Telegram Web Link
Сьогодні разом з Миколою Шаповалом провели нараду стосовно питання підготовки Херсонської області до участі у 26-й міжнародній туристичній виставці “Україна – Подорожі та Туризм-2020” (UITT-2020), яка буде проходити 3 25 по 27 березня у Києві.

“Україна - Подорожі і Туризм-2020” - це масштабна виставка у сфері туризму. Щорічно на неї збираються міжнародні, національні і регіональні турорганізації.

Коротко про UITT в цифрах:

1️⃣ понад 300 компаній-учасниць;
2️⃣ близько 20 країн світу;
3️⃣ 18 533 фахівців туристичної галузі відвідали виставку у 2019 році;
4️⃣ 39 міст і регіонів України були представлені на виставці у минулому році.

Також це:

презентація найактуальніших туристичних пропозицій;
можливість встановити нові і підтримати існуючі ділові контакти.

💯 Можна сміливо сказати, що виставка UITT-2020 стане поштовхом для розвитку туристичної діяльності Херсонської області.
Сьогодні до нас завітали головні децентралізатори країни...
З нагоди дня стрільця взяв сьогодні участь в зборах територіальної оборони.
Вітаю всіх з першим днем весни! ;)
Нещодавно я писав, що відвідав херсонську школу №54, де проходила презентація електронного щоденнику. Хочу розповісти більш детально про цей сучасний учбовий інструмент.

📕 Електронний щоденник і електронний журнал цілком замінюють старі паперові, а їх мобільність дозволяє зменшити навантаження на документообіг закладу.

Що можна знайти у такому щоденнику?

✔️ поточні, підсумкові відмітки (є декілька варіантів шкали оцінювання);
✔️ учбовий розклад;
✔️ зауваження /коментар вчителя;
✔️ домашнє завдання;
✔️ теми уроків;
✔️ матеріали, які вчитель використовував на уроці;
✔️ звіти та аналітика для учнів і батьків: відвідування занять учнем, запізнення тощо.

🔧 Інтерактивні інструменти мають великий функціонал, котрий допомагає співробітнику навчального закладу у веденні справ: електронний документообіг, різноманітна система звітів, модулі для планування роботи школи. Онлайн аналог журнала дозволяє спростити ведення звітності, аналітики, а також прозоро слідкувати за всіма процесами учбової діяльності.

Окрім цього, електронний щоденник передбачає внутрішнє спілкування між батьками, вчителями й учнями: форуми школи/класу, опитування, повідомлення масового розсилання.

Поділ прав доступу за ролями забороняє редагувати оцінки в журналі чи щоденнику, крім як вчителя, який провів урок і вистав відмітку. Учень НЕ може видалити або змінити якусь інформацію. Таким чином електронний щоденник/журнал формує об’єктивну оцінку роботи учня на уроці.

Відтепер електронний аналог щоденника завжди залишається під рукою у батьків (на превеликий жаль для учня, щоденник тепер не вдасться «загубити», спалити або сказати, що його «з'їв пес чи кіт» 🙂).

Зараз триває адаптивний період: і вчителя, і учні, і батьки навчаються користуватися сучасними електронними інструментами. Не одразу вийде відмовитися від паперових журналів, щоденників, але є час, бажання та змога навчитися новому, що безперечно змінить наше життя.

Зазначу, що електронним щоденниками/журналами вже користуються у Великобританії, Франції, Литви, Латвії, Малайзії, Італії, Хорватії тощо. Радію, що Україна рухається у правильному напряму!👊
Forwarded from FEDOROV
💥 Гаряча новина

Минулого літа ми активно працювали над баченням цифрової трансформації України. Одним з головних бар'єрів, після кристалізації цілей, був такий: у нас немає ефективної організаційної структури на рівні країни. І сьогодні ми створили міністерство, отримали статус віце-прем'єра для координації проєктів всередині інших міністерств, створили комітет у Верховній Раді... і врешті-решт сьогодні прийняли постанову на кабміні з CDTO!

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, керівник цифрової трансформації. На рівні державних органів — це профільний заступник. Відтепер такі позиції з'являться в кожному міністерстві, обласній адміністрації, держкомпанії, агенції, та інших центральних органів виконавчої влади. Як пілот — у Херсонській ОДА і Харківській мерії вже є перші CDTO. Ми, як міністерство, будемо узгоджувати їх призначення і координувати в рамках функцій.

Це новий рівень менеджменту реалізації державної політики. Гадаю, ми одні з перших у світі, хто почав реалізовувати такий підхід.

Це нова професія, нові можливості. Про деталі напрямку CDTO будемо багато розповідати і ділитися потребами. Вже готуємо систему підбору менеджерів, навчання, адаптації, систему KPI.
Я вже раніше писав, що ми запустили "гарячу лінію" для мешканців тимчасово окупованих територій АР Крим та м. Севастополя, на якій можна проконсультуватися щодо отримання освітніх, медичних та інших адміністративних послуг на території материкової України.

Хочу вас поінформувати, що сьогодні запрацював новий номер +380678191722, на якому працюють месенжери Viber, Telegram (@khoda_contact_center) та WhatsApp — приймаємо як голосові, так і текстові звернення. Прошу поширити цю інформацію серед ваших друзів-кримчан.

Крим — це Україна!
"Впусти вітер в голову"… Фраза, яка у когось може асоціюватися з легковажністю й несерйозністю, а хтось розуміє це як безтурботний час, коли ти проводиш день у колі друзів, забуваючи хоча б на мить про проблеми. Постійно наші думки переповнюють справи, питання, занепокоєння, а відпочинок сприймаємо як щось екзотичне, чого не може бути більше одного разу на рік. Хіба це правильно?

Херсонщина саме той регіон у якому не тільки можна, але й треба забувати про буденні справи і поглинути у подорож. Так, раніше подорож-мандрівка не ототожнювалася з Херсонською областю. Південний регіон є символом, уособленням лежачого курорту, тобто люди сюди приїжджають аби відпочити на пляжі і час-від-часу зануритись у море.

Але час плинув, а область потребувала змін – нової комунікаційної стратегії туристичного іміджу. Ми мали курортний пасивний відпочинок, який від рутини "дім-робота" перетворювався у іншу рутину – "номер у готелі-море". Тому треба було створити щось протилежне цьому. І ось ідея: поки весь Південь продає лежання, Херсонщина буде ототожнюватися з рухом.

Мета нової туристичної стратегії – при згадці Херсонської області у людини повинні виникати асоціації не тільки з піщаними пляжами, а й p унікальним островом Джарилгачем, кінематографічним каньйоном у Станіславі, рожевим озером Сиваш, зебрами й антилопами в заповіднику Асканія-Нова.

Така подорож має бути схожею на підлітковий тріп – мандрівку, за яку нас сварили батьки у дитинстві, казавши, що у нас один вітер у голові – емоції і враження замість серйозних думок, планів на майбутнє.

Ось чому вітер став головним символом айдентики Херсонщини. Множення форм, яке зображене на продукції – візуалізація ефекту руху, характерного для швидкості вітру під час автомобільної мандрівки.

Хай іноді ми будемо пускати вітер в голову, щоб позбутися зайвих порожніх думок, аби потім набратися сил для плідної праці.

Завантажуйте та використовуйте: https://bit.ly/khoda_branding
Мийте руки, дотримуйтеся карантину та зберігайте спокій! :)
🏢 Державний архів є однією з головних установ області — постійний склад документів Херсонського регіону.

Архів працює ще з 1898 року, а вже з 1921 функціонував як держустанова (на той час він носив назву Херсонська особлива архівна комісія).

З 2020 року архів чекають зміни: оцифровування описів справ у повному обсязі та їх оприлюднення в Інтернеті. З цього приводу обговорюється питання облаштування у приміщенні серверної кімнати з файловим сховищем та придбання широкоформатного сканеру для оцифровування. Це передбачено програмою розвитку інформаційного простору Херсонщини.

На сьогодні вже виконані такі завдання:
👉 завершено розміщення 362 описів фондів дорадянського періоду;
👉 на сайті Держархіву оприлюднено 33 документальні виставки;
👉 розробка нових проектів – збірник документів до Дня пам’яті та примирення, довідник про адміністративно-територіальний поділ Херсонщини (1774 – 2000 рр.) та ін.

➡️ Більше інформації ви зможете дізнатися на сайті Держархіву: http://kherson.archives.gov.ua/
❗️ До уваги державних службовців,
представників громадських організацій,
активістів, що працюють в галузі туризму.

🆔 За ініціативи Google Україна буде проведена серія тренінгів з теми "Туристична екосистема цифрових інструментів". Перший онлайн-тренінг відбудеться 26 березня 2020 року. Початок роботи о 10:00.

👩‍🏫 Учасники зможуть дізнатися більше про цифрові інструменти Google для налаштування оперативної взаємодії, колективного створення й редагування відкритих карт із нанесенням різних об’єктів, візуалізацією та аналізом ситуацій, які досліджуються громадою.

👨‍🏫 З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2WzdGH9

Для участі у тренінгах зареєструйтеся тут: https://bit.ly/2xNjfHB

💼 Навчання й супровід забезпечуватиме команда сертифікованих картографів і тренерів Google, які будуть надавати консультації, допомагати та супроводжувати кожного учасника навчання.
За результатами вчорашнього засідання міжвідомчого оперативного штабу регіональної комісії з питань ТЕБ та НС звернувся листом до керівників всіх банків у Херсонській області з проханням забезпечити щогодинну дезинфекцію банкоматів та терміналів, оскільки вони є одним з місць поширення коронавірусної інфекції.
👨‍🏫👩‍🏫 Не знаєте, чим ще зайнятися на карантині?

Міністерство цифрової трансформації України пропонує всім охочим взяти участь у бета-тестуванні цифрових паспортів у мобільному застосунку Дія.

🔻 Тож, якщо бажаєте мати все під рукою (чи у смартфоні), то переходьте за посиланням та реєструйтеся:
https://passport.diia.gov.ua/
Аналізую звернення до Херсонського обласного контактного центру щодо коронавірусу.

Надійшла ось така порада.

Як вважаєте, допоможе? :)
Сьогодні поговоримо про те, як можна замовити ліки не виходячи з дому: https://www.youtube.com/watch?v=af7mnUOIfVE
2024/09/29 21:23:28
Back to Top
HTML Embed Code: