Telegram Web Link
Обмеження на переказ коштів вступили в дію
#новини

Відсьогодні набув чинності ліміт у розмірі 150 тисяч гривень на місяць для переказів фізичних осіб «з картки на картку» (також відомі як P2P, C2С). Як ми раніше повідомляли, обмеження діятимуть пів року — до 31 березня 2025-го включно.

Нові ліміти діятимуть на вихідні перекази по всіх рахунках клієнта, відкритих в одному банку, на рахунки інших фізичних осіб.

При цьому ліміт не застосовується:

• до рахунків офіційно зареєстрованих волонтерів;
• до осіб, щомісячні доходи яких із підтверджених джерел перевищують 150 тисяч гривень;
• у разі переказу коштів між власними рахунками клієнта, відкритими в одному банку, та переказів юридичних осіб;
• до операцій за реквізитами IBAN.

Як пояснювали в Нацбанку, ліміти були введені для боротьби з «дропами» — людьми, які за оплату передають реквізити та дані своїх карткових рахунків у користування третім особам. Згодом ці рахунки використовуються як «транзитні» для переведення та відмивання незаконних коштів.

Business Week
5 важливих складових справжнього лідера
#поради #карєра #бізнес

Лідер — це не просто людина, яка займає певну посаду. Це особистість, яка своїми діями та словами надихає інших, мотивує їх на розвиток і самовдосконалення. Справжній лідер володіє не лише професійними навичками. Які ж ключові якості потрібні?

Чітке бачення майбутнього. Лідер чітко розуміє, куди він веде свою команду, і вміє точно сформулювати це бачення. Це допомагає створювати стратегії та планувати дії, які ведуть до досягнення поставлених цілей.

Віра в себе та у своїх людей. Лідер своїм ентузіазмом та оптимізмом здатен зарядити інших людей і вселити в них упевненість у своїх силах. Віра в команду є ключовим фактором у створенні середовища мотивації та підтримки.

Вміння мотивувати. Лідер знає, як зацікавити людей у ​​спільній справі, як розкрити їхній потенціал і допомогти їм досягти своїх цілей.

Вміння делегувати повноваження. Лідер не намагається зробити все сам, а довіряє своїм людям і дає їм можливість самостійно приймати рішення. Адже це не тільки підвищує ефективність роботи команди, але й сприяє розвитку кожного її члена.

Відповідальність. Лідер усвідомлює відповідальність за свої дії та дії своєї команди. Це означає готовність взяти на себе відповідальність за результати, особливо якщо вони не завжди позитивні, з відповідними висновками для подальшого вдосконалення.

Business Week
Бути підприємцем: що потрібно розуміти перед стартом бізнесу
#поради #бізнес

Якщо ви тільки думаєте про власну справу або на початку свого підприємницького шляху, приготуйтеся, що бізнес це не тільки про свободу дій та вільний графік. Потрібно бути готовими до жорсткої реальності. Ось декілька порад для початківців.

Будьте готовими до багатозадачності. Спочатку на ваші плечі може лягти безліч задач: від стратегічно важливих рішень і рекрутингу до маркетингу та навіть клієнтської підтримки. Чи готові ви постійно переключатися між задачами, контролювати різні аспекти і "гасити пожежі"? Це не для слабких духом.

Навчіться говорити «ні». Підприємець повинен мати чіткі пріоритети і слідувати ним, не відволікаючись на інші, іноді навіть дуже заманливі пропозиції. Навчіться відмовляти, щоб зосередитися на головному. Пам’ятайте: не все, що просять, варте вашого часу.

Прощайтеся зі звичайним ритмом життя. Не на завжди, звичайно. Але перші місяці будуть важкими. Доведеться обмежити особисте життя, соціальні контакти і повністю сфокусуватися на справі.

Створіть розклад і дотримуйтесь його. Без жорстких рамок легко загубитися. Це лише зі сторони здається, що у підприємця вільний графік. Насправді ж без грамотного планування і чіткого розкладу дня можна потонути в купі справ.

Сформуйте фінансову подушку. Пірнати стрімголов у бізнес, несучи туди останню копійку — погана ідея. Відкладіть собі гроші на 3-6 місяців життя мінімум. Це ваш рятувальний круг у перші складні часи.

Пам'ятайте, підприємництво — це марафон, а не спринт. Це не легка прогулянка, а вибір, який вимагає не лише ідеї та грошей, а й сили волі та дисципліни.

Business Week
6 надихаючих історій успіху: бізнесмени, які починали з нуля
#бізнес #карєра

Якщо у вас немає значимої бази для старту — не хвилюйтеся: у багатьох успішних людей теж її не було.

Генрі Форд, засновник легендарної Ford Motor Company, пройшов шлях від інженера-механіка до володаря 161-го патенту, винахідника власної моделі "самохідного бензинового воза" і людини, який вперше в світі реалізував принцип конвеєрного збирання на виробництві.

Стів Джобс, один з батьків-засновників Apple і кіностудії Pixar, був відрахований з престижного коледжу після першого ж семестру. А початок своєї кар'єри він присвятив пайці комп'ютерних плат в гаражі і спробам здати їх на реалізацію в найближчі магазини.

Максиміліан Льовчин — людина, що створила одну з популярних світових платіжних систем PayPal. Киянин, який емігрував після розпаду СРСР в Чикаго, тричі зазнавав невдачі зі стартапами, перш ніж запустив по-справжньому геніальний продукт.

Інгвар Кампрад, батько-засновник ІКЕА, народився в невеликому містечку і не мав ніяких передумов до успіху. Але вже в школі він пробував заробляти гроші, продаючи сірники, а в 17 років, зібравши трохи грошей і частково взявши в борг у батька, відкрив магазин дрібниць "ІКЕА", який завдяки його винахідливості сьогодні знає кожний.

Гарланд Девід Сандерс, засновник KFC, так і не закінчив середньої школи, а ресторатором став в пенсійному віці. До того він був фермером, пожежником, страховим агентом і власником невеликої заправки.

Ян Кум, програміст, творець WhatsApp, разом з мамою поїхав в США з України в 1992-му: спочатку мама підробляла нянею, а Ян мив підлогу в супермаркеті. Паралельно багато читав, цікавився комп'ютерною літературою. Потім вступив в хакерський клуб і отримав роботу в Yahoo. У 2009-му придумав месенджер, який пізніше продав Цукербергу за 19 млрд $.

Business Week
«Немає нічого більш легкого, ніж бути зайнятим, і немає нічого більш важкого, ніж бути результативним».

© Ален
Маккензі

Найцікавіше за вихідні
#дайджест #новини

🔎 SWIFT анонсувала запуск торгівлі криптовалютами та токенами у 2025 році.

🔎 В Україні хочуть ввести базову соціальну допомогу.

🔎 Уряд змінив умови «єОселя» на користь забудовників.

🔎 Марк Цукерберг обійшов Безоса та Арно у списку найбагатших.

🔎 «Нова пошта» скасувала комісію за повернення посилки.

🔎 МВФ знову закликав Сальвадор переглянути ставлення до біткоїна.

🔎 В НБУ назвали причину прискорення інфляції.

🔎 Які країни мають найбільший запас золота.

🔎 На нафтовий ринок вийшли так звані «туристи».

🔎 В Україні сповільнилося зростання реальних зарплат.

Business Week
5 популярних міфів про інвестиції в нерухомість
#фінанси

Нерухомість — один з найпопулярніших варіантів інвестицій. Тому не дивно, що про нього багато говорять, і навколо ходять багато міфів.

Інвестиції в нерухомість не зазнають збитків. Попри те, що цей тип інвестицій вважається низькоризиковим, все таки інвестицій без ризику не існує. Збитки в цій сфері не така вже й рідкість, зокрема, через дії шахраїв або недобросовісних забудовників.

Для інвестицій у нерухомість необхідна велика сума. Поріг входу в сферу нерухомості підходить не всім, але часто він виявляється нижчим, ніж здається на перший погляд. Починати інвестиції можна, підібравши приміщення невеликої площі або навіть частку у приміщенні через фонди нерухомості.

Інвестувати у нерухомість просто. Теоретично нічого складного немає: купив об'єкт дешевше і продав дорожче. Наприклад, придбав новобудову на стадії котловану і продав її після введення в експлуатацію або облаштування району. Але без розуміння ринку і підводних каменів, можна, в кращому випадку просто вийти "в нуль", а іноді і втратити гроші.

Заробити можна лише на купівлі-продажі. Багато хто вважає, що на нерухомості можна заробити лише спекуляцією. Але якщо мислити стратегічно, право власності на житловий чи комерційний об'єкт відкриває багато перспектив. Можна здавати нерухомість в оренду, займатися
фліпінгом (купівля активу, його ремонт та перепродаж), відкрити власний бізнес тощо.

Нерухомість можна легко продати та перевести в готівку. На жаль чи на щастя, але нерухомість це не високоліквідний актив. І навіть, який ви правильно обрали об'єкт, на продаж може знадобитися тривалий час.

Business Week
Як рухатися кар'єрними сходами швидше і ефективніше?
#поради #карєра

Декілька важливих і зовсім небанальних порад для побудови успішної кар'єри.

Формуйте delivery mindset. Це підхід, що фокусується на досягненні кінцевого результату. Це означає не просто виконувати завдання, а й реалізовувати їх якісно з урахуванням всіх вимог та очікувань. Беріть відповідальність за свою роботу та результат, це завжди цінується.

Беріть ініціативу у свої руки. Попри відомий вислів, що "ініціатива карається", ваша ініціативність може допомогти вам проявитися і виділитися серед інших.

Не бійтеся малооплачуваних позицій, бійтеся стагнації. Якщо знайдете саме "вашу компанію", навіть якщо ви прийдете на початкову позицію, кар’єрний розвиток буде не за горами. Але тут важливо пам’ятати про наполегливість.

Шукайте компанії, зацікавлені у вашому зростанні. Бажано, щоб в компанії були чіткі карти кар’єрного зростання співробітників, де зафіксовані конкретні результати, необхідні для апгрейду посади.

Факапте, це робить вас сильніше. Факапи — це нормально, а іноді й корисно. Кожна помилка дає нам можливість вчитися та розвиватися. Замість боятися невдач приймайте їх як частину свого шляху. Пам’ятайте, що через труднощі ми стаємо мудрішими та стійкішими.

Відпочивайте. Збалансоване поєднання роботи й відпочинку допомагає залишатися продуктивними, зберігати мотивацію та підтримувати здоров’я. Не забувайте, що час для себе і своїх близьких — це інвестиція у ваше майбутнє.

Business Week
Підвищення податків: які зміни чекають на бізнес
#новини

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт № 11416-д щодо підвищення податків. «За» відповідний законопроєкт проголосувало 247 народних депутатів.

Які зміни чекають українців за нового законопроєкту про підвищення податків?

Військовий збір для ФОПів:

• для 1, 2 та 4 груп введуть військовий збір у розмірі 10% від мінімальної зарплати (нині 8000 грн на місяць);
• для 3 групи — 1% від доходу у вигляді військового збору.

Окрім цього, зросте військовий збір на зарплати всіх фізичних осіб (включаючи тих, хто працює в режимі «Дія.Сіті») з 1,5% до 5%. 

З 1 січня 2025 року військовий збір на інші доходи громадян (крім зарплат) також збільшиться з 1,5% до 5%. Військовий збір для самих військових не підвищили.

Зміни для великого бізнесу:

• банки мають сплатити 50% податку на прибуток у 2024 році;
• для АЗС запровадять щомісячні авансові внески з податку на прибуток;
• встановлення 25% податку від прибутку для небанківських фінансових установ;
• доходи від «національного кешбеку» не оподатковуватимуть ПДФО у 2024-2025 роках;
• збільшення ренти на видобуток гірських порід для щебеню, граніту та піску;
• перехід на помісячну звітність по податку на прибуток або на доходи (ПДФО);
• збільшення мінімального податку на землю (МПЗ).

Остаточна версія документа ще не оприлюднена, однак, за словами заступника голови Податкового комітету Железняка, через внесені зміни може виникнути багато юридичних проблем з текстом і, ймовірно, «доведеться переголосовувати закон для банально приведення його до якогось ладу».

Business Week
4 поради підприємцям на початку шляху
#бізнес #поради

Декілька важливих моментів, які варто розуміти, коли стартуєш власний бізнес з нуля.

Найголовніше в будь-якому бізнесі — це команда. Спочатку — з ким. А вже далі — навіщо, куди, за які гроші. Люди й те, як вони взаємодіють між собою — ваше головне надбання. Знайти своїх, які тебе розуміють і приймають, дорого коштує. 

Маленькими кроками, але не зупинятися. Краще зробити бодай якийсь маленький крок. Хай він буде недосконалим, але важливо його зробити. Насправді ми всі так боїмося помилитися, що часто не використовуємо безліч шансів, які дає нам всесвіт.

Зрозумійте й прийміть той факт, що страшно буде завжди. Усім є, що втрачати. Це можуть бути і гроші, і репутація, і час. Але перемагає той, хто перемагає цей страх. Здається, це така банальна порада, але наскільки ж вона дієва. 

Постійно навчайтесь і підвищуйте свою професійність. Лише постійний саморозвиток приведе вас до успіху. Регулярно проходьте курси, тренінги, опановуйте нові навички. Не шкодуйте на це часу і результат не змусить себе довго чекати.

Business Week
7 документальних фільмів, які розкривають секрети фінансових ринків
#рекомендація #фільм #фінанси

Добірка фільмів про фінанси, історії банків, економіку та інвестиції. Історія найгучнішого банкрутства американської корпорації, фінансова криза 2008 року, історія становлення одного з найвидатніших інвесторів сучасності та багато іншого.

«Очима Воррена Баффета» (2017 рік). Біографічний фільм показує глядачам неймовірну історію збагачення Воррена Баффета. Цей фільм є не лише історією успіху простого юнака з Небраски, а й практичним посібником для молодих інвесторів.

«Капітал у 21 столітті» (2019). Фільм розповідає про секрети бізнесу та підводні камені світової економічної системи, про тонкощі “капіталу” та причини виникнення економічних криз.

«Внутрішня справа» (2010 рік). Фільм про передумови та наслідки фінансової кризи США у 2008 році. Хоч він і охоплює складні фінансові процеси, проте режисер зміг уникнути складних пояснень використавши графіки, схеми та цитати.

«Корпорація» (2003 рік). Фільм розповідає про механізми діяльності корпорацій, їх вплив на життя людей та довкілля. Кінострічка складається з поєднання документальних зйомок та інтерв’ю. Коментарі у фільмі дають очільники корпорацій, громадські активісти та фінансові експерти.

«Енрон. Найрозумніші хлопці в кімнаті» (2005 рік). Фільм про історію банкрутства корпорації “Енрон”, яка вважалась найінноваційнішою компанією в США. Режисер зображує найгірші моменти з існування корпорації — спекуляція цінами, фінансові махінації, підробка документів та багато іншого.

«Гроші за безцінь: всередині Федеральної резервної системи» (2013). Фільм складається з інтерв’ю та виступів економістів, фінансистів, співробітників ФРС США та інших експертів. Вони розкривають процес та підводні камені в роботі ФРС, пояснюють як рішення високопосадовців впливають на життя звичайних людей, чому сталася криза 2008 року та чи може вона повторитися.

«Китайська справа» (2017 рік). Фільм розповідає схему уникнення американськими бізнесами фінансової кризи у 2008 році. Суть афери полягала у вступі американських банків як довірених осіб китайського бізнесу.

Business Week
«Не дозволяйте, щоб ваш бізнес або робота впливали на вас, впливайте на них самі».

© Джим
Рон

Найцікавіше за вихідні
#дайджест #новини

🔎 TikTok звільняє сотні працівників, замінюючи їх штучним інтелектом.

🔎 Долар дорожчатиме у жовтні, але поступово.

🔎 Заробітки контентмейкерів на OnlyFans досягли $20 мільярдів.

🔎 Підвищення податків "заднім числом" збільшить зарплатну тінь в Україні на 10%.

🔎 ФБР створило власну криптовалюту, щоб спіймати шахраїв.

🔎 Девальвація гривні у 2025 році буде не вища за 10%.

🔎 JPMorgan повідомляє про чистий прибуток у розмірі $12,9 млрд у третьому кварталі.

🔎 Ціна на нафту зростає другий тиждень поспіль.

🔎 Московську біржу вигнали з Казахстану.

Business Week
4 важливі речі, без яких не побудувати успішний бізнес
#поради #бізнес

Часом здається, що підприємець має поєднувати в собі безліч компетенцій, знань та навиків. Але є декілька моментів, які відіграють ключову роль у бізнесі.

Вміти організувати зворотній зв'язок. Зворотній зв'язок — спосіб перевірити чи все рухається в потрібному напрямку. Вам може здаватися, що ваша команда працює як годинниковий механізм, в той час як насправді ваш бізнес на межі краху. Ефективна комунікація — must have для зростання бізнесу.

Знати основи маркетингу та психології споживачів. Маркетинг — це фундаментальна частина бізнесу, тому власник повинен мати хоча б базові уявлення в цій сфері, щоб розуміти як зацікавити потенційних клієнтів.

Знати сильні та слабкі сторони свого бізнесу. Власник бізнесу знає, що відповідати за вирішення всіх питань неможливо. А ось розуміти, де сильна і де слабка сторона можна і потрібно. Так він зможе прийняти правильне рішення про партнерство, найм співробітників тощо.

Бути готовим до невдачі. Потрібно вміти працювати як з перемогами, так і з поразками. Зазнавши поразки, важливо зробити висновки і вирішити як діяти далі, щоб уникнути тих самим проблем в майбутньому.

Business Week
Як обрати франшизу: чек-лист для підприємців
#поради #бізнес

Головний сенс франшизи — у зниженні підприємницьких ризиків. І для того, аби дійсно знизити ризики невдачі, а не купити "кота в мішку", при виборі франчайзера треба враховувати ряд факторів.

Показники, цифри, досвід: скільки років на ринку, скільки співробітників, відгуки в мережі, відгуки партнерів.

Бізнес-модель: прибутковість, терміни окупності. Усе має бути підтверджено цифрами.

УТП: чим відрізняється від конкурентів, переваги.

Системність: докладні описи концепції на всіх рівнях, міцна структура.

• Представленість:
кількість дочірніх компаній та франчайзингових.

Стійкість моделі: як саме може пройти через різні випробування, антикризові кейси.

Маркетинг: у хорошій головній компанії має бути хороший маркетинг — офлайн та онлайн.

Контроль та підтримка: як головна компанія працює з франчайзі.

Концепція франчайзингу: співвідношення
паушальних внесків та роялті.

Ставлення до людей: усередині компанії, і зовні.

Ваш інтерес до цієї сфери: чи розумієтеся ви в ній, чи є щирий інтерес.

Business Week
5 безплатних освітніх ресурсів з маркетингу та бізнесу
#рекомендація #бізнес #карєра

Маркетинг дуже важливий як для бізнесу сьогодні. Незалежно від того, чи є ви власником малого бізнесу або просто спеціалістом, який прагне вдосконалити свої навички, ці ресурси можуть відкрити перед вами безліч можливостей.

Google Skillshop. Це чудова платформа для всіх, хто хоче вдосконалити свої знання та навички в галузі цифрового маркетингу, реклами та використання набору інструментів Google.

HubSpot Academy. Ця академія є лідером у сфері освіти з інбаунд-маркетингу, пропонуючи велику бібліотеку безкоштовних курсів. Їх курс «Інбаунд-маркетинг» користується особливою популярністю, оскільки дає уявлення про контент-маркетинг, просування в соціальних мережах та оптимізацію конверсії.

Alison. Пропонує безкоштовні онлайн-курси з широкого спектру предметів, включаючи маркетинг. Їхні курси є чудовим ресурсом для тих, хто зацікавлений у вивченні стратегій онлайн-маркетингу, SEO та електронної комерції.

Дія.Освіта. Це українська платформа онлайн-освіти, створена в рамках проєкту "Дія", що пропонує безкоштовні курси, тренінги та навчальні програми з різних дисциплін, які допомагають розвивати нові навички та підвищувати свою кваліфікацію.

Лекції від Meta Boost. Навчальні матеріали від Meta, які допоможуть знайти способи для просування бізнесу в соціальних мережах.

Business Week
«Невдача — це можливість почати заново, але вже більш мудро».

© Генрі
Форд

Найцікавіше за вихідні
#дайджест #новини

🔎 МВФ погіршив прогноз щодо ВВП та інфляції в Україні.

🔎 Bloomberg попередив про фіскальну бомбу на $100 трлн.

🔎 МВФ схвалив перегляд програми з Україною: невдовзі надійде новий транш на $1,1 мільярда.

🔎 monobank частково відмовляється від карток Mastercard і просить перейти на Visa.

🔎 МВФ прогнозує, що дефіцит електроенергії в Україні може сягнути 4 ГВт.

🔎 У «Дії» призупинили бронювання від мобілізації.

🔎 Наступного року Україна отримає чотири транші від МВФ замість двох.

🔎 Чистий прибуток публічних банків досяг $1,15 трлн у 2023 році.

🔎 США нададуть Україні до $20 мільярдів в рамках кредиту від G7 із заморожених активів рф.

🔎 МВФ оновив прогноз щодо закінчення війни в Україні.

Business Week
Чотири перспективні криптопроєкти без вкладень
#поради #фінанси

Ринок криптовалют зараз наближається до піку свого циклу і багато криптопроєктів дають змогу заробити практично без вкладень, лише за активну участь у житті проєкту. Для початківців у криптосфері це гарна можливість сформувати невеликий капітал для подальшого розвитку.

Blum — проєкт від колишніх топ-менеджерів Binance, який наробив галасу в криптоіндустрії. Практично без зусиль можна намайнити ігрові токени, які можна буде обміняти на реальні гроші після лістингу, який обіцяють до кінця року.

Not Pixel — новий проєкт від команди Notcoin, яка роздала поки що найщедріший airdrop і є першопрохідцями у цій сфері. Цікава концепція, багато часу не віднімає. В експертних колах покладають багато надій. Лістинг вже у листопаді.

Time Farm — проєкт від фриланс-платформи LaborX компанії Chrono Tech, яка вже має успішний досвід виводу своїх токенів у світ. В додатку вже понад 15 млн юзерів. До кінця року обіцяють дроп і лістинг.

Clayton — чергова майнінг-гра в екосистемі TON, який вже встиг запартнеритися з кількома криптобіржами топ рівня та популярними проєктами, зокрема з тим самим Notcoin та Not Pixel. Лістинг також обіцяють до кінця року.

Business Week
Власна справа: молоді підприємці можуть отримати 150 тисяч
#новини #бізнес

Молоді підприємці віком до 25 років вже можуть подавати заявки на отримання грантів до 150 000 грн на відкриття власного бізнесу у межах програми «Власна справа». Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

«Гранти для молоді у межах програми „Власна Справа“ вже доступні через портал „Дія“. Якщо вам до 25 років, подавайте заявку на програму та отримуйте до 150 тис. грн на свій бізнес. Грант для молоді не має вимоги створення нових робочих місць. Після ухвалення позитивного рішення щодо виділення гранту, лише необхідно відкрити ФОП», — наголосила перший віце-прем'єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко.

Як подати заявку
Щоб подати заявку онлайн, необхідно зайти на портал «Дія» в розділ «Грант на власну справу».

Зазначається, що через 3 роки такі підприємці зможуть ще раз отримати грант від держави — вже за програмою «Власна справа» на загальних умовах. На сьогодні — це 250 000 грн за умови створення не менше двох робочих місць.

За понад два роки роботи програми «Власна Справа» підприємці отримали від держави понад 20 тисяч грантів на розвиток бізнесу на майже 5 млрд грн.

Business Week
Як використовувати нетворкінг для розвитку кар'єри?
#поради #карєра #бізнес

Навички нетворкінгу мають вирішальне значення для соціального капіталу та успіху в кар’єрі, проте багато людей почуваються ніяково і не можуть налагоджувати зв’язки. Ось кілька порад, як почати використовувати нетворкінг у житті та на роботі.

Поставте мету. Найчастіше на першому етапі опанування нетворкінгу метою має бути якомога більша кількість знайомств. На другому рівні можна шукати конкретні знайомства під свої завдання — формувати коло спілкування з огляду на свою професію та кар’єрні завдання. Метою третього рівня стане зміцнення наявних зв’язків. 

Будьте щирими. Незважаючи на прагматичність концепції нетворкінгу, без справжнього інтересу до своїх співрозмовників його ефективність буде мінімальною. Спілкуйтеся не просто з корисними, а й з цікавими людьми. Не бійтеся говорити не лише про роботу, а розповідати про хобі та інші захоплення. Ставте запитання, уважно слухайте і пропонуйте свою допомогу без прицілу на відповідний жест.

Підготуйте самопрезентацію. Її головна мета — відповісти на запитання, хто ви та чим займаєтеся. Залежно від способу комунікації вона може бути будь-якою: усна розповідь, список тез для діалогу, відеоформа, профіль у соцмережах, слайд-шоу. Зрештою навіть резюме — це теж презентація для пошуку зв’язків.

Де шукати нетворкінг? Чудовим стартом стануть заходи, пов’язані з вашою спеціальністю. Наприклад, чимало успішних технологічних компаній починали свій шлях на хакатонах — збиралися в команди, знаходили інвесторів.

Якщо ж казати про онлайн-нетворкінг, тот тут у нагоді стане особистий блог в будь-якій з соцмереж. Це чудовий спосіб показати свої навички, ділитися досвідом із лояльною аудиторією та підвищувати свою впізнаваність. А ще будьте активним учасником онлайн-заходів: вебінарів, нетворкінг-сесій, лекцій, майстермайндів, а також форумів та, звісно ж, соцмереж.

Business Week
Як українським підприємцям трансформувати майбутнє України?
#бізнес #рекомендація

Хочете стати частиною бізнес-спільноти Кремнієвої долини та навчатись у одній з найкращих бізнес-шкіл світу, яка випустила СEO компаній General Motors, eBay, Nike, а також яку відвідував президент США Джон Кеннеді?

СfE Accelerator UCU спільно з Stanford Graduate School of Business проводять другий набір на безоплатну освітню програму для українських підприємців малого та середнього бізнесу — Stanford Ignite Ukraine. Навчання розпочнеться у березні 2025 року.

Кого шукають?
Власників виробничого, продуктового чи сервісного бізнесу, із досвідом підприємництва більше 3 років та командою з 10+ працівників. Для участі у програмі буде відібрано 42 учасники.

Що очікують від учасників програми?
1 тиждень обовʼязкового навчання наживо на кампусі УКУ, 3 тижні навчання онлайн та 4 тижні на кампусі Stanford GBS у Кремнієвій долині
обов’язкова готовність виділяти 15-20 год на тиждень для онлайн-частини навчання

Для учасників програми Stanford Ignite Ukraine навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати безоплатні.

Що отримаєте від програми?
• знання та інструменти професорів Stanford GSB: від побудови бізнес-моделей, маркетингу, фінансів до дизайн-мислення та ведення бізнесу під час кризи;
• застосування отриманих знань на практиці, працюючи в командах, під менторством викладачів Stanford GSB та бізнес-практиків;
• нетворкінг із спільнотою Кремнієвої долини, зворотний зв'язок від інвесторів, підприємців, експертів та можливість стати частиною спільноти Stanford GSB.

Програма Stanford Ignite Ukraine реалізується CfE Accelerator UCU та Stanford Graduate School of Business, за підтримки Міністерства економіки України, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Українського католицького університету.

Залишайте заявку та ставайте учасником програми Stanford Ignite Ukraine.

Прийом заявок до 31 жовтня.
7 популярних активів для пасивного заробітку
#фінанси

Пасивний дохід — обов'язкова умова фінансової свободи. Грамотні люди завжди мають активи, які акумулюють пасивні грошові потоки. Ось декілька таких.

Облігації забезпечують регулярні відсоткові виплати і зазвичай менш ризиковані, ніж акції, що робить їх привабливим варіантом для більш консервативних інвесторів або тих, хто близький до виходу на пенсію.

Інтелектуальна власність. Авторські права та товарні знаки можуть приносити постійні роялті та ліцензійні платежі, забезпечуючи джерело пасивного доходу протягом тривалого часу.

Нерухомість. Оренда житла, комерційна нерухомість, оренда для відпочинку тощо. У кожного з них є свої переваги та проблеми. Але враховуйте, що управління нерухомістю може забирати багато часу, а коливання ринку можуть вплинути на вартість нерухомості.

Інвестиційні трасти нерухомості (REIT). Одна з головних переваг — ліквідність. На відміну від фізичної нерухомості, акції REIT можна купувати і продавати на основних фондових біржах, що дає змогу легко коригувати свої інвестиції.

Дивідендні акції. Особливо ефективно для довгострокових інвесторів, які прагнуть до поступового накопичення багатства.

Прямі інвестиції в приватний капітал. Вкладення капіталу в приватні компанії з метою збільшення їхньої вартості з плином часу. Однією з основних переваг є можливість отримання більш високого прибутку порівняно з публічними ринками.

Депозитні сертифікати забезпечують гарантовану прибутковість протягом певного періоду, що робить їх популярним вибором для консервативних інвесторів. Купуючи CD, ви залишаєте свої гроші в банку на певний термін в обмін на гарантовану процентну ставку.

Business Week
2024/11/20 08:40:32
Back to Top
HTML Embed Code: