журналіст Саша Тавольєрі, українець підпише контракт з грецьким клубом на 4 роки. Завтра, Яремчук пройде медогляд

🇹🇷 «Трабзонспор» до останнього хотів підписати нападника, але той віддав перевагу «Олімпіакосу», який минулого сезону виграв Лігу конференцій

This media is not supported in your browser
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇮🇹 ОФІЦІЙНО: РІККАРДО КАЛАФІОРІ ПЕРЕЙШОВ З «БОЛОНЬЇ» ДО «АРСЕНАЛУ»!

Контракт розрахований на 5 років, сума трансферу – 45 млн євро. Це другий найдорожчий захисник в історії «Арсеналу» (перший Бен Вайт). Артета продовжує копіювати роботу Гвардіоли 🇪🇸

🇺🇦 Здається, Зіну в основі бачитимо все менше і менше(

Forwarded from STERNENKO
🥉Ольга Харлан здобуває бронзу на Олімпіаді 2024.

У фехтуванні на шаблях вона здолала представницю Республіки Корея Чої Сібін з рахунком 15:14.
🎾ЕЛІНА СВІТОЛІНА РОЗМАТАЛА ДЖЕСІКУ ПЕГУЛУ І ВИЙШЛА В 1/8 ОЛІМПІАДИ 2024 В ПАРИЖІ

❗️Молодчина, зуміла зробити камбек проти дуже непростої суперниці з США!