Telegram Web Link
Томас Тухель: "Це була шахова гра у першому таймі. Ніхто не хотів зробити першу помилку. Усі грали трохи безпечно – були моменти для нас, були моменти для «Арсенала». Ми підбадьорювали команду у перерві, показала трохи більше мужності і відіграла фантастичний другий тайм.

Завжди краще грати перед власними вболівальниками. З кожним підбором і кожною вдалою дією ви отримуєте підтримку, це піднімає вас і дає друге дихання. Далі півфінал. Кожен повинен активізуватися – ми повинні активізуватися, і вболівальники повинні активізуватися знову".
AS - про Андрія Луніна: "Краще, ніж у першому матчі на "Бернабеу". Солідні сейви та спокій своїх товаришів по команді. Добре впорався з ударом Де Брюйне на 27-й хвилині і не охолов після перерви.

Також дуже надійно парирував удар Гріліша на 47-й хвилині. Він нічого не зміг зробити в нічиїй 1:1. Він відбив «паненку» Бернарду Сілви та удар Ковачича. Його холоднокровність вивела команду в півфінал. Він вийшов із цього поєдинку більш ніж зміцнілим воротарем, здатним стати номером один у складі "Реала".
Трибуна повідомила, що MEGOGO став офіційним мовником ЧЄ-2024.

Усі матчі турніру будуть доступні ексклюзивно на MEGOGO.

Вболівальники зможуть дивитися окремі матчі УЄФА Євро-2024 на місцевих телеканалах "Суспільного" (наприклад, "Суспільне Львів", "Суспільне Черкаси", "Суспільне Чернівці" та ін.) у цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT).

Суспільний мовник транслюватиме: матч-відкриття, по одному матчу групового етапу на день, включно з матчами збірної України, а також половину матчів раунду 16, чвертьфінали, обидва півфінали й сам фінал, включно зі всіма матчами збірної України на стадії плей-оф у разі потрапляння туди нашої команди.

Ці матчі можна буде побачити в цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT).

Усі матчі УЄФА Євро-2024 будуть доступні на MEGOGO за передплатою; деталі будуть оголошені незабаром.
Вальверде: "Ми повинні привітати Луніна, тому що після першого матчу з "Сіті" він піддався критиці через допущену помилку, яка може статися з кожним. Сьогодні Андрій показав свій темперамент, який і має бути в "Мадриді", і довів усім воротарям, ким він є.

Моя нагорода найкращому гравцю матчу належить всій нашій команді. Я принесу, покладу її в роздягальні та привітаю всіх тих, хто віддав на поле всі свої сили".
BBC: Оскільки у наступному сезоні збільшуються єврокубки, у Кубку Англії скасують перегравання
Майк Доддс, в.о. головного тренера "Сандерленда": “Невідомо, чи побачимо ми Назарія знову цього сезону. Він тренується, але подивимося, як відреагує його тіло”.

У березні Русин травмував литковий мʼяз та з того часу не виходив на поле.
Українська асоціація футболу оприлюднила попередні результати перевірки її діяльності за 2015—2023 роки, яку проводить незалежна аудиторська компанія AC Crowe Ukraine.

У січні 2024 року, одразу після обрання на пост президента УАФ, Андрій Шевченко анонсував всебічний аудит діяльності асоціації. Наразі відомі його перші результати, фінальний документ має бути завершено протягом трьох місяців.

На даному етапі AC Crowe Ukraine виявила відтік активів УАФ у розмірі 1 млрд 342 млн 900 тис. грн. Основні збитки спричинено операціями з офшорними компаніями, втратами коштів через використання депозитів, витратами, пов'язаними із завищенням вартості придбаних товарів/робіт/ послуг.
У наступному турі УПЛ "Зоря" знову зустрінеться із "Шахтарем", але змушена змиритися з наступними втратами:

Батагов
Джордан
Герреро
"Шахтар" дотис "Зорю" та взяв своє
В останніх 5 матчах за "гірників" Траоре бахнув 🅰️🅰️🅰️🅰️
Давіде Анчелотті - про вибір пʼятірки пенальтистів на "Сіті": "Коли залишається чотири-п’ять хвилин, ти починаєш думати. Я ставлю 5-го номера першим, тому що Джуд Беллінґем має гарний удар, Лукас Васкес - чудово виконує, Начо Фернандес - гравець з великим досвідом і індивідуальністю, а Антоніо Рюдіґер - гравець з яйцями.

Я написав п’ять виконавців пенальті, я консультувався з Карло, а також отримав допомогу Кепи Аррісабалаги та інших гравців, я трохи змінив список".
Брутальний Футбол ⚽️
⚽️Розігруємо картку з автографом Олександра Зінченка. Кошти підуть на потреби наших захисників. Правила розіграшу. Скидайте донат сумою від 50 грн на Банку і надішліть скрін донату в коментарі. Один донат (50 грн) = один квиток у розіграші. Більше донатів…
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Денис Тижук виграв розіграш фотокартки з автографом Олександра Зінченка за донат для Збройних Сил. Завдяки вам було зібрано 5049.98 гривень. Дякуємо усім, хто брав участь у конкурсі.

До слова, у нашому Інстаграмі сьогодні відбудеться крутий аукціон. На кону — м'яч з автографом гравців національної збірної після матчу Україна — Північна Македонія (2:0).