Telegram Web Link
МАТЧДЕЙ 🇩🇪

Ваш прогноз? 👇
Колишній власник "Перемоги" Феміс Сагіров - УФ: "Пам’ятаю, як "Перемога" у Другій лізі обіграла вдома "Кривбас" – 1:0. Це була наша дебютна перемога та перший забитий м’яч у профі.

Після гри мені зателефонував Павелко. Я думав, хоче привітати нас із перемогою, а він в трубку кричати почав: "Що ви витворяєте? Ви хоч знаєте, чия це команда?". Напевно, натякав, що президентська. Погрожував санкціями, Я був у шоці.

У другому колі "Перемога" була вже без турнірних завдань. Після того, як я вигнав Тарана, ми поїхали на гру до Кривого Рогу. Нас там чекало справжнє пекло. До 23-ї хвилини "Кривбас" нам пробив два пенальті, один із яких потягнув воротар, а інший просто придумав арбітр.

Ми програли ту гру 0:1, але хочу віддати належне молодим хлопцям, які бились проти всіх, проти системи і т.д".
Маурісіо Почеттіно: "Я помітив, що Мудрик змужнів. Я помітив, що він є хорошим прикладом гравця, якому потрібен час, щоб удосконалитися, щоб стати більш зрілим і зрозуміти, де він знаходиться.

Їм усім потрібен час. У нас є досвід роботи з такими гравцями. У нашій команді занадто багато людей, які потребують допомоги".
Дмитро Різник - УФ: "Англія, Іспанія – туди треба прагнути. Спортсмен повинен постійно перед собою тримати вищі й вищі завдання, орієнтир, куди рухатися.

Проте відразу скажу, що я нікуди не пориваюся, я насолоджуюся тим, що в «Шахтаря» найвищі завдання, що клуб регулярно грає в єврокубках.

У мене від успіхів голова не закрутиться, я до себе завжди залишаю багато питань і хочу розвиватися, а не застоюватися на одному місці у своєму розвитку".
У матчі проти "Оболоні" Данило Сікан забив 20 гол за "Шахтар" - для цього йому знадобилося 85 поєдинків
Карло Анчелотті: "Мілітао повернувся, але він ще не готовий на 100%. Можливо, завтра я дам йому кілька хвилин на полі. Він дуже добре відновився від розриву хрестоподібних зв'язок, і тепер йому потрібно грати. Тим не менш, йому знадобиться деякий час для того, щоб повернутися на свій рівень.

Чи зіграє Едер проти "Манчестер Сіті"? Подивимося, можливо, так, а може, й ні. Хто може зайняти його місце на полі? У мене трохи варіантів: зіграє Начо чи Чуамені”.
"Шахтар" розібрався з "Оболонню"
Марʼян Швед - УПЛ ТБ: "Хто забив - це не так важливо. Хоча для мене це важливо. Я забив два та віддав - я радий.

Було дуже важко, тому що поле сухе, а ми граємо у швидкий футбол через короткі передачі.

Але гра пішла після забитого голу. Плюс вилучення у складі суперника. Гра складалася позитивно для нас".
Наші у старті 😍
"Евертон" повідомив, що Миколенко пропускає матч через хворобу
Навіть якби Авагімян й дуже хотів, тепер дорога на касу йому закрита 😭
МуЖЖЖрик віддав асист, але ⚽️ скасовано 😢
"Чорноморець" розгромив "Полісся"
"Полісся" поступається у 4 матчі поспіль

Загалом безвиграшна серія становить 8 поєдинків, востаннє команда брала 3 очки ще 11 листопада - проти "Металіста 1925"
Мікейло заробив на собі і вилучення, і пенальті, який реалізував Палмер
Сергій Рамос у свій 38 день народження приносить перемогу "Севільї"
Баєр міг здолати "Баєр", але потім "Баєр" здійснив камбек та не дозволив Баєру перервати свій рекорд