Telegram Web Link
Vovkulaka оголосили старт передпродажу першої книги «Провидіння» Алана Мура

Від видавництва:

«Провидіння» є одночасно продовженням та приквелом Неономікону та починається в 1919 році у котлі расової та сексуальної нетерпимості, яка визначила ту епоху на східному узбережжі Америки, та бездоганно поєднує мітичні бачення Г.Ф.Л.
За графічну складову знову відповідає Джейсен Барровз, чия майстерність і деталізація рисунку допомагає нам зануритися у містичні події того часу, просякнуті потойбічними жахами та магією.


Історія поділена на три томи збільшеного формату (щоб гарно стояв поруч з «Неономіконом»)

Сторінок 192
ціна: (750) 630 грн
Очікується у вересні цього року. Другий та третій том планується відповідно на зиму та весну 2024

Замовити можна на сайті Ideo-grafika

Також у Вовкулаки триває передзамовлення на ще одну історію від Мура - «Із Пекла», писала про це раніше

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
Книжкова Драконка
Vovkulaka оголосили старт передпродажу першої книги «Провидіння» Алана Мура Від видавництва: «Провидіння» є одночасно продовженням та приквелом Неономікону та починається в 1919 році у котлі расової та сексуальної нетерпимості, яка визначила ту епоху на…
Нагадаю, що «Неономікон» мені дуже зайшов і його теж варто придбати в свою колекцію.

Ідеальне поєднання - Алан Мур з його вмінням створити атмосферу та Говард Лавкрафт з його мітологією.
Якщо вам подобається хоча б один з авторів - то історія буде вам цікава. Якщо ж ви прихильник обох - то це 100% влучання. А якщо ще й до того полюбляєте містичні детективи з усілякими культами - то вам просто необхідний примірник «Неономікону».

До цього видання входить дві історії.
Перша - «Подвір’я» була написана Муром спеціально для збірки-антології «The Starry Wisdom: A Tribute to H. P. Lovecraft» в 1994, а як комікс адаптована в 2003.

А от друга частина, власне «Неономікон», була написана майже випадково. В 2010 році після скандалів Мур нарешті порвав з DC comics та мав податкові борги. Власник Avatar Press (незалежне видавництво коміксів) запропонував грошей за написання продовження Подвір’я, що Мур власне і зробив. І зробив з повною віддачею.

Сама історія гарно продумана, є час спробувати зрозуміти що відбувається самостійно, добре вплетені лавкрафтовські мотиви, хоча і залишились деякі питання, які можливо прояснить «Провіденс».

‼️Warning! Дуже 18+. Ненормативна лексика, оргії, сексуальне насильство, всілякі фізіологічні подробиці.
Я вас попередила якщо що, тож майте на увазі‼️


Більше цікавого на каналі 🐉 Книжковий Дракон
Сьогодні стартує ще одне неймовірно гарне передзамовлення - це артбук Української Міфології

Це благодійний проєкт, зібрані кошти будуть передані в «Повернись живим»

В створенні брали участь 100 українських митців, між якими розподілено 50 духів: два ілюстратори ділять розворот між собою, розроблюючи концепт-арт істоти та ілюстрації її деталей та звичок.
Артбук розглядає створінь нижчої міфології (демонології). Згадані духи могли зустрічатися не лише на теренах України, але розглядаються з точки зору української етнографії.


Хоча я свій примірник встигла придбати безпосередньо у спільноти Мальовій ще в тому році, дуже радію, що зʼявився новий наклад, бо артбук дуже гарний та якісний.

Формат 210:210
Сторінок 108

Передзамовити можна тут

Вихід запланований влітку, згодом оголосять більш точну дату

Більше цікавого на каналі 🐉 Книжковий Дракон
Видавництво Жорж придбало права на чотири книги Роберта Маккамона, а саме: «Boy’s Life», «Swan Song», «Speaks the Nightbird» та «The Queen of Bedlam».
Про це повідомив автор на своєму сайті.

Маккамон пише в жанрах жахів, фантастики та історичного роману. Доволі вдало це міксує. Неодноразово отримував премію Брема Стокера (її дають за видатні досягнення в жанрі жахів).
Дуже круто, що його книги нарешті стануть доступні і українському читачу. Поціновувачам Кінга точно варто звернути увагу.

«Boys Life» розповідає про 12-ти річного Корі, що став свідком дивної автомобільної аварії, яка, як йому здається, була умисна, щоб приховати вбивство.

«Boys Life» я колись читала і мені сподобалось, історія дуже літня, по настрою чимось було схоже на «Кульбабкове вино» Бредбері, саме в моментах відчуття дитинства, але з нотками детективу, містики, також знайшлось місце жахам та несподіваному повороту (ну він буде несподіваним, якщо ви читаєте не дуже уважно і не помічаєте розкидані натяки по ходу).

«Swan Song» це історія постапокаліпсису: після ядерного удару Америка перетворилась на пустелю, якою ходить стародавнє зло – Чоловік з яскраво-червоним оком, головна мета якого знайти і знищити дівчинку на ім’я Свон.

Ці дві книги самостійні, а от «Speaks the Nightbird» та «The Queen of Bedlam» є початком циклу про Меттью Корбетта. Це історичний фантастичний детектив про молодого клерка, що веде різноманітні розслідування.

В «Speaks the Nightbird» дивні речі відбуваються в маленькому містечку - врожаю нема, будинки горять ще й загадкові вбивства. Місцеві звинувачують в цьому молоду вдову, називаючи її відьмою. Молодий клерк Корбетт береться за власне розслідування.

«The Queen of Bedlam» про першого серійного вбивцю в Нью-Йорку, що вбиваючи перетворює обличчя жертв на подобу маски. Єдиною, хто може пролити світло стає мешканка будинку для душевнохворих на призвісько Королева Бедламу.

Коли чекати видання поки що не відомо.

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
У звʼязку з останніми подіями, нагадуємо про те, як важливо допомагати іншим та донатити🙏🏻. Оберіть фонд, якому довіряєте та задонатьте, аби конвертувати лють у реальні справи.

Додали тред з актуальними і перевіреними пропозиціями і зборами.
https://twitter.com/nrybakov_txt/status/1666002873186938880
Передпродаж «Відьмак. Ронін»

Вовкулака продовжує тішити новинками. Цього разу історія Ґеральта буде в нетиповому японському сеттингу:

На іншому кінці світу, в Японії часів Едо, Ґеральту доведеться приймати важкі моральні рішення проти йокаїв та оні – істот, породжених японськими мітами. Кожна сутичка  дає підказку в пошуках загадкової примари, відомої як Сніжна жінка, юкі-онна, бо вона – саме той ключ, який шукає Ґеральт. Однак знайти її буде непросто…

Тверда обкладинка, 120 сторінок
Орієнтовна дата виходу - серпень 2023
Ціна 299 (350)

Передзамовити «Відьмак. Ронін»

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
«Культурна експансія» це збірка статей від людей різних професій про вплив російської культури на різноманітні сфери.

І сьогодні ця книга важлива як ніколи, адже навіть якщо є розуміння сили впливу пропаганди, то охопити всю широту надзвичайно складно. Адже росія свої коріння пустила не тільки в очевидні літературу, музику або кіно, а й в архітектуру та науку.

Чи замислювались ви, що оті цибулинки церков, що майже на кожному кроці - взагалі-то не притаманні Україні?
А як щодо мистецтва і кількості імен, що вважаються російськими на світовому рівні? Просто нагадаю, що музей Метрополітен лише в цьому році визнав, що ряд митців мали таки українське, а не російське походження.

Уявляєте скільки десятиліть в українцях ростили комплекс меншовартості, переконуючи, що у нас нема нічого самобутнього, якісного та гідного уваги? І змогли ж переконати в цьому не тільки нас, а й увесь світ.

Не можу сказати, що всі есеї сподобались, мені було дійсно цікаво читати про кіно, мистецтво та архітектуру (особливо від Катерини Липи).
А от про музику текст здавався дуже слабким та сумбурним, наче писався для тих, хто і так в темі і сам знає всі імена.
Доволі плутано розказано про світлини - ближче до підручника по стилю і я губилась в потоці того, що ж хотів сказати автор.

Так що так, тут є недоліки - проте ця книга важлива і варта уваги та дозволяє глянути під новим кутом на деякі звичні речі.

Опис від видавництва:

Культурна експансія — це процес повільної і поступової окупації Росією українського культурного життя, витіснення з української культури питомих явищ і або їх апропріація, або заміна своїм. Кожен чув про заборони української, знає про русифікованість українського телебачення чи руйнування історичної архітектури в радянські часи. Проте значно менше людей уявляють собі масштаби цієї експансії та глибину російського впливу на кожну сферу культурного життя. Наша антологія подає багатовимірну картину агресивної поведінки Росії в українському культурному полі — від 18 століття і до сьогодні, від архітектури церков до реклами на телебаченні.

Підпільна Гуманітарка

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
А це якась нова фішка чи я просто неуважна і таке було і раніше?

В описі до деяких книг на сайті Книгарні Є помітила отакі «нативні» рекламки.

Хоча не дуже розумію чому підводка до «Тисячі памʼятних поцілунків» розташована на сторінці постмодерністського твору Барта «Баришник Дур-Зіллям», не впевнена, що ці дві історії мають щось спільне 🤔🤔🤔


🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
Знав чи не знав?🤔🤔🤔

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
У віці 89 років помер письменник Кормак Маккарті. Лауреат Пулітцерівської премії, вважався одним з найвизначніших живих авторів Америки.

Його найбільш відомі роботи: «Дорога», «Кривавий мерідіан», «Старим тут не місце»
Сьогодні день блогера з чим вітаю адмінів дружніх каналів і трошки розповідаю про улюблених, кого сама з задоволенням читаю:

Запекла Книгожерка - познайомилась з Сашею в Інстаграмі, коли з’ясувалось, що ми одночасно читаємо «Єрусалим» Алана Мура, тож трапився миттєвий книжковий метч. Тут про трилери, містику, комікси та історії письменників, що вбивають.

UAGeek- всі новинки та новини зі світу гіків: манга, мальописи, книги, серіали, фільми... Все те, що я не встигаю відслідковувати самостійно.

Що б його такого почитати? Подобається, що авторка читає різні жанри та пише грунтовні рецензії. І показує всякі поточні книжкові справи

Гриб із Юґґота - канал в першу чергу про Лавкрафта: життя, побут та творчість.
Але не Лавкрафтом єдиним - багато цікаво про інших майстрів готичної прози і особливо ілюстраторів цієї прози. Інколи їхні історії не менш цікаві за написані твори.

Діліться в коментарях улюбленими книжковими (і не тільки) каналами, цікаво кого ви читаєте.


🐉 Більше цікавого тут - Книжковий Дракон
Якщо ви не знаєте щоб такого подивитись, то нагадую, що вчора на Нетфліксі зʼявилась українська трагікомедія «Люксембург, Люксембург» від режисера Антоніо Лукіча

А сьогодні вийшов новенький шостий сезон «Чорного Дзеркала»

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
КСД анонсували другу трилогію Робін Гобб

Але більше подробиць не розповіли. Так що що-коли-як поки невідомо.

Дія романів відбувається через кілька років після подій описаних в циклі «Трилогія Про Провісників», але герої - мешканці південного узбережжя материка і Піратських островів. У центрі сюжету - клан Вестрітів, спадкових морських торговців, власників «живого корабля» Вівація.

Історія про Живі кораблі мені сподобались більше ніж про Фітца, тож вважаю, що це чудова новина.


🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
2024/10/07 12:29:15
Back to Top
HTML Embed Code: