Telegram Web Link
Щойно з друку вийшов перший том, як Вовкулака оголосили про старт передпродажу продовження🎉

В другий том увійшли розділи з шостого по дев’ятий та примітки Алана Мура до цих розділів.

ІЗ ПЕКЛА – це не тільки культовий графічний роман Алана Мура та Едді Кемпбелла про історію Джека Різника, це справжній історичний дослідницький монумент Великої Британії часів королеви Вікторії,  його культурному, соціальному стану; це географічний та історичний провідник вулицями Лондона, біографічна енциклопедія найвідоміших постатей того часу і соціальний розтин тогочасного суспільства.
І поміж цього це моторошна і до болі реалістична історія, ка переносить читача у лондонські нетрі кінця XIX-го сторіччя.


Ціна 650 (750)
Сторінок 196
Орієнтовна дата виходу - осінь 2023

Замовити можна тут

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
Днями вийшло свіже інтерв’ю Ніла Ґеймана.
Воно доволі велике, повну версію можна прочитати на сайті ilovelibraries

Я переклала лиш декілька питань, які мені здались цікавими.

Що вас приваблювало у науковій фантастиці та фентезі в юності?

Гадки не маю. Коли я був малим - я любив книги. Будь-які. Я памʼятаю, що мене тягнуло не обовʼязково до фентезі, бо була абсолютна любов до всього, що я читав.
Знаєте, ти починаєш читати, і читаєш книги про русалок, читаєш Білосніжку, читаєш про Гамельнського Щуролова. Читаєш «Вітер у вербах» та «Алісу в Дивокраї». І тобі хочеться більше цього відчуття дива та втечі, відчуття можливості зникнути з цього світу та відвідати інші.

Чи були комікси частиною цього світу?

Коли мені було приблизно сім, у мого батька чомусь зʼявилась величезна коробка коміксів Marvel та DC. І я пропав. Я памʼятаю всі обкладинки. Неймовірні кольорові історії. Я закохався в супергероїв. Я просто думав, що це найкращі речі в світі.

Коли я став трохи старшим (біля 10 років) мене почали цікавити більш моторошні теми. Супергерої були вже трохи передбачуваними для мене. В тому сенсі, що ви знаєте, що хороший хлопець перемагає в кінці, в той же час у моторошних сюжетах ніколи не зрозуміло, хто переможе та що буде далі. Тому я почав читати такі комікси як The Phantom Stranger, House of Mystery, House of Secrets та Болотяна Істота. І це було моїм щасливим місцем.

Ви згадували, що саме перезапуск Аланом Муром «Болотяної істоти» спонукав вас писати комікси.

Я любив оригінальну «Болотяну Істоту» Лена Вейна та Берні Райтсона. Коли мені було 11 чи 12 я вважав її найкращим коміксом у світі, мені подобалось перечитувати цю історію.
Тому коли в 1983 я дізнався, що хтось пише «Болотяну істоту» я не був вражений. На той момент я не читав комікси вже пʼять чи шість років. Я взяв один в WHSmith (мережа газетних кіосків) і прочитав. Це було дійсно доволі добре, проте я поклав його назад, тому що більше не купував комікси. Пройшло два чи три місяці коли я здався і купив свого першого Алана Мура - «Сагу про Болотяну істоту» і просто пропав. В той момент я був фанатом Мура. Я вважав його найрозумнішою людиною.

Я буквально такий «Я поціновувач книжок. Я поціновувач фільмів. І те, що робить Алан прямо зараз в коміксах - це так само цікаво та глибоко як те, що в книгах та фільмах. І це неймовірно.»

Я написав Алану, а коли вийшла моя перша книга надіслав йому копію. Він передзвонив і так ми стали друзями. Коли я вперше зустрів його, я спитав: «Ти можеш показати мені як писати комікси? Я хочу знати, я дійсно не розумію»

Ви автор багатьох книг, які були заборонені. Що ви відчуваєте з цього приводу?

З одного боку це честь. З іншого - є лють та відраза. І обидва варіанти правдиві. Я пишаюсь кожен раз, коли мою книгу забороняють, адже я знаю історії заборонених книг та історії тих, хто їх забороняв. Я ніколи не буду на стороні людей, що забороняють книги. Я на іншій стороні. Я завжди буду на стороні бібліотек.
Ті хто забороняє книги не роблять цей світ краще забираючи з нього ідеї.

Останнє питання. Що ви зараз читаєте і який останній фільм ви подивились?

Я читаю «The Curator» Оуена Кінга і мені подобається. Це прекрасна книга.

Останній фільм я дивився два дні тому у літаку - «Леді Єва». Останній фільм, що я дивився в кінотеатрі - це “Стихії».

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
У мене сьогодні зʼявилось дві нові книжечки, але я вам їх не сфоткала, тому тримайте мемчик (і він теж не книжковий)
Роджер Желязни «Дороговкази»

Це легка історія для вихідного дня.
Мені подобається як пише Желязни, його приємно читати, а тексти часто наповнені різноманітними посиланнями. Але це все ж скоріше замальовка, аніж повноцінно прописана історія.

Саме оповідання коротеньке, тому тут майже нема якогось глибокого розкриття подробиць. Хоча я б з задоволенням почитала більше про пригоди Реда та Дорогу, тут є куди розвернутись і можна було б зробити круту динамічну книгу сторінок на 400.
Але маємо що маємо.

А маємо ми Дорогу, що йде крізь час. Там постійно зʼявляються та зникають нові повороти та зʼїзди. Ніколи не знаєш кого і коли ти можеш зустріти. Але тут точно неможливо оминути пригоди.

«Дороговкази» добре підійдуть на настрій коли хочеться динаміки без обтяження деталями. Така собі пригода на 2 години - зайшли і вийшли.

І так, екранізація прямо проситься. Це може стати дійсно яскравою та насиченою пригодою з гарним візуалом.
У мене дуже великі сподівання на те, що HBO таки знімуть серіал. Бо окрім новини 2021 року, що за адаптацію візьметься Мартін ніяких нових згадок не було. (Мартін тут викликає найменше питань, здається все, що не «Вітри Зими» він пише більш-менш активно).
Просто памʼятаючи долю спроб екранізувати «Хроніки Амбера» є сумніви чи побачимо ми хоч щось. (До речі, знайшла новину від січня цього року, що Стівен Колберт стане виконавчим продюсером «Хронік Амберу» - тож можливо проєкт все ще живий і щось там рухається, але це не точно).

Видавництво Богдан

🐉 Більше цікавого на каналі Книжковий Дракон
20 серпня 1890 року на світ зʼявився пан, що подарував нам всесвіт міфів Ктулху. З чим я нас всіх і вітаю.

Говард Лавкрафт є одним з найбільш впливових авторів жанру, а його твори надихають не тільки письменників, а і музикантів, художників та розробників різних ігор.

Користуючись нагодою розповім, що я вʼяжу отаких малюків і якщо ви давно хотіли собі власного Великого Древнього - звертайтесь, можу зробити під замовлення (так, це хвилинка самореклами, ні, вона не буде тут постійно. Вартість одного Ктулхеняти 450 грн)

🐉 Книжковий Дракон
Видавництво ArtHuss розповіло, що придбало права на артбук «Любов. Смерть. Роботи.»

Я так розумію, що мова йде про оцю красу від Раміна Захеда.
Видати українською обіцяють вже за декілька місяців.

Отут можна глянути відео-горталку - тиць

Upd: як мені нагадали UAGeek в першому сезоні одну з серій створювала команда з рф, а також є серія про червону армію.
Наразі видавництво не розповідало ніяких подробиць, тож невідомо чи будуть присутні розділи присвячені цим двом сюжетам.

🐉 Книжковий Дракон
2024/10/06 22:41:11
Back to Top
HTML Embed Code: