Telegram Web Link
До уваги екстернів, які поновлюються на навчання !

Нагадуємо Вам, що для продовження навчання на факультеті необхідно:

- до 18 лютого з’явитись на свою кафедру для переоформлення індивідуального навчального плану;
- до 28 лютого повністю ліквідувати академічний борг.
Forwarded from ДНВР 🇺🇦
💫 KПItalks: «РСО – правила гри»

😉 КПІtalks повертається! Триває третій тиждень навчання, викладачі надали вам РСО? З радістю хочемо повідомити вам, що ми вже готові допомогти розібратися з усіма незрозумілими нюансами!

🔸 Під час та після зимової сесії бот ДНВР просто вибухав від повідомлень про те, що викладачі деяких дисциплін пізно або зовсім не надали РСО. Тому уже цього четверга, 17 лютого, о 16:10 керівниця навчально-методичного відділу Тетяна Желяскова розповість про важливість надання та слідування рейтинговій системі оцінювання (РСО). Вона готова відповісти на будь-які ваші запитання щодо РСО:
• що це таке;
• де з нею можна ознайомитися;
• навіщо вона потрібна;
• що робити, якщо викладач не надав РСО або не слідує "правилам гри" та інші.

📝 Реєстрація для відвідування офлайн за посиланням (усі реєстрації на попередню дату автоматично переносяться на 17.02). Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції в ютуб та на каналі ДНВР в телеграм.

🕓 Коли: 17.02.2022 о 16:10
📍 Де:
• офлайн: Центр інноваційного підприємництва,
• онлайн: на YouTube та на каналі Telegram.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Слідкуйте за оновленнями! Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

#ДНВР #KПItalks #частина_2 #першокурснику
"Технології паралельних та розподілених обчислень" для тих, хто оформив пролонгацію чи поновлюється, захисти завдань комп'ютерного практикуму відбудуться 17, 19, 21, 22, 24 лютого з 16-ої години.
Екзамен відбудеться 25 лютого о 14.00.
Посилання використовується однакове на захисти та екзамен Перескладання ТПРО
Четвер, 17 лютого · 4:00 – 5:00пп
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/phi-jced-mcv
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: (US) +1 231-742-8058, PIN-код: 824 386 706#
Інші номери телефонів: https://tel.meet/phi-jced-mcv

Google
Real-time meetings by Google. Using your browser, share your video, desktop, and presentations with teammates and customers.
Forwarded from Kateryna
Добрий вечір. Склала графік прийому заборгованостей. Зоя його розмістить на сайті

Дисципліна "Бази даних" для тих, хто оформив пролонгацію чи поновлюється, захисти завдань комп'ютерного практикуму для груп ІП-01,02 відбудуться:
21 лютого - 8:00 - 10:00, 17:00 - 19:00
22 лютого - 8:00 - 10:00
23 лютого - 8:00 - 10:00
24 лютого - 17:00 - 19:00
25 лютого - 8:00 - 10:00, 17:00 - 19:00

Екзамен (для груп ІП-0х, ІТ-0х) відбудеться 26 лютого, початок о 08.30, загальна тривалість 3 години.

Посилання загальне для захисту завдань комп'ютерного практикуму та екзамену.

Інформація для приєднання до зустрічі Zoom Meeting
https://us06web.zoom.us/j/89779369847?pwd=MVFibGx6Qmg3ck11YWlhWVpHU3AxZz09
Forwarded from Max Nik
Графік прийому заборгованостей з дисципліни КПІ Головченко М.М.
24.02.2022 з 15.00 до 20.00
26.02.2022 з 14.00 до 21.00
Графік прийому курсових та іспитів з дисципліни КПІ Головченко М.М.
28.02.2022 з 12.00 до 20.00
До уваги випускників ФІОТ 2021 року!
Ті з вас, хто вчасно не отримав свої дипломи, можуть забрати їх в 16 корпусі, у відділі супроводження документів здобувачів вищої освіти (фойє, праворуч).
При собі мати документ, що посвідчує особу, обхідний лист з відміткою кафедри (обов’язково!) і заяву, підписану заступником декана.
Обхідний лист потрібно здати в деканат,
а підписану заяву – в 16 корп. для отримання диплому.
Зразок заяви – в деканаті.
‼️ Важливо

🔹 Заняття сьогодні (24 лютого) офіційно відміняються.
🔹 Якщо сирена повториться — це вже не попередження.

📌 Залишайтеся вдома
📌 Читайте лише офіційні джерела

🇺🇦 Віримо у наші ЗСУ та перемогу!
Наказ канікули НУ_47_2022.pdf
186.3 KB
Про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського
Враховуючи запровадження правового режиму воєнного стану на території України, з метою забезпечення безпеки працівників і здобувачів вищої освіти університету та враховуючи лист МОН № 1/3277-22 від 25.02.2022
Увага! Задля більш ефективної оборони столиці та безпеки її мешканців від сьогодні, 26 лютого 2022 року, комендантська година діятиме з 17:00 до 08:00.
Такий час комендантської години запроваджується до ранку 28 лютого.
Усі цивільні особи, що перебуватимуть на вулиці в період комендантської години, вважатимуться членами диверсійно-розвідувальних груп ворога.

Прошу із розумінням поставитися до ситуації та не виходити на вулиці.
Нанесення міток для коригування вогню окупантів є злочином і карається позбавленням волі на строк до 15-ти років

✔️В Україні за цю діяльність встановлена кримінальна відповідальність за статтями Кримінального кодексу України 111 та 113 — державна зрада та диверсія.

❗️Міська влада закликає громадян негайно повідомляти про місця з мітками, передавати фото до правоохоронних органів та інформувати про підозрілих осіб, які можуть бути причетними до нанесення міток.

➡️Для цього створено офіційний чат-бот — @stop_russian_war_bot. Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.
Увага!
Невідома особа телефонує на прохідну гуртожитків, представляється працівником СБУ, намагається дізнатися ци є у гуртожитку сховище і скільки людей знаходиться у ньому.
Просимо всіх працівників і студентів, які задіяні у чергуванні на прохідних гуртожитків НЕ НАДАВАТИ ІНФОРМАЦІЇ.
Добрий день

Студентами ФІОТ КПІ розроблено мобільний додаток для платформи iOS, в якому намагаємось об'єднати усіх волонтерів та людей, які можуть їм допогти. Як це працює, якщо ви потребуєте допомоги чи бажаєте повідомити про повітряну небезпеку чи про надобність здати кровь у будь якому місті, ви можете написати в створений нами телеграмм бот https://www.tg-me.com/help_ukraine_app_bot. Вашу заявку на регистрацію ми власноруч перевіряєм аби доступ до публікації новин був лише у перевірених нами людьми, після чого ваша новина публікується та оповіщає нотифікаціями усіх людей які скачали наш додаток - https://apps.apple.com/ua/app/help-ukraine/id1611949265

Допоможіть нам розповсюдити інформацію задля нашого українського блага! 🙏🙏🙏

Ми намагаємось об‘єднати усіх волонтерів та людей задля допомоги!🙏

Telegram
HelpUkraine
Найважливіші новини у iOS додатку HelpUkraine. Ви повинні описати ваші наміри максимально повно, щоб пройти верифікацію.
Forwarded from ДНВР 🇺🇦
⚡️ Канікули продовжуються по 01.04

У зв’язку з триваючим правовим режимом воєнного стану в Україні та відповідно до наказу №НУ/50/2022 від 09.03.2022 – канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжуються по 01.04.2022!

Відповідні зміни внесено в Наказ №НУ/47/2022 «Про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського» від 25.02.2022
Forwarded from ДНВР 🇺🇦
💬 Відповіді на часті питання в боті ДНВР:

▫️ плата за навчання для контрактників:
• помісячну оплату за контрактну форму навчання відтерміновано до налагодження ситуації в країні. Поки що можна не сплачувати кошти за навчання.

▫️ плата за проживання в гуртожитку:
• студенти, які поселені в гуртожитках, за можливості повинні сплачувати за проживання навіть за умови, що вони не перебувають там зараз, оскільки опалення та підтримка життєдіяльності в гуртожитках продовжується.
• Процедура виселення на цей момент не проводиться.

▫️ стипендія та зарплата:
• університет отримав кошти на фінансування академічної стипендії за березень згідно розподілу по кошторису.
• Нараховано та завтра буде виплачено заборгованість за лютий аспірантам. Стипендія за березень буде нарахована після 20 березня.
• Орієнтовано завтра буде виплачено соціальну стипендію за минулі місяці.
• Вдалося сформувати та передати в Управління соц. зах. населення списки на соціальну стипендію за лютий і березень. Тепер все залежить від Мінсоцполітики.
• Нарахована та перерахована до Казначейства заробітна плата за І половину березня. Орієнтовно строк виплати 11 березня.

▫️ академічна мобільність:
• багато викладачів, аспірантів та студентів заповнили гугл-форму щодо прохання про надання допомоги іноземними ЗВО-партнерами. Наразі працівники відділу мобільності контактують із представниками закордонних університетів та налаштовують механізми співпраці. Як тільки будуть конкретні пропозиції, усіх хто заповнив форму буде повідомлено про можливості.
• Хочемо акцентувати вашу увагу, що студенти, аспіранти, викладачі-чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть перетнути кордон України, якщо тільки вони не підлягають під категорії тих громадян, які мають на це право. Ознайомитися з відповідною статтею Закону України про військову мобілізацію можна тут.

▫️ військова мобілізація:
• здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Проте це НЕ означає, що ця категорія громадян України (хлопці віком від 18 до 60 років) можуть перетнути кордон у воєнний стан. Для уточнення цього питання ви можете звернутися до Державної прикордонної служби або до інших відповідних органів влади.

▫️ видача будь-яких довідок у період дії правового режиму воєнного стану в країні:
• адміністрація університету не може наражати на небезпеку своїх працівників чи студентів та аспірантів. Видача довідок (в т.ч. електронних варіантів таких документів), можлива лише за умови фізичної присутності працівників на робочих містах, проте наразі це не може бути реалізовано!

Просимо вас з розумінням поставитися до ситуації та слідкувати за оновленням інформації на телеграм-каналі ДНВР та інших офіційних медіа ресурсах КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У разі виникнення питань, просимо звертатися до боту ДНВР @DNVR_team_bot

🇺🇦 Слава Україні!
Forwarded from ДНВР 🇺🇦
​​📰 Довідка для військкомату про те, що ви студенти (форма Ф-20)

Відповідно статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" студенти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною / дуальною формами навчання НЕ підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

Проте, при зміні місця проживання у період воєнного стану (незалежно від місця реєстрації) у осіб чоловічої статі віком 18-60 років – може виникнути необхідність стати на облік до місцевого ТЦК та СП (РВК) за місцем нового перебування та надати їм довідку довідку Ф-20 про статус студента.

Наразі, з'явилися можливість робити довідки Ф-20. Якщо вам потрібна ця довідка – заповнюйте форму та обирайте зручний для себе спосіб отримання.
Від 20:00 сьогодні до 7:00 17 березня — у Києві триває комендантська година.

Завтра на вулиці можна буде знаходитись лише за спецперепусткою, тому попіклуйся про продукти й воду.

@kpicampus
📢 Порядок реалізації академічної мобільності в умовах дії правового режиму воєнного стану

▫️ Здобувачам вищої освіти КПІ:
• студенти та аспіранти КПІ на час воєнного стану можуть реалізовувати право на участь в академічній мобільності (навчання/стажування) за умови відповідності освітніх програм КПІ та іноземного ЗВО.
Звертаємо вашу увагу: відповідно до ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть перетинати кордон у даний час, навіть, за наявності довідки Ф-20 (про відстрочку)! За детальним роз‘ясненням щодо цього питання рекомендуємо звернутися до Державної прикордонної служби України.

• Якщо здобувач вищої освіти бажає бути переведеним до іноземного ЗВО, то переведення здійснюється за процедурами, передбаченими законодавством України та нормативними документами КПІ ім. Ігоря Сікорського, зокрема:
–– Наказом МОН України № 245 від 15.07.1996 року,
–– Положенням про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського та
–– Положенням про відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

• При цьому здобувач зобов’язаний повідомити представників факультету/ навчально-наукового інституту та відділ академічної мобільності про намір та/або факт переведення до іноземного ЗВО письмово та здійснити всі процедурні питання переведення за українськими нормативними актами за першої можливості (по завершенню війни). У разі неповернення на навчання до КПІІ ім. Ігоря Сікорського після закінчення дії правового режиму воєнного стану та неоформлення документів згідно чинних процедур, здобувач буде відрахований з КПІ ім. Ігоря Сікорського за невиконання індивідуального навчального плану.

• Здобувачі першого курсу всіх рівнів вищої освіти НЕ можуть бути переведені до іноземних ЗВО і мають право тільки на участь у програмі академічної мобільності.

▫️ Науково-педагогічим працівникам КПІ:
• НПП може проходити стажування або залучатись до організації освітнього процесу іноземного ЗВО у формі, яка встановлена в іноземному ЗВО відповідно до чинного законодавства на період дії воєнного стану в Україні.
• Звертаємо вашу увагу: НПП можуть брати участь в академічній мобільності, якщо їм не заборонено перетин державного кордону України (виїзд) відповідно до ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

▫️ Для реалізації права на участь в програмі академічної мобільності здобувачу/НПП потрібно:
заповнити гугл-форму;
або
повідомити про свої наміри у бот @kpimobilitybot (або @DNVR_team_bot).

Просимо вас уважно ознайомитися з Порядком та слідкувати за оновленням інформації на телеграм-каналі відділу мобільності та інших офіційних медіа ресурсах КПІ ім. Ігоря Сікорського.

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті.

#ДНВР #академічна_мобільність #ScienceForUkraine

🇺🇦 Слава Україні!
🎓 Нововведення від Міністерства освіти та науки

Цього тижня МОН України провело 2 наради (15 березня та 18 березня 2022 року), де надано роз’яснення щодо можливих варіантів організації освітнього процесу та інших питань функціонування університетів в умовах правового режиму воєнного стану:

❗️ Вступна компанія в Україні буде відбуватися за процедурами, які наразі напрацьовуються та будуть внесені зміни до умов прийому.
❗️ Зупинена реалізація моделі формульного фінансування університетів у цьому році.
❗️ Атестація педагогічних працівників (завідувачі лабораторій, методисти) в умовах воєнного стану не здійснюється і відтерміновується.
❗️ Науково-педагогічні працівники мають право працювати дистанційно (коли вони мають таку можливість), навіть якщо вони знаходяться за кордоном.
❗️ Університети в межах своєї автономії можуть ухвалювати рішення щодо відновлення та форм організації освітнього процесу. Зокрема, освітній процес може бути організовано у дистанційному режимі у асинхронній або синхронній формі. Рекомендовано застосовувати гнучкі підходи до освітньої взаємодії учасників освітнього процесу, зокрема з урахуванням рішень, які використовувалися в умовах карантинних обмежень. Надавати максимальне сприяння здобувачам вищої освіти, які зі зброєю в руках стали на захист України.
❗️ Для здобувачів випускних курсів рекомендовано забезпечити виконання навчального плану, зокрема з можливістю урахування результатів неформальної освіти, а також провести атестацію здобувачів вищої освіти та забезпечити видачу дипломів про вищу освіту. Атестація може здійснювати дистанційно з використанням ІКТ.
❗️ Для здобувачів невипускних курсів рекомендовано вносити зміни до індивідуальних навчальних планів. Перенесення на наступні періоди частини освітніх компонент може бути здійснене в разі неможливості виконання їх у дистанційному або змішаному форматі. Дострокове завершення навчального року можливе тільки у разі крайньої необхідності.
❗️ У разі відновлення освітнього процесу, в ситуаціях коли здобувач освіти не має змогу брати участь в освітньому процесі, рекомендовано надавати індивідуальний графік навчання та складання сесії.
❗️ Ближчим часом МОН підготує наказ щодо можливості відхилення від Стандартів вищої освіти під час режиму воєнного стану у частині заміни кваліфікаційних бакалаврських робіт на кваліфікаційні іспити за рішенням університетів з відповідним перерозподілом кредитів, що виділяються на підготовку кваліфікаційних робіт. При цьому, магістерські кваліфікаційні роботи не рекомендовано замінювати на кваліфікаційні іспити.
❗️ Дозволено ущільнювати графік навчального процесу з метою дотримання строків завершення навчання здобувачів вищої освіти на випускових курсах.
❗️ Дозволено переносити частину кредитів або освітніх компонент на наступні навчальні роки (для невипускових курсів). При цьому визначено можливість працювати у вихідні дні, та перевищувати норми тижневого навчального часу студентів
❗️ Запропоновано розглянути питання щодо можливого перерозподілу кредитів між освітніми компонентами в разі неможливості реалізації освітньої компоненти, а також можливої зміни видів і форм проведення практики.
❗️ У разі вимушеного переїзду студента в інше місто України та звернення до розташованих там університетів, то для організації його навчання рекомендовано використовувати модель внутрішньої академічної мобільності.
❗️ Атестація здобувача вищої освіти, який знаходиться за кордоном, можлива, але якщо з ним не вдається встановити зв'язок – передбачити надання академічної відпустки.
❗️ В разі якщо здобувач освіти перебуває в лавах тероборони, йому може бути оформлено індивідуальний графік навчання. В разі, якщо здобувач освіти в лавах ЗСУ або НГУ – йому надається академічна відпустка.
❗️ Другі тури всеукраїнських предметних студентських олімпіад скасовуються.
❗️ Всі пробні ЄДКІ (за спеціальностями «Право», «Кібербезпека» та ін.) перенесені на 2023 рік.
❗️ Наразі МОН України розроблений порядок визнання неформальної та інформальної освіти та поданий на юстування. Планований термін оприлюднення – наступний тиждень.
Forwarded from ДНВР 🇺🇦
📰 Опитування щодо можливості освітнього процесу у студентів

Шановні студенти! Розуміємо, що зараз всі думки і прагнення українців спрямовані на якнайшвидшу перемогу України у цій війні і повернення до мирного життя.

Тому просимо вас пройти опитування аби університет більш конкретно володів інформацією щодо вашої життєвої ситуації в даний момент: чи є у вас можливість контактувати з альма-матер, чи є у вас бажання і можливість за вашим вибором дистанційно продовжувати освітній процес.

Для студентів випускових курсів:
для студентів четвертого курсу бакалаврату (які побажають) надається можливість закінчити вчасно освітню програму, зокрема склавши кваліфікаційний іспит і отримати диплом;
для студентів другого курсу магістратури завершити своє навчання та захистити магістерську роботу в дистанційному форматі.

Для студентів усіх інших курсів:
для студентів інших курсів і програм (за їх бажанням) надається можливість дистанційно продовжити навчання за індивідуальними планами, або вибирати корисні для їх практичної діяльності дисципліни.

Викладачі в переважній більшості готові надавати вам всю можливу допомогу в освітньому процесі, однак всі чітко усвідомлюють реалії сьогодення і неприпустимість примусу у здобутті знань та повернення до повноцінного навчального процесу за будь-яку ціну.

Опитування проходити тут. Ми вас чуємо і розуміємо! Бережіть себе, близьких і Україну!
2024/10/01 11:24:45
Back to Top
HTML Embed Code: