Telegram Web Link
Немного полезной информации про короновирус


Новый Коронавирус может не проявлять признаков инфекции в течение многих дней. Как узнать, инфицирован ли он? К тому времени, когда у них поднимается температура и / или кашель, и они попадают в больницу, легкое обычно составляет 50% фиброза, и уже слишком поздно. Тайваньские специалисты предоставляют простую самопроверку, которую мы можем проводить каждое утро. Сделайте глубокий вдох и задержите дыхание более чем на 10 секунд. Если вы успешно завершите его, не кашляя, не испытывая дискомфорта, жесткости или стеснения и т. Д., Это доказывает, что в легких нет фиброза, в основном указывает на отсутствие инфекции. В критическое время, пожалуйста, проверяйте каждое утро в чистом воздухе.

Серьезный превосходный совет японских врачей, лечащих случаи COVID-19: каждый должен следить за тем, чтобы ваш рот и горло были влажными, а не сухими. Делайте несколько глотков воды каждые 15 минут. Почему? Даже если вирус попадет в ваш рот, питьевая вода или другие жидкости смоют их через горло и в желудок. Оказавшись там, ваша желудочная кислота убьет весь вирус. Если вы не пьете достаточно воды более регулярно, вирус может попасть в дыхательные пути и попасть в легкие. Это очень опасно. Пожалуйста, отправьте и поделитесь этим с семьей и друзьями. Позаботьтесь обо всех, и пусть мир скоро излечится от этого Коронавируса.

ВАЖНОЕ ОБЪЯВЛЕНИЕ - КОРОНАВИРУС

1. Если у вас насморк и мокрота, у вас простуда
2. Коронавирусная пневмония - это сухой кашель без насморка.
3. Этот новый вирус не является термостойким и будет убит при температуре всего 26/27 градусов. Оно ненавидит Солнце.
4. Если кто-то чихает, ему требуется около 3тметров , прежде чем он упадет на землю и больше не будет находиться в воздухе.
5. Если он упадет на металлическую поверхность, он проживет не менее 12 часов - поэтому, если вы соприкоснетесь с какой-либо металлической поверхностью - вымойте руки как можно скорее с помощью бактериального мыла.
6. На ткани он может выжить в течение 6-12 часов. обычный стиральный порошок убьет его.
7. Питьевая теплая вода эффективна против всех вирусов. Старайтесь не пить жидкости со льдом.
8. Часто мойте руки, так как вирус может жить на ваших руках только в течение 5-10 минут, но - многое может произойти за это время - вы можете потереть глаза, невольно ковыряться в носу и так далее.
9. Вы также должны полоскать горло в качестве профилактики. Достаточно простого раствора соли в теплой воде.
10. Очень важно - пейте много воды!!

СИМПТОМЫ
1. Сначала он заразит горло, поэтому у вас будет болеть горло продолжительностью 3/4 дня.
2. Затем вирус смешивается с носовой жидкостью, которая попадает в трахею, а затем в легкие, вызывая воспаление легких. Это займет около 5/6 дней дальше.
3. При пневмонии появляется высокая температура и затрудненное дыхание.
4. заложенность носа не похожа на нормальный вид. Вы чувствуете, что тонете. Крайне важно, чтобы вы сразу же обратили на это внимание !!

Это из внутреннего сообщения Стендфордской больницы.

ПОДЕЛИТЬСЯ С СЕМЬЕЙ И ДРУЗЬЯМИ
Держекоінспекція може зробити свій внесок у боротьбу з короновірусом. Поясню, як само.

Нещодавно ми зіткнулися з важливою проблемою. Пам’ятаєте історію з карантином у Нових Санжарах? Там постало питання, а що робити з медичним інвентарем, інструментами, аналізами крові і таке інше, якщо вірус все ж діагностують. Хто має знищити\утилізувати всі ці небезпечні речі? Виявилось, що у країні, де список утилізаторів складається з сотень фірм, не знайшлося жодної, яка б була готова це робити. Жодної! Одні не мають обладнання, другі – спеціалістів, треті просто бояться… і так по всьому списку. Погодьтеся, це неадекватна ситуація.

У зв’язку з цим постало справедливе питання: а може варто проінспектувати всіх утилізаторів і зрозуміти, хто з них дійсно працює, а хто лише торгує документами. Адже ця ситуація стосується не тільки утилізації медичних відходів, те ж саме і з відпрацьованими маслами, і з буровими відходами (нафтовидобування), батарейками, фармацевтичними відходами та інш. Більшість компаній отримали ліцензії, але замість реальної утилізації зливають\викидають небезпечні відходи. І одним з державних органів, хто має контролювати цю діяльність – є Держекоінспекція. Вже давно потрібно було навести лад у цій сфері. Всі знають, що це одна з найтемніших та найкорупційніших сфер діяльності.

До того ж, у новому законопроекті «Про державний екологічний контроль», ключова функція по перевірці дотримання ліцензійних умов відходить до Держекоінспекції. Тепер ми будемо не просто ходити і перевіряти наявність дозволів на викиди або скиди, а дійсно дивитись на весь комплекс заходів компаній-утилізаторів. Звичайно, як і у будь-якій сфері, є стейкхолдери - компанії, які мають все обладнання і спеціалістів, вони зацікавлені у формуванні прозорого ринку і готові до конкуренції. Але зараз вони поза ринком, оскільки ті, хто зливають і викидають, завжди будуть на крок попереду.

Для того, щоб глибше зрозуміти проблеми галузі, визначитись з тими, хто готовий утилізувати медичні та інші небезпечні відходи та налагодити зворотній зв'язок, запрошую представників компаній-утилізаторів на нараду. Вона відбудеться у вівторок 17 березня, об 11.00 у приміщенні ДЕІ. Для акредитації компаній - телефонуйте за номером 044 521 20 60.
Продовжуємо системно працювати по незаконних рубках дерев. Державними інспекторами ДЕІ у Вінницькій області проведено позапланові перевірки ДП «Крижопільське лісове господарство» та ДП «Бершадське лісове господарство».
Завдані державі збитки через незаконну рубку дерев та пошкодження дерев до ступеня припинення росту - 2 598 528 грн.

За результатами виявлених порушень на винних осіб складено 34 протоколи про адмінправопорушення та накладено стягнення на загальну суму 12 325 грн.

Складається враження, що державні лісові господарства іноді забувають, для чого існують. Нікого не хочу образити, я впевнений, що серед працівників лісгоспів є багато чесних і порядних працівників. З перезавантаженням керівництва Держлісагенства ми бачимо позитивні зміни. Але продовжуємо документувати старі «гріхи», тільки ми публікували статистику незаконних рубок дерев (більше 40 млн грн нанесених збитків), як ось знову.
Не про вірус. Про резьльтати роботи, поки вона йде.


ДП «Міжнародний аеропорт Житомир ім. С.П. Корольова» ТОВ «Акорд» наніс державі 2,2 млн. грн. збитків

Державними інспекторами ДЕІ Поліського округу у результаті лабораторних досліджень встрановлено, що підприємство забруднило нафтопродуктами арендовану ділянку площею 2.2 га.

За даним фактом посадову особу ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд» притягнуто до адмінвідповідальності. Інспекцією пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків.
Про внутрішній вірус неадекватності

Як я вже зазначав, за 4 місяці ми змінили більшість начальників територіальних підрозділів ДЕІ, залишився лише проблемний Одеський регіон. Ми призначили там нового виконуючого обов’язки, проте, здається, старе керівництво ми будемо змушені віддирати звідти разом з кріслом.

Сьогодні мій перший заступник, Денис Каплунов, приїхав до Одеси для того, щоб офіційно представити нового начальника Одеської інспекції. Але стався інцидент. Одеське керівництво забарикадувалося в приміщенні інспекції і намагається не пустити нас. Звучить смішно, але так воно і є. Не хотів писати про внутрішні проблеми, проте змушений висвітилити цю ситуацію. У зв’язку з цим викликали поліцію. Одеським ЗМІ буду вдячний за поширення інформації.
​​Зараз дуже важливо підтримати наших лікарів. Схоже, у найближчі дні їм доведеться багато і важко працювати з великою відповідальністю та ризиком для життя. І саме від них тепер залежить, як і з якими втратами Україна переживе епідемію.

Зараз у нас фактично відкривається другий фронт. У 2014-му, коли відкривався перший, усі українці разом підтримували армію. Зараз настав час так само об’єднатися та підтримати лікарів.
Forwarded from Зелёнка
🇮🇹💪🏻Первый пациент, который вылечился от коронавируса в итальянской провинции Модена - 95-летняя женщина.

Второй пациент, 27-летний мужчина из Модены, также выздоровел, согласно итальянским СМИ.
Друзі, після того, як мені спалили авто, багато хто з вас пропонував мені допомогу. Я вам дуже вдячний, і в мене є до вас прохання. Давайте краще допоможемо нашим лікарям і закупимо їм засоби захисту. А на авто я і сам зможу заробити згодом.

З цією ідеєю я звернувся до  фонду Tabletochki, і вони погодилися допомогти. Я спеціально звернувся до відомих благодійників, щоб ні в кого не виникало зайвих питань щодо зібраних коштів. Всі гроші точно підуть на добру справу.

А тепер поясню, чому саме захист для лікарів є нашою метою. На жаль, не всі наші лікарні обладнані високоякісними засобами захисту, щоб лікарі спокійно займалися своєю роботою та рятували життя, не боячись за власне. Масок з перчатками та антисептиків – недостатньо. Їм потрібні якісні захисні костюми, які гарантують безпеку. А безпека лікарів - це запорука нашої впевненості у подоланні епідемії в Україні. До того ж, це найменше, що ми можемо для них зараз зробити.

В мене, як у держслужбовця, не дуже велика заробітна плата, але я готовий віддати половину на цю справу. Я розумію, що багато з вас, через карантин, потрапили не в краще фінансове становище, і тому не прошу зробити як я. Перерахуйте стільки, скільки можете, важлива кожна гривня.

Ось посилання, за яким можна зробити перерахунок і відслідкувати як просувається збір. Разом з Tabletochki ми визначили, що зібрати потрібно 200 тис. грн. Це якраз трохи більше, ніж коштувала моя машина. Всім заздалегідь вдячний!

P.S. Якщо ми не зможемо зібрати необхідну суму, то всі кошти, що надійдуть, будуть передані до ОХМАТДИТу, на потреби хворих дітей.


https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/zahistimo-ukrajinskih-likariv
​​Карантин карантином, але роботу ніхто не відміняв.

Державними інспекторами ДЕІ у Вінницькій області зафіксовано незаконну рубку дерев на майже 2,5 млн. грн. в межах ДП «Хмільницьке лісове господарство».

Було виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства у тому числі і факти незаконної рубки дерев у загальній кількості 177 шт. різних порід та діаметрів.

85 дерев різних порід та діаметрів були зрубані на підставі лісорубного квитка, який виписаний із порушеннями.

92 дерева різних порід були зрубані як такі, що не включені у матеріали відводу, тобто не відповідають дозволеній до рубки кількості.

Збитки завдані державі - 2 435 825,01 грн.

Матеріали за даним фактом направлено до правоохоронних органів.
Forwarded from Зелёнка
Вот такие вот очереди в итальянском супермаркете.
​​ДТЕК "Ладижинська ТЕС" сплатила штраф 3,4 млн

Пам'ятаєте, я писав про перевірку ДТЕК Ладижинська ТЕС, де ми нарахували суттєві збитки та виставили претензії, сподіваючись на досудове погашення? Підприємство перевищило ліміти водокористування і це стало підставою для штрафу.

Сьогодні отримав інформацію, що по більшій претензії на 3,4 млн, збитки було сплачено. Підприємство визнало помилки та перерахувало кошти. Хочу відзначити вдалу роботу Вінницької інспекції. Так тримати!

Насправді сплата таких штрафів - це доволі буденна справа, і навіть не рекорд цього місяця. Але у порівнянні з тим, що було раніше, коли порушникам нараховували по 20 тисяч гривень - це величезний прогрес.

Усі сплати - це реальні гроші до державного бюджету, які так необхідні у нинішні буремні часи. Сподіваюсь, що інші підприємства також не будуть затягувати судові справи на роки, а за прикладом ДТЕКу сплатять нараховані збитки добровільно. Підкреслюю, що 3,4 млн - це за фактом декілька апаратів штучного дихання, які можуть врятувати десятки людей.

Також доповідаю, що Державна екологічна інспекція продовжує працювати і буде проводити перевіркі відповідно до останніх змін у законі.
​​Державні інспектори ДЕІ Карпатського округу відповідно до доручення Прем’єр-міністра України провели позапланову перевірку ДП «Болехівське лісове господарство».

Під час перевірки виявлено низку порушень вимог чинного природоохоронного як на території лісового фонду, так і на території природно-заповідних об’єктів.
За матеріалами перевірки розраховано завдану довкіллю шкоду в розмірі 897 764 грн., в тому числі:
385 118 грн. – шкода, заподіяна лісу внаслідок незаконних рубок, пошкодження дарев та неочистки лісосіки;
512 646грн. – за порушення на території об’єктів природно-заповідного фонду, в тому числі незаконну рубку дерев.

Наразі підприємству пред’явлено претензії для добровільного відшкодування збитків та видано припис на усунення виявлених порушень.
Матеріали перевірки скеровано в Долинський ВП ГУНП в Івано-Франківській області та УСБУ в Івано-Франківській області.
Ми часто розказуємо про захист інтересів держави у сфері навколишнього середовища: незаконну вирубку дерев або видобуток корисних копалин, засмічення територій. Проте, серед іншого, ДЕІ визначена органом державного ринкового нагляду щодо автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив.

Що це означає?
ДЕІ має право контролювати характеристики палива. До того ж, законодавством не передбачено попередження суб’єктів господарювання про проведення перевірки. Інспектору достатньо мати службове посвідчення і направлення на проведення перевірки. Не дивлячись на це, інспекторів дуже часто не допускали до проведення перевірок і відмовлялись виконувати їх законні вимоги.

26 березня 2020 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду».

Перш за все, цим законом збільшується штраф за «недопуск» - 170 тисяч гривень має сплатити підприємство за невиконання законних вимог інспекторів.

Також Законом усувається дублювання контролю за окремими видами продукції та забороняється перевіряти продукцію іншого виду, категорії або групи, яка не є предметом конкретної перевірки. Визначено, що максимальний строк проведення перевірки характеристик продукції у розповсюджувача становить чотири робочих дні, а у виробника – п’ять.

Встановлено і чіткий термін відправки суб’єкту господарювання постанови про накладення штрафу – 16 днів.

На даний момент це стосується лише автозаправок, проте, дуже чекаємо на прийняття законопроекту «Про державний екологічний контроль» (3091) який містить системну реформу екологічного контролю.

Із текстом Закону можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/367-20
​​Хтозна

Коли не звертаємо увагу на довкілля, природа знаходить можливість нагадати про себе.
​​Відсьогодні, Державна екологічна інспекція більше не повинна погоджувати позапланові перевірки з профільним Міністерством. Позапланові перевірки – це ті, на які ми виходимо за вашими заявами як фізичних осіб. Раніше, щоб вийти на підприємство за заявою, ми чекали тижні, а іноді навіть місяці, зараз – це будуть лічені дні.

ДЕІ стане оперативнішою, а тому, ми просимо вас стати пильнішими і повідомляти нас про випадки порушення природоохоронного законодавства (вирубка лісів, незаконний вилов риби у нерест, незаконне засмічення території і тд) через заяву. Ваше звернення це ключова річ! Багато людей пише у соцмережах, викладають фото та відео і вимагають від нас реакції. Ми готові реагувати, але підстава для роботи держоргану це не коментар, а заява людини чиї права порушено. Тому, дуже прошу всіх, не забувайте звертатись до нас офіційно, тоді і реакція буде вчасною та ефективною!

Є і виключення, якщо ви не просите про перевірку, а просто хочете поділитися інформацією, то такі «інсайди» кидайте мені на пошту: [email protected]
​​Сьогодні країна на карантині, кожний держорган використовує цей час, як вважає за потрібне. ДЕІ працює і продовжує співпрацювати з правоохоронними органами. Якщо хтось вважав, що зараз буде послаблений контороль за дотриманням природоохоронного законодавства - це не так!

Державними інспекторами ДЕІ Столичного округу спільно із правоохоронними органами в акватороріі Канівського водосховища задокументовано незаконний видобуток піску (близько 2000 тон) ТОВ « Дніпровські піски».

Інспектори і правоохоронці спрацювали чітко і злагоджено, що дозволило вилучити всю техніку і зупинити незаконні роботи. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Зараз розраховуються нанесені державі збитки. Цей випадок обтяжений ще й нерестом, тобто наноситься шкода усій екосистемі водосховища.

Хочу ще раз підкреслити, дотримання природоохоронного законодавства та збереження довкілля, навіть на час карантину є надважливою задачею і ніхто не збирається зменшувати пильність.
​​Не дивлячись на період карантину, Державні інспектори продовжують виявляти факти незаконної рубки дерев. Якщо хтось вважає, що на цей час буде послаблено нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства, то такого точно не буде.

Державними інспекторами ДЕІ у Львівській обл. спільно зі слідчими ДБР, в межах кримінального провадження, виявлено незаконну порубку дерев в Сусідовицькому лісництві ДП «Старосамбірське ЛМГ». Сума завданої шкоди становить 2 242 799 грн.

Державними інспекторами ДЕІ у Кіровоградській обл.
Завершено перевірку за дорученням Прем'єр-міністра
ДП"Голованівський лісгосп".
За результатами перевірки до адмінвідповідальності притягнуто 17 посадових осіб,загальна сума штрафів становить 9278грн.
Виявлено незаконну рубку,розрахована сума збитків складає 1 млн 932 тис 170 грн.
​​Ось такі снасті ми дістали власноруч з річки. Браконьєри ставлять їх вночі одного дня і наступної ночі забирають вже з уловом. 

З 21 березня почався нерест - ловля риби та перебування на воді заборонено. Це привід всім інспекторам ефективно відпрацювати цей час. Часто я сам виходжу на воду у рейд з інспекторами.
Ось і сьогодні виїзд з Києва о третїй ночі, о шостій вже на Дніпрі.

Перевірки на воді - це окрема тема.

Громадські інспектори, яких колишнє керівництво ДЕІ (і не тільки воно) розплодило дуже багато, фактично і є браконьєрами. Звичайно, серед громадських інспекторів є і порядні корисні люди. Але є і ті, хто відверто прикривається «корочкою», перебуваючи на воді.

Є і інші проблеми. Зокрема, це дуже малі штрафи. Наприклад, штраф за ловлю в сезон нересту складає 175 грн. Тому, тут знову чекаємо прийняття законопроекту № 9130 «Про державний екологічний контроль».

Ще один приклад - це протоколи, оформлення яких забирає мінімум 40 хвилин. Форма містить питання щодо стану сім’ї, наявності у порушника дітей, адреси роботи тощо. Навіщо ця інформація? Хто потім нею скористається і як?

А ще є незадовільний технічний стан катерів, відсутність карт проходження по воді, інформування рибалок і багато-багато іншого, що варто вдосконалювати, змінювати, викорінювати.

Отже, завдань на майбутнє вистачає.
2024/11/06 01:41:29
Back to Top
HTML Embed Code: